Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahooj novomanželky, tak už se mezi ně taky počítám.. :-) Vše proběhlo relativně v klidu, akorát manželova rodina zklamala... Bylo to fajn, ale jednou určitě stačilo... znovu bych se vdávat nechtěla :-)
Profilova fotka
Foogy nejdu, jsem se teď naobědvala, jelikož jsem to před odjezdem nestihla a půjdu na to žehlení...na 6 pak pojedu pro manžela do práce a stavit se za fotografkou Jj příští středu je svátek...a ani příští týden nemáme plavání, jelikož to je ve čtvrtek a plavání probíhá ve školním bazénu a děcka mají příští týden prázdniny...takže musím vymyslet jiný pohyb na příští týden...
Profilova fotka
Ahoj holky, došla sem z práce a jsem absolutně grogy :-( hodila jsem pračku vyprat, teď jdu vařit večeři, večer musím vyžehlit a manžel :-) mi přijde kolem 7 domů.. Pavli, tak tě vítám mezi novomanželky:) Jakto, že manželova rodina zklamala? Já bych se chtěla vdávat znovu, jen pro ten nádherný pocit, že jsem ta nejkrásnější a obdivovaná x-)
Profilova fotka
Ahoj Pavlí - vítej novomanželko x-) A užili jste si to aspoň vy dva s manžílkem? leni - tý jo, ty jsi taky pilná, čéče! To tě obdivuju! Já jsem dodělala DPH a jsem taky grogy. Už se těším na gaučíček ;-) Napíšu zítra, papa, jdeme do kavárničky
Profilova fotka
Pavli ahojky a copak se stalo, že manželova rodina zklamala? A vy jste si to snad alespoň užili :-) Lenni ahojky a copak vaříš dobrého? Foogy ahojky, užij si to v kavárničce a zase zítra
Profilova fotka
Hani, nejsu pilná, jen mám skluz.. nestíhám doma skoro nic teď.. chodím ráno na 6 do práce, pozdě domů.. Vyprat už jsem musela, vyžehlit taky musím a papat se taky musí, takže tak asi :-D :-) Jani, máme "jen" špagety.. přes týden se mi nechce vařit, když dojdu z práce kolem 4, ne-li později, protože toho máme aj v práci hodně..
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Tak my byli včera domluvit v restauraci podrobnosti, jídlo a tak :-) Tak jsem na to zvědavá. Jenom musím nějak dořešit, jak rozesadit rodiče ke stolu. Naši jsou rozvedený, máma znova vdaná, táta ne, ale má přítelkyni a mají mimi :-) A v čele bude 6 míst. Fakt nevím, jak z toho ven :-(
Profilova fotka
Ahoj holky! Leni, pilná jsi. Já už nežehlím. Dřív bych manžu v nevyžehleném nepustila, ale teď - je mi to fakt jedno. Ale to je ta šílená únava. To je fakt mazec! A s večeřema to dělám jednoduše - o víkendu navařím obrovské obědy, které pak dávám zamrazit do mrazáku a v týdnu vytahuju. A nebo to jistí knedlík s vejcem, chleba ve vajíčku, palačinky a maminky :-) knedluska - a co teda budete mít k jídlu? Pro co jste se rozhodli? knedluska - a ty budeš mít vedle sebe vlastní rodiče nebo manželovi? Každopádně vedle tebe musí sedět chlap, takže bych tam dala tátu s přítelkyní a mamku pak hned vedle ní i s přítelem. A nebo - dát vedle vás svědky s partnerem a rodiče až na druhé místo. Ale to nevím, jestli vaši zkousnou. To musíš vědět ty. knedluska - a už se ti to blíží, co? Co ti ještě chybí zařídit??
Profilova fotka
Dobré ránko holky...tak mi se včera s taťkou domluvili, že bude s náma od 7.1. doma, abych jej nenaháněla někde v práci, až to na mě příjde :-) Leni špagety ty planuju už týden, ale jaksi stále mám chuť více a více na maso a u těch špaget toho masa tolik není :-D Knedlusko a copak budete mít dobrého, pokud to není tajné? S tím zasedacím pořádkem to máš opravdu těžké, ale já bych asi posadila tátu s přítelkyní a pak vedle mámu s manželem... Foogy ahojky těhule :-)
Profilova fotka
Jůů, teď mi volal náš úžasnej fotograf a že mi za chvíli přinese fotky!! Juchů!!!
