Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky, jak píšete - nemá cenu je tím zatěžovat, protože by naopak byli akorát víc otrávení.. :-D Hani, proč snobárna? Prostě název zní krásně a nedivím se, že vás to láká - mně totiž taky :-D Už se těším na foto prstýnků:)
Profilova fotka
Ahoj moje nevěstinky, týjo, dnes mi zbývá do svatby pouhých 30 dní :-D :-D :-D Menu budeme mít bez předkrmu, protože MP nechce, ale polévka bude knedlíčková klasika, jako hlavní chod bude kančí pečeně, knedlák, zelí a jako dezert bude medovník..a večer budeme mít úžasný rautík ;-) Foogy, těším se na prstýnky :-)
Profilova fotka
Foogy tak hleden hledej, už se těšíme...já za chvíli vyrážím do města, jdeme se přehlásit k té jiné zdravotní pojišťovně...včera jsme se s přítelem rozhodli a ˇbude mi proplácet i plavání apod. v trěhu, takže super :-) Tak abych se stihla ještě juknout
Profilova fotka
leni - no, že to jsou takové názvy, že člověk ani neví, co to je ;-) Dala jsem do alba prstýnky, jukněte na to, snad to z popisu pochopíte
Profilova fotka
foogy, krásnýýýý, máte podobný styl jak ty naše x-)
Profilova fotka
Hani, krásné prstýnky, moc !! :-) x-) Jani, a k jaké se přehlašujete? :-) Ahooooooooooj Lucíku :-)
Profilova fotka
holky, jak si tady píšeme o těch jídlech, jo, tak se mi sbíhají sliny, hihi, slintám si tady do klávesnice :-D luceku - ty se z nás asi vdáváš jako první, ne? jani - a k jaké pojišťovně jdete? Já totiž taky přemýšlím, že bych odešla od Všeobecné k Metalce
Profilova fotka
lenní, ahóóój :-D nojo foofy, jdu z vás na řadu jako první, teda třeba nee, třeba to má některá 3.10. dřív než ve 12 hod :-D :-D
Profilova fotka
Foogy máte krásné prstýnky :-) Přechází k vojenské, ta má totiž opravdu dost výhod a dává spoustu příspěvku a na různé věci...u metalky jsem se byla taky ptát a jediné co je u nich výhodné je že přispívají na očkování pro děti na ten prevenar apod. na každou vakcínu 1000,-...ale každý od své pojišťovny očekává něco jiného a chce čerpat třeba nějaké jiné výhody...já jsem právě celý život nikdy nic od své pojišťovny nic nečerpala a tak jsem teď toho chtěla využít v tom těhu a pak na plavání s mimčem apod. a na to všechno vojenská přispívá a slušné částky...
Profilova fotka
Jo, holky díky moc!!! Jsem ráda, že jsme se tam do Prahy vydali, ten Rýdl má fakt neskutečný výběr - fakt obrovskej a hlavně - ty prstýnky ve skutečnosti vypadají úplně jinak. Já totiž měla dle fotky z netu vybrané úplně jiné a ten, co jsem si vzala, tak na ten bych se ani nepodívala. Je to zvláštní, že jo? A máme teda každej jinej, pač jsme se nedohodli, ale neřeším to. Vím, že tenhle bude aspoň přítel nosit. Jo a pozor!!! Vyjdou nás na 14.180,-- a to já tam mám 3 brilianty! Takže cena suprová!
Profilova fotka
wow, i brilianty, to bude parádní..a ta cena je dobrá ;-)
Profilova fotka
Foogy ta cena i s briliantama je opravdu parádní...a nevadí, že máte každý jiný prstýnek...hlavní je, jak říkáš, že jej bude nosit...my to udělali taky tak...jsou fakt krásny :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Volala jsem to večer mamce a ta hned: A to jako budete mít každej jinej, jo? A není to divný? Hm, to je zvláštní.... Tak jsem jí řekla, že mi nevadí, že budeme míž každej jinej, ale že je pro mě důležité, aby se příteli líbil a nosil ho. Tak zmlkla. holky, díky, taky se mi líbily, už se na ně těším :-D
Profilova fotka
Foogy a kdy je budete mít hotové?
Profilova fotka
jani - 24.září - takže akoráto ;-) Holky a co budete mít pod šatama? Klasické silonky a nebo takové ty samodržící? Já mám schované 3 roky od bráchové svatby ty samodržící, ale mám na nich malinkatou dírku, takže si budu muset koupit nové :-(
Profilova fotka
Foogy tak to tak akorát stihnete... Já budu mít samodržící...sama jsem je chtěla a taky je to praktičtější...jelikož když půjdeš třeba na wc, tak si myslím, že je docela sama o sobě sranda se pod ty šaty dostat a taky jsem samodržící zvolila z toho důvodu, aby mě ty klasické třeba nějak netlačily na bříško...myslím, že je to lepší
Profilova fotka
Hani, tak to je super!!! Brilianty - tééééda:) x-) no a ta cena je teda parádní ;-)
Profilova fotka
Já budu mít klasické silonky, protože v samodržících se necítím dobře.. :-N je to asi o zvyku, co? Kdybych je nosila, tak bych byla zvyklá.. ale já v nich nejsem sama sebou.. takže klasické!! :-D
Profilova fotka
právě jsem domluvila dolaďovací schůzku s fotografkou, tak jsem na to zvědavá 8-) v pondělí s ní zajdeme na kafíčko a popovídáme, už jsem na ní zvědavá já budu mít silonky samodržky, snad se na mě udrží :-D
Profilova fotka
Leni jj je to o zvyku... Já budu mít na svatbě fotografy dva...jedna paní se mi nabídla sama, zda by nám mohla nafotit svatbu a pak si domlouvám ještě profesionála a otm jsem se ještě pořádně nerozhodla... Odpoledne jdu s jedním na kafčo a uvidíme na čem bychom jsme se domluvlili a na jaké ceně...
