Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahoj Foogy, diky moc a jasne, hodim, nejprve si musim albicko vubec zaridit, jsem oproti Vam vsem dost pozadu :-D hned se do toho dam. Ty mas svatbu take v Praze?
Profilova fotka
Ta impulsivita se mi libi :-) hlavne si usetris stres, proste se ted das do planovani a za 5 tydnu to bude. Co uz mas zarizeneho? Ja mam svatbu pro 101 lidi, planuji ji od ledna tohoto roku, ale uz to (alespon myslim) vsechno je. Ziju v Dublinu a svatba bude v Praze, takze take vsechno zarizuju na dalku.
Profilova fotka
No začala jsem včera: byla jsem u švadleny, vzala mi míry a domluvily jsme se, jak budou šatky vypadat. Budou sice bílé, ale dost civilní (řekla jsem jí, abych v tom mohla chodit do divadla :-) ) No a o víkendu jedeme s přítelem do Hradce a pokusíme se toho co nejvíce zařídit: prstýnky, košili, kravatu, oznámení, restauraci, ubytování, dort...nevím co ještě? no úlet.
Profilova fotka
Urcite to stihnete, udelej si dopredu pruzkum a rozhodni si, jakou mas o vsem predstavu a pak to uz pujde snadno. Jeste kytky, pak ruzne doplnky jako boty atd., nejakou zivou hudbu, jestli budes chtit, ale to je v podstate vsechno. Podivej se zde na beremese na svatebni planovac, aby ses mela ceho drzet :-)
Profilova fotka
Hele, stihneš to kristy, já to stihla taky a začali jsme plánovat 5.8. - to vím přesně. Důležité je si zamluvit místo a pak prstýnky, ty trvají a fotografa. Ostatní už jde jako po másle. Jako u mně ;-) A když něco nebudeš vědět, tak jsou super tyhle stránky, člověk se tady dozví informací.... :-D
Profilova fotka
Jo holky, když jsme u prstýnků (je to hloupá otázka, ale já fakt nevím), když jste si je nechávali dělat, máte něco (asi jo?) vyryto uvnitř? Třeba jako datum svatby, jména, nebo tak něco? A máte všechny zlaté, nebo i jiné? A za kolik asi? Jsem na tohle opravdu tele, já ani v životě na žádné svatbě nabyla :-(
Profilova fotka
Kristy, my máme z bílého zlata, rytinku vevnitř máme - jméno toho druhého (i když já mám takovou zkomoleninku toho mojeho, ale mám ho tak i v mobilu :-) ), a datum začátku chození a svatby - takže takhle: Pavlínka 15.10.2000/09
Profilova fotka
Cenu a typ jsem psala o dvě stránky dřív
Profilova fotka
Kristy, my jsme si nechali vyryt dovnitr datum svatby a jmena (ja jeho on moje). Ale to je na tobe, nemusis. Nekde za to chteji zaplatit extra a nekde to je v cene. Mame bile zlato a oba dohromady nas staly pod 10 tisic (to jsme jeste donesli nejake zlato jako protihodnotu, jinak by to bylo asi 13). Ale v Hradci to bude urcite levnejsi nez v Praze, a take zlute zlato je levnejsi (vetisnou) nez bile.
Profilova fotka
vítám nově příchozí nevěstu !! :-) Kristy, my máme uvnitř vyryto jméno toho druhého a datum.. :) máme kombinaci bílého a žlutého zlata.. a stály nás 11.500,- x-)
Profilova fotka
Diky moc lennnia ;-) Mas moc pekny fotky v albicku.
