Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
basska: já to neviděla, jak to vypadá? nemáš nějakej odkaz?
Profilova fotka
jojo mam me se libi tento EDITA http://www.sperky-krajka.cz/AM21.html snad to driv zkouknes nez to nekdo pomaze :)
Profilova fotka
to jsou nádherný šperky!!!!!!!!!!!! x-) fakt vypadají luxusně..
Profilova fotka
basska: a jak víš, že ty ceny jsou takové? ona na těch stránkách nemá žádné.. ]-( ty si jí psala?
Profilova fotka
no prave jsem se do nich zamilovala, ale hlavne nevim jak budu mit vlasy - jeste mi nedorostly a ani asi nedorostou a prices odmitam...tak nevim jak to bude vypdat......ale jsou uzasne a ta pani ti udela jakoukoli barevnou kombinaci aj to co si prejes, poslala mi na email i vzory ktere jeste nema na netu a .....ufff parada. Ted porad premyslim jeslti ty saty co jsem si zamluvila jsou ty prave....nemam ani cas ani chut jit zkouset jine, ale nejsem si ted 100% jista, porad me prijde ze ty zelene jsou lepsi nez bile.......budu tam muset asi naklusat a ..znovu pozkouset - snad jim to nebude vadi kdyz tam budu chodit porad abych se ujistila :)
Profilova fotka
basska: koukala jsem znovu na ty fotky a pokud ti nebude vadit upřímný můj názor, tak ti ho klidně řeknu.. a co se týče těch šperků, tak jsou fakt úúúúúúúúžasný!! Nic takovýho jsem neviděla, ale fakt super!! :-)
Profilova fotka
Lennia - povidej povidej :) ted mam chut jak pojeem do ZLina se zastavit tam (jeslti nahodou nebudou nejake lepsi) a klidne obetovat tu zalohu......kazdopadne povidej povidej :)
Profilova fotka
Mně se na tobě víc líbí ty zelené a to z toho důvodu, že ti dělají hezčí postavu a fakt ti hodně sluší.. Jestli to dělá ta výšivka na boku, to nevím.. ale z mého pohledu ti víc sluší ty zelené!! Teď jde o to, zda chceš mít zelené či bílé!! Pokud bílé, tak si zajdi do salonu a zkus nějaké podobné těm zeleným (střihově a aj výšivkou).. :-) protože musíš být 100% přesvědčená, že ti to bude slušet a že se sama budeš cítit dobře:)
Profilova fotka
no ty bile co mam v albu jsou uplne ty stejne - akorat byli velike nedali se svazat na uzko (mela je nejaka vetsi nevesta), ja jsem se rozhodla ze zitra odzkousim jeste nejake satky v jinem salonu at tam muj bude - ja na povery neverim :) Uvidime......spis si myslim ze je to tim ze jsem doma....nemam co delat a tak premyslim nad volovinama, ale diky :)
Profilova fotka
tak když chceš, tak si vyzkoušej ještě jinde a uvidíš.. a ty bílé teda tolik nevynikly, protože když se nedali svázat, tak to je ono - protože právě to svázání dělá hodně :-) a neboj, vybereš si ty NEJ šatičky a budeš hrooozně krásná nevěsta!! x-)
Profilova fotka
Tak jsem zase tu - ahóój ;-) Zkoukla jsem ty šperky i ty dorty - šperky jsou fakt luxusní a ty dortíčky, mňam. Taky by se mi takový líbil :-) Bylo by to praktičtější a moc hezky by to vypadalo. Co se příprav týče je u nás vše při starém. Nemáme nic navíc a já se stále ještě nebyla podívat na žádné šaty.. to mám času, co? :-N A taky se teď doma trochu hádáme. Nějak se nemůžeme trefit druhému do nálady, buď mám dobrou já nebo Michal, spolu se zatím štěkáme.. Dneska večer jdu popovídat s holkama a pak na taneček, zítra odpoledne slavíme tchánovi narozeniny a švagrův svátek, tak uvidíme, jak se to vyvrbí..
