Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
sijen: No, já sice učím biologii, ale s tím vínem nevím. Máme doma na zahradě takové ne zcela plané, ale nejsou to žádné velké hrozny jako z obchodu.. no a zatím ještě nejsou úplně zralý, ale zase nevím, jestli vydrží ještě do konce října... a bohužel na vínu je dost vidět, když je starší... myslím, že ta jablíčka jsou sázkou na jistotu... Jo, oznámení - my se bereme za 5 a půl týdne a oznámení také nemáme... s tím holt nic nenaděláme. Většina kamarádů a velká část rodiny to už stejně ví, tak snad všichni, které bychom tam chtěli, budou mít čas a dorazí, i když se oznámení opozdí...
Profilova fotka
:) díky za reakci Rebi. No já se pomalu smiřuju s náhradou dekoračních plodin ;-) a to naše oznamko jsem zvědavá jak dopadne, protože ho mám kreslit (přání přítele; já bych objednala asi z Losin)- na což se těším, zato na to není moc klidu - tématický plány, vypsat projekt kamsi, zvací dopisy zas z jinýho, atd... no hnus velebnosti.
Profilova fotka
cab - ja to vubec neumim dat na rijnove nevesty to moje oznameni. Jak? Je to dobry napad, protoze se mi nechce davat svatebni album sem, ja se hrozne stydim - ale jako cast nasi rijnove skupiny - to beru.
Profilova fotka
Jjiittyy, to já zase mám velké oslavy ráda, takže se na to těším. No a s přípravama tak nějak bojujem. Spoustu věcí ještě nemáme, ale taky myslím, že se to ještě v pohodě zvládne. I když nás čeká vinobraní - příští víkend už začnem - a to je spousta práce - máme tři vinohrady a každý se sbírá jinak, do toho vyrábím víno (ale naštěstí mi s tím pomáhá přítel, takže úplně sama na to nejsem). Jinak holky, já bych taky přispěla oznámením, ale nechci za přítelovými zády, takže nejdřív se zeptám, jestli mu to nebude vadit (nechci si dělat zle) a když tak ho pošlu. Sijen: máš to stejně jako já a plané víno - no, nevím, co přesně si pod tím vybavit, ale můžu ti říct, že tady na konci října budou ještě vinohrady zelené - pokud nezačne mrznout, to by listy opadaly a nějaké hrozny snad taky ještě budou - určitě martinské (martiňáky) - to jsou hrozny, které vyrůstají na fazochách - zálistcích - a vlastně ani nedozrávají. No, a pak snad, když bude hezky, budou ještě ryzlinky. Ale s planým vínem ti neporadím, to fakt nemám zdání.
ahoj holky, oznámko ráda přidám, ale asi do albíčka. Musím ho vyfotit :-D Včera jsme byli u pana faráře. No a už to máme všechno za sebou. Hned nás vzal před oltář a už jsme řešili jak budem stát a co budem muset dělat. Bylo to poučné a zábavné. Už se těšíme. Slib máme krásný, taková ta tradice. Já Zuzana odevzdávám se tobě Radku .........atd.....atd...... Snad to nespleteme :-D :-D :-D Květinku už mám, a taky pro maminky a pro družičky mám náramky z květinek a pak bude samovýroba velkeho srdce na auto. Jsem zvědavá. A co u Vás? nějaké novinky? HOlky já jsem tak nervoznííííííí, je to neuvěřitelné. :-D
Profilova fotka
Nunu, kytku ti závidím, já pořád nevím.... ]-( Už mě to štve. Ale dneska se zastavím v květinářství a domluvím si schůzku. Všichni okolo je dost chválí, že kytky dělají krásné, tak uvidíme... ;-)
Profilova fotka
char.... oznameni si dej k sobe do albicka, ja si ho stahnu a pak ho dam do Rijnovych nevest a ty si pak vymaz. Anebo mi ho posli jako jpg na klaricab@volny.cz a nemusis si ho do albicka davat vubec.... to jsem rada, ze jste se toho napadu chytly, tak jen posilejte, at se nam oznamka v albu mnozi a mame prehled.... My to mame dneska presne za mesic, v noci jsem se probudila a snad dve hodiny jsem sebou hazela, nez jsem zas usnula, zacinam byt pekne nervozni... ale nastesti je vse podstatne zariceno a co nebude, to proste nebude... Jeste dneska chci zavolat varhanikovi, nakonec nemuze a slibil kontakt na jineho, ale ten se neozval, tak to musim prozkoumat, jak to vlastne je... nunu.... taky budeme mit tenhle slib, akorat pritel tvrdi, ze se ho v zivote nazpamet nenauci, tak jen doufam, ze pan farar bude ochotny nam ho predrikavat... jinak to ten muj nezvladne.... ja bych se ho teda radsi naucila a rikala to sama, prijde mi to hezci, ze do toho knez tak nevstupuje, ale co nadelam, kdyz skoromuz nechce, tak nechce... ;-) PS: Jak jste na tom nakonec se zavojema, budou? A korunky?
