Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Lenni děkuji...a teda váš pejsek koukám na tom taky není zrovna nejlíp...ale 15 let je už opravdu slušný věk... Jinak já s tím ex mám dobré vztahy, když se potkáme, tak pokecáme, na hodech si spolu i zatancujeme...chodili jsme totiž spolu v kroji, když byli hody, takže si na to vždycky vzpomeneme...ale víme, že být spolu bychom už nemohli, zlstali jsme kamarádi a tak je to mnohem lepší než když jsme spolu byli...i když jsme spolu byli dlouho 4,5 roku, byla to moje první láska 8-)
Profilova fotka
Jani, já se svým ex byla 5 let :-N a taky jsme docela kamarádi, jen do té doby, než mě potká, pokecáme a potom mi posílá MMS se svýma fotkama - prý chtěl abych měla jeho aktuální fotky (nechápu proč??!!!!).. Uvidím, co ten náš mazel.. jestli to bude dál, tak s ním taky budeme muset k veterinářovi.. Máme pudlíka víš:)
Profilova fotka
Lenni no tak to by mě asi taky moc netěšilo, kdyby mě pak posílal svoje aktuální fotky...to tě chápu...asi se z toho ještě nedostal. Já si vzpomínám, že ten můj bývalý se vlastně ženil za stejných podmínek jako já se teď vdávám. Brali se v listopadu 2007 a v únoru 2008 se jim narodila holčička :-) JJ určitě bych s ním k veterináři zajela, bude to lepší...jé pudl, to jsou krásní pejsani :-) Já jsem chtěla k tomu našemu hafákovi jorkšíra, když bydlíme v tom bytě...ale jelikož bychom jsme se do dvou let chtěli stěhovat na barák, tak si pak pořídíme ještě dalšího staforda, jelikož přítel vždycky chtěl chovnou stanici stafordů, tak třeba se mu to splní :-)
Profilova fotka
Dobré ránko, holky. Včera jsem tu sice nebyla, tak dneska se tady snad chvílema objevím....V Ústí je krásně, vypadá to na hezkej den :-) To my kapelu mít nebudeme - budeme si hrát z počítače, takže nás čeká výběr nějakých kompilací....uff, to bude fuška.... Jinak, co se týká kytek, já jsem ještě u floristky nebyla - chystám se tam příští týden a doufám, že se vejdu tak do dvou tisíc - chci kytku pro, mamči, korsáž a myrty. Kytí na auto (břečťanový srdce) a něco na stůl mi bude dělat kamarádky maminka. Koukám, že basska bude mít taky rozlučku - u vás na Moravě to ale děláte ve velkým co!? Taky teprve nedávno jsem se dověděla co ta "svíca" vlastně je! :-) To se tam ale asi zvou chlapi i ženský, co!? Mě čeká rozlučka zítra. Budu to mít stejný jako ty, Leni. Bude nás pět - objednala jsem bar a kýbl mojita, tak už se těším :-)
Profilova fotka
Teda já píšu - samozřejmě, že jsem chtěla napsat, že chci kytku pro mě, pro mamči..... ;-)
Profilova fotka
Janísku, jj - svíca je vlastně rozlučka se svobodou se svobodnejma.. jsou tam holky aj kluci.. :-) ale já mám posezení jen s kamarádkama a přítel s kámošema.. Ten má 17 kluků, já 5 holek :-D Přesně Jani - taky objednám kýbl mojita a bude pohodička ;-) Jéé, zapomněla bych na myrty.. ty mám taky objednaný!!
