Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
jj je Ivi, je to pohodář, máti dneska volala chce mu koupit dárek na narozeniny, no snaží se snaží... :-p :-p už se mi nasáčkovala domů na jeho narozeniny, že to prej oslavíme atd.. :-D :-D :-D :-D :-D dostane kafe a štrůdl a nic víc :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jj,jen at se snaží,má co vynahrazovat ;-) vzdyt jo,to úplně stačí,jinde si myslím by třeba nedostala ani ten štrůdl :-D :-D
Profilova fotka
to má to je svatá pravda, zas mi tu bude kecat a organizovat byt, ještě že se budeme stěhovat do svého domu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale jsem ráda že se snaží opravdu ;-) jo jinde by jí třeba nedali další šanci :-p a co TY Ivčo Ty to máš doma dobrý i s tchýni ?????????????
Profilova fotka
Ahojky,naštěstí si nemůžu stěžovat,tchýni vidím tak jednou,dvakrát do roka,takže v poho.Tak to taky nesnáším,když mi někdo kecá do bydlení a ohledně výchovy dětí,na to jsem alergická. ]-( Jak trávíte dnešní den? ;-)
Profilova fotka
my se jdeme juknout na miminko od známých už se těším, já mám dobrou tchýni ale taky mě napomíná, že na malého občas zvýším hlas a to mně štve, vždycky mě to vytočí :-D :-D :-D :-D ale jinak mi moc pomohla se svatbou, s hlídáním atd.. malý má holt teď období vzdoru a to je fakt mazec, neposlouchá nic, nepomůže dát přes zadek, pěkně vysvětlit jen pořád musím říkat to stejné :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) už se tak trochu i těším až půjde do školky a bude tam mít jinou autoritu :-p co plánujete vy? určo půjdeme i na prochajdu není zima tak se vyvětráme ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
Byli jsme sánkovat,chumelí a chumelí,ještě,že není velký mráz.to znám taky,obdobím vzdoru projde každé dítě,to máš pravdu,ve školce se to srovnalo ;-) .Brácha čekají mimčo v květnu,tak se taky těším,až jim budu vozit a přebalovat ;-) .Co tě jinak baví? x-)
Profilova fotka
Ivčo tak to jste měli parádní den, no doufám, že ho školka trošku usměrní ;-) baví mně šít a vyšívat, opera byla jsem v Národním na své 30, tenis ale není s kým hrát :-p co Tebe, a jak staré děti máš a z kterého města jsi? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Jsem z vesnice u Rokycan,malýmu je 7 a malé bude v březnu 5 let.Tak tenis bych si taky ráda zahrála,ale taky nemám s kým :-| ,jinak ráda chodím na procházky,ráda čtu,plavu,luštím křížovky,pak mě baví pokec tady na netu,na prvním místě samozřejmě všechno okolo dětiček.Tak to jsi měla super,ke 30.narozkám operu,já dostala ke 30.svatbu,aby se to manžovi prý dobře pamatovalo,protože v ten den mám i svátek ;-)
Profilova fotka
no tak to už máš velké děti, :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) jj já moc ráda taky všechno dělám s malým, chodíme ven, jezdíme na různé výlety, na kole, sportujeme, čtu si s ním knížky, hrajeme si domino, lego, je to můj andílek ale s růžkama. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Dárek k narozkám byl super, ještě jsem si za darované penízky koupila nový šicí stroj. Jo tak to je pěkný, chlapi často zapomínájí :-p taky jsem měla možnost se vzít den před narozkama, ale pak se nám víc libílo to naše datum, tak jsme to už neměnili.
Profilova fotka
Jo,tak to máš pravdu,že chlapi často zapomínají :-D ,ale my se nedáme 8-) .A co jsi ušila na novém stroji? :-) .Tady pořád chumelí a chumelí,do rána zase zapadneme. :-N Ty bydlíš přímo v Opavě?