Profilova fotka
jani - právě, jsem si oddychla. Jo a nechali jsme si tam vyrýt datum - já chtěla teda jméno, ale přítel: tvoje jméno znám, to nemusím mít napsané na prstýnku, ale datum - to je praktické na výročí :-D Tak jsem mu musela dát za pravdu, hihi. Je ftipnej. jani - jojo, to máš pravdu, budeme rády, že se dostaneme pod šaty a pak tam mít ještě silonky.... Jo a dělají se prý silonky i pro těhotné, slyšela jsi o tom? leni - já samodržící měla na sobě jenom jednou za život a přišlo mi to divné, jenom když jsem šla na wc, měla jsem potřebu pořád něco stahovat ;-) A přišlo mi divné, že sedím na prkýnko, čůrám a na nohou mám ale silonky. A musím říct, že teda perfektně seděly, vůbec mi nepadaly. Ale je fakt, že bych si je poprvé na svatbu asi taky nezvala, protože se budeme cítit nervozně už jenom proto, že jsme nevěsty a k tomu ještě řešit punčochy, to ne. To ti za to nestojí. Leda bys je zkoušela po doma :-D
Profilova fotka
My máme na prstýnkách vyryté jméno i datum, na tom jsme se shodli hnedka :-) Foogy o těch silonkách jsem slyšela, máš je vlastně až nad bříškem, takže to si už nedokáži vůbec představit, kde bych ty silonky pod těma šatama lovila :-D :-D tak jako dělají i kalhotky pro těhulky 8-) Já jsem na samodržící zvyklá, jen já jsem bohužel takový expert, že si většinou silonky vezmu na sebe jednou a pak je musím vyhodit, jelikož si je někde roztrhnu :-D Holky budu se muset prozatím rozloučit...musím se psem a pak vyrazit do města, do té pojišťovny a objevila jsem v Brně obchod, kde by mohli mít náš kočárek, tak se tam jdeme mrknout...a pak ještě za tím fotografem...tak držte palce :-)díky a zatím papa
Profilova fotka
jujda, já je budu mít poprvé právě na svatbě ty samodržky, ale už jsem to chvíli zkoušela doma a držely jak ďas :-D tak snad je to nepřejde
Profilova fotka
Hani, ty si srandistka :-D budu doma dělat módní přehlídku v punčoškách :-D Sice nejsu těhotná, ale o silonkách pro těhotné jsem slyšela taky a aj je viděla - jsou stejné, jen mají na to bříško to udělané jinak:) My taky budeme mít dva fotografy - profesionálku a pak kamarádku, která začíná fotit a fotky má taky moc pěkné!! :-) plus amatérské focení:))
Profilova fotka
Udrží se, udrží. A budete mít lesklé a nebo klasické matné? Myslím silonky. koukám, že tady hodně jedou ženské fotografky... Já budu mít chlapa. Holky, schválně, kolik si za to u vás řekli? Já ho budu mít ve čtvrtek od 7 od rána do večera do 6 - do 7 a v sobotu přijde na oslavu tak na 4 - 5 - 6 hodiny a chce za to 6.tis., dostaneme DVD s fotkama a pak album na netu. Takže já jsem spokojená.
Profilova fotka
My budeme mít profi fotografku jen na obřad a cca hodinu po obřadu a vyjde nás na 2500,- bez alba
Profilova fotka
Hani, já budu mít lesklé.. ale musím si je extra vybírat, protože nejsou lesklé jako lesklé.. některé mi totiž hrozně sjíždí dolů a jiné i když jsou lesklé, tak parádně sedí ;-) Já chtěla od mé fotografky manžela, ale už byl obsazený, tak jsem se domluvila s paní.. :)) A ta kamarádka fotí, takže se těším.. Profi fotografka si řekla 6tis. - je tam celodenní focení (ale my budeme chtít jen od obřadu po oběd), DVD s fotkama, videoklip s fotkama podbarvený hudbou, album - a album na netu nepočítám (to je její reklama).. A ta kamarádka nás bude fotit zdarma :-) a jako svatební dar nám dají CD s fotkama:)
Profilova fotka
jani - měj se hezky a všechno dobře zařiď!!! Pak se ozvi, ju? luceku - oni fakt drží. Já toho v nich nachodila a fakt držely, ani se nehnuly. Pak jsem teda měla problém je spíš sundat, hihi. Kupovala jsem je za 150 kč, což mi teda přišlo dost, ale jsou tak super, že už mi to nepřijde ;-) leni - náhodou, já jí v tom včera dělala - k botkám, ale vypadalo to nic moc, takže už to dělat nebudu ;-) A až se budu po svatbě svlíkat, tak je stáhnu jako první, aby Ládík nedostal záchvat smíchu a bude po romantice ;-) :-D Holky, víte, co nechci? Aby nás běhěm obřadu fotil kdokoliv jiný kromě našeho fotografa! Já úplně nesnáším, když na obřadě běhá dalších 10 lidí s foťákama a fotí. To by mě fakt mrsklo a hlavně se pak pletou tomu profíkovi, takže já budu přísná a zakážu to. Šak pak všichni fotky uvidí, pač budou na netu a já jím pošlu odkaz.
Profilova fotka
Hani, to máš recht.. já asi taky dovolím jen těm dvěma, aby tam běhaly s foťákama, plus kameraman a to je všechno !! :-p
Profilova fotka
Foogy, taky asi nařídím zákaz focení na obřadu svatebčanům ;-) máš recht

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?