Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
Sprcha neni ono. Proste nejlepsi je studena osuska.
Profilova fotka
petru jenze pokud maji studene ruce a nohy tak balit nesmis, jinak dostanou teplotni sok, sprcha je prej osvedcena ;-) kazdopadne diky za rady :-) vcera jsme byli na pohotovosti prej je dobry horecky 39.5 a rano jsem sla ke svoji doktorce ma prudusky, takze lezet teplicko, nejhorsi dny mame za sebou, horecky klesly a nejsou tak caste, mame sirupy na kasel atd.. zatim bez antibiotik, uvidime :-| ja jsem ale fakt marod, nevyspana uz 3 dny sice bez horecky ale ryma desna a skrabe me v krku jak hrom ;-) snad se uz bude lepe brumdi vypada to ze i my maskarak letos prosvihneme, :-( :-( :-( :-( :-( tak zatim
Profilova fotka
luci - doufám, že už ste na tom líp, my docela jo a možná budeme schopný jít na maškarák v neděli, malýmu už je líp, horečky už nemá, no a my se z toho už taky docela vyhrabaly (od nděle do včerejška sem na tom byla podobně jak malej akorát bez horeček - hlavně neděle a pondělí byl děs) doufám, že vy už jste na tom taky líp :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vás zase přišla pozdravit, po 7 stránkách :-D Už to nějak nezvládám ty diskuze a facebook k tomu, už tak mám pocit, že furt jenom sedím u PC...na druhou stranu, co taky jiného mám dělat, když nemám práci že :-N Ale né, vařím, peru, drhnu práh, to jsem prostě celá já :-D :-D Tak jsem vás tu lehce pročetla a vidím, že jste všichni na hromadě...já teda normálně touhle dobou už mám za sebou minimálně pořádné nachlazení, ale loni jsem byla na očkování proti chřipce, a zatím se mi všechno zdárně vyhýbá (klepu na dřevo)...sice mě už trochu škrábalo v krku, ale po čaji s citronem a medem a po šťopičce slivovice to zase přešlo :-D A jinak nic nového... :-/ Tak vám všem přeju brzké uzdravení a Brumdi - malý ať může jít na ten karneval, úplně mi ho bylo líto, jak jsi to popisovala...
Profilova fotka
brumdi, díky moc, no nakonec máme antibiotika, mě se malý nezdál s těma horečkama pořád 39.5 tak jsem fičela zpět k doktorce, dneska ještě k ušnímu, páč moc neslyší má to celé vevnitř oteklé bubínky atd.. ale bude to prej dobrý, už mi z toho hrabe, maškarák letos nebude.... je vcelku protivný, takže síla :-p mně už je taky lépe ale pořád ještě soplím ;-) luciena tak vítej zpátky, no nahromadě jsme, už se snad z toho vykopeme všichni :-)
Profilova fotka
luc - tak at´se z toho brzo vykřešete ;-) mě i Jirkovi už je fajn, malej už je taky docela v poho, ale ještě budeme pro jistotu pár dní doma, ale v neděli myslim by mohl už na ten maškarák jít a my jestli ještě zbydou lístky se chystáme v sobotu večer na mysliveckej ples :-)
Profilova fotka
Jestli vás to uklidní, tak náš pes má taky antibiotika...zánět kůže, chjooo, moje miminko. ;-(
Profilova fotka
pet - prosim Tě, jak pes může chytnout zánět kůže, to slyšim poprvé, to by mě fakt nenapadlo - jedině snad nějakou prašivinu :-p :-N tak at´se brzy uzdraví ;-)
Profilova fotka
Brum - jorkšírci jsou hrozně náchylní na kožní choroby, mají kůži i srst skoro tak citlivou jako je lidská kůže...proto se i docela rozvinula veterinární dermatologie...Mám jednoho takového chlupatce doma ;-)
Profilova fotka
brum, vy máte psa? Co já teda vím, tak psi mají buď záněty uší nebo lupy nebo problémy s klouby...prostě pořád nějaké problémy.
Profilova fotka
petru - ne psa ne, máme v baráku kočku - jednu nám chudinku loni umlátili a hodili do rybníka - Macek s náma žil celou dobu co tady v baráku bydlim (kdž sem byla těhotná, tak byl pořád u mě) a i předtím už tu byl (tj.přes 10 let) a loni na podzim ho Jiřík s dědou našli u sousedů v rybníku utopenýho a nevypadalo, že by se utopil sám - spíš ho někdo něčim majznul a hodil přes plot sousedum do rybníka |-|; no tchýně se dušovala, že už jinou kočku nechce a asi tak měsíc k nám do baráku zavítala jiná kočka - tchánovci ji začali krmit a udělali jí ve sklepě pelech prej zatim než přečká ty mrazy, no a jak to tak vypadá, tak ta už odtud neodejde :-) ale s těma psíkama mě to jen tak zaujalo :-)
Profilova fotka
brum, no vyznelo to tak docela blbe, takze se ptam. Ono je to totiz docela tezky, poridis si psa a tak ti priroste k srdicku, ze pak kazda nemoc je velka tragedie. Je to jak vecne dite. Jen dite ti naznaci, co ho trapi, pes ne. Teda ale myslim psa partaka u lidi, co maji psa nekde v kotci to je nejspis jinak. Uz mi zas na kline hajcuje jak kaminka a trosku se trepe, chudatko moje.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,týden nám nešel net,petru-to s tebou souhlasím,pes je naše třetí dítě ;-) Nedáme bez něj ani ránu. x-) luci-doufám,že už je malý v poho.My jsme měli horečku všichni,kromě Natálky,ta se naštěstí drží.Ted už ten sníh taje,tak snad brzy už přijde konečně jarooooooo :-D .
