Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Leni já Ti zítra taky budu držet palečky, ty to zvládneš. Určitě se nám pak ozvi ;-)
Profilova fotka
Leni, drzim pesti :-) potom pisni na icq ;-)
Profilova fotka
Holky, děkuju!! Potěší to, opravdu moc!! :-) já se pak ozvu..
Profilova fotka
lennn: TY TO ZVLÁDNEŠ! Fandíme ti ;-)
Profilova fotka
Holky me taaak zacaly bolet zuby a jsem v nemecku cely tyden.........kua........hruza. Jo jinak k tomu darku jak jsem psala jak jsme sli na to svicu kamaradovi - tak jsem vymylsela penize a dala jsem je do vyloupanych vlasaku, ty slepila nastrikala spolu s vetvickou na zlatou barvu a ..........vypadalo to jako zlate orisky od popelky.......proste supr prace :)....doufam ze taky bude tak nekdo jak pujde k nam originalni :) kamaradi to chteli vyhodit ale radeji je rozloupili a v tom penizky :)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem doma - MÁM TO!!!!!! x-) , ale za chvíli jdu zase do školy na slavnostní vyhlášení :-) jupíííííííí!!!!!!!!!!
Profilova fotka
GRATULUJU!!!!!!!! Jsi chytrá, šikovná a teď i vystudovaná :-) :-D
Leni ty jsi šikula!!!! Strašně moc Ti gratuluji paní Bakalářko :-) To musí být krásný pocit.. x-)
Profilova fotka
Pavli, moc děkuju!! Jindři, musím tě opravit - jsem slečna bakalářka :-) Holky, moc děkuju!! Pocit je to parádní!! Byla jsem teď s našima a Tomem na večeři a zítra jdu pařit s děckama!!:) je to úúúúúúúúúžasnej pocit!! uff.. ten kámen mi spadl ze srdce.. :-)
Profilova fotka
Lennia - pozde ale prece gratuluju.......... pekne si to uzij a oslav to !!!
Profilova fotka
basska: děkuju.. dneska máme party, tak se docela těším!! :-)
Profilova fotka
lennn: Gratuluji!!!! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
oskaro, děkuju!! :-)
óóó slečno bakalářko omlouvám se :-D Stejně je to skvělý, večer to pořádně oslav!!! :-D Holky já se dneska snad ještě stavím, ale kolegyně má dovču, ta mám nějak moc práce :-S Zatím papa
Profilova fotka
Jindři, v pohodě :-D na večer se docela těším, budeme tam celej ročník :-)
Profilova fotka
Mám zamluvené šaty - další škrtnutí na seznamu :-)
Profilova fotka
Nám už přišlo oznámení, Tom ho vyzvednul a překvapení :-o poslali nám jich víc (i pozvánek ke stolu) za cenu původního objednaného množství, takže jsem měla hroznou radost :-) !! Oskara - šatičky jsou moc pěkné!! ;-)
Leni vy se máte, že už máte oznámko :o) Mě to láká čím dál tím víc, myslím, že už dlouho nevydržím :-D 22. června máme schůzku s paní ze zámku, už podepíšeme smlouvu a pak ho objednám :-) A pak 25. 6. máme sraz s fotografem, na to se taky těším, i když zase moc nevím co budeme probírat.. A víte co? Už máme objednané autíčko x-) Za měsíc bychom ho mohli mít :-)
oskar šatičky jsou pěkné :-)
Profilova fotka
Jindřiško, tak to je paráda, že máte objednané auti :-) těšíš se viď? já budu příští víkend asi dělat s mamčou vývazky :-)
No těšíme se strašně moc, už plánujeme kam vyrazíme na výlety :-) jako barvu budeš dělat vývazků? Já je asi budu objednávat..
Profilova fotka
bílou s bílou mašličkou uprostřed - je to klasika a bude se to všem hodit k oblečení ;-)
Profilova fotka
..a kam teda vyrazíte na výlety? :-)
Tak určitě do Hradce Králového na Safari, na hrad do Velhartic, České Budějovice, Tábor a na svatební cestu chceme jet taky autem. Vypadá to na Krkonoše nebo jižný Čechy.. Co Ty slečno bakalářko, v kolik jdete dneska slavit? ;-) A co ta Tvá prácička? Vyšlo Ti to?
Profilova fotka
Jindři, máme to od sedmi v našem vysokoškolským klubu, tam je to super - nikdo cizí tam nemůže, takže tam budeme jenom my, nekouří se tam, protože je to jakoby ve sklepě a prostě tam "dýchá" všude ta parádní atmosféra všech koncertů, party, atd. :-) Prácičku budu řešit o víkendu, to se stavím za tím šéfem a popovídám si s ním o tom.. takže uvidím - zatím nic nevím.. ..to budete pěkně cestovat x-)
Tééééda holky, to je docházka :-o Jak se všechny máte? Leni jak bylo na akci se spolužákama? ;-)
Profilova fotka
Jindři, bylo parádně!! Odcházela jsem kolem 5 ráno a spala jsem u kamarádky ještě s dalšíma spolužačkama!! :-) prima party ;-)
Profilova fotka
Holky, hezkej víkend všem!!!!!!! ;-)
Profilova fotka
Ola tak hlasim konecne doma, ale sluzebka dobra nakoupila jsem paar vecicek na vyzdobu a uz mam predstavu jak by teda mel en nas stul vypadat ...snad se mi podari hodit zkusebni fotky do albicka behem nedele. Privezla jsem si chripku a doufam ze jenom tu normalni...uvidime pokud to neprejde upaluju v pondeli za pani doktorkou. tak pekny weekend, ja bud treningove nebo ....nemocne :)
Ahoj holky, taky přeji hezkou neděli :-) Leni mám na tebe zase jeden dotázek :) Jestli se nepletu, tak si chcete nechat dělat prstýnky od Lukáše Rýdla, že ano? A využijete tu možnost vlastnoručního podpisu? :-) Jsem na to koukala a je to docela zajímavý nápad ;-) Dneska jsem prvně koukala na ty stránky a vybrala jsem tam asi tři páry x-) Dokonce tam mají i ty ,,naše,, o 3500,- levnějšíí 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?