Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
1
16
17
Profilova fotka
eli - no my už máme po dovče, byli sme v Itálii - taková opožděná svatebka i s malym :-D práce furt nic, zas mi místo uteklo o fous - pravidelně sem vždy druhá ]-( fakt už nevim co dělám špatně, jinak momentálně mám zpoždění MS - tak nevim :-D :-D
Profilova fotka
brum-já vím,je to na prd s prací,jsem ráda,že mám po MD aspon práci na 4 hod.A kde jste byli v té Itálii?Já byla ještě za svobodna v Benátkách-nádhera,jela bych zase.Příští rok bysme chtěli s dětmi do Chorvatska.Ted v srpnu jedeme na 14 dní do Krkonoš.
Profilova fotka
al - byli sme v Cariati v Kalábrii upně na jihu na podrážce italský boty - bylo to super klídek nikde ani turista pláž jen pro nás, moře jak kafíčko, super ceny - k tomu mě chtěl majitel komplexu kde sme bydleli sbalit a když zjistil, že sem vdaná tak nám aspon dělal zdarma taxíka po městě :-D - byli sme na výletě na Sicílii v Taormině se mrknout na Etnu - bylo to fajn a docela mi to moře chybí, zvlášt´ted´v těch vedrech, navíc Jiřík někde chytl průvan a kašle tak nemůžeme ani někam k rybníku aby se mu to nerozjelo ještě víc :-N tak se flákáme doma, malej na zahradě já tu momentálně dodělávám oběd dnes jen brambory a párečky pro malýho a ještě udělám rybu k tomu pro Jirku až příde z práce, skenuju pár fotek do pc a snažim se honit i tu práci a občas mrknu sem ------ upřímně leze mi to doma už slušně na mozek :-S :-D
Profilova fotka
brum-tak to jste měli parádní dovču,vidíš,jak jsi se mohla mít dobře s panem majitelem :-N .Já jsem dělala brambory a kuřecí řízky,je tady pěkná bouřka už hodinu.Máš manžu v práci i ve svátek? :-(
Profilova fotka
eli - jo jo Jirka je v práci i ve svátek zejtra má pro změnu noční - dělá v ústavu pro mentálně a zdravotně postižený vychovatele - má dvanáctky vždycky 2 dny celej den od 6 do 18, pak noční od 18 do 6 a pak je 3 dny doma :-) ale zas aspon o svátkách nahrabe penízky což momentálně víc než potřebujem, když nemůžu o nic zakopnout :-)
Profilova fotka
brum-tak aspon že tak,manža má taky zítra noční.A kolik je malýmu?Jak je u vás?Tady je pořád zataženo,každou chvilku prší.
Profilova fotka
eli - malýmu je 6, v září jde do školy. Jinak tady je furt teplo a občas trochu sprchne.
Profilova fotka
brum-a těší se do školy?Malý jde v září do druhé třídy,zatím je moc spokojený.S malou půjdu v únoru k zápisu,v březnu jí bude 6,tak uvidíme.Je to strašný,jak to letí. :-N
Profilova fotka
eli jo těší se akorát nevim co tam bude dělat :-D - číst umí a počítat taky naprosto s přehledem počítá i trojciferný čísla a má neskutečný logický myšlení, takovou tu přirozenou zvídavost, předevčírem objevil v kuchyni v lavici učebnici ruštiny a už se učí azbuku :-N k tomu je hodně živej ted´momentálně honí na zahradě bublinky z bublifuku co sem mu namíchala :-) dle psych-pedag.poradny je na inteligenčně na úrovni 11 letýho dítěte :-N - každopádně já musim poslední tejden v srpnu do školy se domluvit konkrétně s učitelkou, aby mu dávala zvlášt´úkoly, aby nevyrušoval - jak se začne nudit tak děsně zlobí :-D - tak doufám, že nebude samá poznámka :-| jinak momentálně čekám na MS má zpoždění 6. den tak nevim možná se zadařilo druhý :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,no já už to mám za pár,ještě 18 dní u budu vdaná paní :-D A nadovču i s malým jedeme taky do Itálie Caorle a stráááááááááášně se těším,ale až na konci v srpna. Brumdi: že by se zadařilo :-D s tou prací to je mi líto,ale já to měla podobně taky večně druhá,a netěším se až to budu muset řešit taky.A vy se sanžíte o miminko,nebo tomu necháváte volný průběh?
Profilova fotka
Ahoj prti,kde jsi se tak dloooooooouho toulala?Tak to máte přípravy v plném proudu,vid?Pěkná svatební cesta ;-) brum-tak to je fajn,že je malý tak šikovný,v ped.psych.poradně mi taky řekli,že je malý nadprůměrně inteligentní,ale bral to v poho,nenudil se.Naštěstí je klidný.Tak to máš fajn,aspon,aby vám vyšla holčička. :-)
Profilova fotka
jé ahoj prti, tak to máš za chvíli, tak si to užij a svatebku taky ;-) jinak tomu necháváme volnej průběh :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No já jsem moc nechodím,není tolik času,když je hezky tak jsme venku a víceméně máme vše zařízené na svatbu.Takže tady jen rychlovka kouknu co nového kdo už to má za sebou a zase pádím.Já se pořád nějak nedokážu rozhodnout jestli to druhý jo nebo ne.A Honza taky neví,ale ono to snad nějak vyplyne ze situace :-D
Profilova fotka
prti :-D :-D :-D
Profilova fotka
no jo je to těžký,protože to naše šídlo nás fakt vysiluje.např dnes byl protivnej jak noc,měl vztekací záchvaty a ještě k tomu mu roste stolička tak fakt paráda. :-p
Profilova fotka
prti - a kolik pak mu je? jinak vztekací záchvaty má ten náš čertas každou chvíli a je fakt, že na dovče chytil takovou, že Jirka řek, že už žádný druhý nechce, že na tohle nemá nervy :-D ale to je jen taková indispozice, však on by byl nakonec rád :-)
Profilova fotka
Je mu 16 měsíců,ale fakt je to s ním bednu někdy.ještě u toho vztekání piští že mi fakt málem prasknou bubínky.A nejhorší je že si myslím že to bude ještě horší ;-(
Profilova fotka
Ahojte, to u nas je to trosku v jinem duchu, v noci jsme se s manzelem vratili z Rock for People. Byli jsme tam od nedele a parada, boli me nohy, mam asi tunu spinaveho pradla, ale super jsme si to uzili. S dovcou jeste nevime...nemuzeme se domluvit ani na miste ani na terminu. ;-)
Profilova fotka
Ahojky,taky se pečete?Teeeeda,to je síla.Petru-tak co,už jste se domluvili? ;-) brum-tak jak? =-)
Profilova fotka
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,kde jste,co je s vámi????????? ;-(
1
16
17

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?