Profilova fotka
Ahoj, závoj určitě a korunku mám taky, ale musím vyzkoušet, jak to bude k sobě vypadat. Závoj budu mít jednoduchý, dlouhý asi do půli noh, olemovaný krajkou. Tuším, že korunka k tomu nepůjde, ale zkusím to. Až si závoj sundám, ať nemám prázdnou hlavu - nebo můžu do vlasů něco jiného. Uvidím, co na to kadeřnice.
Profilova fotka
sijen... a co koupit normalne v obchode takove to ůhrozinkove" vino... ma malinke kulicky takove zluto-zelene barvy a vypada moc hezky... a kdybys k tomu dala na stul barevne listi, urcite by to delalo super paradu... :-)
Profilova fotka
závoj nebude, korunka nebude, dneska jdu k paní květinářce, tak doufám, že se s ní domluvím, aby mi udělala nějakou květinovou přízdobu do vlasů - na zkoušce jsem tam měla umělou kytičku a vypadalo to poměrně pěkně.. jako k závojům mám "odpor" (co se týče závoje na mne, jinak se mi na někom líbej) od začátku, ani by se mi to k šatům myslím nehodilo, takže tak... jinak oznamka budeme poštou posílat až v pondělí (pokud seženu obálky :)) , takže necelé 3 týdny před svatbou - rodina to stejně ví už dávno, kamarádi předběžně taky, tenhle týden jsem posílala nějaké pozvánky mailem.. nějak mi přijde, že bych potřebovala víc času, musím ještě nějak vymyslet, kdy zvládnu kosmetiku, manikúru, chtěla jsem jít párkrát na solárko, abyhc nebyla zelená, ale prostě čas furt chybí... no ale nějak to snad dopadne...
Já to mám od dneška za měsíc. Minulý týden jsem byla poměrně v klídku. Dnes to na mě zase padlo. Přesně jak říká wopi, potřebovala bych víc času.Zase na druhou stranu jsem do nedávna tvrdila...času dost. Tak si potom vyberte.... :-D
Nevěstinky, hlavně kliiiiiid, stačí jak zmatíííím jááááááááááá :-D :-D :-D :-D :-D Jo už se to hold blížíííííí Jinak dik Majko, že jsi napsala o tom závoji a korunce. Já mám jen závoj a teprve po tvém příspěvku, jsem přišla na to, že pak nebudu mít nic ve vlasech. Tak teda mooooc děkuji :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem právě byla okouknout svatební autíko a dobrý :-) výzdoba teda umělá nějaká, ale živých kytek by mi bylo stejně líto, jedem celkem daleko.. takže další položka na seznamu odškrtnutá - akorát teda budu ten seznam muset napřed napsat :-D ještě aby mi to večer klaplo s květinářkou a pak už zbývá jen dohodnout tu hospodu a sehnat ženichovi kravatu nebo košili (pokud vyhraje verze s rozhalenkou)
jo a dale jsem si do albíčka ty nové šatičky, tak snad se líbí i Vám :-D
Profilova fotka
nunu: hned jsem se koukla, moc sluší ;-) a ten deštníček je super.. já se snad na tu zkoušku už taky nějak vykopu....
