Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
No já už bych pomalu začala s naší finanční situací by jsme to asi najednou neutáhli. Už teďka koukám kde co mají levného a pomalu začinám nakupovat x-) x-)
Profilova fotka
Samozřejmě že něco si dopřeji, ale nesmim to přehánět, kam bychom to pak dali :-D
Profilova fotka
K rodičům ;-)
Profilova fotka
když u nich budem bydlet do dubna v lednu začnem nakupovat, sestra odletí na 4 měsíce studovat. Tak bude místo nějaké ty věci uložit k ségře do pokoje.
Profilova fotka
Jo vy bydlíte u rodičů?
Profilova fotka
Teď bydlíme u manželových rodičů a před vánocema se stěhujem k mým rodičům a tam budem bydlet cca do dubna, manžel s tátou budou dělat na baráku, kam se pak přestěhujem.
Profilova fotka
víkend byl fajn, odehrál se oběd u manželových rodičů a dobrý. :-) jen ten víkend je vždycky tak strašně krátkej!!!
Profilova fotka
Mohli by ten víkend aspoň o jeden den prodloužit ;-)
Profilova fotka
minimálně ;-) :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak tohle nemá chybu :-D :-D Recept na vánoční cukroví Pusť troubu. Ukliď z linky umatlané skleničky, lego a papírky od bonbonů. Připrav mísu a suroviny. Vylouskej ořechy, odměř mouku a cukr. Vyndej z mouky puzzle. Odežeň děti a umyj z nich mouku. Vezmi vejce. Podej manželovi pivo. Vrať se, odežeň děti, vezmi hadr a utři rozbitá vejce. Vezmi jiná vejce a vyklepni je do mísy. Zvedni telefon. Odežeň děti, zameť střepy z mísy, vytři podlahu. Vezmi jinou mísu. Zadělej nové těsto. Najdi rum. Odejmi rum manželovi. Odežeň děti a umyj z nich rozpatlané kousky těsta. Plech vytři tukem. Podej manželovi tlačenku. Vrať se, sundej z plechu ořechové skořápky. Podej manželovi noviny. Vrať se, odežeň kočku dojídající zbytky těsta. Zavolej veterináři. Vezmi si prášek. Umyj podlahu, stůl, židle, nádobí, ledničku, sporák, zdi, děti a kočku. Vypni troubu, jdi do cukrárny a přines cukroví.
Profilova fotka
Tak jsem celej den pekla :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
To já péct nebudu, ani to cukroví nejím.
Profilova fotka
Ale aspoň jeden druh ne? To k vanocím patří jak se pěkně pro voní byt ;-)
Profilova fotka
Mamka upeče, asi 5 druhů. manžel cukroví taky nejí. Ale ten náš pes si určitě pochutná :-D
Profilova fotka
Chudák pes tomu bude zase blbě co? :-D :-D
Profilova fotka
Nesmí se to přehánět, jen trochu.
Profilova fotka
Takže ta kilo dvě :-D :-D :-D
Profilova fotka
My jsme dneks abyli na oslavě narozek babičky tak jsme přezakuskovaná :-D :-D
Profilova fotka
U soudu: # Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno seběhlo? # Babička: No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a hřálo, tak # jsem se posadila na lavičku. Po chvilce šel kolem mladík, takový pohledný, # a sedl si ke mně. Po minutě se přisunul blíž a vzal mne kolem ramen. # Žalobce: Bylo vám to nějak nepříjemné: # Babička: Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné, když jsem ještě # byla mladá. # Soudce: A co bylo dál? # Babička: Potom mi začal jednou rukou rozepínat halenku, a když jsem se # nebránila, tak mi druhou začal sunout pod sukni ke kalhotkám. Když už # se mně tam málem dotknul, pustil mne a zakřičel: "Aprííl!" # Tak jsem ho zabila, hajzla jednoho!!!
Profilova fotka
Dobrej ne? :-D :-D :-D
Profilova fotka
Bože, kam na to chodíš :-D
Profilova fotka
Jsem dostala meilem :-D :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ranko :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Možná něco nabere. Co nabere, tak to hned vyběhá, taťka rád chodí na dlouhé procházky a ta naše na to neni zvyklá.
Profilova fotka
Tá naše by chodila, ale bohůžel nohy jí už neslouží :-(
Profilova fotka
Hojky hoj :-)
Profilova fotka
Snad si zvykne. Manžel říká, že z ní bude pražská ..... :-D
Profilova fotka
koule................ :-D :-D
Profilova fotka
nee ....a :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?