Profilova fotka
Tak holky,už jsem to nějak vyřešila :-) Našim nevadí, že nebudou sedět v čele ( naopak ). Takže vedle mě si sedne tchán a tchýně a vedle ,,manžela,, si sednou svědkové. Ten zbytek jsem tam nějak poskládala :-)
Profilova fotka
Foogy super, tak to se už těšíme :-) Knedlu tak to jsi vyřešila dobře, to je super :-) jsi šikula :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak k jídlu jsme objednali klasiku. Knedlíčková polévka, svíčková - tu mají fakt mňamózní :-) Pak nějaký ty mísy, chlebíčky, řízečky. A večer rautík - grilovaný masíčka, rostbíf, skoro manža si poručil tataráček :-)
Profilova fotka
Foogy, jinak co mi ještě chybí? Nevím no. Dodělat jmenovky na stůl, v pondělí jdu ke kosmetičce na zkoušku líčení, v úterý kadeřnice a nehty, ve středu budem péct koláčky. No, ten poslední týden bude fakt dobrej :-) Dneska jsme měli ject nakoupit, našla jsem tvaroh v akci :-), ale má drahá polovička je nějaká nastydlá, tak nevím, ale asi se mu nebude chtít.
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme si to užili, nebo teda já určitě ano.. A co se týče manželových rodičů, tak k nám měli přijet na 10:30 a dorazili o hodinu později! A to měli vyzvedávat kytky a myrty... Ve 12 už se mělo vyjíždět na obřad, takže fofry.. Švagrové jsem dala dva úkoly - pomoct bráchově přítelkyni s navázáním myrty na vývazky a připíchnout je svatebčanům a pak seřadit lidi do špalíru... a neudělala ani jedno.. seděla u našich na pohovce jak pecka a nehla ani prstem... ten její přítel měl pomoct mýmu bráchovi zdobit auta... ani to neudělal, takže je zdobil brácha s mým taťkou, kterej se kvůli tomu musel z obleku zase převlíct do tepláků.. oba byli zmrzlí jak preclíci a když švagrovka s tím svým přijeli, tak odkráčeli dovnitř jako největší hvězdy a ani nepozdravili... A na svatební hostině si šli na tři hodiny sednout do předsálí, kde žvanili... já chápu, že si chtěli popovídat, ale na tři hodiny na svatbě???? ]-( několikrát jsem tam za nima byla, aby šli k ostatním nebo aspoň tančit, vždycky se na mě podívali tím stylem: ježiš, ty jsi tu zas... pak se zašklebili a seděli jak pecky dál... Tak jsem pařila se svojí rodinou a kamarády, protože ta michalova rodina neměla snahu...
Profilova fotka
Týýýý jo svíčkovou jsem hodně dlouho neměla...dobrý tip na oběd, děkuji :-) Pavli a proč se chvoali tak pitomě, oni tě nemají nějak v lásce nebo něco? Promiň že se ptám
Profilova fotka
A manža jim třeba taky nic neřekl?
Profilova fotka
Doteď jsem na ně pěkně naštvaná... za něco můžou naši, za něco švagrovka, za něco jeho rodiče, ale celkově to prostě michalova rodina totálně projela ]-(
Profilova fotka
Jani, nevím, proč se tak chovali.. Michal jim nic neřekl, protože tam seděl s nima ]-( pak se někde zdejchnul a ostatní se mě ptali, kde mám ženicha a když jsem jim řekla, že nevím, tak se jenom smáli... prý jestli ho budu hledat, že ho možná někdo unesl.... tak jsem odpovídala, že ho hledat nebudu a jestli se nechal unést, tak je to jeho problém.... asi za hodinu se vynořil, prý si byl s klukama zahrát fotbálek.. ]-( Já jsem se snažila věnovat se všem, kdo měli zájem se bavit.. u těch ostatních jsem se snažila taky, ale když už mě asi podesáté odpálkovali, tak už jsem za nima nešla.. takže sama za sebe můžu říct, že já jsem si svatbu maximálně užila, vytancovala jsem se, nasmála tak, až mě bolelo břicho, bylo to fajn... a převážně z mojí rodiny jsou ty reakce stejné... že se jeho rodina nebavila, mě teď už nezajímá, je to jejich problém... další šanci na opravu mít nebudou..
Profilova fotka
Takže holky, co Vás to ještě čeká... pokud se Vám stane něco podobného, nelamte si s tím ten den hlavu a užijte si to na plný pecky, ať máte na co vzpomínat... ;-)
Profilova fotka
Foogy, už se těšíme na fotečky :-) Jani, my dělali svíčkovou asi před 14 dny, že jí budeme mít celý víkend. Nakonec jsme jí neměli vůbec, protože se u nás vystřídali asi dvě návštěvy a bylo po svíčkový. Všichni na ní zrovna měli chuť :-)
Profilova fotka
Pavli aha, ale je dobře že si z toho nic neděláš, je to jejich problém že si to tak neužili, jak říkáš, možnost opravy už mít nebudou...u nás to bylo něco podobnýho, ale s mojí rodinou, spíše s mámou a se segrou...a taky tam neřeším. Od svatby jsme tam s manželem nebyli a zatím ani nemáme v plánu, že bychom tak jeli...i když má příští týden segra narozeniny... Knedlu tak to my máme štěstí, k nám tak návštěvy nechodí :-D u nás stačí manžel, ten má "dobrý apetit"...včera jsem pekla kuřecí stehna a tak mu to chutnalo, že si přidal a pak mu v noci bylo těžko...a můžu mu to vysvětlovat jak chci, že se nemá na večer tak přejídat...a že prý za to můžu já, že vařím tak dobře :-D :-N
Profilova fotka
knedluska - tak to jsi to vyřešila dobře, paráda! Další věc z krku, že? Jojo, já taky miluju knedlíčkovku a svíčkovku! Já bych si bez toho svatbu nedokázala představit, ale je jasný, že každému chutná něco jiného a nebo mu to nepřijde tak slavnostní :o) knedluska - a kdy budete rozdávat koláčky? Před svatbou a nebo až budou hosté odcházet ze svatby? Tak jsem zkoukla výběr fotek - no, jsou úúúžasný!!! Shodli jsme se tady s manžou, že bysme to okamžitě zopakovali. Byla to fakt nádhera! Hlavně náš fotograf dokáže vystihnout ty nejlepší okamžiky, hodně fotek jsou momentky, ale vypadají parádně! Nechám si udělat pár fotek do rámečku a pověsíme je v baráčku. knedluska - tak to ti moc věcí už nechybí. Kadeřnice, kosmetička a nehty - to neurychlíš, musíš počkat na termín. A začínáš být nervozní? Nebo se těšíš? Nebo jaké máš pocity?