Profilova fotka
My budeme mít z bílého zlata a vyryto bych tam měla ráda, ale nevím, jak se to stihne. A hlavně pro chlapa je praktické mít tam vyryto datum svatby, bude si aspoň pamatovat výročí ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Foogy, presne, alespon to nezapomene :-) a rekla bych, ze se to urcite stihne, my jsme objednali prstynky a byly se vsim vsudy hotove do 3 tydnu (a to jsme na to vubec nespechali)
Profilova fotka
No tak to uvidím, do jaké akce se s prstýnkama pustíme. Když jsem včera doma řekla, že bych si nechala šaty ušít ( i když jsou úplně jednoduché) a něco to stát bude, přítel byl pro a docela nadšenej. U prstýnků mám strach o jedno - že ho ztratím, někde,... Teda zákon schválnosti - čím dražší bude, tím dříve ho ztratím. A chci ho pořád nosit. Byla bych klidně i chirurgickou ocel, nebo z čeho se to ještě vyrábí. Nevím ale, jestli je to vhodné. Jo a datum a jméno toho druhého, to je super, to chci taky :-)
Profilova fotka
kristy - my se na chi. ocel taky koukali, ale mně se to teda nelíbí, vůbec to nevypadá jako snubní prstýnek. Ale je fakt, že to stojí pár kaček..... mhu - uvidíme zítra, jedeme do Prahy za Rýdlem. Jo a ptala ses - vdávám se v Praze na Štiříně ;-) A kde ty?
Profilova fotka
holky - předpověď zní slibně http://www.novinky.cz/domaci/177840-t...
Profilova fotka
kristy: my budeme mít prstýnky z chirurgický oceli a nám se tedy líbí moc, záleží jaký si vybereš...a my tam máme vyrytý taky jméno toho druhýho a datum svatby my máme prstýnky odsud www.marre.cz...jsou tam i kombinace se zlatem a ty jsi říkala, že jsi z Hradce, tak oni tam mají sídlo a neměj obavy, že bys přípravy nestihla...my se rozhodli 27.července, takže taky rychlosvatba a datum máme stejný 10. října, jen my to máme v 11 hodin
Profilova fotka
holky, teda tady to žije :-) jůů.. mhu: děkuju :) a kde bydlíte v zahraničí?
Profilova fotka
Kristy - myslim si, ze az pujdete do nejakeho toho zlatnictvi a par jich vyzkousite, tak Vam urcite padne neco do oka. Je fakt, ze ten prstynek bude na cely zivot, tak to chce vybirat poradne :-) S chirurgickou oceli nemam zkusenost, ale zda se to dost popularni. A neboj, prstynek urcite neztratis, hlavne, at ti dobre sedne, aby ti nebyl veliky no a kdyby ti potom nekdy treba za par let zhubly nebo ztloustly prsty, tak si ho das proste zmensit nebo zvetsit Foogy - na Rydla jsem slysela samy chvaly, tak urcite budou krasny a s vyrytim by nemel byt problem. A Stirin - super. :-) Ja v Praze na Staromestskem namesti v Tynskem Chramu. A dik za tu predpoved, taky jsem to hledala, ale nikde nenasla, tak snad nam to vsem vyjde! Koukam spravne, ze cekas mimco?? Lencza - Ahoj :-) Lennnia - bydlime v Irsku v Dublinu. Snoubenec je Ir. Jsem tu neco pres 8 let. A jak jses na tom s pripravama ty?
