Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jindři, my si tam necháme udělat jen datum a jméno :-) zajímavé to je, ale můj hrabopis.. to by nevypadalo pěkně :-D vy nad tím uvažujete? Já jsem si taky vybrala asi 3 páry a tak uvidíme, až budem u něj přímo v obchodě.. ;-) Jinak taky přeju hezký zbytek víkendu, je sluníčko, tak se koukejte slunit a relaxovat :-)
No zatím jsem se na to jen tak koukala, uvidíme. Je taky pravda, že ani jeden nemáme výstavní písmo :-)
Profilova fotka
ahoj holky, kde jste všechny?? :-o
Profilova fotka
Mi brms dopole nešlo ...
Profilova fotka
oskaro, jj nešlo.. ale už to tu "stojí" delší dobu :-S
Profilova fotka
Tjn. U nás nic nového. Jen máme definitivně objednané ty prstýnky s přeměřovacími kroužky. Budou cca do měsíce :-) V práci to stojí za starou belu. Šéf se "zbláznil" a nikdo ho nedokáže uzdravit :-| .
Profilova fotka
oskaro, tak to je bezva, že máte objednané prstýnky!! Pak musíš dát vědět, až přijdou ;-) a v práci se netrap, i když někdy to jinak nejde, co? :-S ..já jdu dneska už spát, jsem nějaká unavená.. dobrou noc! :-)
Profilova fotka
dobrou :-)
Profilova fotka
Ahojte tak ...moje nemocne je fakt nemocne.....podezreni na cerny kasel ...me dostal......a pak jezdete nekam do zahranici na sluzebni cesty....nastesti to neni praseci chripka....no nastesti........jdu na testy v patek tak ...snad to doresim. JInak jsem total KO takze ani nevim kde mam fotak abych mohla pripichnout nejake to foto, snad zitra uz bude po antibiotikach lepe....................... Toz dobrou, btw my snad pujdeme ted v sobotu okouknout nejake ten oblek pro zenich a- je uplne mimo :) furt mooc casu.
Profilova fotka
bass: tak snad to bude brzo dobrý. K. se rozhodl, že si oblek nakonec koupí, ale taky má moooře času :-D
Dobré ráno nevěsty, oskar a kde jste objednávali prstýnky? bass přeji brzké uzdravení :-) Holky já bych tak někam vyrazila, jako někam na dovolenou.. Mám toho tolik naplánového, chtěla bych vidět tolik míst, jenom nevím kde na to vezmu korunky a co mi na to řekne Honza :-N
Leni jak si užíváš prázdniny? Musí to být paráda. Já mám v pátek jeden den dovolenou a strašně moc se na ni těším :-) Jedu do školy, musím si nechat zapsat známky a jinak si budu užívat volný den 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky.. dneska jsem si od jedné nevěsty ze ZN stáhla klip, co jim vytvořila jejich fotografka (taky ji máme zamluvenou, tak se ráda podívám na klip s fotkama a hudbou).. :-) Jindři, já bych taky někam vyrazila.. a hrozně bych chtěla k moři, ale letos to neklapne, až příští rok:) A jak si užívám prázdniny? Tak nějak rozpačitě - na jednu stranu mi je hrozně smutno z toho, že už nebudu studentem naší skvělé školy a na druhou stranu dobře, protože to mám úspěšně za sebou :-) ALE!! Teď se koukám po inzerátech na práci - takže mi to ani nepřijde, že mám prázdniny. Spíš mi to přijde jako volno po zkouškovém!!
