Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
mne ted volala teta, ze neprijde na svatbu, protoze v cervnu se ji zastrelil syn, tak to jeste nedava :-(
Profilova fotka
Ahoj ,holky, jdu Vás dočíst, sle jen na chvilku, protože budu pak zase malovat, včera jsem měla barvu až za ušima :-x tonny, líbí se mi mnohem víc ty první šatky, přijde mi, že Ti sednou líp
Profilova fotka
Rosi, tak to je mi líto.. :-( Luciku, tak hezky malujte, ať si zútulníte bydleníčko :-)
Profilova fotka
Uf, toho teda bylo, ale dočetla jsem Vás :-D lenni, mock rásné, že se tchýně rozplakala u Vašich prstýnků, moje tchýně na ně řekla jen to, že jsme prdlí, že je pořád zkoušíme a že je budeme muset ještě schovat do krabičky...hahaha to vím taky, že je musíme schovat :-S :-S :-S Má divný poznámky na všechno, ale co už 8-( Jo a jsou pěkňoučké ty vaše ;-)
Profilova fotka
Luciku, děkuju !!! Ona taky říkala, abysme je moc nezkoušeli, abysme to nezakřikli.. ale byla fakt dojatá a rozplakala se.. :-) Luci, hlavně že se vám vaše prstýnky líbí a poznámky musíš přehlížet.. ;-)
Profilova fotka
Jj, lenni, snažím se :-D Jo a musím se pochlubit, dneska jsem konečně objednala kytky, uf, snad to dobře dopadne ;-)
Profilova fotka
jůůůůůůůůůů .. to je paráda!! a jakou sis objednala, tu co máš v albu? :-)
Profilova fotka
Nojo, nakonec vyhrála ta, co je v albu, tak jsem na ni zvědavá, jak se povede a moc se těším :-)
Profilova fotka
Luciku, tak ta je totiž hrozně krásná!!!!!!!!! Jsem taky na ni zvědavá, je náááádherná x-)
Profilova fotka
jééé, to je super, že se Ti líbí x-) Za chvilku sednu na autobus a pojedu dělat Pata a Mata, ach jo, mě se nechce =-) Ale dnes to domalujem, jupíí :-N
Profilova fotka
Luciku, tak ať to zvládnete.. budete to mít krásné, uvidíš.. já si taky užila s kuchyní.. všude prach, špína, atd. =-) ale bez toho to prostě nejde :-N jj, kytička se mi moc líbí - je netradiční, jemná, elegantní a přitom moc krásná :-)
Profilova fotka
Jé, ty to umíš tak hezky vychválit x-) Nojo, prach v kuchyni máme snad za sebou, bourání jsme si užili o víkendu, teď malování a pak postavit linku a spotřebiče a bude to :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já mizím, jedu kutit, lenni ;-) Tak papa, objevím se zítra :-)
Profilova fotka
Luciku, kytka je fakt kráásná :-) My budeme tak krásný nevěsty ;-) Leni, mně se ta tradice taky líbí. Zvlášť vtipný je, když pod ten stůl lezou dospělí chlapy... :-D
Profilova fotka
Pavli, to bych pod tím stolem byla taky, ale válela bych se smíchy :-D My fakt budeme ty nejkrásnější nevěsty.. x-) Luciku, papa :-)
Profilova fotka
holky, píšu až teď, pač jsem se u něj zdržela a pak šla rovnou na obídek! Tý jo, je to krasavec! Přesně odpovídá 10+4 tt, měří 3 cm a mával na mě ručičkama a srdíčko mu taky pěkně buší!!
Profilova fotka
Hani, tak to je super.. :-) to 10+4 tt je jako, že jsi ve 14.týdnu ???? To víš, jsem v tomto ještě neznalá.. :-N
Profilova fotka
leni, nee, jsem v 10.tt + 4 dny, tak se to prý počítá nebo co ;-)
Profilova fotka
Ahaa.. tak jsem o něco chytřejší zase.. :-)
Profilova fotka
leni - já koláče rohové dycky a jedině, haha a taky jsem letos v červenci chytla na svatbě kytku...
Profilova fotka
Fakt? Tak to máš spečetěno na více místech.. ;-) tady jsou taky zvykem rohové koláčky? :-)
Profilova fotka
leni - tak pak aby ta svatba nevyšla, co? haha leni - joo, jsou
Profilova fotka
Hani, já ty rohové koláčky právě neznám.. tak proto jsem se ptala.. :-) ..jdu si asi lehnout, nic se mi nechce.. :-N
Profilova fotka
leni - ty se máš, ty můro!!! ;-) Závidím ti :-D Jojo, tady se pečou takový ty malinkatý s tvarohem a rozinkama a nebo povidlový, je to žrádelný, ale pracný.
Profilova fotka
na jižní Moravě (odkud jsem) jsou zvykem taky svatební koláčky, s náplní uvnitř koláčku :-) ale o rohových jsem právě neslyšela až dnes od vás.. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, az ted jsem objevila tuto diskuzi, vdavam se take 3.10 v Praze v Tynskem Chramu. Zajimalo by me, jake mate pocity, mate vsechno zorganizovane a tak? Me pripada, ze uz mam vsechno vyrizene a poslednich par tydnu jen sedim a snazim se vymyslet neco, co bych mohla jeste udelat nebo zaridit, je to takovy divny, porad si rikam, ze jsem asi na neco dulezityho zapomnela..... Co vy, mate uz vsechno nachystany a uz jen cekate na den D? :-)
Profilova fotka
Ahoj mhurthi, já se přidala minulý týden do diskuse a jsem opačný případ. Termín svatby jsme domluvili včera - na 10. 10. a nemám nic:-) Tedy včera jsem se byla domluvit se švadlenou na šatech, teďpřemýšlím nad květinama, hledám fotografa :-) Ale zatím jsem podezřele klidná. No naštěstí nás bude na svatbě jen 11. Kristy
Profilova fotka
Kristy, haha, tak to jsi odvazna, ale urcite to do 10.10 stihnes, je to vic jak za mesic. Kde to budete mit,? Tim, ze je Vas jen 11, je to o to jednodussi.. Co, ze jste se rozhodli tak rychle? To je super :-)
Profilova fotka
ahoj - vítáme tě mhurthi!!! Hodíš nějaké obrázky a věci do albíčka? Ať se juknem?
Profilova fotka
Mhurthi, svatba bude v Hradci Králové. Já ani nevím, jak se to seběhlo...ale nějak jsme se s přítelem o svatbě v létě bavili a tak jsme si řekli, že do toho půjdem. A termín je kvůli skoro - švagrový. V prosinci má termín porodu, tak aby to zvládla. Aby ses ještě pobavila - jsem sice původně Hradečák a přítel v Hradci studoval, ale teď bydlíme u Domažlic. Jedeme tak na svatbu 300 Km. Já jsem asi fakt blázen, když to člověk takhle napíše... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?