Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Ahojky tak jaké byli vánoce?
Profilova fotka
jojo, zajímavá práce to je hrozně moc. taky mě to moc baví. :-) za chvíli razíme s kolegyněma a manželatama na bowling, tak se těším. u nás byly svátky odpočinkový a zítra začínáme s posledním malováním. :-) už aby to bylo, na obývák se těším úplně nejvíc. a co vy všechny???
Profilova fotka
My jsme dneska taky chtěli jít na bowling, ale nakonec z toho sešlo tak možná zítra ;-)
Profilova fotka
nám to nějak nešlo. :-D měli jsme jinou dráhu a fakt byla blbá. a kamarád měl 13, byl poslední, nic neshodil a skočilo mu to na 31 a vedl, tak jsme byli naštvaný. dvojitý bodování taky nefungovalo... minule jsme měli úplně jiný výsledky. :-D ale bylo to fajn, užili jsme si to.
Profilova fotka
Tak my jdeme dneska tak pak napíšu kolik jsme nahrály :-D :-D Jdeme skoro po půl roce :-D
Profilova fotka
Ahojky jdu vás pozdravit a letím makat :-|
Profilova fotka
ahoj miško, tak at Ti to uteče!!! my malujeme, jsem vyřízená...ale vypadá to krásně, jen je nějaká do růžova.. :-D ...prostě malinová. mám světlý nábytek a světle hnědý koberec, tak to bude vypadat hezky, je to teploučká barva, akorát tmavá a sytá. :-) jak jsme byli na bowlu minulý měsíc, tak jsem byla po 5 letech a hrála to podruhý, takže ted potřetí. :-) no nad 100 bodů ted neměl nikdo.. :-D tak se pak pochlub. zatím papa
Profilova fotka
Tak já měla kolem 8o bodů a můj milí manžel házel kolem 12O :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky přeji krasného Silvestra a do Nového roku ať se každému to co si přeje vyplňí ;-)
Profilova fotka
jo, tak to my měli taky tak, kolem 80, stovku neměl nikdo. a minule to lítalo. :-D my se jdeme projít s našima na ohnostroj a zítra na Milešovku jako loni, nejvyšší kopec českého středohoří. :-)
Profilova fotka
Všechno nejlepší do Nového roku! AŤ je ještě uspějšnější , než byl minulý, který měl být ůspěšnější , než ten předminulý. HAppy New Year !
Profilova fotka
Holky, přeji vám krásný nový rok :-) A kdepak je klhof, tu nějak dlouho nebyla, co??
Článek se načítá
Profilova fotka
To je fakt doufám, že s mimčem je vše v pořádku ;-)
Profilova fotka
Jsem tu a přeji krásný nový rok 2009 :-) Silvestra jsme se psem zvládli, byla zalezlá pod stolem. Jaký byl ježíšek? Já dostala nějaké věci na Lucinku a pak ještě až bude po přestavbě, tak dostanem keramický sporák,......
Profilova fotka
no už jsme se strachovaly :-) Tak fajn, že jsi ok :-)
Profilova fotka
Jsem ok, teď se všichni modlíme, aby ta přestavba byla hotová do dubna. Začaly být problémy s dědou, bojí se, aby mu barák nespadl. Před 2 měsíci s tím souhlasil, že se k němu můžem nastěhovat a teď se bojí, že se tam bude bourat. Myslel si, že se tam nastěhujem bez úprav na baráku, ale copak to jde mít jednu koupelnu a kuchyň a do toho ještě dítě? Já bych furt lítala po schodech dolu a nahoru i s dítětem, to by nešlo. máme v plánu udělat kuchyň a koupelnu, ale znamená to bourání a kopání na různé odpady,.....
Profilova fotka
Ahojky tak to je super že jsi na nás zase nakoukla :-)
Profilova fotka
tak nám to volno dost rychle uteklo a v pondělí do práce a mě chytají mateřský pudy a schválně beru nepravidelně antikoncepci... :-N
Profilova fotka
leirko, nepravidelně, jo? To jako, co kdyby jo? Tak to prostě selhá, co? :-D :-D Mně už se to blíží mílovými kroky :-x
Profilova fotka
Leirka tak jí přestaň brát ůplně ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky přeji vám do Nového roku jen to nej a jen to co si přejete. :-) Sonisku chtěla jsem se tě zeptat po jaké době jsi si dělala těhotenský test? Po jak dlouhé době se to na tom testu pozná? díky pa V.
Profilova fotka
ahoj zofinko, já měla poslední MS 20.4. a test jsem si dělala 20.5., ale MS jsem čekala o týden dýl, páč jsem to měla posunutý (teda jsem ani pořádně nevěděla, kdy dojde :-D ), ale přišlo mi "něco" divné, tak jsem si test udělala a už tam // byly ;-)
Profilova fotka
Soni děkuji myslím, že si ho taky asi udělám :-)
Profilova fotka
Jé tak dej vědět ?
Profilova fotka
ooo, že by?? =-)
Profilova fotka
sonisek...přesně... :-D :-D nakonec jsem se rozhodla, že jí doberu a pak jí vysadím. akorát je blbý, ale nedá se nic dělat, manžel o tom neví a pokud to vyjde, tak budu velice překvapená, že ta antikoncepce asi selhala... :-N on totiž nechápe, že nepísknu a budu těhotná. a to že kvůli práci mám na to jen červenec a srpen, to je celkem malý termín. a na podzim nám začíná makačka. ted na jaře je hodně práce, ale pořád je toho mnohem mín, než když jedeme vzteklinu. a je veliká pravděpodobnost, že otěhotním až za pár měsíců. nedej někdy za pár let, i to je možný..
Profilova fotka
Holky díky dám vědět :-) no jak to tak vidím tak nás bude třeba více :-) že Lierka ?????
Profilova fotka
Téda, tady se to nějak množí :-D :-D
Soničko ahoj, ještě jsi celá celičká? :-)
Profilova fotka
ahoj, taky 1982, koukám že tady všechny rodí? :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?