Profilova fotka
Lennia: tak co se sperku tyce psala, vychazi ten set asi na 1500 CZK, dneska jsem byla na lovu s mojim - obleku a musim uznat ze uspesne, sice ne z pujcovny ale v OP ve Zline si nasel krasny cokoladovy oblek - tak jsem ho hned oblikla do kosile a vesticky - foto v albu tak snad se rozhodne brzo a koupi si ho (ma strach ze pribere do svatby :) ), a ja jsem si u Svozilku ve Zline odzkousela paar saticek, meli tam aj ty co mam vybrane v Uh a .....uz nemam pochyb, meli sice o cislo mensi, ale je to fakt to co chci - mam to ozdkousene aj se zavojem - taky foto v albicku. Tak doufam ze ...me ty obavy brzo prejdou. otazka prstynku .....tak uz jsem ukazovala mojemu nekolik webu a ...mozna to vypada ze se na nejakem kompromisu dohodneme, a brzo co s me tesi :) Ted uz jenom domu k nasi mame ktera sbira vsechny zelene veci co nasla v praci abychom ujasnili barvu a mohli koupit aj kosili zenichovi :) Nemue: neboj u nas taky povetsinou polojasno doma, vsechno prejde neboj. Satky ....asi je casu hodne, me vyhukaly kamaradky ze je uz pozde...tak jsem razila utok na salony a vybrala si hned v tom prvnim, takze neboj. Hlavne i kdyz tam jde clovek s predstavou, a vidi ty saty na raminku ve skutecnosti vsechno na tobe vypada jinak a saty ktere by jsis nikdy neoblikla ti sedi a naopak........tak drzim palec a peknou hostinu...my jsme nemocni tak lezime (muj spi vedle me v obyvaku). papa
Článek se načítá
Ahoj holky, já normálně vůbec nestíhám sem chodit, jak je venku hezky, tak jsme pořád někde. Dneska jsme zrovna byli na výstavě pohádkových kostýmů, pak u babi otrhat jahody, na kole na výletě, no prostě pořád něco, znáte to :-) Leni děkuji za dortíky, já už jsem volala do cukrárny, kde nám budou dělat dort a paní říkala, že to není problém, že už ho taky dělali, že mají nějaké fotky a zaleží co si budeme představovat. Máme příjít v průběhu září. basska kdybys chtěla, tak Honzího ségra paličkuje.. Sama mi nabízela, že by mi udělala nějaký šperk, ale já mám trošku jinou představu. Mohla bych se jí zeptat, má asi i nějaké předlohy, to bychom se potom domluvily a určitě by to bylo levnější než 1500,-.. Je to jenom nabídka, pokud nebudeš chtít, tak se vůbec nic neděje. Holky, už se nám to blíží x-) x-) x-) My jdeme za 14 dní Honzího sestřenici na svatbu, tak se těším. Zítra máme sraz s paní ze zámku, budeme už domlouvat hudbu a různé podrobnosti, doufám, že to bude všechno v pořádku.. Holky mějte se hezky a dejte vědět co je nového ;-) 8-)
nemue u nás je to taky stejné, máme období, kdy bychom se samou láskou snědli a pak období, kdy se fakt hádáme. Někdy mi přijde, že jsou to blbosti, kvůli kterým se hádáme, někdy mi to přijde jako důležité věci. Je to všude stejné, určitě to přejde, snad to bude co nejdřív.. ;-) No a šatky, jako popravdě já už bych byla trošku nervozní, ale na druhou stranu neboj se, že bys nějaké nesehnala.. ;-)
nemu a jak ti je, už je to dobrý?
Profilova fotka
Ahoj! Dlouho jsem tu nebyla a hlásím, že u nás nic nového :-) . Jen jsem byla na kosmetice (hl.čištění) a gel. nehtech. Pomalu se začínám šlechtit.
Profilova fotka
ahoj holky, všechny vás zdravím :-) v sobotu jsme byli s našima v Brně, tak si mamča koupila krásnej kostýmek na svatbu a taťka botky, košili a kravatu x-)
Profilova fotka
lennia: tak to zavidim, u nas jenom ...teda u nasich aj u mojeho rodicu zatim probiha otazka barvy do jake se chteji ladit :)....panika nastane az v zari si myslim a to bude pak ....chachaaaaa
Profilova fotka
basska: u nás to bylo tak, že mamka si koupila kostýmek (fakt luxusní) a taťka podle ní kravatu - oblek má šedej, košili bílou.. A jeho rodiče vůbec netuším, protože jsem se bavila s jeho mamkou a ona prý ještě nad tím neuvažovala :-S
Profilova fotka
no ja se myslim necham prekvapit....az na svatbe - nebo rano ...a bud se zdesim nebo ...to pujde - jina varianta neni :)
Já pojedu taky s našima vybírat oblečení pro a co se týče H. rodičů, tak nevím. Jakou barvu kostýmku si vybrala mamča Leni?
