Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Sonisku budu ti držet pěsti ať všechno v pohodě zvládněš. A pak dej určitě vědět budeme napnuté.
Profilova fotka
Zofi, ona vás Miška bude jistě informovat ;-) :-D :-D
Profilova fotka
Budeme se těšit :-) a jinak ti těhotenství probíhalo v klidu?
Profilova fotka
jj, celkem to šlo :-D Žádné větší problémy jsem neměla, max. tak nižší tlak a spaní :-D
Profilova fotka
Tak holky Sˇoňka valí do porodnice :-)
Profilova fotka
jo, zas mi poslali domů....takže kliiid :-N
Profilova fotka
Tak příště ;-)
Profilova fotka
Tak Soňka včera fakt už porodila ;-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
tak soniskovi velkéééé gratulace!!!!! má to za sebou, ta se má... ;-)
Profilova fotka
To teda asi jo tiše zavidím :-)
Profilova fotka
Tak jakej je víkend?
Článek se načítá
Profilova fotka
víkend utekl tak strašně rychle!! s manželem jsme se bavili, jak ten týden utekl, víkend před námi a teď je fuč a zas nás čeká týden práce. v práci mi to vůbec nevadí, ale to vstávání, to je pro mě utrpení!!!! :-p :-D konečně jsme se dočkali svatebního daru v podobě nádherné postele, kterou nám udělal manžela brácha, který má zlatý ručičky a ze dřeva udělá úplně všechno. akorát tu postel máme obrovskou, koupili jsme si velký matrace. :-) ale spokojenost. až se k tomu udělají stolečky a polička, tak ložnice bude nejkrásnější.
Profilova fotka
Ahojky holky tak mi byly dneska v kině na docela dobrým filmečku Teď se chystám do hajan. zítra na mě o půl paté mylsete jdu na magnetickou rezonanci kvůli těm mím problemům a jestli to dobře dopadne po ms se už nudeme moct snažit |-|
Profilova fotka
Soni- gratuluji k mimču, mě to čeká v dubnu.
Profilova fotka
To je už za pár ;-)
Profilova fotka
To je za pár, zatím mám datum porodu 17.4.09 A ve středu se jedem podívat na kočárky, už máme vyhlídnutej:( DorJan Cross Country 2008, CC 55) na www.detskezbozi.com
Profilova fotka
Jéé Soni přidávám se ke gratulantům to je super že všechno proběhlo pravděpodobně v pořádku . Pak nás musíš o všem informovat.:-) Jinak ostatní zdravím a přeji krásný den.
Profilova fotka
Klhof ten je pěknej ;-)
Profilova fotka
misi...jaký film??
Profilova fotka
misi....tak to je fajn, že už budete moct začít, třeba se to hned povede.... ;-)
Profilova fotka
No na výsledky čekám ještě týden tak uvidíme ;-)
Profilova fotka
Ten filmbyl Undreworld :-D :-D
Profilova fotka
Dnes jsme se na něj byly podívat, objednávat ho budem začátkem března a začátkem dubna si ho necháme přivést. Ještě koupit plíny,...
Profilova fotka
Koupit plíny, oblečky, bodíčka, dudlíky , hračky atd.... Je toho moc co ? Nebo už máte vše koupeno?
Profilova fotka
Oblečky už mám, bodíčka taky. Něco bude nové, něco obnošené. Dudlíky už mám taky, ale ty hračky,musim se pořádně podívat, co máme od švagrové (vyvařit to) a něco případně koupit. A hlavně kosmetiku
Profilova fotka
my dneska jedeme na holiday on ice. strašně se těším!! o svátky jsem koukala na různý show na ledu a pořád o tom mlela a manžel kouknul na net a objednal lístky, takže dnes večer si tři hoďky vychutnám lední podívanou. holky těším se moc, naposledy jsem byla na ledním revue v 5 letech.. :-D
Profilova fotka
Jé na to bruslení bych také zašla jaké to bylo? Určitě moc pěkný ;-)
Profilova fotka
leirka, já byla na Holiday On Ice asi před třemi roky, to bylo představení Diamond a to bylo teda kráááásné x-) x-)
Profilova fotka
Já bych chtěla do Prah n toho Drákulu x-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?