Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
jo Lidunko,tak to ještě na seznamu není ale kdyby bylo 20 stupnu tak bych to považovala za velikéééééj zazrak ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
sem to cetla na netu v predpovedi na 14 dnu. to by byl mazec co?? :-D
Profilova fotka
fakt?a kde ?ho odkaz..to by mě teda zajímalo... :-D
Profilova fotka
hele holky budete mít všechny samodržící punčochy??????
ivuu: ahoj, kde jsi to četla ten první víkend..že má být 17 stupňů?? Já našla maximum 15 a polojasno až oblačno. :-| Samodržky budu mít..šampáň..takové hodně tenoučké ;-)
Profilova fotka
Taky budu mit samodrzky a mam strach ze nebudou drzet :-| No zadala jsem si na google pocasi na rijen 2008 a nasla jsem to tam. Tak koukni.
Profilova fotka
Gabikri,normál kdyžna seznamu najedeš na počasí na přednéí straně tak je tam až do soboty a je tam polojasno,13-17 stupnu... já jsem si teda koupila samodržky kvalitní a s dvouma tlustýma paskama tělový ale jsem dost vysoká cca 178 cm a je mě takový nepřijemný že je budu mít jen do pulky stehen...držej dobře..jen pry nesmim mít namazaný nohy,Ale divala jsem se na bílí sítovaný ale uplně jemně jao drobounká ý oka,nic vulgarního ale rajcovní :-D ..vypadalo to super ale neměli samodržky tak nevím...
Profilova fotka
ja už ničemu nevěřím..našla jsem několik předpovědí a kaažda se totálně lišila... :-S :-S
Já mám samodržky, ale zas mám krátký nohy, takže mi sahají fakt až po zadek, což taky není úplně ono :-D Svědkyně mi koupila podvazek, tak jsem zvědavá kam si ho dám, asi přes ně :-)
Ahoj holky, tak u nas uz je temer vse hotove..do svatby zbyva 10 dni a me se stala uzasna vec- pres vikend mi natekl krk a mam rymu jako blazen lezim v posteli a potim horecku - no parada :-( Normalne mi selhal organismus :-( Jestli to nevylezim tak budu nevesta s oteklym nosem a nakraplym hlasem..asi si hodim maslu ]-( Jinak ja mam samodrzky ale pripnute na podvazkovem pasu tak snad nespadnou :-D
Profilova fotka
ivuu - já mám přes 180 cm a nemám problém sehnat samodržky až skoro pod zadek - jen to chce dobře vybrat.. akorát teda taky mám doma pár párů úplně na nic, co bylo moc krátkých - normálně nosím spíš krátké sukně a pod to mít punčochy do půlky stehen jaksi nejde :-) lejnka neboooj, máš ještě čas, to určitě vyležíš - hlavně se nestresuj a dopuj se vitamínama... ká taky řeším, že mě pobolívá v krku a cítím, jak na mě něco leze - a já už to kdy vyležet fakt nemám :-( snad aspoń nebude v sobotu moc velká zima a nebude pršet, to by mi stačilo ke štěstí :-)
Profilova fotka
wopi,napiš mi prosím značku těch dlouhých samodržek :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ivu - no kdybych si jí pamatovala, tak jsem ti to napsala hned :-) já je už dlouho nekupovala, jsem si udělala zásobu.. byly to nějaké české, myslím Regina?? jo, už jsem to našla i na netu, tak snad to jsou ony - dokonce patří k tomu nejlevnějšímu, co se prodává, ale jsem s nima už x let spokojená.. a kdybys chtěla nelesklé, tak na ty zas chodím do Markse&Spencera - tam vedou dokonce i Extra Large velikosti :-)