Profilova fotka
mhu: jen takovej asi trapnej dotaz, jak se jmenuješ? přece jen, psát mhurthi - je trošku složitější v tom frmolu :-N Myslím, že s přípravama je to dobrý.. velký věci jako hostina, ubytování, prstýnky, šaty, boty, cukroví, menu, fotograf, kameraman, kosmetika, účes, květiny, .. mám zařízené.. teď třeba doladím hudbu na obřad, atd. :-) a jak ty? Jéé, přítel je Ir? Nevím proč, mně to přijde tak exotické, když má ženská chlapa cizince a přijde mi to přitažlivé :-) :-D jsem si aspoň vybrala chlapa z jiného kraje v ČR :-D :-D x-)
Profilova fotka
Lennnia - jo, to mas pravdu, jsem Martina :-) Jasne, takove ty podrobnosti, na ty je casu dost, taky budu resit az par dni pred svatbou. A mate hodne lidi? V kolik mate obrad a tak? No ja asi taky tak, mam v podstate vse, jen takove drobnejsi zalezitosti, napriklad jeste cekam na boty, budou az 2 tydny pred svatbou, take nemam zavoj a tak. Ale ty hlavni veci jsou zorganizovane. My mame 99 hostu + my 2 + 3 miminka, takze bude opravdu sranda. :-D Haha, no je to celkem zajimave, kazda narodnost ma takovou jakoby svoji mentalitu, nektere veci on proste nepochopi a nektere zase ja ne, ale v tech zakladnich vecech, ktere jsou dulezite, jsme oba stejni a klape nam to i pres jazykovou barieru :-) Jak jste spolu s pritelem dlouho? A jak jste se poznali? (neva, ze vyzvidam?)
Profilova fotka
Holky, tak já dneska letím.... prstýnky odkládám na později, něco jsem našla, co se mi líbí, tak uvidím, co přítel... Jo asi jsem sehnala fotografa, no a to tu cenu snad příteli říct nemohu. S panem fotografem jsem mluvila po telefonu, vypadá extra akčně. Jen nevím, co s hosty během focení...nějakou chvilku to asi trvat bude a přijde mi hloupé nechat je někde čekat (i když jich je jen 9)? Řešíte to nějak? Tak pa a zítra ahoj
Profilova fotka
Ahoj Marťi, já su Lenka :-D My máme teda jen do 30lidí.. původní počet byl cca 60, ale kvůli financím jsme to zúžili.. Obřad máme přesně ve 12 hodin, takže v pravé poledne nám budou znít zvony:D Teda, vy těch hostů máte o dost víc :-) jste to měli zaokrouhlit na rovnou stovku, ne? S přítelem jsme 2,5 roku a jak jsme se poznali?? :-D to je krásná otázka - přes internet :-D :-D Kristy, my to neřešíme, prostě se přesuneme směr hostinu a hosti hold budou muset nějakou dobu počkat anebo se na nás koukat.. :-)
Profilova fotka
Holky, asi jsem s tím otravná, ale nevíte co je s Jindřiškou???? Už dlouhou dobu tu nebyla :-( snad se něco nestalo?! :-(
Profilova fotka
No profesionalni fotograf je drahy, na to se priprav, jestli chces usetrit, tak se poptej po kamaradech, ale osobne si myslim, ze investice zrovna do dobreho fotografa se rozhodne vyplati. Jak jsem rikala, my mame velkou svatbu a behem foceni, kam nas pujde asi 11, ostatni hoste pujdou do hotelu, kde mame pripravene sampanske a takovou malou jazzovou kapelu, lide se snad zabavi. Kdyz mas malou skupinu, tak bych doporucila je poslat nekam na drink do mistni hospudky nebo neco v tom smyslu? Tak cauky zatim!
Profilova fotka
U nás prostě počkají, protože číšníci nás chtějí uvítat dřív než tam budou hosté.. takže asi tak.. nevím no, prostě fotit se chceme a každý svatebčan to musí pochopit přece.. ne? :-N Já už tu dnes asi nebudu, tak se mějte holky hezky a zítra papa :-)
Profilova fotka
Leni, tak 30 lidi je idealni, to bude parada. Take bych radeji mensi svatbu, ale oba mame dost velke rodiny a vsichni spolu dobre vychazime, nemuzeme nikoho vynechat... no jo, meli jsme nejdriv 100, pak 102 a pak se jedni nasi kamaradi rozesli a prijde jenom ona, tak je to 101. A diky bohu za internet ;-)
Profilova fotka
No právě, internet - to je věc ;-) :-D
Profilova fotka
Leni, prstýnky, krááááása:-)
Profilova fotka
Holky, díky za názory, začnu si dělat pluska a mínuska :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?