Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Vítám k nám novou nevěstu...Máme stejné datum svatby... :-D Leni,ty prstýnky jsou nádherné,nedivím se ti,že na ně chodíš pořád koukat...
Profilova fotka
tonny, Luci - děkuju za pochvalu!! Nám se prstýnky taky moooooc líběj.. teď mě přítel naštval - ukázal je kamarádovi a to mě napomínal, abych já je nikomu neukazovala a jak nejsu doma, tak hned je ukazuje ]-(
Profilova fotka
Ahoj Holky, to jsem rada, ze nejsme nejake vyjimky, kdyz se bereme v rijnu :-) Uz se to blizi a nam se porad zda, ze nam toho moc chybi... :-(
Profilova fotka
Ahoj luci, diky, taky jsem koukala, uz to mame za par :-) Mas uz nervy?
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju krásné ránko :-) Vítám tě Dorko ;-) máme stejné datum jsem koukala.. Mně se říjen líbí a když je k tomu třeba opadané listí, sluníčko, tak to prostě nemá chybu !!!! :-) Já taky začínám mít pocit, že je sice všechno zařízeno, ale vlastně není nic :-D ale jinak se mooooooc těším!!! x-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Než jsem vás stihla dočíst, tak jsem naprosto zapomněla, co jste tu všechno probíraly... Ale všimla jsem si, že nám přibyly nové nevěsty, to je super...vítám vás mezi námi :-) A ještě co mi utkvělo v paměti jsou svatební koláčky...taky budeme dělat, ty malilinkaté, naštěstí já ne, ale zbytek rodiny ano... Jinak jsem včera docela koukala, jelikož v pondělí odpoledne jsem posílala svatební oznámení a včera už mi pár lidí psalo, že jim to dorazilo...tak to byla rychlost :-) Ještě se musím pochlubit, že Filípek už kope každý den, takže o něm vím, že tam je a že se má k světu :-) dneska ráno zase kopal, ale bylo to silnější, jelikož jsem to cítila i na ruce, kterou jsem měla položenou na břiše :-)
Profilova fotka
Jani, tak to je super, že Filípek takhle dává o sobě vědět!! :-) jůůů, to je pěkný.. :-)
Profilova fotka
¨Leni jj je to super :-) A co dneska, jdeš něco vyřizovat nebo máš dneska od příprav padla?
Profilova fotka
Jani, to je heeeeezky...mně se tak stýská po tom vlnobití, co jsem měla ještě před rokem v břiše...docela ti to závidím...dneska to vlnobití už skoro samo chodí u nás je dneska pěkně hnusně...ráno bylo docela teplo a teď se nějak ochladilo, malá je s babičkou na procházce, tak mám nemilý pocit, že jí bude zima holky včera jsem s tiskárnou řešila naše oznámení...posílala jsem jim mailem naše návrhy a oni mi včera napsali, že v jejich grafickým programu nemají ani to písmo ani rámeček, co jsme vybrali, tak jsme to dávali včera dohromady, nakonec to dopadlo celkem dobře a do pátka by to mělo být vytištěný
Profilova fotka
Jani, dneska jsem byla na úřadech vyřizovat nějaké dokumenty.. ale od příprav mám asi padla:) Dneska má narozeniny tchýně, tak přijdou tchánovci a přítele teta k nám.. posedíme, pokecáme, předáme dárky:) takže takové odpočinkové odpoledne a večer.. Musím ještě něco nachystat.. :-) Holky, taky se těším až budu cítit to vlnobití :-D :-)
Profilova fotka
a co máte vy v plánu? Leni, tak snad jste se dohodli na kompromisu a oznámka budou určitě krásné, přece bys špatně nevybrala, ne? :-) Jinak u nás ráno pršelo, ale teď zase krásně svítí sluníčko :-)
Profilova fotka
Lencza u nás se teď taky nějak zatáhlo...takže do pátku by mělo být oznámení? To je super, tak se už moc těšíme na konečnou verzi, doufám, že sem dáš fotečku :-) Jj to vlnobití je super...na jednu stranu se těším, až toho drobečka budu mí v naručí a na druhou vím, že mi pak bude chybět, to jak kope apod... Leni já jdu dneska navečer za jednou fotografkou ohledně svatebních fotek a jinak taky dneska nic, čeká mě vysávání a žehlení :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
tak se tu zatím mějte, jdu se domluvit na kytkách...a až oznamka budou určitě je dám do albíčka
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně máme domalováno, akorát jsme vybrali dost tmavou barvičku, takkže to tam vypadá trošku jako v temnici :-D Vítám nové nevěsty mhu a dorku, dori, máme stejný termín ;-) Dneska se chystáme na matriku odpoledne, tak snad pořídíme...
