Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
já, ale myslím, že sis vybrala skvěle, nemusíš litovat
Profilova fotka
Luci závoj je krásnej :-) Tonny taky máš těžký výběr...mi se víc líbí ty první, ale jak říkám, i ty druhém nejsou špatné...u těch prvních se mi ale líbí to zdobení...
Profilova fotka
jani, já nevím, mně ty první přijdou takové slavnostnější, ale prý v těch druhých vypadám mladší ;-)
Profilova fotka
ahoj holkyyyyy, jsem tuuuuuuuuuu :-) prstýnky jsou nádherné, jen nepůjdou asi vyfotit, jsou totiž tak naleštěné, že se to odráží :-| jsou však krásnější než na obrázku - tam je ta část žlutého zlata dost tmavá, ve skutečnosti je žluté zlato tak krásně jemňounce žluté.. kamínek tam mám sice dost maličkej (zprvu jsem si ho ani nevšimla) :-N , ale líběj se nám neskutečně moc !! A to uvnitř písmo je pěkné, jemné.. :-) zkusím je ještě vyfotit a dát do alba!! :-) tchýně se u nich rozplakala, když je viděla.. :-) my s přítelem se na ně nemůžeme vynadívat.. chceme je ukázat obojí rodičům a pak je uložíme do mé šperkovnice až do dne D.. :-) x-)
Profilova fotka
tonny: mně se líbí o něco malinko víc ty první.. ale asi nejsou čistě bílé, že?
Profilova fotka
ahoj leni vy mate ty prstynky, ktere maji prostredni dil ze zluteho zlata a okraje z bileho? Jestli jo,tak ty mame taky, jsou moc krasne :-)
Profilova fotka
Leni, už se těším na fotečky. My už je taky dostaneme cobydup :-)
Profilova fotka
jj, leni, jsou to šampaň. Patrick vůbec tento typ v bílé nemá :-(
Profilova fotka
adélko, naše prstýnky jsou ty čtvrté - kde jsou ty proužky zlata křížem jakoby.. prostě na obrázku ty poslední a ten proužek ze žlutého zlata není tak tmavý jako na té fotce!! Snad se líbí i vám.. nám totiž hrozně moc x-) tonny: já právě chtěla čistě bílé šatky.. nechtěla jsem šampaň - a to taky záleží na tobě, zda chceš bílé, šampaň anebo je ti to jedno.. mně osobně se víc líbí ty první.. :-) a fotky budou až přijde přítel, já neumím vypnout blesk :-D :-N
Profilova fotka
ahoj holky, všem přeji krásné ránko.. :-) Dala jsem naše prstýnky do alba x-)
leni, prstynky se vam teda povedly x-) x-) krasa!
tonnia - saty jsou nadherny oboje, at si vyberes kterykoli, neudelas chybu :-) ty prvni jsou mozna vic extravagantni, jak je to z te mackane latky a mozna je to ted hezky moderni, ale za par let to třeba vyšumí, ty druhý jsou nadčasový klasický :-) vyber ty, ktery na tobe lip sedely :-)
Článek se načítá
tonny - čoveče jak na to ted ale koukam, tak se mi mozna taky zdeji lepsi ty druhy :-)
Profilova fotka
Rosi, moc děkuju :-) taky z nich máme radost a jsme rádi, že se líbí x-)
ja jsem pako mi splynuly nicky tonny a lenia :-N ja jsem taky nechtela šampaň a taky mam :-|
Profilova fotka
nejsi pako.. to je ještě to ráno ;-) já jsem chtěla bílé a mám bílé .. :-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Já jsem dneska jak praštěná, jsem od 5 od rána vzhůru... Leni prstýnky jsou krásné, moc se mi líbí :-)
Profilova fotka
Ahoj Jani, já jsem zase ve 4 ráno šla sbírat prádlo na balkon, byl docela vítr, tak jsem měla strach, aby mi to neodlítlo.. :-N Děkuju x-)
Profilova fotka
Dobré ránko, jdu Vás dočíst .. včera jsem to nějak nestihla a pak už nebyl čas.. ;-)
Profilova fotka
Leni já si toho že fouká všimla až kdydž přítel odcházel do práce, i když spíme s otevřeným oknem, tak jsem z venku nic neslyšela...
Profilova fotka
Já to právě slyšela, měli jsme ventilačku otevřenou a nevím proč, vzbudila jsem se ve 4, tak jsem šla rovnou pro prádlo.. a pak jsem mohla klidně spinkat dál.. :-) Ahoj Pavli :-)
Profilova fotka
No já právě už neusla, musela jsem na záchod a pak malej začal kopat a dostala jsem hrozný hlad, že mě bolelo břicho a když jsem se dostala do postele a usínala, tak zvonil příteli budík a pak už kolem postele stále cupital pejsan a chtěl ven Nemu je toho hodně na dočítání viď?
Profilova fotka
Jani, tak si musíš zdřímnout přes den.. ;-) musíš čerpat energii.. když jste dva:)) To dočítání je nekonečné.. taky si vždycky říkám odpovím, ale pak tam jsou hned další příspěvky, tak ani nestíhám psát a číst :-N
Profilova fotka
Leni jj půjdu si na chvíli lehnout, nebo spíše ležím stále, u počítače a televize...odpoledne musím k doktorce, pak jdu s kamarádkama na kafe a pak se stavím kolegyně z práce pro oznámení...a bude večer :-)
Profilova fotka
Jani, to víš, že jo.. já půjdu do města koupit nějaké drobnosti a pak asi trochu poklidím.. měj se hezky a užívej pohody.. :-)
Profilova fotka
Leni já zatím nikam neutíkám, ležím a koukám na do počítače...do města vyrazím až kolem 12 :-)
Profilova fotka
Uff, mám dočteno... teda.. ;-) Tak předně děkuji za přání k svátku! Pak jsem vysoká 172cm, nohu mám převážně 37 a momentálně mám o 3kg míň :-) Botky už mám koupené, jsou v albíčku... Máme doma oznámení, je na krásném papíře a celkově vypadá dobře. I ta vínečka jsou hezky udělaná. Včera jsme byli objednat ty prstýnky - nakonec jsme vybrali úplně jiné, ale líbí se nám oběma. Jsou to nakonec Retofy, ale číslo nevím.. Zkusím je najít na netu a napsat číslo... A dostala jsem na ně od Michala brilianty, jakože prý k svátku x-)
Profilova fotka
Nemu tak to je krásný dárek k svátku :-) a botičky jsou krásny...teda a koukám, že jsme tu všechny tak zhruba stejně vysoké...
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste toho teda nakecaly!!! pavlí - já nevěděla, že jsi Pavlína... Takže opožděně všecinko nejlepší k svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, ať se ti splní všechny sny i přání!
Profilova fotka
Tak jsem koukala na stránky Retofů a nikde je tam nemají, tak musíte vydržet až přijdou :-) Budou z bílého zlata, lesklé, hrany mají zkosené dolů a u dámského jsou kamínky vsazené do delšího kosoúhelníku (je jich tam 5) a vypadá to velice jemně a elegantně.. Taky jsme se nemohli shodnout na rytině, tak tam nakonec budeme mít každý trochu jinak napsáno to samý :-D Jani, děkuji. Byli v akci, takže za 300,- Kč x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?