Profilova fotka
Holkyyyyy,co je s vámi? :-.
Profilova fotka
ahoooooooooj elomanka, jj Alešek už zdráv, ale kašle pořád, já jsem to od něj chytla, tak beru sirup, musela jsem k doktorce na poslech ;-) začííííííííííínááááááááááááá jarooooooooooooooooooooooooo :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) psa máme taky sice je od švagrové ale je to naše mimčo to je svatá pravda ! brzo se uzdravteeeeeeeeeeeeeeeeee
Profilova fotka
Ahojky,luci,jakýho máte pejska?My máme labradora.Já se nemůžu zbavit rýmy,jinak už v poho.Jj,sníh už taje,to je super,v pondělí už je 1.března,tak by to mohlo klapnout :-D
Profilova fotka
ahojky Ivi, máme kokršpaněla ale je mu už 17 let, je to dědeček ale miláček :-) Ucpaný nos mám taky pořád, ale to je asi i těhotenstvím, kašel už ustává. Včera jsem se vyhřívala na sluníčku, trošku pouklízela kolem domu, a užívala si toho pěkného počasí, pak procházka s manžou a Aleškem, co víc si člověk může přát, jo ať už jsme 4 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 1. března toto letííííí jen ať klapne, už se nemohu dočkat jarní bundy a dny plné sluníčka a tepla :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
ahojky,my měli taky kokršpaněla,ale dožil se jenom 13 let.Taky jsme byli včera na procházce,bylo krásně teploučko,zato dneska tady fučí šílený vítr a poprchává.A jak se jinak cítíš?Já už se každým dnem stanu tetou. x-) Malá jde zítra po 14 dnech do školky,tak jsem zvědavá,marodilo hodně dětí. :-|
Profilova fotka
ahojky, cítím se dobře, akorát dnes mě děsně bolí hlava takže jdu hodit sprchu a fičím do hajan, ;-) jj počasíčko bylo dnes divoké, ale i přesto jsme šli ven aspoň na chvilku. Malý taky nastupuje po 14 dnech opět tak jsem zvědavá, snad to klapne ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
my taky byli venku,chodíme každý den,když je nevlídně,tak jenom na chvilku.Je asi blbý tlak,taky mě třeští hlava,tak ti přeju krásné sníky ;-) x-)
Profilova fotka
ahojky všem no má se zase ochladit na 0 tak jsem zvědává, dneska dost fouká ale to sluníčko za oknem je příjemnéééé, Ivi tak co malá, ve školce? Alešek prej dobrý, tak jsem zvědavá až odpo pro něj příjdu ;-) jeeeeeeeeeeeee ať už je jaro? co všechny děláte ???
Profilova fotka
luci - flákáme se v jiných tématech :-D jinak možná dneska odpo budu mít brigádu, když zatím neni práce :-| jinak tady je pěkně hnusně a hlavně včera večer tu strašně fičelo :-| a jo ted´už to chce jaro, já nesnášim takovej ten přechod, rozblebtanej sníh, všude špína, ble :-p
Profilova fotka
brumdi u Tebe mě to nepřekvapuje :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jj špíná, kousky sněhu, bláto hnus :-p :-p :-p :-p :-p
Profilova fotka
luci a brumdi-souhlasím s vámi ;-) Malá nakoukla do třídy a povídá mi:jdu domů.Ale jakým to řekla tonem,musela jsem se smát,pak pro ní přišla Verunka,tak si šla hrát.....V poledne jdu pro ní,tak to snad bude v poho,doma mi pořád říkala,že už chce jít do školky za dětičkama.V pátek ponese bonbony,protože má v sobotu narozky. :-)
Profilova fotka
holky, tak brigádka bude odpoledne, takže se loučim a pro malýho půjdou dnes do školky naši :-)
Profilova fotka
Ivi tak hlavně že tam má kamošku, Alešek se taky těšil tak uvidím co mi řekne odpoledne :-) brumdi tak super gratuluju ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
luci - nemáš k čemu, je to jen na 2, 3 odpoledne a pak zas nic, chce to pořádnou práci, ale aspon se zas trochu dostanu mezi lidi, když nic jinýho :-)
Profilova fotka
lepší než nic no ne? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
jj,to je fakt,aspon něco,ted je to s prací strašný,ted si jí taky vážím ;-) .jak je u vás?Tady svítí sluníčko,ale ráno byla docela kláda. ]-( Luci,ty máš narozky 5.7.? ;-)
Profilova fotka
ahojky jj mám 5.7 Ty taky???? ;-) ;-) ;-) u nás byl jen 1 stupen rano, ted sice svíti sluníčko ale je tam tak kolem 4-5 dala jsem malému kombinézu tak snad mu nebude moc horko :-) :-) :-) :-) :-) jj kazda prace dobra, ja bych sla taky hned na par hodin nekam, jenze nekteri zamestnavatele se snazi odrit Te jak muzou malo ktery je ferovy :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?