Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky, já chci nejdřív nastoupit někam do práce a být tam nějakou dobu.. pak až mimísek.. :-) ale už jsem od vás tak "nakažená", že bych klidně hned :-D nee.. dělám si srandu, beru HAK.. miminko v plánu je na později, ale v plánu uuuuuuuuuuuuuuuurčitě je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) Luciku, Marťa = mhurthi..
Profilova fotka
Luciku, když se tak těšíš, tak to půjde samo !! :-)
Profilova fotka
Lenni, kéž by..nejradši bych se do toho pustila s přítelem hned sama, ale radši ne, ať je mimoušek zdravý Už tu pršííííííííííííííííííí ]-(
Profilova fotka
Ahá, tak já se překoukla a je to Marťa, co je 3.10., už jsme doma :-D :-D
Profilova fotka
Luci, tak počkejte ještě chvilinku, protože svatbu máte hned a pak můžete to zkoušet pod odborným dohledem.. a určitě se to povede a budeš si to moc a moooooc užívat stejně jako holky tady (Janča, Hanča).. :-)
Profilova fotka
To doufáám, že to půjde, akorát v té nové práci si asi moc nepobydu, jestli to půjde rychle. Do práce nastupuju 14.9., tak pak tu už nebudu moc s vámi pobývat... :-(
Profilova fotka
Holky tak já se jdu prozatím rozloučit a pak se tu stavím hodím ty fotky prstýnků... Zatím ahojky
Profilova fotka
Lucíku, budeš.. odpoledne nebo navečer.. sem nakoukneš, my tě pozdravíme, atd. :-) no je přeci logické, že když budeš v práci, tak nebudeš moct "šmejdit" po beremese:))) Jani, ať se vám prstýnky mooooooooooooc líbí !! Já už jsem nedočkavá na fotečku :-)
Profilova fotka
tak jsem zpět...venku je dusno na umření, nevím co to počasí blbne, a já nic nevyřídila...tedy co se týče kytek, protože ta kámoška je nemocná a nikdo neví, kdy se vrátí do práce, jsem jí psala sms, tak doufám, že se ozve...to si tedy vybrala dobu místo toho jsem objednaná na kosmetiku a zkoušku makeupu, ještě mi zbývají nehtíčky, nemůžu se jí nějak dovolat a dám do alba naše oznámení, už jsou hotový, akorát barva písma bude černá a ne tmavě červená
Profilova fotka
Ahojky vsechny holky, to se to tu najednou rozepsalo. Vsechny tu mluvite o miminkach, ja se na to jeste vubec necitim a doufam, ze to na me taky nekdy prijde, deti mam rada a vim, ze je chci, ale zatim jeste ne, tak jen doufam, ze to nebudu oddalovat tak dlouho, az to potom nepujde :-( Luceka, zdravim, tak my dve to mame jiz za 4 tydny a neco, to to utika, co. Holky (vsechny), kam planujete jet na svatebni cestu?
Profilova fotka
Leni, to oznámení, pozvánky a o těch darech.. všechno je moc krásný!!!!! Mně se to vaše taky moc líbí, ale MP to tenkrát když sme vybírali oznámení zavrhl.. jemu se to nelíbilo, ale mně mooooooooooc :-) Marťi, my plánujeme svatební cestu až na přští rok v létě.. teď po svatbě přímo nee.. A kam? To nevím, ale chtěli bysme někam letět a mít all inclusive:) a kam plánuješ ty vyrazit s manžílkem? ;-)
Profilova fotka
marti: my zatím nikam nepojedeme...máme roční dceru, která je momentálně dost závislá na mý osobě, takže bych to viděla až na nějakou opožděnou svatební cestu příští rok, kdy ji budeme moct bez obav svěřit babičkám leni: díky moc, mně se hlavně líbil ten obrázek, přišel mi vtipnej...a naštěstí Honza nechává tyhle věci na mně, takže jeho odpověď na otázku, jestli se mu to líbí, bylo HM
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, je to fakt pěkné oznámení a obrázek samozřejmě taky !! :-)
Profilova fotka
leni, moc pěkné oznamko, jojo,taky se mi moc líbí ;-) marťo, jojo, už se to kvapem blíží..juj uteče to jak blázen :-D
Profilova fotka
holky včera mě málem kleplo...byla jsem vyzvednout Honzův oblek na svatbu a oni nám místo tmavýho poslali šedivý, takže jsem ho tam nechala a musí nám ho vyměnit
Profilova fotka
Leni, fakt? :-. tak to je drsný..ještě že ti ho vymění :-)
Profilova fotka
Jo leni, a jak to vypadá s těma tvýma šatičkama?