Profilova fotka
Holky, dík za podporu. Měly jste pravdu, už se to začíná lepšit, ale nerada bych to zakřikla.. takže ťuk, ťuk, ťuk :-N Jinak je mi líp, ale hrozně mě bolí záda. Mám jít k doktorovi, aby mi napsal nějaký rehábky, ale moc se mi k němu nechce, užila jsem si těch doktorů až dost.. :-( No, snad seberu odvahu Teď v pátek jedu vybírat šaty, ale ani se mi moc nechce. Jedu s našima, tak možná vybereme i něco na mamku. Ta pořád neví, jestli šaty nebo kostým, nebo co vlastně.. Taťka novej oblek má, takže tam to asi řešit nebudeme, jen dokoupíme kravatu. Koupím všem chlapům stejnou barvu, aby ladili.. ;-) A mám jen takovou perličku - bráchova přítelkyně mi řekla, jestli to nechceme přehodit na pátek nebo na sobotu, že se jí ten čtvrtek moc nehodí, protože si bude muset vzít dovolenou.. Řekla jsem jí, že nepřichází v úvahu.. Vědí to od ledna, takže času na zařízení mají všichni dost.. ]-(
Profilova fotka
jsem tu holky.. jak se máte? :-) Pavli, ta bráchova přítelkyně je docela švihlá ne? Přece pokud chci jít na takovou událost (a měla by to brát jako čest), tak si volno nějak zařídím!!!! A neudělala to už jednou?? ]-( ale dobře jsi zareagovala, nic se odkládat nebude!!!! x-)
Profilova fotka
Nemu - hlavne se vykasli na ostatni, je to tvuj a tvojeho den a pokud chce nekdo prudit tak at tam radeji nejde vubec nez aby zbytecne kazil situaci a naladu. Presme jak Lennia mela by to brat jako cest .........
Profilova fotka
Jindři, mamka si vybrala trojkombinaci: dlouhá sukně, top a sako.. sukně a top je bílej podklad a na tom nějaké vzory v barvě bordó+nádech fialkové a růžové.. a sako je lesklé s nádechem fialkové - fakt moc krásný!! :-)
Profilova fotka
Holky, kde všechny jste?? :-)
Profilova fotka
Já jsem tu :-) Dnes mi volali z autosalonu, že jim přivezli naše auto x-) Asi týden ho tam budou mít, aby ho naleštili, namontovali zabezpečení a navigaci a můžeme si ho odvézt.. Na to, že mělo být až 20. července, tak si pospíšili.. ;-) Leni, jak to popisuješ, tak by to mohl být pěkný kostým. Něco podobného by bylo vhodný i pro moji mamku. Snad něco seženeme. Má teď chudák dilema - v srpnu jde sestřence na svatbu a nechce si vzít nový kostým na její svatbu a pak znovu na tu moji :-) Prý kdyby to bylo obráceně, tak jí to vadit nebude, ale takhle neví co si vezme na sebe a dva kostýmy si kupovat nechce.. To chápu, protože by ho stejně neunosila.. Řekla jsem jí, že mi nevadí, když si na moji svatbu vezme ten samý, důležitý je, aby tam byla s náma, ne jestli měla to samé oblečení na jiné svatbě.. :-) Bráchova přítelkyně se k tomu teď vyjádřila víceméně poprvé.. Předtím se nás jen ptali, proč čtvrtek. Teď z ní teprve vylezlo, že se jí to nehodí, nebo nechce hodit.. ]-( Kašlu na ni, buď přijde, nebo ne, její boj jéje, je to zase nějaký dlouhý, tak mi to snad odpustíte ;-)
Profilova fotka
Jo a Leni, co ta práce? Už Ti dali vědět?
Profilova fotka
Pavli, ještě nedali.. předpokládám, že zítra anebo nejpozději snad do pátku.. víc napíšu později, já teď žehlím :-N
Profilova fotka
Jéé, já žehlila včera a dnes tam mám zbytek, co jsem včera sebrala ze šňůry :-) Nechceš vyžehlit ještě to moje? Pošlu kurýrem :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?