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím po delší době. Dopracovala jsem to tak daleko, že mě z porady minulý týden odvezli rovnou do nemocnice :-( Vyčerpání organismu :-S Nějak se mi podařilo je ukecat, aby mě pustili domů, ale každý den chodím na kapačky, naštěstí už mám zítra poslední, pak krevní testy, kontrola u doktorky a dál se uvidí.. Trochu nám to nabouralo plány Ale abych měla i dobrou zprávu, tak do dvou týdnů bychom měli mít auto doma. Už je na cestě do ČR, v servisu ho vypucují, naleští a hurá s ním dom.. :-) Tak se holky opatrujte, ať nedopadnete jako já
Profilova fotka
Pavli, jejda.. doufám, že je ti už mnohem líp?! Musíš na sebe dávat pozor a nepřemáhat se!! Já jsem taky v březnu skončila na kapačkách, ale z jiného důvodu - bylo podezření na zánět ledvin!! Kapačky nebyly nic příjemného, ale co ti budu povídat, že? :-S Teď, když je hezké počasí, tak musíš hodně pít a nepřemáhat se!! Hlavně ať ti všechny testy dopadnou dobře!! :-) Autíčko je na cestě, tak máš teď další důvod k radosti, ne? :-) A jak se máte vy holky?? :-) co je u vás nového?? ;-)
Profilova fotka
Nemue: hlavne opatrne a odpocivat...nestoji to za to a to mi ver! Hlavne klid, nestresovat se, usmivat se a dopravat si veci ktere mate radi. Taky jsem to zazila a ....je to mazec, takze hlavne opatrne Lennia: tak to prace...uz se neco rysuje? my se snad uz tento tyden konecne dostaneme ke svozilkove - opet a stale resime oblek, a .....ale uvidime ja jsem stale jeste na antibiotikach a muj dneska prisel s tim ze ho boli v krku - chlapsla rymecka takze to vidim na ....kdo vi kdy..cili na posledni chvili. CO planujete na auti? jsem docela mimo, nevim jestli mi to zaridi v kvetinatstvi, nebo jestli si mam neco zarizovat sama - libi se mi ti medvici - misanci, ale co pak s nima budu delat?? Co tam mate vy?
Profilova fotka
basska: ..tak byla jsem včera na pohovoru, ale uvidím.. pořád koukám a koukám.. Uvidím, jak to dopadne všechno!! ..my na moje auto asi kytku z květinářství a na ženichovo auto buď cylindr nebo prstýnky anebo něco vytvořím z organzy, atd. :-)
Profilova fotka
holky a kde jste vy ostatní?? Kde je vorllinka, oskara?? :-) ....když svítí sluníčko, tak se těžko zůstává doma, já to znám x-)
Ahoooj cácorky x-) Jsem tu, v práci je teď pořád co dělat.. Navíc jsem pěkně nastydlá, vůbec nevím, kde jsem to chytla ]-( Nemu ty se koukej opatrovat, to není sranda, musíš občas taky odpočívat!!! Je superní, že už máte autíčko na cestě, nám se akorát tenhle týden vyrábí :-) Na autu budu mít také kytku z květinářství, na ženichově autě nebude nic, tam se taky něco dává? :-N
Holky a vybrali jsme prstýnky, teď už to je nejspíš definitivní :-) Jsou od Rýdla Leni ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Jindři, ty jsou krásný!!!!!!!!! x-) a koukej se taky dát do kupy ;-)
Jeee tak to jsem ráda, že si ti líbí. Co vy? Kdy se na ně pojedete podívat? A co vůbec nehtíky Leni? Drží? Já jdu dneska a moc se těším na nové ;-)
Profilova fotka
Ještě jsme nikde nebyli a nevím, jak to budeme stíhat.. Pojedem se asi aj kouknout do Jihlavy.. jenže kdy, to nevím.. Jee, ty si necháš dělat nehtíky? Gelovky nebo jaký? A už jsi je měla? Já je mám 4týdny a až teď pojedu zítra do ZN, tak si v pondělí chci zajít na doplnění.. :-)
Já mám gelovky už strašně moc dlouho, občas mě to třeba chytne a nechám si je na pár měsíců sundat, ale teď už je mám v kuse více než rok. bez nich si to nedokážu představit. Mám svoje křehké a třepí se mi, takže mám pak ruce jako kolíky :-| :-)
Profilova fotka
A nejsou ty nehty po doplnění gelu tlustší?? Já mám teď krásné nehtíky, vypadají úplně jako moje a jsou krásně tenké.. a tak mám strach, jak to bude vypadat po doplnění..
ne Leni to se vůbec neboj, ona ten starý gel opiluje a udělá vrstvu nového. Budou vypada stejně jako poprvé ;-)
Profilova fotka
tak to bude fajn:) já právě vůbec nevěděla, jak to chodí.. děkuju za info :-)
Profilova fotka
Jindři, našla jsem ti další fotky těch dortů, co se ti líbí ;-) http://www.up.cz/lux/products_l.php?f...
Profilova fotka
...a že jich tam teda je!!! :-)
Profilova fotka
holky videla jste nektera ve skutecnosti sperky z palickovane krajky? zacalo se mi to mooc moc libit, sice cena je udesna, ale aj tak, neco jineho.......

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?