Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jani s- asi jo, asi tam vyrazíme. Chtěli jsme v létě, ale kvůli manžově práci to nešlo, tak teď bysme mohli na svatebku. Ale je blbé, že my máme psa, takže musíme zajistit hlídání, víš :-( jani - fajn, že ti kontrola dopadla dobře!!! ;-) janis - a u mě to vypadá, že budu chodit do 8.měsíce, protože máme obchod a místo mě tam budeme muset zaměstnat někoho nového, tak abysme ho platili co nejmíň. Ale jak jsem psala, už bych si dokázala představit být doma..
Profilova fotka
Foogy taky máme pejsana, takže když bychom chtěli někam vyrazit, tak jej vzít buď s sebou nebo zajistit hlídání...jenže jak nevidí den páníčka, tak kňučí... Jé a teď jsem vám chtěla něco napsat a naprosto mi to vypadlo z hlavy :-D :-N :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu a už jako mladá paní :-) všechno bylo naprosto super a nakonec aj počasí krásně vyšlo... Ráno před 6 (na 6 jsem byla u kadeřnice) pršelo, mrholilo a byla zima, kolem 10hod byl hroznej vítr - neměla jsem z počasí radost, ale jak se začli sjíždět svatebčani, tak vítr přestal a na focení bylo dokonce sluníčko, takže paráda!! :-) první fotečky bych mohla mít dneska, ale nechci moc předbíhat.. jak budu mít fotečky, tak je sem hned dám.. Moc jsme si to užili. Tom když mne prvně uviděl, tak byl hrozně moc dojatej a tekly mu slzy (mně samozřejmě taky). Byla jsem dojatá, když mě taťka vedl ze schodů od bytu.. Obřad jsem skoro celej proplakala a nechala jsem našim zahrát písničku - já s taťkou = "říkej mi táto", já s mamkou = "pro mámu".. oba dva plakali a moc je to potěšilo prý.. :-) x-) včera jsme rozbalovali dárečky, dneska pokračujeme a je to všechno takové krásné x-) Moc děkuju všem, že jste na mne myslely anebo mi napsaly sms :-) !!! - Hani, tys mi psala taky sms, že? Ale já tvé číslo asi nemám.. :-N
Profilova fotka
Leni to jsem ráda, že jste si to tak moc užili a i to počasí vám vydrželo :-) A kdypak budou fotečky?
Profilova fotka
Jani, dneska by mi kamarádka měla poslat odkaz na fotečky, které fotila - začíná fotit svatby.. A ty od profi fotografky budou tak za 3týdny prý.. ;-) Užili jsme si to parádně!! x-)
Profilova fotka
Leni tak to se už těším :-) A jak se cítíš jko mladá paní?
Profilova fotka
Pořád stejně Jani, jen si nemůžu zvyknout, když mě teď někdo osloví novým příjmením.. ale je to moc rychlý na to, abych si zvykla, ne? :-) A jak se cítíš ty? Holky, já se znova dívala na všechny vaše fotečky a moooooooooc vám to slušelo!!! Všechny jste byly NEJNEJKY a princezny!!!!! x-)
Profilova fotka
Leni to příjde neboj...my dneska byli kvůli občance, volali mě novým jménem, já to neslyšela a ani manžel si neuvědomil, že volají na mě :-D My se cítíme dobře, jen ě dneska malej trošku zlobí, hrozně mi leží dole a tlačí mi na močový měchýř... Všem nám to moc slušelo... Jé a holky, ve středu se nám vdává Haklinka :-) jí musím napsat :-)
Profilova fotka
Jojo, Haklinka se bude vdávat.. to jsem si taky říkala:) Takže prďolka si to taky s váma užil, že? :-)
Profilova fotka
Ahoj novomanželko!!!! x-) Leni - ty nemáš moje číslo? Já ti ho zapomněla poslat?? jani - napiš haklince i za mě, že jí přeju hodně štěstíčka! leni - a paráda, že vám vyšlo i sluníčko!!! A je dobře, že se vám to líbilo, to je nejdůležitější!!!
