Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
:-S :-( 8-( 8-( :-D :-D :-D
Profilova fotka
vy jste děsný zvědavky :-D
Profilova fotka
neříkej, že ty ne 8-) 8-) :-D :-D :-D
Profilova fotka
veru - upřímně, ani ne.. navíc záměr ohlašovat to na svatbě, pokud to dopadne dobře, taky nepovažuju za dobrý nápad... aniž bych nunu přála něco špatného, bohužel z více zkušeností z poslední doby z mého okolí vím, že pozitivní test neznamená, že to dobře dopadne.. a čím víc lidí to ví, tím více lidem je pak případně potřeba vysvětlovat, že to nedopadlo - což nebývá úplně příjemné a někdy to hodně bolí bohužel.. ale je to samozřejmě každého věc - my zatím mimčo zkoušet nebudeme, ale jestli se jednou zadaří, povím to jen nejbližším 3 lidem a zbytku až když to už bude vidět.. :-)
Profilova fotka
wopi... taky si myslim, ze to alespon ty prvni tri mesice ma zustat pod perinou, vzdyt tak se to delalo snad vzdycky... a spousta kamaradek kolem me prisla o mimi prave v tehle dobe nebo mela zamlkle tehotenstvi a podobne... ja bych to rekla nejdriv o vanocich, to je prece taky hezka prilezitost. :o)
Profilova fotka
vždyť já neříkám nic jiného ?..... mám stejný názor.... nikomu (krom jediného člověka) nebudu nic říkat min 3 měsíce.... ale nunu tady sama řekla, že si bude dělat testík..... a promiň wopi, ale zvědavý je každý, to mi netvrď ..... :-D :-D :-D :-D :-D cabalkova - viz nahoře. ;-)
Profilova fotka
veru - já netvrdím, že jsem nezvědavý člověk, to naopak, ale upřímně jsem ti odpověděla, že to, jestli měla nebo neměla slečna, kterou ani neznám, pozitivní těhu test mou zvědavost prostě nijak moc nestimuluje ;-) :-D
Profilova fotka
wopi . ok ...... já upřímně zase řeknu, že mě to zajímá, neznám tady nikoho osobně, ale důvod, proč tady jsem mám stejný asi jako většina (tech zvědavých) slečen/ už ne slečen 8-) prostě tak, souhlasím s tím, žže bych asi také nic neříkala do určité doby, ale když už tady jednou napíšu, že si budu dělat testík, asi počítám s tím, že se mě na něj taky někdo zeptá ....... ať už to nunu dopadlo jakkoli, přeji jí, aby to neovlivnilo její dosavadní štěstí, naopak, aby byla ještě šťastnější :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
veru - však jo, to ani nebylo myšlený nijak proti tobě, tím méně proti nunu :-)
Profilova fotka
Ahojky skoromanželky, přívětivé zprávy,pokud nejdu pozdě.Aspon pro nás http://www.novinky.cz/clanek/150836-v.... :-) ;-)
Jůůů to je fakt parádní zprava. :-) :-) :-) Teď jen aby jim ta předpověď vyšla. Mám z toho radost. Jinak dnes jsem byla u vizážistky, udělala ze mě úplně jiného člověka. Zírala jsem do zrcadla na to jestli jsem to fakt já. Když se jí to povede i ve svatební den, tak budu konečně jednou spokojená se svým vzhledem. :-D :-D .
Profilova fotka
jé,tak to jsem ráda,že jsem někomu udělala radost.Moje kosmetička je nemocná,tak nevím,jak to budeme zvládat.No nervičky mi pracují na plné obrátky,hostinu naštěstí máme domluvenou.Tak snad se nic nepokazí. :-)
Článek se načítá
A co dobrého jste si vybrali na jídlo. Já zítra jedu zkoušet šaty. Teď o víkendu je měla nějaká nevěsta půjčené, tak jsem zvědavá v jakém budou stavu, naposledy jsem je viděla v květnu. Já jsem ještě celkem v pohodě, ale už na to musím myslet čím dál častěji, jak se to rychle blíží. Už jen 11dní!!!!!!!!!!!!!!! :-) Těším se a zároveň mám děsné obavy.
Profilova fotka
My budeme mít vepřovou panenku v bylinkovém mantlu a kuřecí prsíčka plněná uzeným sýrem a anglickou slaninou,podávané s cherry špízkem přelité omáčkou s lesních hříbků.K tomu bud štouchané brambory s anglickou slaninou nebo opékané brambory.Samozřejmě slepičí polévku s játrovými knedlíčky,předkrm nebude.Jinak pak bude raut.
