Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
koupila jsem ve výprodeji, jsou takové lososové.Myslela jsem si že budu mít bílé, ale nakonec mě tady ty slušely a měli dobrou cenu a k tomu moři jsou i takové lehčí bez vlečky. Abych to tam nevláčela po pláži... To stačí bohatě, oni už nebudou mít tolik práce jako na jaře, už ro pomine. Do konce července je to všechno v pohodě. Prstýnky dělají do 14 dnů. Hlavní je místo, hostina. Šaty si můžeš jít už vybírat, pokud nemáš. A ty máš mimčo už? Teda jestli jsi ročník 89, já 83
já budu mít jen žabky na nohách, koupím nějaké do barvy. Taky jsem znala jednoho co tam byl - v Afgánistánu. Jsou dobře placení ale ten stres je hroznej. to už je jen taková formalita dnes to oznámení, každej už stejně ví kdy to bude a kde ne?to dřív tak fungovalo, byla jen pošta.
holky tak já už valím z práce, tak zítra papa
Profilova fotka
..od nás právě to ví rodiny tak napůl..takže ne všichni:) a pokud se ptáš na mimčo mne, tak já nemám.. a pokud se ptáš Adélky, tak ona ti to vysvětlí - dívala ses na tu fotku, že? :-)
Profilova fotka
hakli :-) nene miminko nemam, to je muj 5ti mesicni bratranek a do tydne se mi narodi jeste sestrenka :-) jinak saty uz mam objednane a uz se mi siji, misto hostiny kameramana a fotografa mame taky ted uz jen knez s tim mame schuzku v patek (bude mit jiste velkou radost, moc dobre se zname) a potom to oznameni a cukrovi :-)
no tak, tak to už je velká část za váma.
Profilova fotka
holky, mně se na dnešek zdál sen (po probuzení ráno jsem teda fakt nevěděla, jestli to není skutečnost) o tom, že jsme měsíc před svatbou museli všechno měnit.. vybouchlo nám naprosto všechno - termín, hostina, ubytování, fotograf, kamera, cukroví, šaty.. úplně všechno!! No řeknu vám - hroznej sen.. :-N
Profilova fotka
leni,to verim,nemam rada sny...
Profilova fotka
áďo, mně sny nevadí.. ale jen jsem ráno byla trochu zmatená, že jsem nevěděla, jestli mám panikařit nebo ne :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? Leni, gratuluju ke zkoušce!! ;-) Ty máš teda sny, ale neboj, všechno dobře dopadne.. ;-) Byli jsme v pondělí v Praze v divadle Bez Zábradlí na hře Jakub a jeho pán. Kdo neviděl, vřele doporučuju!!! Já naštěstí jela hned ráno, protože jsem tam měla zcuka s kamarádkou. Michal jel s rodiči odpoledne a dávali mu pěknou čočku s tou svatbou. Zpátky už jsem jela s nima a naštěstí spali, tak byl klid :-N Dneska mi matrikářka řekla, že místo, které jsme si vybrali, spadá pod jiný MěÚ a jestli se tam chceme vzít, tak si musíme požádat o jiného oddávajícího... :-S Hmm, tak teda nevím, jestli to tam úplně neodpískat...
Profilova fotka
Ahoj Pavli, já v pondělí byla v kině na Líbáš jako Bůh a fakt úžasný!! Naprosto skvělý! Celé kino bylo obsazený a všichni se smáli od začátku do konce :-) Děkuju za gratulaci, mám radost, že to mám úspěšně za sebou, fakt joo :) Teda, ti mu ale dávají zabrat :-D ono je to možná dobře, se mu otevřou oči.. S tím oddávajícím mě to mrzí, ale stačí zajít a ten jiný úřad a domluvit se tam s nima, ne? To by zase neměl být takový problém..