Profilova fotka
ahoj pavlí Je mi líto, jak se manži rodina chovala... Ale jsem ráda, že čtu, že ty sis to užila!!! x-) To je důležité! Já si to řekla hned ráno, když jsem vstávala - že je to jen a jen můj a Ládi den a že my dva si ho užijeme na 100% a nebudu se koukat, jak se kdo baví, to mě dneska nemusí zajímat. A to samé jsme si pak řekli v sobotu, kdy jsme měli tu afterparty. Jenže je fakt, že chlapi tohle neprožívají. Řeknou: Vyprdni se na ně a je to pro ně uzavřené. Takže pro Láďu to problém nebyl. A já se tak skvěle bavila, že jsem se taky nekoukala nalevo, napravo - jak píšeš - pobavila jsem se, nasmála, zatančila a pak se mi nechtělo jít ani o půl 3 ráno spát :-D
Profilova fotka
Tak můj manža je žrout největší! Když jsm se snažila zhubnout, tak to byl fakt očistec! Ale teď, jak jsem těhu, tak je to mazec se mnou! Já si i přidávám :-N Já budu fakt jak vorvaň. Ale zatím mi rifle jsou - ve stehnech, na zadečku, tak si říkám, že to je pořád dobrý ;-)
Profilova fotka
Foogy přesně tak, byl to náš den a to jestli si jej ostatní užili nebo ne, záleželo na nich...pokud se jim nechtělo s náma bavit, my je do toho nenutili...s manžou jsme si to užili a od té doby se ani nehádáme a jsme spokojeni a šťastni... NO já si ani tak nepřidávám, ale spíš jím každou chvíli. Kdybych mohla, tak stále mám něco v puse a žvejkám...takže se krmím hlavně ovocem, to je u nás teď velká spotřeba
Profilova fotka
jani - jojo, musím říct, že od té doby, co jsme manželé, tak je ta atmosféra mezi náma zase o kapičku jinčí. My se teda nehádali ani před tím (pohádali jsme se akorát jednou a to kvůli jeho rodičům). Když se jeden z nás začne vztekat nebo zvýší hlas, tak ten druhej se začne smát a do hádky to nedojde. Ale prostě se teď víc pusinkujeme, objímáme... Hezký to je x-) jani - jojo, kdo se bavit chtěl, ten se bavil, kdo nechtěl, tak ten ať si sedí jak puk, že? Knedluska - nechci bejt za chytrou, ale fakt se na ostatní vyprdni a užijte si to s manžou spolu! A nekoukejte se na ostatní, jestli se baví. To není vaše starost. Od toho tam jsou rodiče a svědkové..
Profilova fotka
Foogy, díky za radu :-) Budeme se jí řídit. Stejně si myslím, že to starší osazenstvo odejde brzy a dneska budeme obvolávat kamarády, jestli opravdu přijdou. Už se na ně moc těšíme, dlouho jsme je neviděli :-) Jinak koláčky rozdáme ve čtvrtek. Těšit se těším moc a nervózní fakt nejsem :-) Jsem si říkala, že je dobře, že to máme právě v tomhle kostelíku a právě s tíhle panem farářem, protože je fakt úžasnej. Když ho vidím, tak ze mě všechno spadne a je pohoda, je s ním sranda. Tak strach ani nemám :-)
Profilova fotka
knedluska - no, aby ses nedivila. Můj děda a babi vydrželi až do 1 hodiny do noci!!! A je fajn, že se těšíš!! x-)
Profilova fotka
Foogy, tak to měli výdrž :-) Ale to u nás určitě nehrozí. Jedna babička nikde nevydrží moc dlouho, druhá pospíchá domů, aby tam nebyl její milovaný pejsek dlouho sám :-), třetí půjde hlídat pravnouče, aby se mohla maminka bavit :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?