Profilova fotka
nedáme :-D :-D :-D :-D :-D neušila jsem si zatím nic, jen zkracuju nohavice, a opravuju co se dá, ale začnu, teď mám v plánu ušít si sukni a malému teplákovku, jenže teď jsem těhu tak spíš nějakou tuniku nebo pytel :-) :-) :-) :-) :-) :-) u nás nechumelí dokonce i tálo, ale dneska zase přituhlo mrazík a má být i hůř. Tak zítra poprvé do školky, pak pisnu jak to proběhlo. No bydlela jsem, teď bydlím asi 5km od Opavy v malé vesničce Malé Hoštice :-p :-p :-p :-p
Profilova fotka
Takže jsi taky z vesnice,to je super,Aleškovi budu držet zítra palečky,kdy máš termín porodu? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Aleškovi vyřídím, a jak se jmenujou Tvoje děti ? jj jsem z vesnice, i vyrůstala jsem na vesnici do doby než se naši rozvedli. Tento týden jdu k paní doktorce pro výsledky testu krve a pro průkazku a zítra jsem přesně ve 12 týdnu tak to tipuju na červenec nebo srpen :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Jmenují se Martin a Natálka,tak to máš fajn,hlavně,aby nebylo moc velké horko,až budeš rodit. ;-)
Profilova fotka
krásné jména Natálku mám neteřinku :-) tak Alešek ve školce v pohodě, už se i požduchal :-D :-D :-D :-D a zítra se těší snad mu to vydrží ;-) ;-)
Profilova fotka
Tak to bud ráda,já to měla ze začátku ve školce těžký s oběma.Těch prvních 14 dní probrečeli oba dva to ranní loučení,trhalo mi to srdce.Chodí Alešek jen na 4 hodiny,ne? ;-)
Profilova fotka
právě že na celý den :-) :-) :-) :-) začínám chodit od příštího týdne do práce takže musí, fakt jsem koukala jak to zvládnul, jak říkám doufám že to bude pokračovat, nemám strach on se neztratí :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) byla jsem nerovozní víc než on, celý den na něj myslela koblížka mého, pak jsem pro něj přišla a on jako kdyby tam chodil roky, leháro, pohoda mamko čus a zítra se těším :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Profilova fotka
Tak to je fajn,malá se taky neztratí,ta se umí prosadit,ale Martin moc ne.Mám to nějak obráceně,holka vydá za kluka a kluk je klidný,pořád by se jenom učil,až se divím,po kom to má :-N .A jakou práci máš?Já dělám fakturantku,takže 4 hodiny jsem v kanclu a 4 hod můžu dělat na pc doma,jsem ráda,že to takhle jde a můžu se naplno věnovat dětem.Ted jsem pouštěla psa ven a nějak pěkně zase přituhuje,chjo. ]-(
Profilova fotka
taky jsem fakturantka ale nazýváme to v pracovní smlouvě operátorka :-D já mám nastup na 8 hodin slíbili mi 6hod zkrácenou pracovní dobu a ho..... :-( takže mně to v celku zklamalo, jdu zítra na testy k paní doktorce tak uvidíme co dál. Jezdím totiž až 35km za prací tak snad něco vymyslím. děti jsou různé, no já jsem hrdá na malého je takový řekla bych starší než ve skutečnosti je, povahově, rozumově je to šikula, buď ráda, že se Martin učí takových je málo :-D a Natálka aspon si na ní nikdo nebude dovolovat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Zdravím - taky ročník 1979, svatba letos v květnu. Děti žádné prozatím, ale už se tomu nebráním. Teď jsem oslavila 31 narozeniny, takže už je i na čase :-) Jen nastávajícímu je o necelé 3 roky míň a ještě z dětí není moc odvázaný :-D
Profilova fotka
Ahoj! Muj muz je mladsi o 2 roky a chce deti vic nez ja, takze o tom to vzdy neni;-)
Profilova fotka
ahoj radanaz odkud jsi ? jj petru to je svatá pravda jak se máš ?
Profilova fotka
luci, ja vas ctu kazdy den, ale u nas prave nic noveho, tak neni co psat.
Profilova fotka
:-) tak to jo, my tu jen probíráme nástup do školky a lépe se poznáváme s elomankou79 tedy Ivčou ;-)
Profilova fotka
vsak ja vim, ale nemam nic k tematu, tak mlcim. ;-)
Profilova fotka
;-) no to příjde :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,radanaz vítej,luci,tak jaký byl pro malýho druhý den ve školce? ;-) Kde jsi rodila Aleška?V Opavě?Cetla jsem na netu názory ženských na porodnice,docela jsem se u některých pobavila :-) .
Profilova fotka
jj rodila jsem v Opavě, a budu zase někdo nadává někdo chválí, ja na porodním sále bez problému až na šestineděli ty sestry některe megery ;-) ;-) Alešek dneska byl déle tak prej plakal, dneska musel pro něj manžel, že už mu bylo smutno :-( tak uvidíme
Profilova fotka
V tom s tebou souhlasím,sestry "megery" se najdou všude,nejhorší jsou staré panny.To víš,děti si to neumějí v hlavičce urovnat,když se mamka nebo tatka opozdí,už si myslí,že pro něj nepřijdou,já se snažím,samozřejmě v rámci možností,malou vyzvedávat ve školce denně ve stejnou dobu,i když někdy se nezadaří,ted už naštěstí nebrečí,jen dostanu "vynadáno",že jdu dýl. ;-) :-N
Profilova fotka
ahojte, jak se máte - teda to jste toho napsaly, číst to nemám sílu :-D u nás nic novýho, sem od novýho roku bohužel bez práce; druhý mimi necháváme na potom a akorát ted´mužskej otravuje s manželskou smlouvou :-D elo - náš malej když šel do školky, tak jak on už umí hodiny, tak mi jeden čas počítal každou minutu o kteoru jsem přišla dýl :-D ted´se občas stane, že když přídu se mu nechce domů, jelikož má zrovna něco rozetavěnýho :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?