ahoj nevěstinky, ty brďo, neřešte to počasí nebo se zblázníme :-D stejně to neovlivníme :-D já už to vyloženě kašlu. Lejnka, neboj bude dobře, 10 dní je dlouhá doba. Určo se vyléčíš. Tak hlavně čajíčky a slivovičku a bude líp. Já měla zapíjení svobody, a řeknu Vám, že to byl masakr. Fotky dodám později. Dostala jsem spoustu dárečků a nějaké ty korunky taky, tak jsem ráda.Hlavně, že se všichny bavily. A dneska mám opar, rýmu a není mi dobře.Ale snad nepodlehnu. :-D Včera jsme byli domlouvat MENU,a už se nemůžu dočkat. Na přípitek máme šampáňo? NEní to blbé? A taky tam budeme mít kuchaře, který bude porcovat obrovskou kýtu. Na tu se těším nejvíc :-D :-D Už se fakt začínám bát. Jo holky něco Vám musím říct, dneska budu dělat takový ten testík :-D
Profilova fotka
nunuakrtek :-D :-D a jak dopadl testík????? :-D :-D já se dotoho pustím co nevidět..nechci mít mezi dětma moc velkej rozdil ale na solárko bych nemohla a ještě finišuju s autoškolou takže až příští měsíc se pokusíme.... je to teda zahul a le krasnej :-) :-) šampano-pročne??? ;-) ;-) ;-) lejnka-nebo je to ještě dlouhá doba akdyž budeš popctivě ležet a lečit se budeš fit :-D :-D
Profilova fotka
nunu - jééé, testík ? ... ten taky plánujem...ale až na Silvestra :-) prosím tě, nevíš, jaká je adresa toho velkoobchodu v Havířově? ......
Profilova fotka
jako zítra jdu na 4 hodiny ke kadeřnici .... půlka výplaty v háji :-) 8-) no, snad to nebude tak hrozný, ale řekla mě, že 4 hodinky si tam posedím...budou mě stahovat barvu a dávat celou novou, abych byla toho 18.10. ještě krásnější 8-) ha ha
Profilova fotka
verunko a na jakou barvu si to necháš stahnout? mě bude kamoška kadeřnica melitovat ve středu 4 dny před stvadbou ale vzhledem k tomu že mam kratší vlasy moc vymišlet nejde...
Profilova fotka
ivuu - no, víš, já mám na vlasech takový mix všeho možného, barvy z drogérky, kdy sem si je patlala sama, pak z kadeřnických salonů..... už vím, že doma si na vlasy nesáhnu, vždycky mě to chytlo a j to akorát zpackala, ted mám ve vlasech snad všechny odstíny - hnědou, červenou a konce jsou už hoooodně tmavě hnědé, prostě děs....a vím, že nejhorší je na fotkách, když máš odrost nebo vlasy bez života... takže já bych chtěla mít jednolitou tmavě hnědou - kaštanovou barvu.... jenže mám vlasy pod ramena...snad to půjde,....paní v salonu byla vtipná, já jsi říkám, co bych jako chtěla a ona, že ať přijdu, ale ať počítám s tím, že to bude hrozná zátěž a budu muset vlasy potom hodně regenerovat, jj jasný říkám a ona, no a kdyžtak přijdete za měsíc a ještě to dorovnáme....tak jí říkám, že já nemůžu přijít za měsíc na nějaké dorovnání odstínu, prtž se 18.10. vdávám a potřebuji to mít 100% už na 18., tak prý, že jo, ale 4 hoďky v křesle a pak musím dělat nějaké masky a zábaly atd ..... ufff 8-)
Profilova fotka
chmmm, tak barvu jsem si chtěla nahodit čerstvou o víkendu, ale nějak jsem se k tomu nedostala :( snad to ještě stihnu... a jinak zrovna jsem poslala definitivní odsouhlasení hostiny, tak doufám, že bude vše ok.. jen mám pocit, že nakonec asi budeme mít toho jídla hrozně moc - taky máme kýtu, k tomu nějaké mísy a miniřízečky, gulášek, saláty a tak.. a ještě mám furt pocit, že bude málo koláčků a dezertíků - ale přitom fakt nevím, kdo to všechno sní.. :-) bojimbojim... a na přípitek máme cinzano dry - to teda na rodinný oběd.. nevím, jestli máme ještě organizovat nějaký přípitek při rautu s kamarádama pak?