Profilova fotka
Jannis tak si to zítra pořádně užij a konec svobody oslav :-) já se s holkama ještě ani nijak nedomlouvala, ale tu cukrárnu sfoukneme některý den odpoledne :-) Mi včera psala sestra, že jde v pondělí kupovat sponky a ozdoby do vlasů, tak jsem jí posílala fotku šatů, aby to mohla nějak nakombinovat, tak jsem zvědavá :-)
Profilova fotka
Jani, tak to je fajn, že ti ségra takhle vypomáhá..:)) Joo, Janísku, zítra si rozlučku hezky užij a nemusíš se loučit se svobodou, jen se stavem "svobodná" - už budeš mít stav "vdaná" :-)
Profilova fotka
Holky, a budete si vyzvedávat myrty o den dřív, nebo je to necháte až přítel pojede pro kytky??? Já už totiž vidím, jak můj skoromanža přijede na poslední chvíli (je totiž hrozně nedochvilnej), tak si možná tu myrtu vyzvednu o den dřív, aby se svatebčani mohli v klidu ošpendlit. Tak to já nevím s kym bych tu svícu dělala - těch svobodnejch už moc nemám!:-)
Profilova fotka
Leni tak ona mě bude česat, takže co se týče hlavy a ozdob jsem to nechala všechno na ní :-) Jannis já je budu mít doma až asi v den svatby,doveze mi je máma, takže se to stihne...doufám... :-D
Profilova fotka
Jani, tak to máš výhodu, že tě bude česat ségra. Mně bude česat kamarádka - takže taky v pohodě, už jsem u ní byla na dvou zkouškách a nic za to nechtěla a i ten finální účes mě snad moc stát nebude ;-) A jakou máš představu těch ozdob do vlasů? Já budu mít, jak to mám v albu, jen jednu ozdobu na straně - byla ale docela fuška něco takovýho sehnat. U nás v UL vůbec nic, pak až v Praze - je to hřebínek se štrasovou kytkou (hvězdicí). Mám teda doma od jedný holčiny z bazaru z beremese krásnou ozdobu z peří, pro kterou jsem se nadchla, ale je moc velká a k ůčesu se mi nehodí..... :-(
Profilova fotka
Jannis jj je to super, že je sestra vyučená kadeřnice a tak mě může učesat :-) a ozdoby jsem opravdu nechala pouze na ní, jen jsem jí řekla, že bych kdyžtak chtěla nějakou jemnou čelenku nebo korunku...ona chodí do kadeřnického skladu, takže tam mají různé ozdoby sponky apod, takže tam něco vybere. Proto chtěla taky vidět ty šaty, aby věděla jak vybírat...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky! Baru a janis - hezky si zítra užijte rozlučku, ať se to vydaří. Na zítra hlásí už krásně! ;-) Budu na vás myslet! Holky, tak mě řekla, že jenom za svojí kytku zaplatím 2 - 3.tis. A k tomu pro ženicha a 2 kytky pro mamky a pak chci 2 takové malé aranžmá na stůl a ozdobu na auto. Jsem na tu cenu zvědavá ;-) Já si myrtu budu vyzvedávat o den dřív a večer si to už i s vývazky připravím, abych pak měla ve svatební den klid. Bude to blázinec ;-) A já s bižu nejsem vůbec 100% rozhodnutá, bude to dilema do poslední chvilky. Jo, holky, včera jsem byla po 2 měsících konečně cvičit - na spinu a bylo to super!!!!
Profilova fotka
Holky a je mi líto vašich pejsků, my máme doma hnědou labradorku, takovou komtesu. Ale dycky jsme měli doma jednoho nebo dva psy. Prostě psi k baráku patří, to je moje heslo. Akorát je to starost, ale když mě pak ráno přijde vzbudit (když jí MP pustí) nebo se večer přitulí nebo mě vítá, když přijdu domů, je to nádhera! Nedala bych jí.
Profilova fotka
Foogy ahojky, no co se týče, tak já se naprosto nemůžu rozhodnout co si koupit do dekoltu a k tomu naušnice...už jsem něco měla vybrané, ale pak někam jdu, uvidím něco jiného a už jsem na vážkách... :-S Jj ti pejsani jsou k nezaplacení...když za mnou vždycky příjde, položí si hlavu na postel a kouká na mě...nebo se spolu díváme na televizu, je to super :-) bez něj by mi tu bylo celé dny smutno
Profilova fotka
Hani, já bych toho mýho taky nedala.. je teda necvičenej (dostala jsem ho na první vysvědčení).. ale nedala bych ho!!! Je s námi přes 15let, tak je úplně jasné, že je to bez výhrad člen rodiny!!! :-) Já si vyzvedávat myrty nebudu, doveze mi floristka všechny kytky domů s tím, že já je neuvidím!!! Říkala, že mi ozdobí moje auto.. :-) Jinak včera jsem se dohodla s kadeřnicí a jsem s ní domluvená na 6 ráno!!
