Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
ahoj quanti, no skoro :-D
Profilova fotka
quanti...některé plánují, ale mlátí to s nima víc jak puberta. :-D už bych chtěla držet pozitivní test. a to manžel chudák netuši, co ho čeká
Profilova fotka
Všichni neee :-D :-D :-D
Profilova fotka
jen počki, se taky dočkáš :-D
Profilova fotka
tak já taky ne. :-( včera jsem se pohádala s manželem, on prostě nechce. fakt jsem to obrečela, protože miminko chci moc. tak s ním nemluvím a jsem na něj zlá, aby věděl, že tohle je věc, která mě fakt zasáhla. je mi to strašně líto a nenacházím řešení. vlastně se podřídit prostě musím já a čekat. ;-( tak mi je fakt mizerně. nejhorší je, že kolem mě každej těhotní a rodí. tak to je opravdu utrpení....
Profilova fotka
Leirka zkuste si v klidu o tom promluvit a ať ti řekne proč nechce. Vysvětli mu, že až bude chtít on nebude muset chtít příroda a i když se začnete pokoušet tak to nemusí být hnedka. Ono přece je lepší když to chcou oba. Uvidíš kdxyž to budeš řešit v klidu a bez hádek a rozumně mu to vysvětlíš tak ti dá zapravdu ;-) A nebo najděte kompromis třeba , že mu dáš tři měsíce aby si zvykl na tu možnost , že by mohl být za čas tátou a pak se dejte do snažení ;-) Chápu jak se citíš, ale když si dítě pořidíš z trucu nebo mu budeš lhát tak nebudeě mít takovou radost z toho když se zadaří. Držím pěstičky aby ten tvůj mužík pochopyl co to pro ženu je mít vlastní dítě ;-)
Profilova fotka
Lierka souhlasím s misickou je lepší si promluvit v klidu a zeptat se ho proč teda nechce, nebo ty to cíš proč nechce a jestli se můži zeptat kolik je mu let moc držím pěsti a snad si dá říct . U nás je to spíše naopak já si nejsem 100 % jistá jestli chi už být matkou ale na druhou stranu je nejvyší čas protože to taky nemusí jít a ve třiceti zjistit že to nejde a začít s tím něco dělat je do cela blbý. No takže se ted snažíme a uvidíme jak nám to bude dlouho trvat.
Profilova fotka
Tak leirka jak jste dopadly?
Profilova fotka
Já dneska dostala mrchu snad už předposlední před snažilkovním :-)
Profilova fotka
Ahojky přeji krasnou sobotu :-)
Profilova fotka
Ahojky tak jakej byl víkend u mě odpočinkovej :-D
Profilova fotka
čus, trpíš samomluvou, což? :-D :-D Odpočinkovej víkend jsme měly snad všechny, neeee?? 8-) :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky. jsem s ním nemluvila několik dní, ale po té hádce jsme si psali a přesně tohle jsem mu psala. že až bude chtít on, už nám to taky nemusí jít a že kdoví jak dlouho nám to půjde. navíc mám problémy s čípkem a budu mít problémy i v těhotenství a tohle všechno ví. už jsme o tom před svatbou i po svatbě mluvili mnohokrát. on mi odepsal, že mi rozumí a já už nereagovala a pak s ním nemluvila. v pátek se přitulil, tak jsem mu řekla, esli se chce usmířit a on mi řekl, že nemá důvod, že on se mnou mluvil. a o víku jsem byla u kamarádky, která má miminko, dneska mě přivezla a byli u mě pár hodin a manžel se na mimi ani nepodíval (je teda fakt, že jeho mimina neberou, nebere to jako já) a před chvílí jsem se rozbrečela a on se ptal, co je a já že chci miminko a fakt jsem brečela a on mě objal a držel. ale nic neřekl... takže hovor o tom ještě nebyl a asi ho odložím, protože za pár dní jede na 3 dny do školy a má hodně učení, tak to ted nebudu řešit. ale včera i dnes v noci, kdy se malej několikrát budil jsem si ověřila, že na mimčo jsem připravená, že mi nevadí věci, který mi dřív vadily, třeba to že se nevyspím.
Profilova fotka
Jo když si semnou nikdo nechce povídat tak si povidám sama :-p
Profilova fotka
Tak tomu nech chvilku čas ;-)
Profilova fotka
včera jsme o tom spolu teda mluvili. tak musím čekat, až změní názor. dneska se mi chce celý den brečet, mám žaludeční neurozu, trápím se. navíc se mi komplikuje dojíždění v práci, protože kolegyně otěhotněla a kvůli tomu, že pracujeme s infekcema, do práce chodit nemůže. takže další věc, která mi k náladě vůbec nepřidá, takže můj drahý se musí připravit, protože chtě nechtě se mi tohle všechno na naládách odrazí. jinak tu máme fakt zimu, je hnusně a já bych nejradši spala tak do dubna. místo toho vařím a uklízím, takže klasika. :-) ale pak se zavrtám a pobrečím.
