Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás se pořád něco dolaďuje. Dokonce mi mamina na poslední chvíli sehnala kosmetičku, co mi namaluje :-) Za zkoušku líčení + nalíčení na svatbu chce 750 Kč. Tak nevím, není to moc?
Profilova fotka
Leniiiii kraaasne fotecky, rada jsem chtela pridat gratulci ale nejde to ale i tak hodne stesti.......byla jsi naprosto uzasnaaaa..kraaasna nevesta :)
Profilova fotka
Adelko tobe taky, chtely jsme se s Adou stavit ale nejak to vsechno zkoncilo jinak na tom nasem turnaji.......uz se tesim na fotecky :)
Profilova fotka
tak a ted jsem tam fikla konecne jednu fotku jako bohyne z turnaje z weekendu :) pro zasmani :)
Profilova fotka
Barun, moc vám to o víkendu slušelo :-)
Profilova fotka
Baru - krásná bohyně! knedluška - no, já dala za líčení a i zkoušku 430 kč, ale překvapilo mě, že tak málo. Čekala jsem tak 600 - 700 kč. Tak nevím. Ale jestli tě nalíčí hezky, tak bych to už neřešila. Koho seženeš za 14 dní?
Profilova fotka
Holky, jdeme v sobotu na svatbu a budeme dávat penízky. Nechtělo by se vám tady napsat, jak originálně jste je dostali zabalené? Díky moc
Profilova fotka
Holky, já jsem to přidávání gratulací odmítla, protože stejně chodím do diskuze a tak mi můžete napsat pár slov sem.. :-) !! Děkuju za všechny přání, gralutace, pochvaly, atd. - moc mě to potěšilo a zalichotilo!! x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, já se vrátila z města a jsem naprosto vyčerpaná. Na výstavišti je veletrh Gaudeamus vysokých škol a tak jsem se šla poptat na studium, kam si budu podávat přihlášik, tak v tom mám solidní guláš... Ale mám zprávičku...zítra ve 2 hodiny našeho času se vdává Haklinka :-) Foogy my třeba dostali penízky v takové skleněné šperkovnici, v ní byly mašličky a zamotané do ruliček penízky...
Profilova fotka
Jůůůů, tak držím Haklince pěstičky, aby jim vše vyšlo a užili si to dle svých představ:)
Profilova fotka
Leni,já jsem Ti tam sice gratulaci přidávala-ještě jsem to asi stihla,ale ještě jednou spoustu štěstí, pohody a lásky!!!!!!!A byla jsi opravdu NÁDHERNÁ!!!!! :-o
Profilova fotka
No teda Barčo-taková Afrodite by si z tebe měla vzít příklad!!!!!!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci, děkuju.. holky, teď jsme došli z bowlingu.. Chci se vás zeptat, jak je to s dokladama, atd.? Dokdy se musí vyměnit občanka, atd.? =-) Leni, krásné fotečky.. možná už jsem to psala, ale moooooooc ti to slušlo x-)
Profilova fotka
Foogy, máš pravdu. Taky už to neřeším :-) V pondělí jsem se domluvila na zkoušku, tak jsem zvědavá, co se mnou provede :-)
Profilova fotka
Foogy: my dostali penízky v přání, které bylo přímo spešl svatební na peníze a pak v knize o sexu jako záložku - na er. pomůcky ;-) .
Profilova fotka
Foggy my dostali - ve sperkovnici v rulickach a v pekne sklenene doze po 100CZK zamotane do jednotlivych rulicek a ted v ni mam krokove zatky a vypada do uzasne...jinak klasika obalka, prasatko a v nem jsme meli 50ti a 20ti koruny - bylo hoodne tezke....... Takze Hakli uz je vdana co? Tesim se na fotecky a az se tady ukaze :)
Profilova fotka
Dobré ránko holky, my si dneska přispali :-) ráno na 6 jsme odvezli ttku do práce a pak šli ještě chrupkat :-) Holky opravdu krásné fotečky :-) Lenni musíš si vyměnit občanku, řidičák, kartičku zdravotní pojišťovny a pak nahlásit změnu jména, popř. adresy u doktorů, na pojišťovně a všude možné...víš jak.. Baru no já právě nevím, zda to mají ve 2 odpoledne našeho času, nevím jaký je tam totiž časový posun...dneska jí ještě budu psát :-)
Profilova fotka
ahoj holky! Díky za tipy na peníze! Obálku právě nechci, to bude dávat kažeý, ale baru - ta skleněná doza mě nadchla, dneska tady projdu město a třeba něco objevím. Budeme dávat 2.tis., tak by to trošku barevné mohlo být. hakli - jůůůů, dneska... Už se těším na fotečky!
Profilova fotka
Foogy ahojky, jak to jde?