Profilova fotka
jani - tak to máme ten samý problém, já taky právě vůůůbec nevím, co na krk a na uši. Ach jo. leni - jé, 15 let! To je teda věk! A je u vašich a nebo s tebou v Humpolci? Leni - tý jo, už na 6?? A v kolik jdeš k té kosmetičce?
Profilova fotka
Hani, ke kosmetičce jsem zatím nahlášená na 10, ale chci se s ní dohodnout už na 8.. :)) Pejsek je s našima, budu ho mít u sebe po svatbě - naši jedou do lázní :-) jsem říkala, že si udělají za nás svatební dovolenou :-D aj brácha jede po svatbě na dovču.. :-D :-D
Profilova fotka
leni - no, to by bylo lepší na tu 8, ne? Abys už pak byla nachystaná a v klidu ;-) A na kolikátou teda přijede tvůj skoromanžílek? Na 10? No, to je dobrý, že všichni ostatní někam jedou :-) Vy si to vynahradíte příští rok ;-)
Profilova fotka
Leni jj to by bylo mnohem lepší a taky by ses kolem té 10 nemusela plížit, aby tě nastávající neviděl :-) Foogy bude to ještě boj... Nám teď psali z obchodu, že v úterý bude kočárek připravený k vyzvednutí. Jen prozatím nemají lehátka, co k tomu dávají jako dárek, ale že až budou ,tak jej pošlou zdarma poštou :-)
Profilova fotka
Hani, právě chci na tu 8 už, abych jak jsi psala mohla pak už být nachystaná a v klidu.. No, řeknu mu, aby přijeli mezi 10 a půl 11 (spíš na půl 11).. na půl 11 dohodneme aj naši stranu, aby dojeli takto.. :)) Já bych se třeba zkusila nabaštit, abych neomdlela hladem či se nezkolila pitím (přípitek na obřadě, pak na kuráž doma, na hostině..).. :-D :-D Jj, my si to vynahradíme příští rok.. chceme někam letět..:)) a vy Hani vlastně chcete letět na svatební cestu, ne? :-) Myslím, že my svatební noc nebudeme mít, ale spíš až ráno.. jsem včera domluvila s muzikantem aj začepování, tak se těším.. nevím, jestli to ženichova strana vůbec zná.. :-N
Profilova fotka
Jani, no právě.. jinak bych se musela plížit, aby mě nikdo neviděl.. nejen ženich!! Už se vidím, jak bych se plížila v bytě 3+1 se 30lidmi v něm :-D :-D Holky, držím pěstičky, abyste nějakou krásnou bižu našly.. ;-) Jůů, vy budete už mít kočárek!! To je pěkný.. těšíte se? Ale víš, že byste ho neměli mít u sebe doma než se miminko narodí?
ty jo to budeš mít teda luxusní kytku za 2 tisíce, z čeho bude? Já rozlučku mít nebudu, nějak na to nejsem... Já jsem s tou bižu taky vymýšlela kde co, koupila jsem si korunku do vlasů - tu si snad i dám. A do výstřihu mám takový bílé korále i na ruku a do uší stejné. Ale ta kamoška v sobotu měla jen naušnice a nic k tomu - holý krk a zdálo se mi to super. Tak nevím, já se budu rozhodovat až na místě. Podle nálady. My máme doma dva kocoury, ale psi jsme doma taky vždy měli dva - naposledy dalmatiny. Bud jim země lehká, už byli staří. Ted má jen mamka, přítel psa nechce. Má strach že by s ním furt musel chodit ven.... no mamka má bišona - tak to zatím stačí. A kocouři nadělají horznej bordel, větší než pes bych řekla. Smrdí jim ten záchod, furt se rvou, v noci strašně lítají a dupou.... no děs. http://www.facebook.com/editphoto.php...
