Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jannis, to je fakt, dobry napad, veci jako osusky, ramecky na fotky atd, lip se to prevazi, hlavne nechci zadne sklo nebo porcelan, to by asi skoncilo u nasich, je to krehke a tezke. Bereme se v Praze, bydlime v Dublinu, pritel je Ir.
Profilova fotka
mhurti - ahojky! Jojo, jenom jednu noc, ale to stačí ;-) Tak když se mi zeptají, tak jim o ty peníze řeknu. Nepřijde mi to trapný. My to taky všem dávali ;-) A lítat se může do konce 6.měsíce, takže jsem f poho. Akorát si musím koupit plavečky ;-) mhurti - myslím jakoby gelovou francouz.manikuru. Volala jsem té holčině, co to dělá, prý to stojí 250 kč, tak to musím do zítřka promyslet a uvidím. Jak píšeš - na dovču to bude vypadat hezky. Lakovat francií to nechci, pač to vůbec nevydrží, to bych si to spíš namalovala barevným. Holky, letím, jedu do té Jihlavy vybrat šatičky. papa a zítra aaaahooooj
Profilova fotka
Foogy, nevim, proc je mi to blby, taky vsem davame penize a je to normalni, nejak mi to nejde pres pusu, musim se otrkat. :-) Me ta francouzska na nehtech na nohou dycky vydrzi perfektni alespon 2 tydny, to je zajimavy, ale docela pomalu mi rostou a mam je dost kratke, tak mozna proto. Ale gelove ti vydrzi hodne dlouho a 250 je super cena! Ja jdu na gelovou manikuru pred svatbou v Praze a je to snad 600 nebo 700! A ne jen v jednom salonu, divala jsem se ruzne. Tak hodne stesti s satickami, pa!
Profilova fotka
Foogi: užij si nákupy a dobře vyber šatičky :-) Mě teda taky dlouho vydrží nalakovaný nehty na nohou..... Marti: neni to blbý řikat si o peníze - teda pokud jsou ty lidi rozumný.... Je fakt, že ale především ta starší generace se na to netváří vždycky pozitivně..... Jak jsem psala, měj pro ně tu var. č. 2 ;-) Holky, teď jsem psala kamarádkám pozvánku na rozlučku - jdeme v sobotu do jednoho novýho báru v UL, dáme si kýbl mojita a doufám, že bude sranda.... Ty jo a od soboty už to máme jen za 14 dní, viď, Marti.... ;-)
Profilova fotka
Hakli, ted jsem si vsimla tve otazky - bydlime v Dublinu, jsem tu neco pres 8 let. Chtela jsem se te zeptat, jak Vas to napadlo brat se v takove exotice, me by to take lakalo, ale tim, ze v zahranici bydlim, jsem chtela mit svatbu v Praze. Ale moc se mi to libi!
Profilova fotka
Jannis, ja mam rozlucku pristi vikend, pritel uz tenhle. Bude nas asi 15, jedeme do takoveho hotelu asi pul hodiny z mesta do lazni, nechame si ruzne masaze, zabaly atd. A pak na vecu a drinky a tancovat. Prileti sem i mama a svagrova, tak o to se tesim vic. A pak v utery po tom vikendu uz letim ja do Prahy. Uz to mame za par, to teda jo, jses nervozni?
Profilova fotka
Jo a jannis - mojito = MNAM!!! :-p
Profilova fotka
Téda, tak vy si to teda krásně užijete!;-) Mno, nervózní jsem, ale tak do pohody ;-) ....alespoň zatím..... ;-)
Profilova fotka
teedy holky vy jste se tu rozjely byla jsem celý den s malou venku mám zamluvenou myrtu, nakonec ale v úplně jiným květinářství než my dělají kytky, tam by mi ji taky objednali, ale za 15-20 kaček za kus, no tak to jsem jim pěkně poděkovala...nakonec jsem zašla jinam a tam ji mají za 5 kaček za kus
Profilova fotka
no fuj, omlouvám se za tu hrubku...my - mi, samozřejmě tam má být než mi dělají kytku a 30.září jsem objednaná na poslední předsvatební zkoušku šatů
mhurti jak jsem tu drze již poznamenala a možná vůči vám až nevhodně, nechtěli jsme krmit x (60 ks) příbůzných v jeden den, ale budeme se raději 2 krmit 14 dní. Nic jiného v tom není. A je po romantice co, haha.
Profilova fotka
Dala jsem do alba moje botky...Zkoušela jsem vyfotit prstýnky,ale nejde mi to... :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni ta cena 5kc za myrtu je dobra, ne? Kdyz jsem se koukala ja tak myslim ze byly take kolem 20Kc. My sme se nakonec rozhodli, ze myrty delat ani nebudeme. Hakli - to neni nevhodne, je na kazdem, jak se rozhodne si ten svatebni den uzit, je to Vas den. My jsme meli dilema mezi uplne malou svatbou (my, rodice, brachove a segry) anebo velkou svatbou pro vsechny. Neco mezi tim by neslo, bud vsichni, nebo nikdo, nase rodiny mezi sebou vyborne vychazi a neslo by vynechat jednoho bratrance a dalsiho pozvat. Nakonec jsme se rozhodli pro vsechny a mame 100 lidi. Jsem na jednu stranu moc rada, protoze bude super tam vsechny mit. Na druhou stranu by to bylo jednodussi udelat v uzkem rodinnem kruhu a pak party pro kamarady. Bude to urcite suprovy a paradne si to uzijete. A romantika to bude uplne nejvetsi! A co na to rodice, ti tam take nebudou? Nevadilo to nikomu?
