Menu Forum

Říjen 2008

(Zamčená)
18. bře 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
amelie001
Registrovala se 21. března 2007 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Má 21 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
amelie001
Registrovala se 21. března 2007 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Má 21 přátel. Region Uherské Hradiště.
 My jedeme tedka na předsvatební cestu,píšu vzpomínky a poznámky do naší knihy.Jinak svatební cesta bude v zimě.
12. zář 2008 ve 20:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jjiittyy
1
Registrovala se 2. října 2007 na beremese.cz. Přidala 224 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jjiittyy
1
Registrovala se 2. října 2007 na beremese.cz. Přidala 224 příspěvků. Má 9 přátel.
 Margi...Madeira to zní romanticky, opravdu krásný svatební dar emoticon . Děkuji za pochvalu, u starších ročníků, jsem s ním moc nepochodila, prý je moc obyčejné... prostě na jejich holubičky to nemá..... emoticon

Ami... do jaké knihy?
12. zář 2008 ve 21:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amelie001
fotoportrét
fotoportrét
amelie001
 do našeho svatebního průvodce emoticon http://www.knihycz.cz/nas-svatebni-pruvodce--P16810
12. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jjiittyy
1
fotoportrét
fotoportrét
jjiittyy
1
 aha, tak to vidím poprvé, nevěděla jsem, že něco takové je emoticon
12. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amelie001
fotoportrét
fotoportrét
amelie001
 je to fajn,zapisovat a vylepovat fotky,je tam i místo na vzkazy
12. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amelie001
fotoportrét
fotoportrét
amelie001
 jejda zase je den pryč. emoticon Už se nám to blííížííí.A to neúprosně... emoticon emoticon
13. zář 2008 v 09:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
chara
Registrovala se 18. května 2008 na beremese.cz. Přidala 166 příspěvků. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 18. října 2008
    Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
chara
Registrovala se 18. května 2008 na beremese.cz. Přidala 166 příspěvků. Region Ústí nad Orlicí.
    Region Ústí nad Orlicí
 ahoj holky, tak mame uz prstynky doma. Premyslim, co na krk a jake nausnice a naramek. Nemam vubec potuchu. Co mate vy? A hlavne stale dilema, ze me bude zima. Dnes je treba nadherny podzimni den, ale kosa. Ja mam objednany jen sal z organzy, me se bolerko nejak nelibi - a tak se trapim.
Muj skoromanzel je nyni v Gruzii a prijede az den pred svatbou. Je to vsechno dost na me. Kdybych nemela nase a kamarady, tak to asi nedam.
13. zář 2008 v 11:22  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
rebelie (34 r.)
1
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 621 příspěvků a 3 alba. Má 40 přátel. Region Praha.
    Na Chvalském zámku (Praha, Horní Počernice), Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
rebelie (34 r.)
1
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 621 příspěvků a 3 alba. Má 40 přátel. Region Praha.
    Na Chvalském zámku (Praha, Horní Počernice), Region Praha
 ahoj holky, tak jsme dneska vyzvedli prstýnky a jsme spokojení, líbí se nám... Jinak mě tento týden čekají zkoušky u švadleny, vizážistka, schůzka s fotografkou a ještě bych chtěla sehnat boty a domluvit květinářství a koláčky... A teď o víkendu bychom měli dát dohromady oznámení, aby už konečně bylo... Je to celkem hukot, svatba je za 5 týdnů a já teď ještě jedu na 12 dní na školu v přírodě... Jsem opravdu zvědavá, jak to vše stihneme...
13. zář 2008 ve 14:17  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jjiittyy
1
fotoportrét
fotoportrét
jjiittyy
1
 Ahoj nevěsty, ráno jsem byla venku a je tam pěkná kosa, nějak jsem si to nepřipouštěla, ale taky začínám mít obavy, že v těch šatičkách a i když mám kabátek budu mrznout. Nerada bych z toho onemocněla, protože hned v úterý odjíždíme na dovču. Včera jsme ještě vydali na nákupy, sehnat sandály nebo nějaké lehké letní šaty bylo už pomalu nemožné.
