Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Hani njn, plavání je taky důležity...ale je pravda, že v té nemocnici jsou všichni takový veselý a vtipní...vždycky když tam jdu, na jakékoli oddělení, tak vždycky doktoři nebo sestřičky něco řeknou, čemu se zasmějeme... A to tam budu rodit :-N Jj je pravda, že tady v brně ještě žádný sníh není, ale co tak sleduju, co je ho tady všude kolem...je to opravdu hodně a to hlásí na horách, že do víkendu má napadnout až nějakých 70cm A Pavlínce závidím já, že budou fotečky na sněhu...
Profilova fotka
Barča už uložila profi fotky a jsou fakt úúúžasný!!! Náš profi fotograf byl s námi celý čtvrtek až do 7 do večera a pak přišel i v sobotu na tu posvatební party a hrozně se mu tam líbilo, takže tam byl od 4 do půlnoci, tak jsem ráda, protože budou hezké fotky. Fotil hlavně momentky a ty jsou nejlepší! Už se na fotky taky těším! jani - jsem v pondělí už cítila bubíska ;-)
Profilova fotka
Baru krááásné fotečky, jsem hnedka koukala, jak se tam ukázali...moc vám to opravdu sluší a ty šatičky jsou krásný - netradiční :-) Já jsem taky zvědavá na naše fotečky...paní fotogafka mi psala, že ta úprava trošku dala zabrat, jelikož jsem měla na puse ten opar a měla jsem jej přelepený a někde to bylo vidět, ale jakmile to půjde, tak mi je pošle... :-) Foogy fakt? A v kolikátem jsi týdnu, v 17.? To je super a jaký je pocit? A necháte si říct, co to bude?
Profilova fotka
Jojo, Barča se mi v těch šatek taky strašně líbila!!!! Byla to nádhera! Hrozně moc ti to slušelo! Ale Jani, tvoje šaty byly taky super - s tou černou. Prostě jste měly holky zase trošku něco jiného! jani - manža měl taky opar a dali jsme náplast a ani to vidět nebylo. jani - v 16tt. A je to krása a vědět pohlaví nechci, ale manža jo, tak to ještě bude boj :-D
Profilova fotka
Ahojte holky, ale dalo mi to zabrat to sem hodit.......nooo sama jsem byla prekvapena co za fotky vysly - bylo hodne sero a tma (my jsme se sli fotit az okolo 16:00) coz bylo dost pozde......vcera jsem s manzelem prohlizeli a konecne nam to asi doslo, a oba jsme usoudili ze cely ten den hrozne rychle utekl. Za foto dekuji......pan fotograf mel s nama hodne prace - jsem se porad smala a rozesmivala ostatni :) Ja vcera byla litat po uradech a malem me klepla pepka, jedna pani na OP na me hulakala ze nema dano v nejakych dokumentech ze jsem meli svatbu (to ze jsem emla oddaci list a potvrzeni od matriky ji asi nestacilo - takze zvysit hlas a ...slo to), na RP na me pani vyjela ze nemam zmenen tvale bydliste na ridicaku (kdo to mohl tusit), no des a hruza....pas necham na jindy.....a trva mi oboji dvoji 30 dnu :)
Profilova fotka
Jj nebyla to klasika...ale všechny šaty jsou krásny, protože na každých je něco, co člověka zaujme :-) Mně ta náplast trošku byla vidět, jelikož jsem na ni měla makeup...ale v pohodě, alespoň mi rychleji zmizel a nikdo si toho skoro nevšiml... Já si taky pamatuji na první pohyb, co jsem cítila...bylo to v autě, když jsme jeli kupovat do sadu ovoce :-) a teď už se malej melej každou chviličku...musím se přiznat, že až se narodí, tak mi to bude aji chybět...ale někdy to jsou opravdu rány. Včera mě tak kopl, že mi snad pohnul se vším v břiše, že jsem musela okamžitě na záchod :-D
Profilova fotka
baru - jsou fakt náádherné! Moc se foťákovi povedly!!! Holky, už se těším, až je budeme za 10 let tahat a říkat - joo, to byly časy ;-) Holky a schovaly jste si dort? Já jo, do mrazáku a uvidíme, co z něho za rok bude :-D A pak jsem si udělala krabičku a do ní schovala oznámení, pozvánku ke stolu, střep z talíře, podvazek, krabičku od prstýnků, kapesníček, který mi zbyl a taky mýdlíčko a sprcháč z hotelu. jani - a hlavně ses mohla líbat ;-) Proto jsem jí Láďovi koupila - abysme se mohli políbit a nejenom na obřadě, ale i na focení. Holky, já si ve středu večer koupila lesk za 260 kč, namazal jsem se s ním 3x ve čtvrtek a v pátek jsem ho už nemohla najít. To se mi to vyplatilo, co?? baru - nestraš s těmi úřady! Mně se tam nechce :-(
