Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
Teda petru,ty nám to dokážeš zpříjemnit ;-) :-D Děti jsou taky nadšený,každý den chodíme bobovat,ale nemůžu si pomoci,nejradši mám prostě léto a sluníčkoooooo x-)
Profilova fotka
u nás pořád sníh, má se ochladit a zase padat a souhlas s petru, je únor tak má bejt zima a pořádná :-D
Profilova fotka
ne ne ne t už je sluníčko a teplo souhlas s elomankou79 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, tak se nekam odstehujte, ale nestezujte si, kdyz zijete v zemi s mirnym podnebim, ze se nam tu stridaji 4 rocni obdobi:-)
Profilova fotka
já si nestěžuju, žila jsem dlouho jen v letním obobí, jen už se těším opět na sluníčko :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
luci,přesně tak,mě dodává energii jenom sluníčko,ted v zimě se mi nechce ani vstávat,kdyby aspon nebyly takové příšerné mrazy ]-( .petru: :-D :-D :-D A co je jinak u vás novýho? ;-)
Profilova fotka
elo - to mně se nechce vstávat celoročně, to není tou zimou :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,taky u vás pořád sněží? :-N Písněte něco,třeba,co vás potěšilo,rozhodilo nebo tak........at tu není mrtvo ;-)
Profilova fotka
a sněží a sněží a sněží :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D mně potěšilo že malý už to malý zvládá ve školce, počasí je na houby, mám dneska migrénu jak hrom, nic se mi nechce, vypadá to Ivčo že tu píšeme jen my dvě :-D co Valentýn co chystáš pro manžela ???
Profilova fotka
Tak u nás sněžilo jen trochu ráno, ale tak půl cm. Mně roste osmička (poslední) a ještě jsem si v neděli na snowboardu asi trochu natáhla rameno a v úterý jsem s tím šla na spinning a tam jsem si ho asi ještě prochladila, takže je ze mně mrzák. A to jsme si zítra chtěli jít zajezdit zas. Tak zkouším nějaký léky, co mi to povolí. ;-)
Profilova fotka
luci,tak to jsem ráda,že už je Alešek v poho ;-) ,na Valentýna otevřeme lahvinku červenýho a udělám na véču nějakou mnamku a jak budete slavit vy?Zítra mu koupím nějakou maličkost,ale nemám ještě nemám tucha,co =-) petru-moc to s tím snowboardem nepřeháněj,víš,že už nejsme nejmladší :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojte, tak my se chystáme zítra na maškarní ale malej je nějakej přešlej :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem si musela to rameno nechat opichnout, je nachlazeny.
Profilova fotka
Ivčo díky, akorát chytil rýmu a kašel takže ještě že jsou prázdniny a může to vyléžet :-) já už jsem dostala krásnou kytku dneska :-) a taky si otevřeme vínko já si dám 2dcl jenom a uděláme nějakou mňamku ;-) ;-) ;-) brumdi a za co jdete? my máme maškarní za týden v sobotu, Alešek chce být Bořek stavitel :-D :-D :-D :-D petru auuuuuu davej na sebe pozor a hezký víkend všem :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
lucie - tak to je dobrý, malej jde za Bořka :-D :-D sem dneska šila 2 hodky v ruce pásek na nářadí :-p :-) jen doufám, že bude v pohodě, leze na něj nějaká nemoc, tak abysme místo maškarní neskončili v posteli :-(
Profilova fotka
holky,tak to znám,taky byl Martin za Bořka,je to asi 2 roky,kámoška švadlena mu ušila montérky,pásek měl plastový,byl v sadě s nářadím.Já jsem taky nachcípaná,děti se zatím drží.U nás jsou prázdniny až koncem února. ;-)
Profilova fotka
Holky, tak je to tady malej lehl, má teplotu 38,3 a máme po maškarním - už druhej rok, loni taky v tuhle dobu marodil, ach ju :-S - to je k vzteku; ještě když ho vidim, jak chudinka jen leží místo aby si pořádně na maškaráku zařádil ;-(
Profilova fotka
brumdi máme maškarák až příští sobotu naštěstí, tak tomu se říká pech, chudák malej :-( Alík má taky teplotu, musela jsem ho osprchovat vlažnou vodou měl 38,5 :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| zase nějaká viroza prej :-( já má děsnou rýmu ať už ta zima skončíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :-S
Profilova fotka
Ale nemocem se dari, kdyz je nad nulou, takze v podstate ve vsech obdobich krome zimy, kdyz mrzne.