Charo: já mám já mám do uší jen takové drobné perličky a na krk taky, přemýšlím, ale jestli by to nechtělo něco výraznějšího.........., na náramek jsem zapomněla nebo to mě spíš ani nenapadlo, taky se po něm ještě podívám, možná, že by nebylo špatné si ho pořídit, když mám všechno tak jednoduché, třeba by to trochu oživilo, ten můj strohý styl.
14. zář 2008 v 10:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
amelie001
fotoportrét
fotoportrét
amelie001
 Ahojky,
tak že se nám ochladilo je blbý,akorát mám strach jak budeme mít v říjnu.No asi se poptám na něco přes ruce,abych drhouškovi nezmrzla.No a rebelie,máš moc krásný šatičky. emoticon
14. zář 2008 v 10:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
chara
    Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
chara
    Region Ústí nad Orlicí
 holky, nadepisuju obalky a uplne zjistuju, jak je otrava dohledavat presne adresy, kde kdo bydli... ale zase je super, ze se da oznamit takhle hezka vec. Dneska me to bavi " se vdavat"
14. zář 2008 v 15:05  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
cabalkova
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 339 příspěvků a 2 alba. Má 39 přátel.
  • Svatba byla 11. října 2008
    V kostele v Černošicích a v penzionu v Loděnici, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
cabalkova
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 339 příspěvků a 2 alba. Má 39 přátel.
    V kostele v Černošicích a v penzionu v Loděnici, Region Beroun
 Tak holky, ja mam peknou jobovku.... dneska nam pan farar rekl, ze se pred dvema dny dozvedel, ze mestsky urad povolil u "naseho" kostela akorat na den nasi svatby Havelske posviceni, takze tam budou miliony stanku, aut, muzika, binec, nepujde tam zaparkovat a urcite bude ten rumrajch slyset az do kostela... tak nam nabidl, at to presuneme do kostela do Cernosicm (o 3 km dal), coz teda asi nakonec udelame, akorat to neni ten nas vybrany kostel a taky vsechna oznameni jsou davno poslana a vsichni vedi, ze to ma byt v Radotine... tak to znamena vsechny obvolat, vysvetlim jit, ze maji jet jinam a na vrata dat ceduli, ze svatba je, ale v jiny vesnici... a doufat, ze nas vsichni, koho bychom pripadne nesehnali po telefonu, najdou... no to se mi snad zda... emoticon emoticon emoticon
14. zář 2008 v 18:33  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
chara
    Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
chara
    Region Ústí nad Orlicí
 cab: urcite je to prace navic, ale to vsichni pochopi a aspon budete mit klid. Stanky nebrat. Pak musis dat vedet, kolik lidi dorazilo do Radotina i pres Vase usili zmenu vysvetlit.

Ja byla v nedeli na poste v Jindrisske- a bylo to hrozne romanticke posilat tu kupu oznameni a rucne tam lepit znamky.

Zitra me ceka objednavani dortu...
15. zář 2008 v 01:31  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vendelinka1
Registrovala se 23. července 2008 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Opava.
  • Svatba byla 10. října 2008
    V Hradci nad Moravicí pod Bílou věží, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
vendelinka1
Registrovala se 23. července 2008 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Opava.
 Ahj holky, taky se přidávám, svatbu máme 10.10. v Hradci nad Moravicí a připadá mi, že to strašně letí. Už máte všechno zařízeno? Já teda ne...
