Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky, stejně je říjen nejlepší - bývá krásné babí léto :-D
Ahoj holky, vítám klate 8-) Ať se Ti tu s námi líbí a ať přípravy probíhají přesně podle Vašich představ ;-) Kde budete mít obřad klate? Nás se taky ostatní ptají, proč zrovna řijen - jestli jako dřív nebylo volno.. Asi se dneska každý musí vdávat v léťě, či co? ]-(
Já taky doufám, že bude babí léto, mám ráda slunečný podzim. Nám ale paní na zámku říkala, abychom počítala spíše s horší variantou a že pak budeme příjemně překvapeni ;-)
Profilova fotka
To je pravda, držíme se tu navzájem, abychom se z těch keců okolo nezbláznili a dává nám to sílu nezabít naše drahé polovičky :-) nebo teda aspoň mně jo, když vím, že to samé doma nemám jen já :-D
Profilova fotka
Pavli, úplně souhlasím.. když jsem z něčeho vytočená, svěřím se tady a pak zjistím, že je to všude stejné a nejsem na tom jenom já takhle :-D což je úleva :-D :-D Jindři, já mám taky hrozně ráda slunečný podzim.. takové teplé barvy všude, sluníčko.. jooo, to by bylo super! Ale ono i když bude zataženo a nebude pršet, tak je to vcelku jedno.. necháme se překvapit!! :-)
Profilova fotka
Holky, my máme výhodu v tom, že jsme připravené i na špatné počasí. Holky, které se vdávají v létě, automaticky počítají, že bude krásně a na mokrou variantu se tolik nepřipravují - viz. přípravy mé sestřenky. Nechce slyšet, že by mohlo být ošklivě a zima :-N
Profilova fotka
Pavli, já s tím počítám, že může být ošklivo, ale co pak s tím? Kde udělat fotky??? :-N :-(
Profilova fotka
Fotky za deště mají taky něco do sebe.. Pokud máš pěkné místo na obřad, dá se nafotit tam, nebo pak v restauraci (pokud je to i hotel, je to výhoda). Šikovný fotograf dokáže divy
Holky jste prima, hned je mi lip :-) Jinak svatbu budeme mit na Dobrisi, vybrali jsme si konirnu ale zas do nas huci, ze je to moc studene = pro nas jemne, vzdusne a ciste. Je zvlastni jak jine oci vidi jine veci, co? No tak se tam jedeme v nedeli podivat a kdyz, tak jediny ustupek bude, ze to udelame v tom zrcadlovem sale, ktery je krasny, ale nam prijde ze je to az moc okazale, tak uvidime. :) Jinak dle pranostik, laska v rijnu jenom kvete, i kdyz ten blahobyt pry uz je trosku povadlejsi. Ale z toho si hlavu rozhodne delat nebudu.
Profilova fotka
Kate: vitej mezi nama rijnackama :) jak spatne pocasi, ja se tesim i kdyby uz mel byt snih :)
Profilova fotka
Klate: my jsme taky uvažovali o zámku či u nás tady je krásnej sál v Louckém klášteře.. jenže když jsem slyšela tu částku za vytopení místnosti, tak se mi protočily panenky :-N takže jsme sami udělali ústupek a budeme to mít na radnici..
no Leni, ja pevne doufam, ze to topeni jeste nebude treba ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
..nás teda je potřeba a to se jedná o jižní Moravu.. nevím, jak u vás, ale ony ty místnosti jsou potom rychle studené a chladné :-(
Profilova fotka
Basska - máme to stejně :-D I kdyby měl být metr sněhu, užijeme si to :-D
Profilova fotka
holky, já taky.. ale přece jen, když bude lít jako z konve, tak nevím nevím.. ale sníh mi taky vadit vůbec nebude :-)
Profilova fotka
..takže my holky říjnovky jsme vlastně smířené se vším a pokud bude sluníčko, padat listí, pršet anebo sněžit - nás to nepřekvapí!!!!!!!!! :-D
Profilova fotka
Leni, přesně! A to je naše obrovská výhoda! :-D :-D ;-)
Holky, kouknete jak je dneska, a to je leeeeeto ;-) Mimochodem, asi se zacnu kazde rano otuzovat studenou vodou, abych byla schopna vylezt ven jen v raminkach :-N
Profilova fotka
Nevím, jak u vás, ale tady je asi 12 stupňů a leje a leje a leje. Já jdu v pátek večer strašit a zase hlásí bouřky, takže z nás budou zmoklá strašidla.. :-N Loni jsme taky strašně zmokli, kostýmy jsme měly pěkně splihlý a z čertů slezla barva :-D :-D
Presne tak, tady je to stejny. Kam jdes strasit, strasidlo =-)
Profilova fotka
Každý rok přes léto tu pořádáme noční prohlídky kláštera a klášterní zahrady - v klášteře jsou mimo jiné i mumie a v zahradě pobíhají strašidla - bílá paní (já ;-) ), čerti, hejkal, divoženka, vodník, kat a mnich.. Hodně se to líbí
Bila pani....hm, to je skoro jako generalka, vid? ;-)
Profilova fotka
:-D :-D .. vidíš, to mě nenapadlo doufám, že svatební šaty budou lehčí, protože po 4 hodinách strašení v kostýmu mám ohnutý záda a vychozenej chodníček ;-)
Holky ježiš sníh snad nebude :-. Počítám s jakýmkoliv počasím, ale sníh snad neee, my to máme venkuuu :-N
ale máte pravdu, užijeme si to za každého počáska, bude to náš den :-)
Profilova fotka
Vorli - když jsem byla na svatbě své příbuzné, která se vdávala v listopadu, tak jí se kazilo co mohlo a večer před svatbou se koukla z okna a říká: teď už mi chybí akorát to, aby nasněžilo.. A co myslíš, že se stalo? Ráno venku 20cm sněhu :-D
Ale ono by to taky mělo něco do sebe, kdyby to tedy nebyla taková ta sr..., nám na zámku nabízela i obřad vyloženě v zimě, že prý by to taky mělo kouzlo :-D Nu ale to bych si musela vybrat jiné šaty.. Holky budete mít něco přes šaty? Jako bolerko nebo šátek?
Ja o tom take premyslim, o nejakem prehozu, ale spis koketuju s myslenkou takovych tech 3/4 sacek do puli zad, jen proste aby to zakrylo ramena. Vzpemente na Phoebe v Pratelich. .....aneb fialova rtenka .... neni nahodou v mode :)
Profilova fotka
ja jenom salu - velmi .....pruhledny.......lehky...ani moc asi nezahreje, ale ....jak rikam v tech setach budu jenom v kosteliku ...tam si nachuchame kdyz bude plno (coz bude plno) a venku na fotky a .......v restauraci nam snad zatopi :)..........me se totiz k tem satickam ani nic nehodi Mojeho sestrnka mela svatbu v lednu a fotili se na zamku kde bylo vsude bilo a ...romantika ..uplne z tech fotek cisi....nebala bych se toho :)
Profilova fotka
Taky o tom přemýšlím, ale vzhledem k tomu, že ještě nemám ani šaty, tak shánět něco přes ně je v mém případě trochu předčasné :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?