Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Ahoj, můžu se přidat? Jsem taky ročník 79 :-) a plánujem svatbu na 2.9. 2010 na moje narozky :-) Užívám si to, ale je to starostí, na co člověk nesmí zapomenout. A co Vy, už máte po svatbě, nebo teprve taky plánujete? Zatim ahoj
Profilova fotka
Vetsina uz po, ale nekoho to jeste ceka. Ale vy mate jeste docela dost casu. My to meli taky na podzim a rozhodli jsme se az v breznu.
No rozhodli jsme se pro tohle datum, protoze pritel se narodil 9.2. a ja 2.9. Tak nam to prislo jako dobrej napad a 9.2.by bylo malo casu na pripravu a tak. Ted v patek jdu poprve do svatebniho salonu podivat se uz na saty. Ale jsem na to zvedava,protoze jsem vysoka i siroka, tak aby na me vubec nejaky saty meli :-) Zatim
Profilova fotka
chrisa - neboj něco určitě najdeš, my měli svatbu taky v září a vpodstatě jsme jí sfoukli za 2 měsíce :-D
Profilova fotka
ahoj holky, vitej chrisafiasteri, pekny datum, já mám taky už po svatbe ;-) my dnes měli pohreb ach jo :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( jak se jinak vsechny mate?
Profilova fotka
copak se děje s ročníkem 1979 ??? :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-|
Profilova fotka
Já vás čtu, ale nic new, tak nepíšu. ;-)
Profilova fotka
Ahojky,lucie,to je mi moc líto ;-( ;-( .Tady zase napadlo moře sněhu a je šílený mráz,brrr,ani psovi se nechce ven,to už je co říct :-( .
Profilova fotka
ahoj elomanka79 díky, je to těžký :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( zima je ani nevylejzáme s malým brrrrrrrrrrrr ;-) co nového u Tebe?
Profilova fotka
ahoooooj,ale děti marodily,nejdřív malý,pak šel do školy a zase začala marodit malá,ale u té to tak nevadí,ve školce nic nezamešká,ted ve čtvrtek má malý první vysvědčení,tak je celý natěšený,jsem mu říkala,aby nebyl zklamaný,no,tak jsem zvědavá.Já taky poléhavala,měla jsem nějakou střevní chřipku,ale už jsme všichni zdraví.A co u tebe? ;-)
Profilova fotka
Lucie, mně je to taky líto, ale na to se nedá nic říct - to vás musí přebolet. ;-( V noci zase připadlo a teď svítí sluníčko...já chci někam na svah!
Profilova fotka
petru díky vím, my to zvládneme spolu, musí to břebolet máš recht ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( elomanka79 můj Alešek jde v pondělí poprvé do školky, byl trochu nachlazený tak jsem ho ještě nechala doma, ale už se těší snad mu to vydrží, jinak čekáme přírustek jsem cca ve 12týdnu a je mi zle jak hrom pořád celý den, asi se mi přidala i střevní viroza snad to brzy přejde, jinak jsem v pohodě :-) :-) :-) :-) :-) a nesmírně se těším, až budeme 4 :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
lucie, že vy kompenzujete tu ztrátu v rodině! :-D Promiň, to je trochu černý humor. No každopádně gratulace! A dávej na sebe pozor. Malej bude ve školce určitě spokojený. ;-) Bude řádit s ostatníma.
Profilova fotka
petru v pohodě, no vypadá to tak ;-) jo on se těší, měl jít zítra a pořád se mně ptá proč nejde a říká že je smutný, tož ale nedám ho tam s kašlem a ony ve školce se pak na Tebe dívají jak na nevím co.... do pondělí vydrží pak nastupuje a já do roboty :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Profilova fotka
Luci,moc gratuluji,to je úžasná novina.To znám,když děti marodí a pak se jim uleví,tak se hned ptají po dětech. ;-)
Profilova fotka
elomanka79 děkuji, jo krása už se moc těšíme, škoda jen že nezažije dědu jako Alešek, ale říká se jedno tělo si Bůh veme a druhé dá :-) já jdu dneska po roce za svou mámou, vypadá to že si uvědomila co je pro ní v životě důležité tak jsem zvědavá jak to dopadne a co malý na ní :-) :-) :-) :-) :-) držte pěsti :-)
Profilova fotka
lucie, drzime. Dej pak vedet, jak to dopadlo!
Profilova fotka
ahoj holky, nějak nestíhám sem koukat lucie: upřímnou soustrast a zároveň gratulace k miminku,ale já už ti možná gratulovala že jo.jinak u nás to bylo podobné.zemřel mi děda mámin tatínek a já byla asi na začátku 3 měsíce,ale zatím to nikdo nevěděl že jsem v tom a když jsem to mámě oznámila tak byla šťastná.A taky pronesla větu Bůh veme a druhé dá.Něco asi na tom bude.