Profilova fotka
Leni, taky jsem na to chtěla jít. Díky za doporučení, navrhnu to broukovi 8-) No taky mě napadlo, že si dám žádost na ten druhý úřad, ale nevím, jestli to projde... Zkusit to ale můžu. Nejdřív se domluvím s Michalem, jestli chce i on, nebo má třeba jiný nápad... Mě se teda dneska nechce vůbec nic dělat a to půjdu domů nejdřív v sedm. Od pěti máme schůzi, tak se modlím, aby to už bylo za mnou :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavli, je to fakt úžasný!! Já jsem se děsně bavila.. super film!! Ty hlášky tam, herci.. všechno naprosto skvělý!! :-) ..držím pěsti, abys to v práci vydržela, já sem včera byla na masáži a zítra jdu relaxovat do solné jeskyně :)
Profilova fotka
Leni, já jdu na masáž zítra :-D Hrozně mě od víkendu bolí záda - vystěhovávali jsme pokoj, abysme mohli přilepit koberec a pak to tam zase stěhovali zpátky. Teď, když se protáhnu, tak mě bolí i žebra :-( Tak mi snad zítra pomůže..
Profilova fotka
Pavli, já sem si včera tak parádně odpočala.. a za 14dní jdu na masáž šíje :-) jenom mi přijde, že vždycky po masáži jsem nějaká nachlazená a teď to začíná znova.. necítím se dobře :-(
to je zajímavé, že jsi po masáži nachlazená. to jak ti tam pohne s nějakýma obratlema, myslím si ale že to není dobře. Já jsem kdysi chodívala k takové jedneé fajn ženské, hezky mě to napravila a spíš se mnou civičila, jenže pak otěhotněla a já už nikoho nemám.Přítel chodí ke známému, jemu dává slevu ale po mě chce 600 za hodinu a to se mi zdá hodně.Neznátě někoho v Brně?
já můžu doporučit výbornou a levnou lymfatickou masáž, kdybyste chtěly. Bohužel na záda mi až tak nevyhovuje.
Profilova fotka
já jsem byla na masáži taky hodinu (byla to masáž zad, ale masírovala mi chodidla, lýtka, stehna, zadek, obě ruce, záda a krční páteř) a platila jsem 350,- (a to paní ještě podražila v salonu).. já si myslím, že je to tím, že jak mi všechno rozmasíruje a jak jsem uvolněná, tak prostě nachladnu.. V Brně bohužel neznám.. :-( ..tam jak chodím, tak mají hrozně moc druhů masáží.. teďka mají zrovna v akci bylinnou masáž ještě dohromady s jednou procedurou! A není to tam drahý si myslím.. :-)
no holky nuda tady, málo nás málo nás
Profilova fotka
.. je nás tu málo, no to je pravda.. ale třeba se další nevěsty přidají :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se prisla podivat do diskuze,kteou jsem zalozila :-) jak se dari? Co noveho?
Profilova fotka
ahojky, koukám, že už sem nechodíš.. já se nedivím - přestoupila si do září, co? :-) ]-( jak se daří? já su zrovna trochu nachlazená.. ale už se to lepší:) včera jsem měla horečky, ale dneska mám "jen" zvýšenou teplotu.. jinak u mě asi nic nového..v pondělí jsem byla v kině na Líbáš jako Bůh, v úterý na masáži a dneska jdu do solné jeskyně - prý to taky pomáhá od nachlazení :) už jsem tam několikrát byla, ale nikdy ne nachlazená.. co Ty?? :)
Profilova fotka
Já to s těmi zády dopracovala tak daleko, že už se nemůžu hnout :-( Otáčím se celým tělem a všichni se mi smějí ]-( Každou chvíli musím měnit polohu, protože to bolí jako čert. To jsem teda zvědavá, jak budu spát.. :-S To zas budu někdy broučkovi pomáhat tahat nábytek ]-( Ach jo Zkoušela jsem si dát žádost na ten druhý úřad, ale zatím bez odpovědi, tak uvidíme.. Času zatím dost. Hlásím další menší posun.. Mišánek mi navrhl, že bychom do té vybrané restaurace měli zajet na jídlo a zrovna se tam domluvit co a jak a prohlédnout si to, jestli to bude vyhovující ;-) Oplatila jsem mu stejně jako on mě, že je ještě dost času ]-( Vyvedl mě z omylu, že prý není :-D :-D Tak nevím, nevím... Vypadá to, že začíná plašit můj drahý :-)
