Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
treisi studuje a pracuje v brne skoro 100km ode mne.
adelka89:tak to jo
Profilova fotka
treisi, ty sicherhajzky stály 5balení (tj. 1bal = 10špendlíčků) mě stálo 15kč :-D ..jinak já sem přes týden taky sama, přítel je 100km :-(
jsem zoufalé nevěsty :-D :-D musím jich koupit 50+náhradní kdyby něco ;-)
Profilova fotka
no však.. těch 50ks (špendlíčků) stálo 15kč :) to není vůbec drahý, takže když koupíš 6balení, tak máš 60ks :-D
já jdu spát,jsem totálně mimo :-D :-D Tak dobrou noc a hezký sny :-)
Profilova fotka
jj, dobrou noc :-)
Profilova fotka
ahoj leni,tak termin domluven 26.9.2009 :-) ale porad budu chodit za vama :-)
Profilova fotka
teda, takže nakonec jste změnili taky termín.. hlavně, abyste vy byli spokojeni a určitě choď k nám pořád dál!! :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že je nás o jednu víc. To je fajn! :-) Adélko, to je škoda, že jste to museli takhle změnit, ale aspoň budeš vdaná paní dřív než my a pak nám tady musíš vylíčit průběh, abychom věděly, co čeho jdeme :-D Leni, já budu taky shánět ubytování, ale asi jen pro svědkyni. Ostatní jsou místní, takže domů dojdou :-D , když to dobře půjde, tak i po svých. ;-)
Profilova fotka
Pavli, já jsem si taky říkala, že by nám mohla Adélka hned povykládat, jak všechno probíhalo, zážitky, atd. Hned se kouknem na její svatební fotečky, až bude mít.. no prostě už se těším!! ..my budeme mít ubytování pro všechny svatebčany, takže domů snad nikdo nepůjde ..až ráno - po snídani :-)
Profilova fotka
Téda, doteď jsem tu měla kontrolu z finančáku. Obě při odchodu vypadaly spokojeně, tak snad mají všechno, ale příjemný to teda nebylo :-( Adélko, ale to bys vážně mohla, protože hned dva týdny po Tobě budu na řadě já ;-) Nevím, jestli to ustojím a někde se tam nerozbrečím :-N No asi bych nebyla jediná....
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavli, to víš, že bys nebyla jediná.. :-D a ani nebudeš.. :) jj, taková kontrola není vůbec příjemná.. já když jsem byla na praxi a taky v létě chodila do práce, tak sme tam měli cizineckou policii.. člověk má před nima respekt a není to příjemné.. nejlepší pocit je, když vidíš jejich záda a odjíždět auto :-D
Profilova fotka
holky, jasne potom vam povykladam. Ale nechci nic predbihat, jeste to neni jiste a navic treba se nam nepodari dodelat skolu a svatba bude az 2010. Uvidime,ale verim v to, ze se to vsechno podari.
Profilova fotka
Leni, tak to jsi trefila naprosto přesně. Musela jsem se přesvědčit pohledem z okna, že opravu odjíždějí :-D Adélko, jasně, že doděláte školu. Vždyť jsi chytrá holka, to zmákneš a Tvůj drahý taky ;-)
Ahojda, tak přítel už je pryč. Psal mi sms: " Miláčku měla jsi pravdu,něco jsem zapoměl-nabiječku" Tak tahle to dopadá když mu nechystám věci :-D :-D
Profilova fotka
Treisi: to je u nás to samé. Když Michal někam jede, vždycky mu musím nachystat věci, takže tam veze všechno, ale zpátky už jen polovinu, protože tam mu to nemá kdo sbalit :-D ;-)
Profilova fotka
treisi : uvidis,ze za chvilku se ti vrati. :) mne milacek uz zitra jupííí
Profilova fotka
Adélko, neboj se, zvládneš to a budeš, vy oba! Pak už se budete moct jen radost z vaší svatby a ...... my se těšíme na vylíčení všech zážitků a vlastně celého dne!! :-) Pavli, úplně tě vidím.. a sebe taky :-D vím, jaké to je :-D Treisi, je pravda, že pokud ženská chlapovi nesbalí všechny věci (oni to ale nemají rádi), tak něco zapomenou.. Já jsem takhle vždycky "opečovávala" Toma až pak jsme se kvůli tomu chytli - že není malý děcko, že není neschopnej, atd. Když sme šli asi před 14dny na ples, tak jsem mu NIC neřekla a jak to dopadlo??? Zapomněl si doma boty!! Naštěstí si půjčil taťkovy, takže jsme mohli jít trsat.. ale jak říkám, když se do toho nevloží ženská, tak vždycky něco zapomenou :-N
nemue: ale co ty tři dny bez nabiječky přežije :-D :-D adelka89:mě přijede v pátek v noci a v pondělí asi jede zas...zrovna na výročí :-(
Profilova fotka
Leni, u nás to dospělo do takové fáze, že Michal mi sám řekne, jestli bych mu věci nesbalila. Už jsme to vypilovali natolik, že mu dělám na sedačce kupičky a on v případě, že se mu nějaké tričko nebo kalhoty nelíbí, tak jde do skříně a vymění to, ale zbytek si naskládá do batůžku, dá mi pusu na čelo a frčí a pak mi volá, jak je rád, že jsem mu to nachystala, protože jeho kolega si to musí chystat sám a chybí mu třetina věcí - třeba kartáček na zuby :-D :-D ... chlap no, co bysme chtěly, že jo :-D
ráda bych se připojila k říjnovkám...
nejlepší bylo když jsem musela na akutní operaci,takže v deset v noci jsem Přemovi diktovala co má sbalit,když už jsem byla dej po operaci tak jsem se koukla co mi tam dal a tam jen ručník a mýdlo :-D Pak jsem mu napsala smsköu co mi má donést a nosil to týden po pár drobnostech. Až jsem měla všechno tak jsem šla domů. A táta je to stejný :-D
Profilova fotka
Pavli, to je jak u nás.. :-D fakt jako kdybys mi mluvila z duše :) Haklino, ahojky .. tak tě tu vítáme :-)
haklina: ahojda,vítej ;-)
Profilova fotka
Leni, dívala jsem se, že se budete brát na Mauriciu, to je paráda.. tiše závidím :-)
Profilova fotka
Ahoj Haklino, vítej! Ten Mauricius taky tiše závidím, ale trochu se utěšuju tím, že svatební cesta by měla být na Maledivy ;-) Treisi: taky mám takovou zkušenost ;-) Akorát já byla v nemocnici po pěti letech soužití, takže už jsem věděla, do čeho jdu. Když mi to Michal do dvou dnů nepřinesl, tak jsem zavolala mamce a bylo všechno najednou :-D
nemue:ono toho v té době na něho moc tak se mu ani nedivím,když jsem ležela na onkologii tak to zvládl na velkou jedničku s milionem hvězdiček. S klidným srdcem můžu říct,že mám jednoho z nejlepších chlapů na světě. Bez něj bych byla ztracená.
Profilova fotka
treisi: u mě to samé. Já našla svou druhou půlku. Měla jsem o to větší štěstí, že jsme ze stejného města. Kolikrát se dva hledají a najdou se až když je skoro pozdě a já měla obrovskou kliku, že byl celou dobu tady. Potkali jsme se na ulici... x-)
holky nemáte co závidět, stojí to jak svatba tady. Takže každá máte tu volbu. My to raději vrazili do dovolené, než do žaludků příbuzných. Akorát mi vadí, že nebudou všichni chválit šaty... :-D Nejste někdo z Brna? V sobotu se chystám na veletrh

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?