Profilova fotka
no tak na tom jsem sejne s tim leskem - ja ho zase nechala kdyz jsem se meli fotit nekde spolu s celou kabelkou s licenim a uz neniiiiiiiiiiiiii dotra mam jeste v lednicce - nevim jesti ho mam strkat do mrazaku :) ale asi si tam kousek hodim ja mam schovane vsechno - jenom strep mi nekdo pri baleni asi sbalil.......... no ja mam jenom strach abychom jsem se tak za 20 let nesmali tak jako se smejou nase deti..jakoze co jsme to meli za uces, za hadry, za fotky......fotky nasich jsou totiz uplne uzasne a srandovni :)
Profilova fotka
barů - to ti jako někdo lesk odcizil? To je mazec!!! ;-) To já ho strčila hned v neděli do mrazáku. Jsem ho ani nechutnala, pač jak jsem těhu, tak na sladké nemám chuť. Tak třeba za rok. baru - tak to si piš, že děti se nám smát budou ;-) A my se budeme bránit jako naše matky, haha, víš, jaká to byla tenkrát moda! Jsem byla nejvíc in. Tsss ;-)
Profilova fotka
no ....meli jsme veci na jedne hromade tak pocitam ze nekdo ma moje cele malovatka....no .....asopn ma nekdo radost :) holky co mate za svatebni album - mam fotky (70ks) o rozmeru 15x21 a premyslim jake album jestli samolepici nebo na ruzky a chtela bych aj aj jest jine dovyvolat.....tak premyslim co koupit. Prece jenom ......nechce se mi brat jenom ty fotky.
Profilova fotka
Báro, přidávám se, super fotečky...já jsem zapomněla, kolik jich budeme od fotografa mít a ani nevím rozměr, takalbum koupíme potom...
děvčátka moc Vás zdravím, všechny procedury mám už za sebou. Včera jsem byla na kosmetice, dnes ráno na modeláži a na masáži. Už dávám věci do kufru, peru, žehlím, uklízím.... Nevím zda se sem ještě dnes dostanu, možná večer. Kdyby ne, tak mě držte palce. Zítra letím z 10 hodin z Vídně pěkně do teplička :-N Pojedu v péřové bundě haha. Jani moc díky za včerejšek, bylo to fajn. Už sem tak neseděla ani nepamatuji, abych jen seděla a nedívala se kolik je hodin a nikam nespěchala.. jooo ta dovolená to je věc! Basska to samolepící je moc fajn, ty růžky za pár let upadnou!
Článek se načítá
Profilova fotka
Našim růžky ještě nespadly a jsou manželé 38let. Taky budeme mít růžky ;-)
Profilova fotka
zdravím všechny my album dostali jako svatební dar a je samolepící dort: zrovna jsem si kousek dala, ale zbytek nejspíš schovám do mrazáku...ale opravdu jenom kousek, protože byl božskej...jedno patro oříškovej, druhý patro čokoládovej...neskutečná mňamka já plánuju běhání po úřadech příští týden....stejně to mají ty chlapi lepší, jméno si nemění, nemají tolik běhání foogy: gratuluju k pohybům, to se nedá s ničím srovnat...a to ti závidím, že nemáš v těhu chuť na sladký, to já se po něm mohla užrat a pokračovalo to i po porodu, jak jsem kojila, měla jsem hroznou chuť na sladkosti
oskarka jenže v té době to bylo poctivé československé, dnes už je to všechno čína... Těžko to srovnávat.
Profilova fotka
Haklinko,tak ať vám to tam všechno krásně vyjde-hezké počasí ti asi přát nemusím,co??? :-D Já si dort neschovala,protože jakmile ho ochutnali,tak se na něho vrhli jako saně a nezůstal ani drobeček-vůbec jsem to nestihla... :-| Ale neva,my si ho můžeme objednat za rok ve zmenšené podobě...Tak alespoň nějaká útecha... :-D Hakli prej poctivé československé... :-D My teď máme věci čínské a naše děti je budou mít jaké?!?!? Taky budeme říkat: ?no jo,to bylo z číny a jak to bylo dobré!!!!" :-D :-D :-D
Profilova fotka
Barunko,nádherné fotky!!!!!Byla jsi fakt úžasná,nádherně sladěni,no perfert!!!
Profilova fotka
tak já si volala na pojišťovnu (MV) a k nový kartičce mi stačí oddací list, aspoň že tak...v pondělí tam hned naklušu
Profilova fotka
Hakli: možná máš pravdu ... asi na tom něco bude. Taky jsme dostali album jako svatební dar. Právě méme dolepíno.