Ale počasí se nebote, poslední roky by říjen vždycky moc hezký, tak snad to letos taky vyjde emoticon))
15. zář 2008 v 08:44  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
latunka
Registrovala se 20. února 2006 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 9 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latunka
Registrovala se 20. února 2006 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 9 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky emoticon Tak já se přidávám s říjnovou svatbou - máme jí 11.10. v Hořovicích emoticon a jsem na tom jak vendelinka - skoro nic nemám zařízeno,takže jsem si napsala na papírek úkoly na tenhle týden a snad se mi podaří všechno splnit emoticon A říjen bude určitě hezký - jestli vyleze sluníčko,tak mě osobně se bude barevný podzim líbit víc než "zelené" léto emoticon V pátek jsem si došla na melír a zastřihnutí vlasů - no pani kadeřnice mě trochu zklamala,myslim,že mi to ustřihla víc než je zdrávo a nepůjde z toho udělat drdůlek emoticon A melírek bude potřeba ješě přidělat,je to dost tmavé - ale to chápu,že se nedá napoprvé odhadnout,lepší jít 2x než si upálit vlasy emoticon
15. zář 2008 v 09:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vendelinka1
fotoportrét
fotoportrét
vendelinka1
 latunka: to určitě. Já jsem byla minulý týden zkoušet svatební vlasy, PAvlínka mi vytvořila na hlavě nádherný zmatek, ale s asi 50 sponkama, po pár hodinách mě z toho bolela hlava jako čert. Takže asi budu mít nakonec něco jednoduššího. No každopádně jsme jako zatěžkávací zkoušku šla ve svatebním účesu na cvičák (běhám s pejsky agility) a účes nevydržel. Takže těžko říct, jestli by vydržel tanec na svatbě samotné emoticon
Ale na melírek bych taky měla zajít, Pavla už ví co a jak, tak to snad sfouknem napoprvé.
Dneska můj skoromanjel dělá státnice, tak držte palce emoticon
15. zář 2008 v 09:06  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
 No já potřebuju mít něco utaženýho,protože chci aby vynikl závoj - budu mít až na zem a když mi tam tajtdlíkujou vlasy kolem obličeje,tak se to navzájem tluče emoticon Skoromanžovi samozřejmě držim palec emoticon
15. zář 2008 v 09:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vendelinka1
fotoportrét
fotoportrét
vendelinka1
 No já si se závojem zatím moc rady nevím, mám ho zabukovaný v salonu, ale nejsem si jistá, jestli ho chci nebo ne. Varianta pro mě je čelenka nebo korunka a vlasy se mi líbí takové napůl, když jsou trochu utažené, že jde vidět krk a trochu když to vlaje emoticon takže uvidíme emoticon
Latunka, budeš si dávat nějaké fotky do předsvatebního alba?
15. zář 2008 v 09:29  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
 Asi budu,ale jsem v práci a stěží stíhám "diskutovat",takže snad jestli budu mít doma chvilku emoticon
15. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lidunka1981
Registrovala se 9. května 2008 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
    Na zámečku v Brně-Líšni, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
lidunka1981
Registrovala se 9. května 2008 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
    Na zámečku v Brně-Líšni, Region Brno
 Ahoj holky tak dofam ze nebudeme mit takovou kosssu. Je to mazec emoticon
15. zář 2008 v 09:46  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
saraned
Registrovala se 5. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
saraned
Registrovala se 5. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Region Zlín
 Holky zkratka podzim no! emoticon ja jsem s tim teda castecne pocitala, i kdyz by mi opravdu nevadilo krasne babi leto emoticon emoticon Nechme se prekvapit, jeste neni jiste jak bude emoticon Ja nemam rada vedra, radsi chladno... proto jsem si vybrala takovy termin, jaky jsem vybrala a ze je to podzim - pocitam se vsim emoticon i s destem i chladnem! Vzdyt takovy podzim je
15. zář 2008 v 09:55  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lejnka
1
Registrovala se 19. března 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lejnka
1
 Ahoj všici, tak dnes jdu na zkoušku ucesu, tak jsem zvedava emoticon prstynky uz mame a dokonce jsem objevila krasnou francouzkou kravatu..chybi nam uz jen vesta pro skoromanžu..Jinak pry ma byt na zacatku rijna babi leto, tak se tesimemoticon
Oznamko mame rozeslane..takze ted je takovy klid pred bouri emoticon
15. zář 2008 v 10:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
 Já mám podzim ráda,takže s tou zimou taky počítám - lepší chladno,než mít třeba klasický letní přívalák,to je pak asi vyloženě ztracený, kór když to někdo má naplánovaný venku emoticon emoticon Já doufám,že bude krásný sluneční den a všechno bude úžasně barevný emoticon Teď je to taky teplotní šok - minulý týden vedra na padnutí a najednou klednra jak v Rusku, v tom říjnu už budeme zvyklejší - doufám emoticon
15. zář 2008 v 10:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
 lejnka ahoj emoticon Tak to i závidim emoticon Já oznámka rozešlu snad zítra - večer si to pěkně nadepíšu a připravim - si myslim teda emoticon Prstýnek jsem si musela nechat zvětšit,asi jsme to s pani zlatnicí špatně změřili a vůbec mi nešel sundat a takřka ani nandat emoticon No a ženich má kvádro objednaný z Quelle,tak snad bude dobře vypadat - trošku jsme ro riskli, protože jsme nechtěli kupovat nic vyloženě svatebního,aby se to pak dalo ještě někdy použít.