Profilova fotka
no naštěstí máme ještě čas, takže těch 14 dnů to ještě vydržíme...no já mám šaty vybraný v Budějovicích a už je měnit nebudu, bohužel když jsem tam byla zaplatit zbytek zálohy, tak byly půjčený, takže fotečka bude až na konci září nebo začátku října, až pojedu na poslední zkoušku
Profilova fotka
holky jakou barvu budete mít punčochy? bílý nebo tělový?
Profilova fotka
AHoj holky, tak jsem zpátky z města a tepláky sem si stejně nekoupila, takže zítra jedu znova do obchodu...ale prstýnky mám, hnedka je dám do alba...řeknu vám, je to teda kunšt vyfotit něco tak malinkého a aby alespoň trochu byl vidět vzor...ale jsou krásny...přítel je ještě neviděl, jelikož příjde až po 6, ale já jsem z nich nadšená... Lenczo máte krásné oznámení...je super :-) a já budu mít bílé punčochy... Mhurthi my letos taky nikam nepojedeme, jen jsem přemýšlela, že pokud zbudou nějaké kačky, tak nám objednám nějaký romantický víkend třeba někde ve wellnes, ale to se uvidí...a dovču spíše až příští rok na podzim už s mimčem...
Profilova fotka
Jo a ještě jsem zapomněla dodat...tepláky do cvíča sice nemám, ale koupila jsem si nohavičkové kalhotky pod svatební šaty...:-) Jo a na prstýnky jsme dostali slevu, takže další věc, kde jsme ušetřili :-)
Profilova fotka
jani: prstýnky jsou moc hezký...já se nemůžu dočkat soboty, až si půjdeme na poštu pro ty naše, i když jsem je měla v ruce naposledy v pátek, tak jsem zvědavá, jak dopadlo rytí o tom víkendu jsem taky uvažovala...no třeba ještě někde něco najdeme
Profilova fotka
Jani, prstýnky jsou moooc krásný!! Určitě z nich máte obrovskou radost!! Úplně ti rozumím!! Taky jste je zkoušeli několikrát? My jo :-N :-D Leni, já budu mít tělové silonky.. :-)
Profilova fotka
já právě uvažuju taky o tělových, protože budu mít krémový šaty a bílý punčochy by z nich vykukovaly asi dost divně
Profilova fotka
Leni věřím, že se taky moc těšíte...já jsem byla opravdu nedočkavá a musím říct, že se mi líbí víc než na tom obrázku...přítel má sice jen čistý bez rytí, ale i tak je krásný...chtěl to tak :-) Já jej zkoušela už několkrát za tu chvíli co jsem doma a přítel ještě ne...ten příjde po 6 tak si jej vyzkouší :-)
Profilova fotka
Jani, máte krásný prstýnky, jupí, už se nám to pomalu kompletuje, že? Leni, já mám doma bílý silonky, protože mám i bílý šatky, ale kdybych měla krémový šaty, zvolila bych tělový sionky :-) Tak matrika dnes nedopadla, protože přítel se zdržel v práci, jak už bývá zvykem..nojo, někdo vydělávat musí :-D
Profilova fotka
Jéé, holky, já budu mít tělový silonky, i když budu mít bílé šatky :-)
Profilova fotka
Luci díky moc...jj už to pomalu všechny dáváme do kupy a za chvíli už bude všechno hotové a připravené na den D :-) A to říkám taky...někdo vydělávat musí, takže přítel je od rána do večera v práci a já nakupuji věci pro mimi a chystám svatbu, takže vlastně utrácím ty těžce vyděláné penízky... Leni to nevadí, že budeš mít tělové, záleží jaké sama chceš...a na druhou stranu tělové vypadají, jakobys byla hezky opálená :-)
Profilova fotka
Jani, no právě.. já nikdy neměla bílé silonky (možná jako malá holka jsem nosila kamaše - bílé, růžové, fialové..) a byla bych určitě nesvá v bílých.. :-)
Profilova fotka
Já měla bílé silonky na sobě jednou...a na druhou stranu...já tancovat nebudu, nikde šaty zvedat taky nebudu, takže vlastně silonky a ani boty pořádně vidět nebudou... Holky a ještě jsem se chtěla zeptat, jakou košili budou mít vaši drazí manžílci?Ten můj bude mít zelenou a k tomu i zelinkavou kravatu, ale má doma jen s krátkým rukávem...myslíte, že to vadí, že musí být s dlouhým rukávem?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?