Profilova fotka
jani - pracuju jak černá, dělám DPH, víš :-( Holky, napadlo mě, že od fotografa nechám udělat dvě svatební knihy a dáme to našim rodičům a tchánovcům k Vánocům a babičkám a dědům udělám malé klasické albumy k Vánocům. Oni z toho budou mít všichni radost ;-)
Profilova fotka
Foogy tak to ti nzávidím...mě čeká žehlení, ale asi to nechám až se vrátím ze cvičení... Já dneska nesu fotografce ještě fotky co máme doma a ona nám k tomu přidá nějakou hudbu a dá nám to na cd, zhruba 10-15 min a taky to dáme pak k vánocům...
Profilova fotka
jani - letos to budou samé svatební Vánoce, viď? Ale proč ne, ne? Musíme toho využít :-D Možná tu knihu nechám udělat i švagrovce do Francie, aby tam na nás měla památku. jani - to budeš po cvičení ještě žehlit? Tý jo, to jsi dobrá, na to bych už vůbec neměla sílu :-)
Profilova fotka
Foogy jj budou to svatební vánoce, dostanou cd s fotkama a pak ještě jim schováme až pod stromeček dvd od kameramana...to prozatím nevíme kdy bude, ale do těch vánoc to budou muset vydržet :-) Jj to je jen takové lehké cvičení, na míčích, protažení apod. takže z toho člověk není ani unavený...horší to je po tom plavání, to většinou usínám už po cestě a jsem hrozně unavená
Profilova fotka
jani - já byla zatím jenom jednou na těhu cvičení, normálně jsme makali aerobic!! A já sice byla zvyklá chodit 4x týdně, ale teď jsem 2 měsíce nic nedělala a byl to teda záhul!! Já už se na DVD od kameramana a profi fotky hrozně těším! Snad se brzo dočkám!
Profilova fotka
Tak to mi na cvičení teda aerobik ne, protahujeme tam svaly na balonu, hodně cvičíme to pánevní dno a posilujeme svaly na břiše a na prsou... Taky se na ta dvd moc těším, jsem zvědavá... O víkednu nás čekají zase nákupy, pomalu zjišťuju, že mě to s tím bříškem ani nebaví běham po obchodech...už to chci mít ty nákupy za sebou a v klidu to doma chystat...říkala jsem si, že už spoustu věcí máme a včera jsem napsala seznam a teda ještě je to menší lejstro :-N
Profilova fotka
Jandi - tak to my máme zatím maso, to protahování hold přijde asi dýl. Byla jsem na obídku a cestou potkala krásnej blankytnej roláček s kr. rukávem - tak jsem si ho musela koupit :-D A teď vás zvu na kapučínko :-) Jani - to se ti nedivím, hlavně je pak člověk hrozně unavenej, ne?
Profilova fotka
Ahoj holky:o) Foogi: k těm finančním darům - my jsme taky dostali hezký fin. dary - např. dětskej kufřík vycpanej senem a na něm balíčky novejch bankovek (stokoruny, pro který zřjemě kámoška byla v bance). A aby ty balíčky byly tučnější, tak měla z novin nastříhaný falešný peníze a ně dala ty opravdický. Pak jsme dostali ruličky bankovek naházený do lahve, 2 obrazy s bankovkama i mincema a nejoriginálnější byl dárek od mojí nejlepší kamarádky, která udělala takovýho malýho dráčka (papírovýho) a na ocas mu přidělala ruličky bankovek :-) Jinak my ještě taky nemáme "profi" fotky..... ;-( Musíme mu zavolat a trochu ho sprdnout!
Profilova fotka
Ahoj janis Jůů, super nápad!! To se bude hodit! Tak to musím promyslet - líbí se mi ten kufřík a ten drak. Oni mají 1,5 letého kloučka, tak by se drak mohl hodit. Ale ten kufřík je hodně ftipnej, jako si budou myslet, kolik nedostanou, hihi. janis - ještě nemáte? A za jak dlouho vám řekl? Nám za 14 dní. A kameraman se mi taky ještě neozval, ale já mu řekla, že na to nepospícháme.
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem doma z cvičení...hezky jsme se protáhly, pokecaly si a teď až za 14 dní, jelikož příští týden je svátek... Foogy no právě, jsem z toho běhání po obchodech hrozně unavená, minulý týden jsme byli v obchodě zhruba 3 hodiny, klasickej nákup a pak jsme sháněli pro mě bundu a těhu kalhoty a když jsme přijeli domů, tak jsem padla naprosto únavou a usnula... Janis a kdy vám je měl dodat? My teda nemáme jen video, ale to nám kameraman říkal, že to bude chvíli trvat, že končí sezona a má toho hodně a že pokud nám nebude vadit, tak že to bude chvíli trvat...nám to nevadí...do těch vánoc času dost... :-)
Profilova fotka
Jandí, takže jdeš teď chrnět, jo? Jé, příští týden je svátek? To je paráda! To si hezky odpočineme při středě. Paráda!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?