15. zář 2008 v 10:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majka147
Registrovala se 18. března 2008 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
  • Svatba byla 25. října 2008
    V Perné, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
majka147
Registrovala se 18. března 2008 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V Perné, Region Břeclav
 Ahojte holky, to počasí je docela síla, ale ňák to bude...
My máme do svatby ještě 6 týdnů, takže jsem v klidu. Na konci října už musím předpokládat i sníh emoticon
15. zář 2008 v 10:18  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojda emoticon No ale ono nevěsta na bílém sněhu - to se mi taky moc líbí emoticon
15. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majka147
    V Perné, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
majka147
    V Perné, Region Břeclav
 To mně taky...
15. zář 2008 v 10:56  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lejnka
1
fotoportrét
fotoportrét
lejnka
1
 latunka: neboj, to jim bude stacit..zatim je porad cas emoticon ja ty oznamka chtela taky posilat pozdeji ale mamka me uhanela, ze uz je cas emoticon
Jinak s quelle mám dobré zkušenosti, tak určitě bude fešák emoticon my taky máme sako i kalhoty už od pokračovacích tanečních kurzů a nechce se nám dávat penízky za jiné nebo za půjčení..vsak mu tohle taky slusi..
pocasi musi byt krasne..mame obrad venku emoticon
15. zář 2008 v 11:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
wopi
Registrovala se 3. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 177 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 4. října 2008
    V Brandýse nad Labem, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
wopi
Registrovala se 3. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 177 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    V Brandýse nad Labem, Region Mladá Boleslav
 tak hlásím, že se nám to nějak kvapem blíží a úkoly postupně plníme, zrovna jsem objednala pro nás a tchyni v místě svatby ubytování, tak snad nakonec všechno zvládneme a stihneme... oznámení jsme dovyráběli v sobotu, teda část jsem už posílala mailem, dnes pošlu kus poštou, zítra zbytek poštou a částečně rozdám osobně, máme babský dýchánek...
jinak jsem byla v sobotu na zkoušce šatů a jsem z toho nějak nešťastná, jsem najednou zjistila, že jsou fakt hodně zdobené a nějak se mi nelíběj už.. ale snad jen zbytečně panikařím... jinak jsem chtěla nějaký kožíšek, ale půjčovna nevede, takže budu mít jen saténovou štolu.. a kdyby byla hooodně zima (což nebude, očekávám nádherné babí léto emoticon), tak mi kamarádka půjčí svou pelerinku kožíškovou - akorátže ta je smetanová a já budu mít bílé šaty - ale lepší, než umrznout...
jinak sígra s její tchyní napečou koláčky, tak mi zbývá jen sehnat cukrárnu, vymyslet dort a domluvit hostinu - menu a tak.. a ženichovi koupit kravatu, jinak máme myslím splněno... teda koupila jsem si v sobotu punčochy a jsou blbý, tak ty budu muset ještě někde sehnat, ale to už snad nebude problém...
15. zář 2008 ve 12:07  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
gabikri (45 r.)
3
Registrovala se 27. května 2008 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 1 inzerát. Má 6 přátel. Region Praha - východ.
    V Praze ve Vrtbovské zahradě, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
gabikri (45 r.)
3
Registrovala se 27. května 2008 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 1 inzerát. Má 6 přátel. Region Praha - východ.
    V Praze ve Vrtbovské zahradě, Region Praha
 wopi : neboj, 4.10. bude krásné babí léto emoticon
15. zář 2008 ve 12:13  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.