Profilova fotka
wopi - jéé, ty už jsi teď 4.10.08 ...to se máš...mně to ubíjí, hrozně to letí a pořád si říkám, že mám čas a přitom ještě spousta věcí není hotová... 8-) jinak, taky mám pocit, že máme nějak moc jídla.......řízečky, mísy, ovoce, zelenina, kolena, guláš...hrůza...já už skorem teď nejím, už vidím, jak nebudu schopna do sebe dostat ani polívku, natož hlavní jídlo a pak dort atd....uffff
Profilova fotka
jinak my máme na přípitek Metropol ..... tady se snad nic jiného ani nepije... ;-) a kamarády zveme na 19h...taky jsem o nějakém dalším přípitku přemýšlela, ale pochybuji, že přijdou všichni přesně v 19h, takže nebudu stresovat a lepší mě přijde, za každým dojít, nebo tedy spíš přijdou všichni za námi :-) a připít si s každým zvlášt...... jen symbolicky samo ...... to bych taky nemusela dožít večera..... :-)
Profilova fotka
holky, já mám pořád zimnici..... nevíte, co si koupit za vitaminky,který by mě trochu nakoply ?....... :-p
Profilova fotka
veru - no nevim, jestli se mám - zatím mám spíš akorát děs, že to fakt nestihnu :-( a taky mám hrůzu, jak to bude se zábavou a tak... a my máme raut 3 hodky po obřadu, takže většinu lidí "načas" čekám, budou vedle u bowlingu hned, aby nemuseli bloudit cizím městem :-) ale ono to nějak všechno dopadne, doufám.... akorát bych potřebovala i pracovat a to nějak nestíhám, se vší tou organizací - a to jsem opravdu zajišťování čehokoli očesala na minimum.. :-)
Profilova fotka
wopi - a co ti ještě zbývá zařídit? já mám vlastně ještě cca 19 dní .... nemáme hotové svatební noviny, jen hrubou přípravu, drahý se tomu teď každý večer věnuje, ale ještě musíme naskenovat fotky a dát tomu nějakou pěknou formu ;-) já dodělávám jmenovky, dala jsem si práci ... fakt...ale snad to hosti ocení ;-) dodělávám dárky pro hosty, dětem dáváme různé hračky atd, všem svat.kapesníčky, perníčky s datumem svatby a a našimi jmény, čokoládky ( ty ještě nemám, musím vytisknout obaly, koupit, nalepit...ufff) čekám na šperky z ebaye, budou se mi žehlit šaty a závoj, dělám děkovací dopisy mým rodičům a mému nastávajícímu, tzn do ikea pro rámečky.... a nemáme ještě ozdoby na moje a ženichovo auto ... snad je to všechno .... ;-)
Profilova fotka
veru - tak věci typu svatební noviny a dárečky a podobně jsme rovnou zrušili :-) naštěstí ani mezi našimi kamarády nikdo s podobnýma věcma neblbnul, tak to myslím nikdo nebude postrádat :-) dneska obvolávám a dokončuju definitivní domluvy s dodavatelema, zítra musíme koupit ženichovi kravatu, sponu a opasek, ve středu mám zkoušku šatů, ve čtvrtek manikúru.. mezitím někdy musím nakoupit ještě čtvrtky a dodělat jmenovky (už jsem sháněla, ale v papírnictví zrovna neměli správné barvy), dokoupit nějakou stuhu ženichovi na auto, chtěla jsem si ušít pompadurku (látku doma mám už koupenou), potřebuju nabarvit hlavu... no je toho nějak moc..