Profilova fotka
jani - paráda, že je kočárek! To je hrozná úleva, ne? A kde ho budete mít schovaný? Doma nebo někde u rodičů? leni - naše strana přijede dřív, pač u nás bude ještě baštit, tak abysme to stihli. A já osobně se teda nacpu a vezmu si jídlo i s sebou do auta, nerada bych, aby mi bylo špatně. leni - co to je začepování? Jojo, chceme letět někam k moři - naposledy sami dva se ohřát ;-)
už se těším at sem dáte fotky, to bude super. Všechny si vás prohlédnu!
Profilova fotka
Leni no tak to jsme na tom stejně, my se budeme míjet s přítelem v 3+kk :-D Jj budeme mít už kočárek a vím, že nemá být doma...hned v úterý z Jihlavy jedeme k přítelovým rodičům a tam bude až do porodu schovaný ve sklepě :-) Hakli jj kočičky...já měla doma jednu a od té doby už raději opravdu jen pejsany :-) ještě mám u sestry činčiláka, ale toho si na byt vzít nemůžu, jelikož pejsan by se z něj zbláznil...stačí, že si občas povykládá přes plot se sousedovic králíkem :-)
Profilova fotka
Haklinko, já jsem taky chtěla jen náušnice a na krk nic.. ale mamka mi řekla, že pravá žena má mít vždy něco na krku (ať už řetízek anebo nějakou bižu) - prý to říkávala babička a nedávno jsem viděla etiketu se Špačkem a ten taky říkal, že žena by do společnosti měla mít vždy něco na krku!!! MP taky nechce do bytu psa, prý až pak do baráku.. mně se hrozně moc líběj stafordi (Jani, ten váš je krásnej!!) a jemu zase bígl.. ještě co se mi líbí, tak je výmarský ohař :-) Hakli, ten odkaz mi napsal, že se musím zaregistrovat.. :-( a to se mi nechce.. tak to zkusím u sebe doma, jelikož teď su na NB našich.. :-N
Profilova fotka
leni - ty jsi u vašich ve Znojmě?? Co tam děláš? ahoj hakli! Já teda kočky taky eee. Míváme u našich tak 4 venku a stačí to. V baráku bych je nesnesla. Tak já to mám dobré, já se budu oblékat v dvougeneračním baráčku (nejspíš v jednom pokoji u babičky dole a hosti budou chodit nahoru, takže mě nikdo neuvidí) a přítel mě bude muset i hledat a pak vyplatit, pač mu chtějí podstrčit falečnou nevěstu - no, má se chudák na co těšit. Mě ho bude líto :-) On je to takovej stydlínek a vybafne na něj moje mamka se strejdou - no, chudák.
Profilova fotka
Jani, vím, že se to s tím kočárkem říká.. ale já to určitě chci dodržet!! Takže taky jednou ho nebudeme mít doma, ale u někoho.. :-) No, bude to sranda míjet se v tak malém bytě s tolika lidma v něm :-D Já zaberu dětský pokojíček, bude tu se mnou mamka a svědkyně.. pak asi vyjdu se ukázat a zase schovat až bude přijíždět ženich.. :-) Hani, začepování nebo začepení je takovej zvyk na Moravě.. o půlnoci se nevěsta a ženich buď převlékne do domácího (zástěra, šátek na hlavu) nebo krojovaného a svatebčani jim zpívají, že nevěsta je už ženicha, že už se bude starat o domácnost, atd. Jakoby vyprovázení nevěsty a ženicha do jejich společného soužití :-) (i když už my spolu bydlíme a žijeme teď)..
Profilova fotka
Hani, já jela včera s mým taťkem do ZN (jel kolem, tak mě sem vzal).. včera jsem měla schůzku s tím muzikantem, dneska mám zkoušku šatů a zítra zkoušku líčení.. proto jsem tady :-) Já teda kočky taky nemusím, koťátka jsou pěkný.. ale do bytu bych je nechtěla.. Ono se aj říká, že kočka nemá být v bytě s těhotnou (nevím proč, ale taky to říkávala jak moje babička, tak aj moje mamka).. :-N Můj ženich nebude mít falešnou nevěstu a ani mě nebude muset vyplácet.. A hledat mě taky nebude muset, protože v tom bytečku moc šancí na schovku nemám :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?