Profilova fotka
Hani, já tvé číslo nemám.. buď jsi mi ho zapomněla poslat anebo jsem si ho neuložila - jedno z toho :-N Jani, i ode mne vyřiď pozdrav ;-)
Profilova fotka
Lenni já myslím, že malej si to užíval...musel být spokojený a po tom jídlem, co jsem za ten den snědla... :-D Holky Haklince vše vyřídím :-)
Článek se načítá
Leni, gratulace§!!!!Máte moc krásné fotky! Jste krásní ;-) Jdu se mrknout pořádně :-)
Profilova fotka
No ahoj NOVOMANŽELKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D Vítej do našeho krásného klubu... Jsem moc ráda,že vám to všechno Leni vyšlo,koukala jsem v sobotu na počasí a říkala si,že snad ve znojmě bude líp a asi bylo...
Profilova fotka
ahoj holky, konecne mam chvilku se tu ukazat, svatebni den byl prekrasny a moc jsme si ho uzili, byla sice trosku zima, ale i tak to bylo uzasne :-) obrad byl dojemny a plakal dokonce i tatinek :-)
Profilova fotka
Ahoj Adél,no to je dost,že se taky stavíš.... :-D Tak to je super,že jste si to užili a že vám to vyšlo!!!!A co fotečky?????Už se na ně těšíme.... Teda Leni,fakt super fotky,na to že kamarádka začíná jsou krásné...
Profilova fotka
ahoj holky, všem moc moc blahopřeji, byli jsme opravdu nejnejky :-) chtěla jsem vložit už taky náhledy fotek, co máme od fotografky, ale je to moc malé, takže musím počkat až dostaneme cd ;-( , ale musím říct, že jsem nadšená, naše fotografka byla výýýýborná :-D
Profilova fotka
Další šťastná nevěsta-to je BOMBA!!!!!!! :-D :-D :-D Už se těším na fotky...
Profilova fotka
Adél, můj tatínek taky plakal.. x-)
Profilova fotka
mám aktualizované fotečky :-)
Profilova fotka
lennni: Véééélká gratulace! Moc vám o tam sluší (tobě víc ;-) ) nádherné fotečky. Nejde v albu přidávat gratulace - proč?
Ahoj holky, Leni tak teď jsem vyloženě zhltla fotky a jedním slovem náááádhera. Tobě to tak strašně moc slušelo. Byla jsi opravdu nejnejka x-) Také jsem Vám chtěla přidat gratulaci, ale nestihla jsem to .. Takže Vám takhle přeji všechno nejlepší do společného života!!!!! Ať jste šťastní a daří Vám!!!! Vám ostatním teď již manželkám přeji také všechno nejlepší a ať nás ti manžílci poslouchají :-D
Profilova fotka
Leni, moc gratuluju a přeji Vám moc a moc štěstí a lásky do společného života. Strašně ti to slušelo a fotečky jsou fakt krásný. :-)
Profilova fotka
Holciny preju vam moc a moc stesti, pohody a spokojenosti do spolecneho zivota :-) Holky byly jste uzasne nevestinky :o) Ja uz si taky vlozila fotky od profika....i pres pocasi jsou uzasne :o)
Profilova fotka
Leni krásné fotečky, moc Vám to spolu sluší :-) byla jsi krásná nevěsta, přeji hodně štěstíčka do Vašeho manželství a ať jste celý život šťastni :-) Adélko Vám taky velká gratulace a hodně štěstíčka a spokojenosti v manželství :-´) Jinak holky dobré ránko, hlásím se z trochu upršeného Brna...
Profilova fotka
Ja bych potřebovala bolerko v barve champan a to nemuzu najit
Profilova fotka
Jůůů, Leni, tys byla krásná nevěstinka! Moc ti to slušelo!!! A fotky jsou úžasné! Míša je šikulka! A jak to, že ti nejde v albíčku přidávat gratulace??
Profilova fotka
adelko - a kdy ty budeš mít fotečky? Jsem na tebe moc zvědavá!! ;-)
Profilova fotka
ahoj zdravím všechny u nás hnusný počasí, vůbec se mi nechce ven,ale budeme muset leni: můj taťka byl taky dojatej, byly se na mě podívat i moje 2 spolužačky ze základky a ty to hrozně překvapilo, znají ho už dlouho a povídaly, že by to do něj neřekly...ale on je takovej cíťa při takovýchle příležitostech...zkoukla jsem fotečky, krásný, moc ti to slušelo
Profilova fotka
nikitko - neříkej mi, že v Praze neseženeš champang bolerko. Vezmi si 2 dny dovču a prolez všechny salony ;-) Ahoj Lenczo Tady je pravej podzimní den - docela ziminka, bez sluníčka... Tak akorát udělat čajdu, vlézt pod deku, viď? Ale copak to s Týnkou jde...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?