Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky, dneska jsem zkoušela aj nový podpis a musím říct, že mi to jde od ruky hezky.. :-)
Profilova fotka
leni - ahá, tak to je hezkej zvyk! To bude hezký!!! Holky, stejně to dřív musel být mazec, když si ty holky braly někoho, koho třeba vůbec neznaly a neměly rády. Nebo ještě v době našich - jenom spolu chodili a pak najednou hrc - svatba, společné bydlení, dítě.... Ještě, že my už teď ty možnosti máme. Společné bydlení je dle mého fakt strašně důležité.
Profilova fotka
Ten můj zase není moc na tradice, co se dělají apod...i ohledně svatby i kočárku...ale řekla jsem mu, že kočárek doma prozatím nechci. Na druhou stranu by nám tu docela překážel, jelikož jak chystáme ten pokojíček, tak stále přenášíme věci z jednoho pokoje do druhého. A na svatbě budeme mít tradici jen to před restaurací. A ža by třeba kolegové z práce na přítele něco chystali, to opravdu o ničem nevím...¨ Leni já se budu taky chystat v dětském pokojíčku, přítel v ložnici a zbytek lidí bude v obýváku a na zahrádce, pokud nebude jinak zima nebo pršet...
Profilova fotka
Lenni jj říká se to, že kočky neměly být doma s těhotnou, ale to je jak u které kočky...já s tím vím svoje, takže proto už kočičku do bytu nechci...i když je mám ráda... Jé podpis, tak ten jsem ještě nezkoušela...já se tu prozatím plahočím s těma písničkama a na 100% mám dvě...Každý mi tě lásko závidí a pak Right here waiting for you...a ještě mi možná přibude další...Láskas na 100 let Foogy to jo, tehdy byla jiná doba...jak jsem ráda, že žiji v dnešní době... ;-)
Profilova fotka
Hani, mně se ten zvyk taky líbí.. jen já nebudu mít teda kroj, ale jen takové to "domácí"oblečení (zástěra, vařečka, šátek na hlavě).. příteli dají hůlku, takovej ten dědečkovskej plášť, bačkory.. :-D Bude to sranda.. MP sice ví, že bude začepení, ale nejsu si jistá, zda ví oč běží (taky moc zvyky a tradice nemusí).. a proto jsem se docela divila, že neprotestoval :-D :-D Hani, řeknu ti, že dřív to fakt muselo být zvláštní.. si vezmi, že náhodou otěhotněly, pak si ho teda vzaly a začaly s mužem společně bydlet.. a museli se vzájemně učit spolu bydlet a mít se třeba rádi (v extrémních případech).. Jani, já kočárek doma mít nebudu.. je to zvyk a nebudu ho porušovat:)) se těším, až sem pak dáte fotečky svých mimísků :-)
Profilova fotka
leni - kvůli toxoplazmoze - na to si i celkově bezdětné ženské mají dávat pozor. Může to pak ohrozit i plodnost. leni - jo, na zkoušky jdeš! Juchů! Tak to se už těšíš, ne??? Já se na zkoušky strašně těším!!! Mně tyhlety procedury čekají od 29. září. Juchů! Leni a dneska za tebou přijede TP? Jo, dneska slavíme tchánovců svátky a narozeniny, tak budu kupovat burčák, už se na něj tak strašně těším :-p No,mě bude muset vyplácet, pač mamku pořád nepožádal o ruku a ona je taková trošku uražená, tak mu to prý vrátí tímhle. Musím ho ještě dokopat k tomu, aby mamce koupil kytku a požádal jí o ruku. Mě stejně mrzí, že jsem se připravila o ty pravé zásnuby.. Dycky jsem si to představovala, jak mě vezme na nějakou romantickou večeři nebo na dovolený nebo u vánoční stromečku a prdky. :-(
