Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
No jo holky, mě sníh taky nevadí. Každý rok se na něj těším jak malý dítě :-) Pořád lepší než déšť nebo ta břečka :-) Ale znáte to. Všichni pořád remcají, že nemají co na sebe, když už bude zima.... Ale pro mě za mě, já mohla mít svatbu klidně v září, jenže v srpnu se narodil synoveček a v půlce září sestřička, tak by to bylo zase nefér, že by tam nemohli jít. To si hold asi nevyberete, v zimě je zima, v létě horko :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak jsem tam volala ..mi to nedalo tak : VZP ...az s novou obcanskou, na oddaci list mi novou karticku nikd nevstavi na me pani hulakala pres telefon - jakto ze to jakoze nevim :) Obcanka - vyplnit ten zatraceny formular, a foto Ridicak - staci stala obcanka, listek od martikarky ze probehne zmena k vuli snatku a .....foto Pas - foto vas vyfoti ale 600CZK...vyderaci emaily uz menim postupne zatim mam pracovni a co jsem mohla to sjem zmenila, soukr az doma. Snad je to vsechno nebo se meni jeste neco....a po obcance nasledujou vsechny banky, smlouvy atd atd atd atd
Profilova fotka
Ahoj! Už jsem se naučila zmenšovat fotky tak jsou tam. Uf, ale byla to fuška.
Profilova fotka
Oskar, moc vám to slušelo. Gratuluju a přeji vše nejlepší do společného života :-)
Profilova fotka
baru - díky za info, jsem se poučila. Aspoň tam dřív, než budu mít oddací list nepoletím, dík ;-) oskarko - moooc ti to slušelo!!
Profilova fotka
Oskarko, fotky jsou krásný, moc vám to spolu sluší.... Prosím tě a jak si je zmenšovala, taky bych potřebovala nějaký fotky upravit..... Děkuju :-)
Profilova fotka
ad OP: My jsme dneska byli na občankách a máme si přijit za 30 dnů pro nový. Na pas můžu jít bez nový OP, ale s oddacím listem.
Opět nakukuju.... Tfuf tfuj pro všechny, které to už čeká zítra a v sobotu ;-) Snad se to počasí umoudří!!!Alespoň u Vás, protože u mě budou asi padat už jen tkaraře :-( JInak to podle dnešního dne nevypadá :-( Fotky od všech jsou úžasné...Fakt krása ;-) Snad budu vypadat taky tak dobře :-N
Profilova fotka
kamirka - a když bude padat sníh, tak to zase bude romantický - můj fotograf fotí nádherné fotky se sněhem :-) Ničeho se neboj, náladu ti počasí přeci nezkazí, ne? Uvidíš, že to bude všechno tak romantické, že na počasí úplně zapomeneš!!! ;-) Na zítra držím palce!!!
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se nám to blíží a až dnes mám trošinku času.. V pondělí a úterý jsem byla na valné hromadě z práce a musím říct, že mi to fakt dalo zabrat.. hlavně moje nožky - celý den být na podpatkách a stát nebo jen chodit, no hrůza.. dnes chodím jakžtakž :-N 8-( Myslím na vás holky a máte krásné fotečky (oskarko, Janičko).. :-) Nevím, jak to s počasím vyjde nám o víkendu, ale tady dneska je hrozně - vytáhla jsem zimní bundu aj boty (kozačky) - vítr, sníh a zima v jednom, brrr.. =-) Pavli, myslím na tebe!! Přeji na zítra mnoho štěstíčka a ať si to užijete!! Holky moje, já se s váma loučím zase, protože zítra jedu k našim a do víkendu na netu asi nebudu.. až někdy po víkendu, nevím, jak to všechno bude probíhat, atd. :-) Mějte se krásně a opatrujte se!! Koho to čeká taky v sobotu (jako mne), tak ať se vám svatbička vydaří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
Holky,mě se zdá,že mi z toho taky šibne,takového vyřízování...A skoro na jakékoliv změny-pojišťovna,karta do bankomatu,atd se musí čekat na OP,ale ohledně toho řidičáku děkuji za info,to jsem nevěděla... :-D Leni,kdybys náhodou nepřišla,tak tfuj,tfuj,tfuj!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Luci, děkuju ;-) snad to proběhne vše v pohodě.. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak jsem se dnes probudila do absolutně bílého rána.. :-N Je tu bílo jako o Vánocích a to je teprve říjen.. =-) Už začínáme přemýšlet, jak to udělat v sobotu na svatbu, atd. - je to docela sranda.. před 14dny absolutně krásné počasí a sluníčko, dnes všude bílo :-D :-) Dnes jsem tu asi naposledy, tak vás jdu pozdravit.. mějte se krásně, opatrujte se a ať se máte všechny parádně:) Ty, které to čeká teď v sobotu, užijte si to plnými doušky.. x-) ... takže pa pa pa pa :-)
Profilova fotka
lennn: ať máte ktásně a žádný marast - moje mamka se vdávala 21.12. a měli (podle fotek a vyprávění) krásnou svatbu. Hlavně si to pořádně užijte, takový den je jen JEDEN! Ráno po svatbě říkala, že se budeme brát každý rok :-D
Profilova fotka
Oskarko, moje mamka prý měla zase veškeré počasí prý (sluníčko, déšť, vítr i sníh).. :-D Budeme se snažit si to užít, protože máš pravdu, že je to jen JEDEN den :-) no vidíš, mamči se svatba tak líbila, že by to opakovala každý rok :-D to je pěkný.. Vám to neskutečně slušelo, moc krásné fotečky a byla jsi jak princezna ;-)
Profilova fotka
Leni,budeme ti držet všechny palce,aby to vyšlo s tím počasím :-) A budeme na tebe myslet a těšit se, až se k nám zase vrátíš :-) Tak si to pořádně užijte :-)
Profilova fotka
Leni hodne stesti, ono je jedna jake bude pocasi......pokud vy dva budete zarit usmevy tak ....vsechno bude krasne a ani ti nebude zima. Preju at se vam ( i ostatnim ktere to tento tyden ceka) vydari na 100% at ho mate taky tak pekny jako my. Ja uz mam u sebe fotecky ale musim je pozmensovat tak to trosku potrva - takze strpeni prosiiiim :)
Profilova fotka
Holky, moc děkuju za podporu.. jdu se obléct a frčím do Znojma.. :-) až budu mít čas, tak se za váma ráda vrátím s dojmama a třeba už nějakýma fotečkama :-)
Profilova fotka
Dobré rnko holky, tak hlásím z Brna šílenou kosu a poletuje snížek :-) Lenni přeji hodně štěstíčka a ať ten Váš den je jen a jen dle Vašich představ aa jste celý život spolu šťastni :-) Budu na tebe myslet :-) baru už se těšíme na fotečky :-) Holky a omlouvám se, ohledně té zdravotní pojišťovny. já jsem u vojenské a tam mi řekli, že jak budu mít oddací list, tak mám přijít a vystaví mi kartičku novou...asi to má každá pojišťovna jinak...
