Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky a kdo se nám to všechno zítra vdává? Přeji Vám, aby to byl ten nejkrásnější den ve Vašem životě a užily jste si jej jak jen nejvíce to půjde...jelikož je to přece den, který je za život jen jednou...hodně štěstíčka holky :-)
Profilova fotka
No zítra je na řadě přeci Lenka :-) Ještě někdo? Držíme palce, ať je všechno podle vašich představ a snad i to počasí se vám trošku umoudří :-)
Profilova fotka
Zítra už jenom Lenka, ne? chci jí ještě napsat sms jani - mně nebylo dobře včera odpolko. To je asi počasím, ne? baru - tak to jsem na tebe - řeckou bohyni fakt zvědavá :-D musíš nám pak hodit fotky ;-)
Profilova fotka
Holky, tak já se s vámi loučím. Chystám se s maminou k babi, tak bude dámská jízda :-) Tak zase v pondělí se na vás budu těšit :-)
Profilova fotka
A ještě adelka má zítra svatbu, zrovna jsem našla ten seznam, co tu Lenča dělala :-) Foogy asi jo, asi je to tím počasím... Knedlu přeji příjemný víkend a užijte si dámskou jízdu :-) ;-)
Profilova fotka
knedluska - jako rozlučka, jo? ;-) Hezky si to užij!!! A nezapadni ve sněhu. jani - adelka, jo? Tak oběma beruškám hodně štěstíčka!
Profilova fotka
Holky tak máme profi fotečky z obřadu...jsou už v albu tučně orámové...jsou fakt krásny...už na ně koukáme podruhé :-)
Profilova fotka
Jo,zítra to čeká Leničku,jsem strašně zvědavá jaké fotky vymyslí pan fotograf-to bude origoš!!!!! :-D Hlavně aby to oběma dopadlo na jedničku!!!!!!!S hvězdičkou...
Profilova fotka
Jani,opravdu moc krásné fotečky!!!!!!
Profilova fotka
Petrušce to taky moc slušelo-holky my jsme všechny byly tak krásné.... :-D :-D :-D
Profilova fotka
zdravím všechny holky dneska jsme vyzvedli fotky od fotografky,jsou nádherný, něco jsem přidala do albíčka tady na beremku a jinak všechno ostatní, včetně dalších fotek naší princezny na www.l-kristy.rajce.net
Profilova fotka
Leni, moc krásné fotky a vaše Týna je překrásná!!!!!!!!!!!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
lencza: krásný a malá je princezna x-)
Profilova fotka
Myslím na lennnii. Teď mají veselí :-D
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata!!!!!Zdravíme čerstvé novomanželky do klubu!!!!!!!!!! :-D Už se těšíme na vaše povídání a fotečky...
Profilova fotka
V Praze právě vykoukává sluníčko!
Profilova fotka
ahoj holky u nás je dneska taky krásně...sluníčko mi tu pere do monitoru, podle včerejška úplná nádhera Honzovi dneska končí dovolená, tak budeme od zítřka zase hospodařit doma samy s Kristýnkou včera jsem si sedla ke svatebnímu albu a dala dohromady nějaký fotky, manža koukal na nějakej úděsnej film v televizi o hadech, tak jsem využila čas a vrhla se na to...taky jsem si chtěla dát do nějaký krabičky všechno, co jsme si nechali ze svatby, ale žádnou vhodnou jsem nenašla, tak budu muset nějakou koupit všem novomanželkám přeju všechno nejlepší a hlavně lásku do manželství
Profilova fotka
Ahojky...tak novomanželky kdepak jste? Už se těšíme na povídání a fotečky :-) V Brně bylo dneska zataženo, sem tam poprchalo, ale byli jsme na procházce a super...zítra ráno máme kontrolu, tak držte palec :-) a pak nás čeká vyřizování, v pátek nám konečně dorazil oddací list, tak jdeme kvůli OP a ŘP, já si skočím zrovna na pojišťovnu a musím do práce, jelikož jsem na neschopence a kvůli změně jména mi to dr bude upravovat...takže běhání na celé dopoledne počítám...
prvni fotky v albu, nakonec jsem dokázala i květinářce i kadeřnici nějak říct, co chci a ony to splnily.... huráááá!!! :-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Tak jaký byl víkend? U nás docela dobrý. Byla jsem s maminou u babi, koupili jsme si mňamózní a nehorázně předražený zákusky, kafíčko a dlabali a domlouvali podrobnosti svatbičky :-) Přítel byl pomoct bráchovi dělat něco na baráku, byl celou sobotu venku, tak je nějakej nastydlej. Tak dneska pomažu do lékárny a budu ho kurýrovat :-)
Profilova fotka
Ahoj tak to mame 31 října si zmrznu v těch šatičkách
Profilova fotka
Ahoj Nikitko, neboj, ono se to počasí umoudří... Já jsem po tomto víkendu tak utahaná, že bych dnes celý den prospala.