Profilova fotka
Jani, to jsou hezké písničky.. Nám včera muzikant říkal, že když bude na "naše" krátká, tak nám klidně přidají jiné krásné, které hrajou.. :-) ..jdu na chvilku s tím mým bafanem.. už si pro mne přišel (to on dělá, když chce jít ven).. :-)
Profilova fotka
Lenni a zkoušky si užij...mě už to čeká až tak týden před svatbou...do té doby se dá říct, že kolem svatby už nic :-) Foogy já vlastně zásnuby taky neměla, ani prstýnek jsem nedostala...trošku mě to mrzí, že jsem se jej snažila k tomu tak nějak "postrčit" aby jej koupil, ale na druhou stranu si říkám, že těch prstýnků mám dost a že jsem vlastně jako zásnuby dostala mimíška v bříšku :-) ale taky jsem si je vždycky představovala jinka...nějaké romantické msto, že si přede mnou klepkne a požádá mě o ruku :-)
Profilova fotka
Hani, ahaa.. to jsem něco takového slyšela, ale nijak jsem tomu nevěnovala pozornost.. Ani nevíš, jak moc se těším.. já tyhle procedury mám taky moc ráda!! A začínají mi právě od dneška a každej víkend do svatby něco:)) a pak v tom týdnu před svatbou!! Na víkend za mnou MP nepřijede.. má tento víkend beze mne, prý bude hrát PC hry :-D Tak to budete mít hezký víkend, hezky se bavte a užijte si svátky, narozky aj burčáček :-) ;-) Jsi mě pobavila tím, že tvá maminka to TP vrátí s vykoupením :-D Já měla krásné zásnuby.. ale bylo by to na moooc dlouhé vyprávění :-N takže třeba až osobně na srázku ;-)
Profilova fotka
..tak přede mnou teda poklekl s prstýnkem.. no, co vám budu povídat, plakala jsem jako želva :-D :-) a než jsem mu řekla "ano" tak se prý pěkně zapotil, protože jsem dlouho nic neříkala.. nemohla jsem, když sem byla v šoku a ubrečená, ne? :-D Holky, děkuju.. budu si to užívat - jak šatky, tak zítra zk. líčení.. :-)
Profilova fotka
lení - jééééééééé. No, takhle nějak jsem si to dycky představovala... A když jsem mu to teď, co jsem zjistila, že jsme těhu, říkala, že chci zásnuby, tak řekl, že prstýnek dostanu za 2 měsíce na svatbě. A bylo to. Ale kytku bych si zasloužila, ne? Jani - dostala jsi aspoň kytku?
Profilova fotka
Leniii no tak ty jsi měla opravdu zásnuby se vším všudy...opravdu krásné... Foogy ani kytičku jsem nedostala...dostala jsem velký polibek...kytičku jsem naposledy dostala k svátku v květnu... Mi docela mrzí na příteli to, že stále řeší to, že abych mu někdy nevyčítala, že jsem se vdávala s bříškem a že jsme měli malou svatbu...ale to že bych mu třeba mohla někdy vyčítat, to že jsem nedostala ani kytičku k zásnubám, to jej ani nenapadlo... A to jsem si myslela, že jsem jej nakopla tak před měsícem, že alespoň tu kytku by mohl donést, když jsme byli u jeho rodičů a dozvěděli se, že přítelova mladší sestra byla pořádána před rodiči o ruku, dostala prstýnek a kytičku...tak jsem mu řekla, že stále doufám, že taky nějakou donese a do teď stále nic...