Profilova fotka
Dobré ránko z Ústí :-) Tady taky "řádí" zima a padá sníh s deštěm - nějak brzo, ne!? :-S Leni, holky mají pravdu, užiješ si svatbu za každýho počasí - bude to pro tebe ten nej nej den, i kdyby se čerti ženili! Tak si to krásně všichni užijte a přeju Vám hodně štěstí, lásky a pohody do manželství :-)
Profilova fotka
Tady v Praze taky chumelí s deštěm.
Profilova fotka
No já doufám, že tady nezačne nijak padat sníh, jelikož auto budeme přezouvat až v sobotu ráno a to ještě jedeme k přítelovým rodičům...auto nám bude přezouvat jejich soused... Ježdění na sněhu nemám totiž ráda, natož ještě teď...
Profilova fotka
Jani: snad k manželovo rodičům, neeeeee :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ta Janina to pořád plete :-) Včera jsem byla objednat kytičky. Tak jsem na to holky zvědavá :-)
Profilova fotka
Jejda holky, se omlouvám...si na to nemůžu nějak zvyknout...včera jsem byla na kafču s Haklinkou a taky jsem několikrát řekla přítel...kláním se až k zemi a omlouvám se :-D :-D :-N Knedlushko to já taky a řekli ti teda i předběžnou cenu? Nezhroutila jsi se...
Profilova fotka
Kupodivu nezhroutila.Nakonec jsem si objednala takovou tu kulatou, růžový růžičky s bílýma fréziema. Tak jsem na to fakt zvědavá. Ono je to totiž u nás na vsi, takový obyčejný květinářství spolu s domácíma potřebama :-) Ale byli jsme tam asi před měsícem a zrovna vázali kyti na svatbu a byli fakt hezký. Paní říkala, že tenhle typ stojí tak 800 - 1000 Kč. Takže v pohodě :-)
Profilova fotka
Tak to je super cena...na těch vesnicích mají většinou menší ceny než ve městě a dokáží ti tam navázat naprosto stejnou kytičku... Určitě budeš spokojená :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky hlásím bílo. Pavlí - to budou krásné fotky na sněhu! Už se na ně těším! Dneska ti moc a moc držím palečky, aby ti to vyšlo!!! Leni - tobě napíšu sms, protože tady si to už nepřečteš! Ale myslím, že je jedno, jaké je počasí, protože ta atmosféra - to je nádhera, ať je jakkoliv. Počkej, nakonec budeš mít krásné fotky ze sněhu! Holky, já už se dneska bez problémů do telefonu představila novým příjmením, to by měl manža radost ;-) jani - tak mě je manža přezul včera v 7 hodin večer, chudinka - v té zimě a skoro vůbec na to neviděl... Ale ještě že, pač dneska bych měla problém se dostat do práce. Jela jsem autem, ale cesta hrozná, člověk jede jak po... "40". Holky, tak já vzpomínám, jak před týdnem pro mě milunka přišel s kytičkou.. x-)
Profilova fotka
Foogy tak to jsi šikula, já se ještě nikde novým jménem stále nepředstavovala... Jen jsem včera měla cvičení a paní se mě ptala, kde jsem byla minulý týden, co bylo tak důležitého, že jsem nepřišla...tak jsem povídala, že svatbu, tak se mě akorát zeptala jak se jmenuji teď nově... Jé vy jste vlastně před týdnem měli svatbičku...holky toto zase utíká
Profilova fotka
jani - haha, prý důležitějšího než cvíčo, to je ftipný! Holky, ale stejně je to zvláštní - 15.října a takového sněhu, co? Je to safra brzo, ne? Já poslední 2 roky miluju podzim a hrozně jsem se těšila, až bude taková ta vlezlá zima, budeme chodit zakuklený, domů přijdeme s červenými tvářemi, uvaříme si dobrý čajík, zapálíme svíčky a budeme vegetit. Ale od té doby, co jsme dali termín svatby na 8. a co jsem se tady s vámi seznámila, tak jsem si říkala, ať je ještě krásně a ať ten pravý podzim přijde až v listopadu. A podzim nepřišel, přišla rovnou zima. Ale Pavli - ta bude mít dneska zase krásné fotky ze sněhu! To by jí kdekdo mohl závidět!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?