Profilova fotka
Dobré ránko:o) Koukala jsem na fotky Markéty a jsou moc hezký, zvlášť ta její kytička :-) Já si pujdu tenhle týden taky vyřídit ŘP a taky si nechám udělat pas. Nikitka: Nezmrzneš, pořiď si bolérko. Markéta.pencova měla hezký - mrkni jí do alba Holky, a plánujete některé svatební cestu? My vůbec nevíme...... Přítelovi je to víceméně šumák, ale já bych ráda, jenže..... Chtěla bych někam do tepla, ale když nepočítám nějakou drahou exotiku, tak přichází v úvahu Egypt....jenže.....zatím nemám pas, až ho budu mít, tak to si nejspíš nebudu moct vzít dovolenou a těsně před Vánocema se mi už nebude chtít - ráda si totiž užívám tu vánoční atmosféru.....tak leda až příští rok, ale to se mi zdá zase už daleko....no vůbec nevím, jak to máte vy, které svatební cestu plánujete??
Profilova fotka
ahoj holky lenczo - já si koupím hezkej svatební papír a obalím tím krabici od bot a je to. Já si schovala i mýdlíčko z hotelu, takže to hezky voní. Já jsem dneska doma, chci odpočívat a trošku uklízet ;-) janis - a s tou svatební cestou taky nevíme. Chtěli jsme odletět hned v úterý po svatbě (pas totiž platí ještě 3 měsíce po svatbě), jenže je jenom Egypt a tam se nám nechce (hlavně kvůli mému těhu). A jak píšeš - jak napadl sníh, tak se nám tuplem nikam nechtělo. Ale já bych hrozně ráda někam jela - ať už po ČR nebo k moři.
Profilova fotka
Ahoj jannis, my na svatební cestu pečeme...manžel je učitel, takže dovča je jasně stanovená.... a na nějaé cesty za teplem nejsou penízky.... Když se nás ptají znám na líbánky, tak říkáme, že je máme každý večer doma :-D :-D :-D Já bych dovču brala jen proto, že máme pořád nějaké akce a jsem nějak unavená. Tak snad budeme mít volnou tuto neděli a budeme spolu jen sami dva
Profilova fotka
Foogy: já mám právě pas propadlej, takže musíme počkat, až budu mít novej. Je fakt, že jako těhu bych ten Egypt taky neriskovala - už jenom kvůli těm průjmům..... Mně by se líbilo jet i do nějaký metropole, ale nechci někam letět jen kvůli třem dnům a navíc to prej bejvá i docela fofr slítat s průvodcem všechny ty památky...... A po ČR by mi to taky nevadilo, ale když už je takhle, tak to moc na žádný výlety není - to už spíš pak později jet na lyže.... Ke krabici - já mám ty svatební věci v takovym tom dětským papírovým kufříčku. Jako jeden ze svatební darů jsme totiž dostali peníze v tomhle kufříku (žlutej s motýlkama), tak jsem ho teď použila na ty svatební věcičky. A koukala jsem, že mají i hračkářství (papírnictví) se srdíčkama, tak to by se na to vyloženě hodilo..... :-)
Profilova fotka
jani - no, my byli v Egyptě loni a průjem jsem neměla, ale křeče jo. A taky to radši nechci riskovat. Zase za to mi to nestojí, že... Mě ještě napadlo jet za švagrovkou, žije ve Francii a bydlí 200 km od Paříže. Takže bysme mohli jet k nim a pak jet třeba na 2 dny do Paříže a jen tak si čochtat a nakupovat a sednout si do nějaké kavárničky, to by se mi taky líbilo ;-) Holky, já jsem dneska doma, do obchodu šel manža a musím vám říct, že by mi teď v těhu vůbec nevadilo být doma a odpočívat a chodit na prochajdy, vařit, uklízet - ale všechno jako v klidu ;-)
Profilova fotka
Jůů, Foogy, tak jeďte do tý Francie - já mít takovou možnost, tak se ani nerozmejšlím! Je fajn, když máš někoho, kdo žije v zahraničí !;-) Já jsem takhle prošvihla Londýn - měla jsem tam x let kamarádku a než jsem se rozhoupala, tak se stačila vrátit.... :-( To se ti nedivím, že bys jako těhu už byla ráda doma:o) A jak plánuješ, že budeš dlouho chodit do práce? Do 7. měsíce?
Ahoj holky, jen bleskova mezi praci: dekuju za blahoprani v albu, potesilo me, tak trochu jsem se bala reakce verejnosti na kytku, i kdyz mne VELMI potesila :-) :-))). Nakonec vlastne nevadilo ani studene pocasi, v bolerku a satech mi bylo teplo a bez potizi, takze Nikitka: bolerko doporucuju, bylo pujcene v pujcovne Adama na Proseku. Jinak jsme utahani jako kotata.... no vsak to znate :)
Profilova fotka
Ahojte holky, my od rána lítali po úřadech avyřizovali doklady, už nám chybí jen banka, ale to až budu mít novou OP... Také máme za sebou kontrolu, malýmu krásně bije srdíčko, nic nenasvědčuje předčasnému porodu a až jsem se u doktorky dnes podivila...16.11. což je ani ne za měsíc nastupuju na mateřskou...teda řeknu vám, uteklo to jako voda... Market moc ti to sluší, jdu ještě napsat přáníčko :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?