Profilova fotka
Leni, hrubky neres :-)
jsem také pro - hrubky nejsou podstatné. Mě trochu mrzí má mamka, ta to ale prvně navrhla. Jinak to nevadilo nikomu, spíš bych řeka že jsou rádi. Vztahy v rodině máme normální - taky se bratranci, sestřenice potkávají museli by jít všichni. Ale 100 bych teda nesplašila. Jsem ted za to ale moc ráda, myslím že to fakt bude na pohodu. Ráno se vyspím do růžova, po obědě se začnu malovat, obleču a večer bude večeře pro dva při svíčkách na pláži - snad. A také mám pocit, že do toho co si spolu slíbíme nikomu nic není. Nikdo nám pak v manželství radit nebude. Bereme se po 2,5 leté známosti tak jsme ještě hodně zamilovaní a o to víc si to ve dvou užijeme.
Profilova fotka
Hakli, to je uplna pohadka a obcas si rikam, ze jsem take mela udelat neco takoveho, teda jen s temi rodici, bez nich bych nemohla, ale mozna je toto i tim, ze jsem jiz 9. rokem pryc z Cech a nevidame se tak casto. Zni to nadherne a bude to nadherna dovolena bez nervu. A mate jistotu, ze bude slunicko :-) Pak sem urcite musis dat fotky
no vidíš a my bydlíme v dvojdomku s mojí mámou, tak to asi bude tím. Co nehty, francouzská manikůra? Asi jo, ted mě napadá že to má snad každá...
Profilova fotka
Tak to je mozna tim, pravda Nehty si necham asi gelove, jeste jsem se nerozhodla, ale chci, aby to vydrzelo, a urcite francouzskou, libi se mi to nejvic. Mozna na par nehtiku nejakou kyticku, ale zase ne moc zdobene.
jo já také tak, prosím jak byl ten drdol? nebo můžu říct hair up?
jůů a ve svatebním slibu je napsáno něco čemu nerozumím: to lose and to cherish. To je v chudobě a bohatství?
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, tak se tu zase na chvilku hlásím, nojo já si říkám, že mi to asi připomenete, že se vdávám :-D V práci to zatím vypadá nad očekávání dobře, kolegové jsou milí, s šéfovou si tykáme hned od začátků, jsme to mladý kolektiv zapálených vědců :-D :-D :-D Janulko, máš moc krásnou tvářičku a líčení ti slušánkuje ;-) foogy, jůůva, koukám na vaše svatební apartmá a je naprosto luxusní 8-) ještě jsem vás nedočetla a ani to nestihnu, tak několik stránek přeskočím |-|
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu.. :-) byla jsem nakupovat s tchýňkou a přítelovou tetou.. :)) koupila jsem si v Deichmanu černej šátek a v Takku fialovej (jen za 29kč, byl slevněnej ze 150kč - a žádná vada na něm kupodivu není, jak jsem si myslela).. no tchýňka mi koupila úžasnou mikinu.. nejdřív na mě udělala fintu, že to bude k Vánocům a doma mi řekla, že to nemám k Vánocům (jinak bych si ji prý nevybrala :-N), ale už teď na nošení.. :-) :-) Holky, dočetla jsem vás, ale dalo mi to zabrat.. ufff.. to jste toho zase napovídaly ;-) Nestačím nějak reagovat.. závoj: já závoj budu mít a těším se na něj.. bude pod lopatky a jednoduchý - bez žádného zdobení.. svatební dary: když se nás někdo zeptá, co chceme, tak si říkáme o peníze.. a ten kdo se nás neptá, tak už něco vymyšleno asi má :-N :-D manikura,pedikura: já si nechám francii jak na ruce, tak nožky.. Na ruce si nechám asi nějaké kytičky - viz moje album (něco podobného).. ;-)
Profilova fotka
Lucíku, to je paráda, že s kolegama aj šéfovou vycházíš.. to se hned do práce chodí líp, co? ;-) Luci, ty tvoje botky jsou krásné.. moc se mi líbí!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vůůůůbec nestíhám. Všechny moc zdravím a jelikož jsem Jihlavačka, tak sraz v listopadu jen uvítám. :-)
Profilova fotka
Ahoj tonny: tak paráda.. :-)
Profilova fotka
Lenni, už máš naplánovaný harmonogram svatebního dne? Já to teď smolím a nějak se mi zdá, že mi všechno zabere tolik času, tak snad abych ani den předem nechodila spát ;-)
Profilova fotka
Já chci taky na sraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
holky když jste dávaly oznámení rodině nebo ho předávaly komukoliv jinýmu osobně, měly jste na obálce jméno toho dotyčnýho? já budu mít na obou nehtíkách francii bez ozdůbek a bez závoje, když jsem zkoušela šaty, tak mi to přišlo už trošku moc srazík je pro mě trošku z ruky, takže ať si to pak užijete
Ahoj, mám blbej dotaz: nosí se pod svatební šaty punčochy, nebo mám být naboso? Do přípravy svatby se mi vložil ženich a začal se shánět po prádle ;-). Ale pomáhá i s jinými věcmi :-), zaslouží si pochválit. myslím, že při osobním předání pozvánky tam nemusí být nadepsané jméno, i bez něj je to už osobní a všechno tomu člověku rovnou řekneš :-). To by bylo spíš pro Tebe z praktických důvodů - abys věděla, komus pozvánku dala a komu ne :-)
Profilova fotka
lencza: já jsem měla obálku čistou. jen jsem si nahoru na každé dala takové barevné částečně přilepovací papírky (nevím, jak se jmenují, ale dají se lehce odlepit), abych věděla, na koho jsem ještě zapomněla ;-) Luci, Ty snad jdeš samozřejmě, ne? Vždyť jsi z Jihlavy :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?