Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
ahoj mhurti - jooooooooo, blíží!!! Paráda! Už se hrozně těším!!!! Koukám, že většina máme obřad ve 13.hodin. mhurti - já si taky myslím, že se lidi najedí a pak začnou korzovat a tancovat ;-)
Profilova fotka
Hani, Marťi - jj, zasedací pořádek je stejně jen na oběd, případně kafíčko.. jak začne hudba a zábava, tak už každej stejně sedí jinde :-D Hani, jinak koukám, že ti holky dost pomáhají.. jedna vývazky, druhá pytlíčky na rýži - to je pěkné!! :-) Mně kamarádka dělá polštářek na prstýnky - jako dáreček na rozlučku.. :-)
Profilova fotka
leni - já jsem nedočítala, tak promiň :-N Tý jo, ta je teda hodná!!! To máš fakt hodnou tchýňu!
Profilova fotka
leni - jojo, mám takové 2 šikovné kámošky ;-) Jéé, já zapoomněla na prstýnek! Jsem to ale trubka! :-N
Profilova fotka
Hani, je hodná.. to jo:)) a tvé kámošky jsou taky mooooooooc hodné.. na prstýnek, myslíš na polštářek pod prstýnky? :-)
Profilova fotka
leni - jojo, polštářek
Profilova fotka
Tak ti ho holky ušijí, ne? ;-)
Profilova fotka
já zase nebudu mít rýži, ale chci okvětní lístky.. :-)
Profilova fotka
leni - no, já si řeknu floristce, uděláme to ze skleněné mističky, růžových kamínků a jedné růže nebo tak a je to. leni - okvětní lístky?? Jéé! A kdes jich tolik sehnala?
Profilova fotka
Jo, Leni a musím si pod šaty koupit podprdu, je to potřeba. Kámoška říkala, ať juknu k větvím, že prej mají pěkné... Ale potřebuju i nějaké spoďárky, tak asi půjdu do normálního prádla pro nějakou soupravičku
ta kamoška také měla lístky, rýže zapadne všude do vlasů atd. dělala to květinářka, byly nachystané v takových kornoutkách, koordinátorka je rozdala po tom co se utvořil špalíř po obřadu. murhi fakt je to tam tak napsané, ještě jsem se dívala. Možná to bude chyba, je tam více druhů slibu a jenom v jednom toto.
Profilova fotka
Hani, já si buď řeknu floristce anebo v obchodě koupím růžičky (jak jsou v lídlu, atd.).. protože právě rýže zapadne všude, prý docela bolí, když se hodí nešikovně nechtěně do obličeje.. :-( proto chci okvětní lístky:)) Podprdu jsem si kupovala někdy v březnu (mně se velikost prsou nemění).. :-N a kalhotky jsem koupila taky tam, ale to až před promocí pod šatky - bezešvé.. :-) soupravička to sice není, ale jelikož je obojí hladké bez žádného zdobení, tak to vypadá jako soupravička :-D ;-) Tak ať hezky pořídíš krásnou soupravičku Hani ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, mate fakt super kamosky a tchynky! Chtela bych taky ryzi, foogy, budes pouzivat proste normalni ryzi? Pry se prodavaji "svatebni ryze", coz mi prijde uplna blbost, pytlik je hrozne drahy a netusim, jaky je rozdil mezi svatebni a normalni? A okvetni listky jsou taky pekne, nebo bubliny z bublifuku, ten mozna dam detem, at si foukaji :-) Jinak podprdu taky jeste shanim, ted v sobotu jsem si rekla, ze vsechno dokoupim a dozaridim, at mam klid, pristi vikend mam rozlucku a pak ten vikend potom je uz svatba. Hakli, tak to ja nevim, a uz jste si vybrali, jaky slib budete rikat? A bude to v anglictine? Nekteri lide si napisou svuj vlastni slib, coz mi prijde moc hezky. My mame ten, co se bezne rika v kostele, on to bude mit anglicky a ja cesky.
Profilova fotka
Marťi, to já mám rozlučku až ty a ostatní holky se budete vdávat.. :)) Kdybych měla cizince, tak bych ráda slib říkala v jeho řeči a on aby mi říkal slib v mé řeči.. třeba když ti muž slibuje věrnost, lásku,.. lámanou češtinou a jak se snaží, to musí být děsně romantický :-)
Profilova fotka
Leni, a kde mas rozlucku? To by bylo moc hezky, tou lamanou cestinou, my tim, ze se to ucime zpameti a nebudem to cist sme to radsi vymysleli tak, ze to kazdy rikame ve sve reci, aby on jeste nebyl vystresovany z toho, ze to trebas zapomene. Ale proslov si pripravil na pul cesky a na pul anglicky, je celkem dlouhy (kazda cast asi 4 minuty). To bude sranda. Bude mit zenich proslov na tve svatbe? Tady je to zvykem tak, ze zenich, otec nevesty a zenichuv svedek maji proslov.