Profilova fotka
Dobré ránko holky, hlásím, že v Brně hrozná kosa, trošku poprchávám, ale sníh prozatím nikde... Ráno mi psala Haklinka, že už jsou na cestě na letiště...to se někdo máááááááá :-) A včera mi došel mail od paní fotografky, tak už nám byly odeslány fotky ze svatby, dnes nebo v pondělí by měli dorazit...se už nemůžu dočkat...a oddací list nám zatím nedorazil, se někde zasek =-) Baru opravdu krásné fotečky...stále koukám na ty tvoje šatičky, moc ti to v nich sluší :-)
Profilova fotka
dobré ráno za chvíli razím pro fotky k fotografce Jani: my byli pro oddací list ve středu na matrice, vystavili nám i nový rodný list pro Kristýnku, kde je už i moje opravený příjmení a zjistila jsem, že mi asi bude dělat problémy nový příjmení, vůbec se s ním neumím hlásit do telefonu...včera jsem volala na ZP MV a samozřejmě jsem se ohlásila starým příjmením, nový mi zatím nějak nenaskakuje
Profilova fotka
Ahoj holky jani - prosím tě, až budeš psát sms haklince, napiš jí, že jí moc a moc držím palce, aby všechno vyšlo podle jejích představ a že na ní moc myslím! Ať si to krásně užijou! Já už jí včera nestihla :-( jani - to u nás je tak 40 cm sněhu! Je to mazec! Včera odpo jsem jela k našim na kafe a tak jsem se mamky ptala, kdy teda začneme péct to vánoční cukroví :-D Je to prostě nezvyk - sníh v půlce října. Tak my dostali alba 2 - jedno takové to, co bylo dřív na růžky a pak jedno na zastrkávání. Ale to vám vyfotím, protože to je i s naším oznámením. Tak my pro oddací list musíme jet do Vel. Popovic, ale neva. A taky furt přemýšlíme, jestli někam odletět nebo ne. Ale v zimní bundě a kozačkách se mi letět nechce ;-)
Profilova fotka
:-D Ahojte holciny, tak hlasim, ze jsme si nic nerozmysleli, vsechno jsme zvladli.....Jen moje vlastni segra mi svatbu dokazala zkazit dokonale...nastesti si hoste niceho nevsimli, ale nasi mezi sebou diky ni maji silenou propast...ach jo... jinak jsem vam supla par amaterskych fotecek :-) behani po uradech si nechavam na pristi tyden, musela jsem byt hned od utery v praci,takze nebylo casu..pristi tyden bude klidnejsi..ale neni nad to byt chlapem, prijet se ozenit, zajuchat a tot vse
Profilova fotka
criss: zkoukla jsem fotečky a jedním slovem krása...byla jsi nádherná nevěsta
Profilova fotka
to lencza: ja se jeste musim proklikat vsema rijnovyma nevestinkama :-) ale vsechny nevesty jsou krasne :o) holky, co vas to ceka zitra - drzte se, myslim na vas, hlavne to zvladnete¨v pohode, a at vam s tim snizkem ci destem pada jen a jen stesti ;-)
Profilova fotka
Ahojte holky, crriss - neboj na vsechno zle se zapomene a ......bude jenom je krasne - prece si nenechas zkazit vzpominky Albicko jsem vcera koupila u fotografa, koupil ajsem normal a oboustrane papirky a ted me ceka jenom to seradit ty fotecky, nalepit a bude to, ale cekam jsest na fotky ostatnich , nekter pak foto nezachytil jakoze prstynky - ty mam od sestrenky a nemam dorta.....coz me mrzi. noo holky drzte se zitra, nebojte otepli se - ja v to verim, ja mam zitra a pozitri rozluckovy turnaj a hrajeme sfotball venku v maskach - ja samosebou vymylela reckou bohyni a ....tak ti vam nevim ja v tech 6C co maji byt budu pobihat v satenovych satickach - no .......nejak to vymyslim :)
Profilova fotka
ted kuokam criss ze jsi mela slunecnice to je moje nejoblbenejsi kyticka :) miluju ji a miluju jak to vsechno v lete vykvete a .......no ..uplne nadsena jsem z toho :)
Holky, prosím vás pozdravujte haklinu ode mě, že jí závidím, že to má teprve před sebou, hned bych to dala znovu :-) .
Profilova fotka
HOlky, normalne Hakil zavidim ze pojede za teplem.......jestli ji budete psat pozdravujte ji ze ji prejem hodne stesti.
Profilova fotka
Ahojte holky, my jsme si byli trošku zchrupnout, jelikož se necítím nějak dobře...ale nakonec mě vzbudil pejsan a pak paní pošťačka. Na poště už máme fotečky, neměla jsem totiž u sebe dostatek financí na zaplacení a dorazil nám oddací list a hádejte ;-) na dodejku jsem se podepsala novým jménem a do doručovací karty starým :-N já jsem ale nemehlo... Criss krásné fotečky, moc ti to slušelo :-) Haklinka už nám odletěla do teplých krajin :-) v 10 měli oddlétat...jak ji budu psát, tak ji vyřídím vzkazy :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?