Profilova fotka
petru - no právě, dokud opravdu mrzlo a drželo se to na těch - 10, tak byl v pohodě, ted´to vylezlo na -3 a už je na hromadě, sakriš :-S nejhorší je, že jak je mu špatně do něj nic neodstanu, ani čaj ani třeba kosíček piškotu 8-(
Profilova fotka
to je nemilé, ale jíst nepotřebuje, hlavně ať pije, Alik snědl od včerejška teprve teď půl housky, ale pije a pije díky bohu ;-) jak marodí on tak já taky :-(
Profilova fotka
no to byla noc, maly ma co 8hodin horečky, já mám krk v ohni, smrkám jak hrom bleeeeeeeeeee :-p nejsem ani schopná se vykopat z postele :-( :-( :-( :-( :-( :-( z Valentýna nebude letos nic :-|
Profilova fotka
luci,co dáváš malýmu na horečky?Nám se osvědčili čípky Panadol baby,mě bolelo v krku včera,kloktala jsem vodu se solí a stříkala stopangin,ted už jenom ta pitomá rýma,jenže,já jí mám pořád,jakmile se ochladí,akorát v létě kapesníky nepotřebuju :-N .Nemám na nic náladu,asi budeme Valentýna slavit dodatečně,hezky večer si můžeme přece udělat kdykoliv,a ne,když je jenom nějaký svátek,držím palečky,at se z toho brzy dostanete. ;-)
Profilova fotka
Ivi, panadol nám nesedí, čípky do něj moc nedostanu, a sirup vyblije, mně se osvědčil Nurofen pomerančový, četla jsem že jahodový byl špatný, nebo pak Brufen sirup, taky dobrá věc. Stejně zítra povalím k doktorce, pokud horečka bude ještě dneska v noci. Já stopangin nemůžu ani takové ty neoangin atd.. kvůli mimču, tak piju lipový horký čaj a občas střiknu Bioparaox je to antibiotický sprej do krku či uší a to můžou i těhule, aha vodu jsem ještě nekloktala zkusím ;-) Hlavu mám jak střep, taky nemám náladu a dodatečně to oslavíme třeba další víkend ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) tak se uzdrav taky na Tebe myslím :-p
Profilova fotka
ahojte, malej má horečky pořád včera měl přes 38, dneska ráno 37,5 a pomáhaj ty čípky panadol (ty jsou už vyzkoušený) no každopádně v pondělí razíme zas k doktorce a doufám, že do něj zas nebude rvát antibiotika. přestal je brát před 14 dnama, kdy taky marodil, ach jo :-| jo a úspěch dneska sem do něj dostala půlku chlebíku :-) a vařim pořádnej vývar. no ale já zjistila, že 21.je ještě jeden maškarní, tak doufám, že do tý doby bude malej v pohodě a den předtim si s Jirkou možná zajdem na mysliveckej bál :-) a valentýna neřešte i když já dostala zcela neočekávaně, jelikož ho nedržíme od manži Modré z nebe :-D :-D :-D
Profilova fotka
holky a jak tu horečku srážíte, když mu dáte třeba nevím dávku u mně tedy Nurofenu, u Vás ten čípek a za 2-3hodky má třeba zase 38 tak co pak???????, ja teda sprchuju vlažnou vodou, protože další dávka se má dát až za 6 hodin :-( :-( :-( :-( :-( brumdi tak my jsme dneska taky snědli chleba, ale horečka je pořád, zítra taky valím k doktorce :-( :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
jita - on malej k tomu kašle, tak sem mu dala priestnitzův obklad na krk - studenej velkej kapesník ovázanej plenou kolem krku - trošku se tim schladí + se mu to hezky zapotí. no zatim drží v podsteli - předevčírem večer byl úplně grogy - tak sem ho nechala a jen dodržovala ty odstupy 6 hodin :-|; včera už byl lepší, ted´už občas i zlobíkuje, ale pořád leží a horečku má taky furt :-p
Profilova fotka
lucie - jé promin, já se přepínám ještě na jinou diskuzi a nějak sem si vás holky popletla :-D :-D
Profilova fotka
lucie, sice děti nemám, ale prostě není nad zábaly...to na mně mamka aplikovala, když jsem byla malá a asi před 7lety jsem měla hrozné horečky, tak jsme to aplikovali opět.
Profilova fotka
jj zábaly nebo sprcha, to prej zabirá diky petru asi dostaneme zítra antibiotika a já ze sebou asi povalím ve středu jak to tak vidím :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?