Profilova fotka
leni, nene, do zari nejak nechodim, tyden sem tyden tam, ted chodim procitat predevsim asapa :-) do mesice budu mit mozna saticky doma :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak uz mame zamluveny i kostel i naseho skveleho kneze :-) vcera kdyz jsme u nej byli, uz jsme mysleli,ze budeme zase vsechny obvolavat a menit termin,protoze 26.9. ma prijet papež :-N ale nastesti to nakonec vyslo. Kdyz milacek p. farari o nasich planech rekl, tak knez jen odvetil: Ja jsem si to myslel :-) takze 26.9.2009 v 10:30 holky mam takovou radost x-)
Profilova fotka
adélko, tak to je super, že vám to vyšlo!! ..gratuluju!! :-) to ste museli mít radost, že?? :-)
Profilova fotka
leni, jojo, moc velkou, bylo to takove krasne :-) vis jsme verici. Tento knez je nas spolecny zpovednik, zname se uz 7 let a strasne moc mi pomohl kdyz jsem byla uplne na dne,tak me dokazal pozvednout. Mame ho moc radi. Je to uzasny clovek
Profilova fotka
Adélko, moc gratuluju! To je super, že Vám to takhle krásně vyšlo! ;-) Zvlášť, když je to tak blízký člověk. Já chodila do kostela do svých 15 let, pak jsem se mohla babičce vzepřít a přestala jsem tam chodit. Babička mě tou svou až fanatickou vírou naprosto otrávila. Umocnilo se to ještě tím, že starý kněz neměl kázání o víře ale o současné politické situaci a diktoval, kterou stranu máme volit. Pak onemocněl, odešel do penze a přišel nový, mladý, ze Slovenska. Ze začátku jsem s ním neměla problém, ale pak umřela Michalova babička a přála si, aby pohřeb vedl on a on se celou dobu USMÍVAL!!! :-( Byl to tak příšerný zážitek, že mu doteď nemůžu přijít na jméno. U mě je to o něco složitější, že se ve své práci stýkám právě s ním, se zástupci církve, starosty obcí a tak, takže se vždycky musím dost přetvařovat, když s ním mluvím. Važ si toho, že máte právě takového kněze Jinak to vypadá, že nám vybouchl fotograf. Už má dlouho nasmlouvané akce až do konce tohoto roku. V říjnu jsme se měli mezi tyhle akce vejít, ale teď to vypadá, že se nějaké akce budou přidávat a on to má ve smlouvě, takže to přehodit nemůže, ach jo... :-( Prý se ještě zkusí nějak domluvit, ale vidím to černě
holky vy se tak máte, že máte co zařizovat. Kněz je fajn, 26.9 je pěkný datum. Akorát to není říjen! Já mám akorát v tom obchodě, kde dělají quelle už asi měsíc poslané šaty, ty co mám v albu - krátké a nejsem schopna si tam zajít. Nemue a co děláš? Plánujete už někdo rodinu? Omylem jsem vlezla do října 08 a tam už jsou holky na koníkovi, většinou těhotné.
Profilova fotka
ahoj holky, jsem zase tu.. nebylo mi minulý týden dobře a protáhlo se až do tohoto týdne, kdy ještě dneska nejsu úplně fit :-( Pavli, neboj.. fotografa určitě seženete, jen se musíte asi hodně shánět - není to jednoduchý.. Hakli, já taky jednou omylem koukla do října 08 a pročítala sem to tam.. taky sem koukala, že jsem všechny holčiny těhotné, na mateřské.. :-) Já rodinu plánuju na později - teď nee.. cítím se na rodinu ještě dost mladá (22) :-) a co ty??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?