Profilova fotka
Jitty to by bylo super že kdyby předpověd vyšla :-D taky už mě nervičky pracujou na plné obratky... :-o :-o :-o taky jsem zvědavá jak budou vypadat šaty po všech těch nevěstách..na zkoušku jdu za týden,pak ve středu kadeřnice kamoška... ted jsem ji voalla a domlouvala jak s natačkama a vyčeše a dodělán kulmou tak jsem zvědavá... :-D
Profilova fotka
Teda Amelie to vypadá jako obr lahudka :-D :-p :-D :-p :-D my máme klasiku ale předkrm je něco na toustu s lososem...
Profilova fotka
asi,jak to čtu jsme všechny zvědavé,na naše šatičky.
Profilova fotka
Snad to bude všechno podle našich představ... :-) Ale díky,uvidíme,doporučil nám to šéfkuchař.
Ivu, to víš, že by to bylo super, kdyby nám svítilo sluníčko. Jak tak pořád lilo, tak jsem přemýšlela nad tím, kdo vlastně u nás vymyslel takovou kravinu dělat svatbu na podzim, když je tak hnusně. No tuto neděli jsme byli v parku, venku krásně svítilo sluníčko a já si uvědomila, že jsem to byla já, kdo to chtěl mít na podzim. Miluju barevné listí a barvy podzimu,jen přes ten déšť jsem na to nějak zapomněla. Amélie, teda vy to máte specialitku, jak to tak čtu tak jsem na to dostala úplně chuť.Teď si připadám, že jsme to menu oproti vám dost odflákli.
Profilova fotka
Jitty neodfĺákli určitě..co máte? no já taky miluju podzim ale babí leto a tak jsem doufala že bude..a třeba se nám to ještě splní :-D
Profilova fotka
My jsme o tom nerozhodovali,řekli jsme jen co tam chceme mít za maso a on nám to tak doporučil,no myslím si že jste nic neodflákli...Nejde přece o jídlo....
Profilova fotka
Tak holky, nejen ze jsme museli prelozit obrad do jineho kostela, protoze kolem toho naseho bude najust v "nas" den jarmark, tedy rachot a nikdo se tam nedostane, nejen ze jsme meli mit poledni setkani rodiny na novem domecku, ktery se nakonec nestihl dodelat, takze jsme museli hledat jinou variantu a budeme v mistni hospode, ale jeste navic se mi rozjel nejaky prusvih v praci, kde mame prave auditory a tak trochu se hleda obetni beranek... dneska jsem to uz fakt nezvladla, ruply mi nervy a ja se regulerne sesypala... tak doufam, ze to uz bylo do tretice vseho dobreho, a ted uz to zase bude jen cesta nahoru...... :-|
Profilova fotka
Cabaková a to máš být ty ten obětní beran :-S :-S :-S
Profilova fotka
Teda obětní beránek :-D :-D Bude to všechno dobrý,holky já tedka jsem v obavách,myslela jsem že to dostanu a 5 dní meškám,bojím se abych to nedostala na svatbu... :-|
Profilova fotka
Ahojte holky, doufám, že nevadí, že jsem Vám sem vlezla... ale když si vzpomenu na ty nervy, který jsem před měsícem taky měla, tak mi nedá, než dodat všem trochu odvahy, určitě to dopadne dobře a za ty stresy to bude stát ;-) Tak hlavu vzhůru, přeberte tu zářijovou štafetu s těma nejhezčíma svatebníma zážitkama!! :-D
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem dnes byla na zkousce ucesu a jsem uplne nadsena akorat nevim jestli mit zavoj nebo ne :-. Se nam to ktati devcatka co??
Profilova fotka
Jojo,krátí Lidu :-D a nemáš fotečku učesu?
Profilova fotka
Tak už je říjen.....
Profilova fotka
Tak jsem jeste zaskocila, nacerpat neco pozitivnich myslenek, nez se vydam do prace, kam se mi dnes faaaakt nechce, nomalne se tam vylozene bojim... :-( Kdyby me rovnou vyhodili, bylo by to snad lepsi nez tohle vakuum a nejistota, jestli jo nebo ne... ach jo... tak drzte palce, at preziju..... :-S
Profilova fotka
Cab, držím všechny čtyři.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?