Profilova fotka
jj prti něco na tom bude, děkuju :-) i máti se chytla díky tomu pohřbu, holky asi jste držely moc dobře s mámou to dopadlo v celku jako s mladší ségrou, prostě jsme si pokecaly, nevracely se k tomu co bylo a ani jedna se bohužel neomluvila, ( myslím ségru a máti, protože já jsem se naomlouvala kdysi až až i za to co jsem neudělala), ale to víte neodpustila jsem jim, že nepřišly na svatbu, či kašlaly na Aleška, bude to trvat asi dlouho, říkám si že život jde dál a budu se s nima bavit jen si teď budu dávat větší pozor a nebudu tolika investovat sebe a malého ať se snaží ony dvě ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
ahojky,luci-to s tebou naprosto souhlasím,ty už ses snažila dost,ted je řada na nich. ;-) Hlavně,že to proběhlo v poho.A co malý,jak se choval k babičce?
Profilova fotka
elomanka79 no zprvu měl odstup a nechtěl se s ní moc bavit a nedivím se mu :-) ale byla extrémně milá tak se to prolomilo a pak už v pohodě, uvidíme jak to bude dál ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
tak to je fajn,budu ti moc držet palce,abyste už pořád vycházeli v poho,člověk si říká,jsme tady chvilku,já nemusím švagrovou,prostě jsme si nesedly,ale kvůli bráchovi jí musím zkousnout,v květnu budou mít mimčo,tak se těším,že budu tetou,jednou za čas to zkousnout jde,neumím si představit,že bych jí vídala denně ]-( .v každé rodině se vždycky najde něco. ;-)
Profilova fotka
to máš pravdu, já jsem si s mamou vytrpěla dost, chci ať se teď snaží ona sama, pořád dávala jen starší ségře, mladší jí prováděla takové věci okradala atd.. a pořad dobrý, já si žiju svůj život a ani na svatbu nepřišla... aleeeeeeeeeeee ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) děkuju Ti budu je držet sobě a Aleškovi :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Jak je u vás?Tady je už zase -19,jako ráno.Brrrr,už aby bylo aspon jaro.Já miluju léto,sluníčko,to se hned vstává jinak :-D
Profilova fotka
u nás je teď -12 ale má to jít nahoru, fičím si dát pomeranč, tak kosa mně zabije, já mám zimu ráda ale nééé takové teploty... na léto se těším opekáčky, koupání, pohodička, sluníčko už aby to bylo !!! a jak se vůbec elomanko79 jmenuješ jménem Ty mi říkáš tak pěkně luci a já Ti elomanko ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj,jsem Ivana.Tady je ted šílený vítr a sněží,mráz už takový není.Kolik je vlastně malýmu? ;-)
Profilova fotka
ahoj Ivanko, tady je tak -6 ale ven se mi teda nechce, fouká tam nějak, Alešek bude slavit 5 února 3roky :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tady je teda asi -9 a furt chumeli jsem rada, ze dnes nemusim jet na pobocky, ze jsem to udelala vcera, protoze D2 je pry neodklizena stejne jako vsechny hlavni tahy kolem Brna. Pry kvuli mrazu to sul nerozpousti a silnicari nestaci uklizet. Jinak ja zimu miluju jen me stve, jak mizerne odklizi ten snih, ze se neda kvuli hromadam snehu nikde parkovat a tak. Ja se zas moc nemusim s tchanovcama, ale svagrovou mam tu nejlepsi. Luci, jo jo, ted to musi vyzehlit mama...treba by se i omluvila, ale nevi, jak na to.
Profilova fotka
petru já mám taky ráda zimu, a přesně štve mně že se neuklízí atd... mám ráda každé období jak se to pěkně střídá, jaro všecko se probouzí, léto teplo sluníčko narozky, podzim krásné procházky listí obarvené, zima to jsou vanoce a fura snehu :-D :-D :-D :-D :-D to mi chybělo na Floridě jj máma ať se snaží, omluvy se asi nedočkám protože ona ani ségra to neumí jsou holt takové, já jsem jiná, ony to berou jako ponížení samy sebe nechápu, vždyť na tom přece nic není uznat svou chybu, právě naopak :-) jsem ráda že jsem odcestovala a byla dlouho v zahraničí hodně mi to dalo, i vzalo ale jsem jiná než ony :-p :-p
Profilova fotka
petru-tak švagrovou ti jen tiše závidím ;-) ,luci-tak to je Alešek vodnář,že?Vodnáři jsou pohodoví lidičky. x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?