Profilova fotka
Leirka hlavu vzhůru doufej, že bude líp ;-)
Profilova fotka
leirka: no se mnou to taky začíná pomaličku cloumat ;-) ale říkám si, že mám ještě čas, jsem takový třeštidlo a nepostarám se pořádně ani sama o sebe :-D snoubenec navíc ještě studuje, tak to musím chtě nechtě ještě pár let vydržet a rozhodla jsem se, že si to užiju, ale biologický hodiny už se pomalu roztikávaj ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak konečně víkend ;-) Co plánujete?
Profilova fotka
no já v listopadu taky říkala, že bych chtěla, ale že vydržím do léta, že si užijeme. a najednou to na mě hupslo takovou intenzitou, že se tomu nedá odolat. dneska se mi celou noc zdál sen o miminku a i když jsem se probudila a zas usnula, ten sen pokračoval. a fakt jsem si v tom snu to miminko tak vychutnala. s manželem jsme zas o tom mluvili a řekla jsem mu, že potřebuju dát naději, kdy asi tak začneme se o něj pokoušet, že to mimčo hned nebude. že nemůžu čekat denodenně kdy z něj co vypadne, že to může být i několik let a že do léta opravdu chci atd. a manžel řekl, že jednou to bude a já co je to jednou a on za měsíc, za dva, za tři...tak mi dal naději a tak nějak jsme se domluvili, že do toho léta by to být mohlo. :-) hlavně už to, že o tom hodně mluvím, mu pomůže si na tu myšlenku zvyknout. doufám!!!
Profilova fotka
jinak jsem už dvakrát byla na spinningu a fakt mě to chytlo. každý mě strašil, že je to mazec atd. jako jo, je to zabíračka, ale ušlápnout se to dá v pohodě. krásně se odrovnám, vypotím a cítím se skvěle. na jaře zas začneme běhat, tak chci do otěhotnění trošku dát tělo do formy, zpevnit ho, aby se mi po porodu líp hublo, protože nechci aby mi to po porodu zůstalo. manžel odpol přijede ze školy a budu vařit zapečenou brokolici a květák se salámem a sýrem s bramborama. :-) ted lítám po bytě a uklízím, takže jsem na chvíli odběhla a zas jdu pokračovat...
Profilova fotka
Ahojky leirka tak jsem ráda, že se to u vás začiná nějakým směrem ubírat a že o tom mluv íte. Jen tak dál ;-) Já se dala taky na sport :-D :-D Chodím na POWER STRETCH a taky se snažím doma obden cvičit na stepru aspoň si zaměstnám mozek a dělám něco pro sebe ;-)
Profilova fotka
Ach jo, od středy mě bylo zle :-( , skoro jsem nedošla od doktora domu. Kašlu, smrkám,.....Už ať mi je dobře. Celej příští týden lítám po doktorech a v pátek mě čeká sono ledvin :-( , snad jim tam nikde neomdlim. Je to na lačno a já jsem objednaná až na 10.30h
Profilova fotka
mozek mám zaměstnaný až až. :-) právě proto je spinn dobrý, že na hodku vypnu a v duchu si říkám tantru vydrž, vydrž.. :-D ne, fakt je ten spinn moc fajn, akorát je pravda, že jednou týdně je málo, ale na začátek chodit 2x je zas moc, tak šlapu doma na rotopedu.zhubnout nechci, chci zpevnit svalstvo, tak jsem zvědavá.... :-D
Profilova fotka
Aho holky zdravím vás po víkendu :-) o víkendu jsme byli s manžílkem na squoshi a docela nás to chytlo tak jsem zvědavá jak dlouho nás to udrží ve čtvrtek jdem zas tak snad nebudem uplně hotoví:-)
Profilova fotka
Ahojda :-) Klhof, tak snad budeš ok a sono dopadne taky dobře :-) My jdem dneska k dr., tak jsem zvědavá, co se dozvíme..už bych fakt šla rodit :-D
Profilova fotka
Ahoj Soni snad to brzo bude a bude vše ok. A kdy máš termín? Viděla jsem v albíčku že kolem 25. ledna zatím se nic nezměnilo.?
Profilova fotka
zofi, jj termín mám v neděli, tak uvidíme...dnes monitor ok a prostupná na prst, tak jsem zvědavá...
Profilova fotka
Soni: malá mě dneska tak nakopla, docela to zabolelo. Snad mě brzo přestane bolet břicho,včera jsem se trochu sklouzla. Na tom sonu se dovim, jestli se mi ta ledvina vrátila nebo ne.
Profilova fotka
Ahojky holky, nebojte vše bude v pohodě ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?