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak řekněte, že dokud nebudete aspoň s kytkou požádány o ruku, tak si ty vaše chlapy nevezmete :-D že třeba nechcete prstýnek, ale kytku by vám ti vaši mohli přinést :-) a myslím, že by je to určitě nevytrhlo!! ;-) někdy nestačí jen trochu nakopnout, někdy si o to musíte bohužel říct samy.. :-N Joo, zásnuby byly krásné.. vyrobil mi šperkovničku a uvnitř ní uprostřed byl zásnubní prstýnek (viz první foto v mém albu).. :-) pak jsme šli na večeři a noc jsme strávili v penzionu, kde jsme spolu strávili první noc.. :-)
Profilova fotka
HOlky tak teď jsem si vzpomněla na jednu písničku, co jsem chtěla vždycky na svatební video...Už nejsem volná...jenže je tu malý háček...tu má na svatebním videu i můj přítel ze své první svatby ;-( ;-( ;-( a nechtěla bych mít něco, co by bylo spojeno s jeho exmanželkou...chjooo
Profilova fotka
Jani, ta písnička se mi hrozně líbí aj v originále.. tu měl můj brácha na videu taky a je krásná opravdu, ale chápu tě, že to nechceš kvůli tomuhle důvodu.. taky bych to asi nechtěla.. MP zase nechce písniču Láska na 100let jelikož ji měl na videu jeho svědek, když se loni ženil.. ;-(
Profilova fotka
Jo je to opravdu těžké...nechají to na nás,dají si požadavky a my se z toho máme asi zbláznit :-D
Profilova fotka
Jéé, to je teda fakt nádherná písnička, holky, díky za tip! Jste zlaté! Já dělala nabídku a tisknu faktujky ;-) Ve 12 jdu na oběd s kámoškou a v 1 jedu s mamkou do Jihlavy na šaty. Doufám, že se jí budou líbit. Holky, je zvláštní, že ty první, co jsem si vybrala v HB, jsem si dokázala dycky krásně vybavit, ale tyhle?? Mamka se mě ptala, jak vypadají a já ani nevěděla... Je to normální?
Profilova fotka
Foogy není zač :-) Jjj je to normální. Asi se ti ty první líbily mnohem víc a zaujaly tě hnedka jak jsi je viděla, kdžto tady ty zase tak moc tě nezaujaly...tak si je nem§ůžeš vybavit a máš stále před očima ty první
Profilova fotka
Hani, je to normální.. protože si ty první měla třeba víc v paměti než tyhle.. a jsou dvě možnosti: 1) tyhle se ti taaaaaak moc líbily, že sis je pořádně ani moc neprohlídla - to je normální, neboj :-D ať se mamince líbí, ale nejdůležitější je, že se líbí tobě, i když úplně chápu, že bys stejně nejradši aj podporu mámy, co? ;-) 2) jak píše Janča - třeba naopak ty první se ti víc líbí..
Profilova fotka
jani - horší, že do těch prvních se určo nevejdu :-) Já už mám takový pupek, holky. No, já už to tady určo psala, ale mně je to stejně pořád líto, že se vdávám těhule a na podzim. Já si to vysnila jinak. A včera jsem byla sama doma a říkala jsem si, že si za to můžu sama, kdybych si dala dycky prášek, tak to mohlo být jinak. Trošku jsem se s tím smířila, ale 100% teda ne. Ale vím, že holky, které nemůžou otěhotnět, tak by je takovéhle moje pindy mohly pěkně naštvat. Jenže to tak je - ony nepochopí mě a já zase je... Myslela jsem si, že se letos budeme brát, že se Ládík vysloví na Vánoce, na výročí, na Valentýna, pořád jsem to nechávala na něj. Teď si to vyčítám, že kdybych to řekla narovinu, mohlo to být jinak. Jenže to je osud. Prostě to má být takhle, tak to tak je. A hotovo!
Profilova fotka
Holky, co máte dobýho k obídku? ;-)
Profilova fotka
Foogy tak vám prďolka asi pěkně roste...má se u tebe dobře :-) No a myslím, že každá těhulka si tu svatbu vysnila jinak než ji má...já jsem vždycky chtěla velkou svatbu, celou na zámku, jen v kočáře s černým čtyřspřežím a aby svatební hosté byli v dobových kostýmech...prostě jako za starých časů na zámku... Ale jsem ráda, za to co má a hlavně, že si beru někoho, kdo pro mě tolik znamená a já pro něj... Já dneska budu obědvat jen narychlo sekanou, co jsem dělala ještě včera...a o čtvrt na 1 musím vyjet na tu neurologii, jelikož počítám, že Brno bude zase totálně ucpané