Profilova fotka
Lenczo tak přeji aby jsi dobře pořídila... Luceko takže máte trošku temno...si na to člověk časem zvykne :-D :-D A určitě odpoledne všechno vyřídíte :-) My teď volala paní....MÁME HOTOVÉ PRSTÝNKY...JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
Profilova fotka
Lucíku, nevdáváš se náhodou 3.10.?? A dorka myslím 17.10. :-) Barvička nevadí.. oživíte to nábytkem anebo jinýma věcma ;-) Jani, tak to je supeeeeeeeeeeeeeeer, pak sem dej fotečku!! Určitě budou krásný.. já se na ty naše nemůžu vynadívat.. i když jen na fotce, abych je pořád nevytahovala :-N
Profilova fotka
Jéé, lenni, ajóóó, dorka není 3.10., ale 17.10., to teda nevím, kam jsem jako koukala :-x :-x :-x Janí, super, budeme se kochat dalšími prstýnky, juchůůů :-D
Profilova fotka
Leni odpoledne je nejspíš půjdu vyzvednout, musím si totiž zajet koupit nějaké tepláky, v pátek nastupuji na cvičení pro těhulky a nemám nic na sebe, tak to vezmu při jednom...
Profilova fotka
Jé, cvičeníčko, jani, to bude určitě super ;-)
Profilova fotka
A fotečky sem určitě dám :-) hnedka jak dorazím s prstýnkama domů :-) Luci jj to bude paráda a ještě bych to měla mít hrazené pojišťovnou, tak snad nedám ani kajdu...to budu chodit aj dvakrát do týdne :-D :-D a od 17. 9. nastupuji na plavání :-)
Profilova fotka
Jééé a plavání, to je ještě lepší, já jsem totiž vodomil :-)
Profilova fotka
Luci já taky hrozně ráda plavu :-) jen mě teď trošku naštvaala pojišťovna, jelikož zrušila proplácení veškerých příspěvků, nebo alespoń pro těhotné...přispívali 1000,- a teď ani kajdu, naprosto to zrušili...
Profilova fotka
To jsou lumpové, místo aby podporovali plavčo v těhotenství, tak na to dlabou, aspoň že ti uhradí to cvičení na sucho :-D :-D
Profilova fotka
Jani, já se zrovna včera dívala, že pojišťovna MV přispívá pro těhulky 1000,- na plavání, těhu cvičení, kojenecké věci, či nějaké vitamíny.. To je tak parádní číst, jak si půjdeš koupit těhu tepláky, jak budeš chodit na cvičení, atd. - bych snad nejradši otěhotněla hned :-D :-D Luciku, a nekoukala jsi na Marťu spíš místo Dorku? ;-)
Profilova fotka
Lenni, možná jsem koukala na Marťu, ale nemůžu ji tu teď v diskuzi najít, jsem trubka =-)
Profilova fotka
Jé, já chci taky mít už pořádný bříško a koukat, jak mimísek kope...
Profilova fotka
Luci přesně tak... A právě uvažuji nad tím, že změním pojišťovnu, která nám pak bude přispívat i na různá očkování apod...VZP opravdu všechno pomalu ruší... Leni počkej abys nakonec neotěhotněla dřív než máte s nastávajícím manželem v plánu :-) Luci no a jak čtu, tak ty taky :-)
Profilova fotka
Však my máme těhotenství v plánu brzy po svatbičce, vlastně kvuli tomu se bereme už teď, jinak bysme třeba ještě počkali nějaký ten rok..ale po svatbě nás čeká běhání po doktorech..a pak..doufám že úspěch v podobě rostoucího bříška :-)
Profilova fotka
Luceko určitě se to povede :-) budu držet po svatbě palečky, abyste nemuseli čekat dlouho na to rostoucí bříško :-) Jdu se najíst a vysát a pak ještě semka na chvíli skočím než vyrazím do toho města
Profilova fotka
Já se tak těšííím :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?