Profilova fotka
Verunko tak to docela koukám co všechno zařizuješ..to my vubec nemáme..o čokoládkách jsem přemýšlela ale zavrhla jsem to... my budeme mít ze sladkeho jen 3 dorty..jedne hlavni a 2 pro rodiče a jen 300koláčků..jinak žadně zakusky..na všech svatbach se to vždycky vyhazuje tak nechceme mrhat prachama...a vyřešily jsme to tak že když bude mít někdo chut na něco sladkeho tak si vybere z jejich nabídky a da si to... o jmenovkach jsem taky přemejšlela ale nebudem je mít... my jen ted čekáme na schuzku s hotelem abysme se domluvily kdy dovezt dorty,jak je to s hudbou..atd... jinak ja si jen pujdu koupit pradelko.všechno doladímě poslední tejden...
Profilova fotka
wopi, no, tak to toho máte fakt ještě dost ..... ale to zvládneš ........ ;-) ivuu - a jak budou hosti vědět, kam si sednout....necháváte to na nich ?.... mě se nápad svat.novin hrozně zalíbil, dáváme tam cca 2stránky toho, jak jsme se poznali, ....kde jsme byli...a jak to dopadlo ;-) + naše fota z dětství...smeju se ještě teď :-D + svatby v rodině....záchvat smíchu na 2 dny...fakt :-D nějaké vtipy, křížovku .... poděkování, svatební menu, mapu odkud kdo přijel...zajímavé :-) atd... jmenovky jsem vyrobila já, normální čtvrtka na stojačku, cca 8x8 cm, na to foto daného člověka, jméno a zezadu je kdo to je v rodině ... např syn syna babičky nevěsty. ..... :-D celkem makačka to dát dohromady :-D dárečky a čokoládky - nezabere to moc peněz ani času, jen to chce nápad a nám se to moc líbilo ..... víme, že je tím všechny potěšíme....
Profilova fotka
ivu tak to mě uklidňuješ - já si zrovna říkala, jestli nemám přiobjednat ještě minidezerty :-) ale provozní mi taky furt říkal, jak se sladkého jí málo, tak snad to bude takhle v pohodě stačit - jsme výslužky vpodstatě zrušili, ale chci něco dát přece jen aspoň do rodiny a tak, ale to snad bude stačit z objednaného.. koláčků mám nevímkolik, mamka mi upekla z kila a teď o víkendu pekla ségra s její tchyní, ze dvou kil mouky, zjistím večer, kolik toho je... taky mám nějak pocit, že toho jídla je asi zbytečně moc, ale kdyby došlo, tak by to byl trošku trapas, tak holt asi raděj ať je toho víc :-) a jmenovky jsme jen napsali na compu, koupím barevnou čtvrtku a silnější papír bílý, na ten to vytisknu, vystřihneme klikatýma nůžkama a nalepíme na barevnou kartičku, žádné extra vymýšlení.. a abych to náhodou neměla moc jednoduché, zrovna jsem se dověděla, že bratránek nemůže na svatbu :( takže z rodinného oběda ubývají stále další.. a to nás je fakt malinko i tak.. :-(
Profilova fotka
Verunko to určitě ale nějak ted nestiham ...jak jsem psala mám 15 měsíčního prcka a přes den nehrozí abych sním něco dělala a večer si rada hodím šlofíka... :-D ty noviny musej být super ... ;-) ;-) no ja myslím že i bez těch vizitek se podkladaj ale v tom hotelu jsou v nabídce vizitky a tak asi jen dodám jmena a uvidim jak co mě řeknou jesli chcou nějak napsat na papír kde kdo má sedět... určitě kdybych se vdavala a nemělá dítě tak bych se dotoho zažrala mnohem víc ale ted ta energie není což mě moc mrzí :-| :-| ale i tak doufám že to bude hezký... holky ještrě jedna otázka..kolik máte hostu + děti a kolik vás vyjde svadba i s přípravama..šatama atd... my cca 45 hostu+8 dětí a předběžná kalkulace 80 tis :-S :-S :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?