Profilova fotka
Haničko moje, holka si vždycky něco vysní a pak když se jí to nedaří splnit, tak je zklamaná.. Já taky čekala, že se ten můj vysloví na dovolené v Chorvatsku - nic, pak jsme byli na Karlštejně (povídal mi, jak tam musí být krásné svatby, atd. - myslela jsem si, že už je to od něj náznak, že by už.. ) - nic.. byla jsem dost zklamaná!! Pak jsme měli výročí - nic, to si na něj dokonce nevzpomněl (a to nebylo žádné, měsíční, půlka, atd. - prostě kulaté výročí).. byla jsem dost zklamaná.. pak to bylo v listopadu v den, kdy žádné výročí nemáme..ani svátek, nic.. na jednu stranu jsem byla moc šťastná, ale uvnitř mě to mrzelo, že to mohl taky udělat na dovolené třeba při západu slunce - vím, je to asi "kýčovité", ale my holky o tomhle prostě sníme a kor, když nám to ukazují jako "vzor" ve filmech, co, Haničko, já ti rozumím.. nemůžu říct, že 100%, jelikož těhulka nejsu.. ale vím, co cítíš a prožíváš.. Těšíš se na svatbu, chceš si Ládíka vzít, ale prostě sis to ve své hlavince vysnila jinak.. Víš, co se snaž? Zkus se z toho svého bříška radovat a říkat si, že budeš ta nej nevěsta.. a až se ten malej prďolka za x let podívá na vaše svatební fotky a uvidí svou maminku jako nevěstu, kdy byl(a) v bříšku..tak ti třeba řekne, že ti to hrozně seklo a zahřeje tě to neskutečně u srdíčka!! A pak budeš na nejpyšnější máma na světě!!! Zkus překousnout to, že jsi byla tak trochu ochuzená o ten postup - zásnuby, svatba, miminko.. zásnuby třeba proběhnou dodatečně, když to TP dáš dostatečně najevo a řekneš, že sis to vysnila a že by aspoň tu kytku mohl přinést a že byste mohli jít spolu na večeři při svíčkách anebo ji ji udělat doma v soukromí!!!!!! Řekni mu, že jsi byla o to nechtěně ochuzená a že už jako malá žabka si o tomhle snila - kterej chlap by o tohle připravil svou patrnerku a maminku jeho dítěte?? Věřím, že žádnej.. !!!!!!!!!! Nevyčítej mu to však, jen mu řekni, o čem jsi snila a uvidíš, že chlapi třeba netuší, jak pro nás ženský je tohle důležitý.. ale jak to pochopí, tak ti to rád vynahradí :-) x-)
Profilova fotka
Hani, já měla gulášovou polívku.. :-) Holky, věřím, že aj jako těhulky budete nádherné nevěsty!! A ti vaši chlapi to taky vědí !!!!!!!!!!!!! x-)
Profilova fotka
jani - tak ti držím pěsti, ať ti to dobře dopadne! jani - tak na druhou stranu mi teď došlo, že já to jinak všechno mám. Chtěla jsem ve čt na zámku, v so velkou oslavičku, buchtičky, dort, šaty, závoj, prstýnky, svatební cesta - všechno mi kromě ročního období vyšlo. Takže můžu být ráda, že? A jak píšeš - důležité je to, koho si bereme. A to já si beru jako jednoho úúúžasnýho pána ;-) x-) Holky, někdo tady psal, že si koupil bílý deštník. Poraďte prosím, kde! MOOOOC děkuju. Holky, valím na obídek. Mějte se všechny krásně!! Leni - ať se to dneska vyvede na 1*. PAPAPA
Profilova fotka
Hani, dobrou chuť.. copak máš dobrého? Myslím, že to psala Lucka nebo Janísek.. :-) ta si asi koupila deštník .. Hani, děkuju.. těším se, a ať se tvé mamince šatky líbí.. ;-)
Profilova fotka
Leni to jsi napsala moc hezky x-) Foogy přesně tak, sice nemáme vysněnou svatbu, ale bereme si ty, co jsou pro nás vším a jsme s nimi ty nejšťastnější... Dobcŕou chuť a ať se šatičky líbí :-) Holky já musím taky utíkat, ještě se učešu a vyrazím...tak zatím pa a pak se tu ukážu...
Profilova fotka
leni - hezky jsi to napsala, až jsi mě málem rozbrečela :-N :-) x-) Děkuju! PAPA
Profilova fotka
papa
Profilova fotka
Jani, Hani - je to tak.. bereme si ty, které milujeme a i my jsme pro ně ty nejúžasnější.. x-) Holky, mějte se krásně.. ať vám vše vyjde dobře a třeba večer se tu zase sejdeme ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?