Nějaký nám určí oddávající, v angličtině to bude celé. To bude hezké mhurti že bude mluvit česky. Plánujete i rodinu, budeš je vychovávat dvojjazyčně? Znám i česky co zanevřely na svou řeč a asi i vše ostatní a s dětmi česky nemluvily. Což já osobně nechápu, bilingvistika je přece dar! Co já bych za to bývala dala...
Profilova fotka
Marťi, rozlučka bude v mém rodném městě.. půjdeme si s holkama sednout, dáme mojito, pak nějakýho panáčka.. prostě nic velkýho :-) už neříkám divokýho, protože kdoví?? :-D Joo, tou lámanou češtinou by to bylo úžasný a myslím, že mě osobně by to hrozně dojalo!!! x-) Ženich mít u nás na svatbě proslov mít nebude, jen můj taťka.. :-) Hakli, jj.. já být malou holkou, která má rodiče s dvojí řečí, tak su ráda (i když bych to ocenila až v dospělosti).. :-)
Profilova fotka
Hakli, na deti budu mluvit ja zasadne cesky a jinak ne, mas uplnou pravdu, take to nechapu, deti se to tak lehce nauci a bude super, ze budou mluvit perfektne dvema jazyky uz od malinka. Do skoly budou ale asi chodit tady, i kdyz kdo vi, treba se jednou prestehujeme do Cech. Tady se nam libi, ale za par let to muze byt jinak. A Hakli budes mit taky nejakou rozlucku? Leni, Mojitem nemuzes nic zkazit a nejlepsi je takovy to neplanovany, nic velikyho, z cehoz se dycky nakonec vyvine nejlepsi party :-D Taky se na rozlucku tesim, zves jen kamosky nebo i treba mamku a tchyni atd?
Profilova fotka
Holky, ja musim letet, tak zase zitra, mejte se vsechny, papa :-)
Profilova fotka
Holky, jsem tu. Holky, tak jsem si koupila samodržky s krásnou krajkou a 3 lepícími pruhy za 155,--. Napadlo mě, že si budu všechny účetny schovávat, abych pak věděla, na kolik nás svatba přesně vyšla. Prostě fakt každou korunu ;-) Jo a koupila jsem si věneček - udělala jsem si tady v práci malou oslavu na mimíse! Holky, na jednu stranu by bylo hrozně romantické, kdyby mi můj zahraniční partner (nebo jak to nazvat) říkal slib v lámané češtině a obráceně, ale dokážu si představit, jakej to pro něj musí být stres. Holky a co vůbec říkáte ve slibu? Docela by se mi to taky líbilo ;-) mhurti - já budu mít normální rýži. Právě mi kamarádka ušila asi 10 růžových pytlíčků, protože když tam lidi běhají s těma klasickejma pytlíkama od rýže - to je maso! Haha :-D
Profilova fotka
Marťi, měj se hezky a zítra papa.. já ti odpovím na otázku:) jj, nejlepší je takové to neplánované.. ;-) jinak zvu jenom 5 kamarádek .. jinak nikoho - ani mamka, ani tchýně ..
Profilova fotka
Holky, jak tady pořád o rozlučce mluvíte, tak snad taky nějakou uspořádám ;-) :-D Ale já bych zvala jenom kamarádky. Mamku a tchýňku si ještě užiju dost a dost :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, vy tady pořádáte rozlučky...to já ne. Stýkám se jen s jednou holčinou z gymplu (tak 2-3x za rok), jinak si píšeme. Jednak mám jenom partu kluků (a jedním z nich je mi můj budoucí manžel). A jednak o naší svatbě z nich nikdo neví - bude to překvápko, jsme zvědaví, kdo si z nich si všimne prstýnků, až budeme na nějaké akci. A hlavně bydlím na druhém konci republiky: Domažlice - Hradec = 300 km.
Profilova fotka
kristy - jo, vy to budete mít jako překvapení, jo? Tý jo!!! :-D
Profilova fotka
už je to tak, ví to minimum lidí...zatím kromě pozvanýchhostů (tedy rodiče, sourozenci) dvě tety s rodinou. A jen moje kamarádka, její taťka nám dělá svatební oznámení. A v práci jsem na 8.10. "nenápadně svolala akci - dáme dárky dvoum holkám, co mají malá miminka. No a teprve tam to prásknu. Doufám že se nebudou zlobit, že druhý den už nepřijdu do práce. Akorát přítel to bude muset nahlásit alespoň 14 dní předem, aby sehnali záskok. Tak to myslím že bude poprask :-D . Ton se tam ženský zblázněj, že se jim žení benjamínek.
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju dobré ráno (tady teda zamračené) :-( Jé, Kristy..vy to máte takhle v utajení jo? Jůů, pak se musíš pochlubit s reakcema okolí až jim to buď prásknete anebo až na to přijdou!! :-) Hani, no vidíš, taky nakonec uděláš rozlučku.. však já taky pozvala jen pár kamarádek - nic víc, nic velkýho, honosnýho - prostě klídek, pohoda ;-)
Profilova fotka
No dobre rano tady to vypada vselijak ?) Tak jsem vcera byla u floriskty a domluvila kviti a docela se to nezda ale naskocilo to kyti pro me (kaly), korzas pro zenicha, kyticky pro maminky, kyticku tatum do klopy, kyticky svedkynim, a kvetinove naramky druzickam a .....auti a byt si zdobim sama, kviti do kosteliku a .....kyticky na stul....jak me rekla tu cenu tak jsem malem zkolabovala.....no hruuuza hruuuz - doufam ze aspon dlouho vydrziiiii. Zasedaci poradek tedab udu delat pristi tyden, plany na dalsi weekend do Brna padly vcera takze budu mit cas to vsechno usadit prozkoumat kde co kdy jak atd. Tak dnesak se uz asi neukazu, jdz z prace driv mame zitra tu megarozlucku - vcera jsem krajela asi 2 hodiny cibuli na gulas pro 60 lidi ...paraaada :) tak snad to vsechno dpadne tak jak ma a jedna starost nam odpadne .....takze v pondeli ahoooj
Profilova fotka
Ahoj Baru, a jakou částku ti řekla? Předpokládám, že tak 8tis.??? Ono to hodně dělá to, že kaly jsou dražší a ta výzdoba kostelíku.. Já včera domlouvala hudbu s muzikantem, byl moc příjemnej.. dohodli jsme aj nějaké hry, solo pro novomanželé, já chci aj překvapení pro všechny a pak aj pro naše.. :-) byl svolnej ke všemu!!:)) a cena? 500kč (dva muzikanti)/hodinu.. jak jste na tom vy? Jo, plus cesta 300kč..
Profilova fotka
DObré ránko přeji, sice ze zamračeného Brna, ale při tom je tu krásně teplo... Já dneska jedu na kontrolu na neurologii, jelikož od začátku těhu jsem trpěla na šílené bolesti hlavy, tak musím chodit každý měsíc na kontrolu...a pak jdu na cvičení... A budeme muset s pejsanem k veterináři, jelikož od středy kašle a dneska už mu začalo téct i z nosu a pšiká, takže se asi někde nachladil...a začíná vykašlávat trochu narůževělý hlen, tak uvidíme co nám doktorka řekne, přítel, že jí bude volat...má totiž službu až do 6 do večera a já s pejsanem u veterináře sama ještě nebyla, tak nevím, jak reaguje apod. Baru to věřím, že to musí bejt docela slušná pálka především za tu výzdobu...já jsem domluvená na svatební kytce, na na kytce na hřbitov a dvou kytkách buď pro svědkyně nebo pro maminky a počítaly jsme to, že by nás to mohlo vyjít do těch 1500,- Leni tak to je dobrá cena. Já kdybych měla muziku na svatbě, tak by mi tam hrál můj bývalý přítel s kamarádama, mají totiž kapelu a hrají dost často na svatbách a různých oslavách. Jsme kamarádi, on už je taky ženatej, takže by nám to nijaký problém nedělalo...všechno v pohodě :-)
Profilova fotka
Jani, tak ať ti dopadne kontrola na neurologii dobře a vašemu pejskovi taky!!! Náš zase má jiné problémy asi - teď jsem si všimla, že má krev ve stolici .. je taky už dědoušek, má 15let (v dubnu 16).. Já za kytky dám 3000,- a je v tom: svatební kytka, korsáž, pro maminky, pro svědkyni, družičce náramek, svobodným holkám jedna růže, ozdoba na moje auto.. Já si taky myslím, že je to dobrá cena, ale zase na druhou stranu nevím, kolik se to tak pohybuje.. tak jsem se chtěla optat :-) klobouk dolů, že by vám nevadilo, aby tvůj ex hrál na vaší svatbě.. já i když by byl můj ex ženatej, tak by mi to trochu asi vadilo (a přitom jsem se rozešla já s ním)..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?