Nunu šatičky ti strašně moc sluší, jsi kočka ;-)
Nunu...jo , jo sluší, holky mají pravdu a ženichovi a ostatním svatebčanům polezou oči z důlků až tě uvidí. Mám šaty z podobného materiálu jako jsou ty tvoje, jsou neuvěřitelně lehké. Jsem tomu moc ráda, protože jsem zkoušela i takové, které měli snad 15 kilo a tahat celý den takovou tíhu na sobě... tak to pěkně děkuji...Jak jste tady začali probírat to zkoušení, tak jsem nevydržela a volala do salónu kdy mám přijít na zkoušku. Teď jsou půjčené, mám se stavit za 14 dnů a už je přímo upraví na mou postavu. Mám strach, aby byly v pořádku. Jsou úplně obyčejné, myslela jsem, že o ně nebude takový zájem a vida půjčují se. Každopádně salon působil perfektním dojmem a šaty mam měli krásné a čisté, tak věřím, že i já je potom dostanu ve stavu s kterým budu spokojená.
Jo a ještě trochu romantiky :-) :-) http://www.youtube.com/watch?v=0kY3rn... YouTube - Westlife - The Rose
Profilova fotka
Čauky holky.Já jsem se rozhodla pro tuto písničku.Klasika....http://www.youtube.com/watch?v=NGDKlMIO2FI
Hurá, máme dort i kytku :-) :-) :-) Teď už zbývají jen maličkosti (jako ženichova košile a kravata) :-D a můžu se vdávat. tenhle víkend máme svícu, tak to bude taková generálka, škoda jen, že se tolik ochladilo. Já budu mít korunku, závoj ne, přišlo mi to k mým šatům už zbytečné - mají spadlé rukávky a na nich látkové růže.
Tak si představte co se nám stalo - dneska nám přišel dopis, že Chodovská tvrz (kde se bereme) bude tři měsíce v lešení. To by se člověk po... Kdyby to dali vědět dřív, tak to místo přehodíme. Teď už to tak necháme, ale fakt mě to štve. Aspoň že je tam docela velký a hezký park
Profilova fotka
margitule - to je mrzutý :-( (vypada to, že vas nechtěli upozornit dřív - že jsou v plánu opravy) ale máš pravdu, pěkný velký park je plus ;-), zvláště na podzim
Margi, plně to chápu, mě se stalo něco podobného, nám zas budou v kostele předělávat oltář, lešení sice mít nebudeme, ale rozvrtané to bude prý pořádně. Kdybych to věděla před půl rokem, tak si vyberu jiný kostel, ale kdo to měl v té době vědět a na faře, když jsme byli domlouvat datum, mě na to neupozornili. Teď, mě nabízeli, ať si změníme místo, ale když už máme hotové oznámení, tak to nechceme měnit. Kostel, ale bude běžně fungovat a prý mě ty práce co tam budou probíhat přikryjí aspoň nějakou bílou látkou , aby to tak nerazilo do očí. Minulý týden mě to strašně mrzelo, když jsem si přestavila slavnostní výzdobu a k tomu tu přestavbu. Dnes už to beru v klídku a říkám, si že se stávají horší věci a je nemožné mít všechno do puntíku dokonalé. :-)
Profilova fotka
Ahojky,copak je nového? :-)
Nevím, řekni, nám něco nového ty. Jak jste daleko , co už máte zařízeného a co vám ještě chybí?? :-) :-)
Profilova fotka
My už tak asi všechno,přidám fota do alba,došly nám včera vývazky,čokolády,ubrousky a tak.... budeme jenom domlouvat svatební tabuli.
My zítra ráno domluvíme kytici pro mne a pro maminky a ještě si musím najít nějakou šikovnou kosmetičku, pak už jen to menu, ale to prý máme přijít až 14 dní předem. Doufám, že už to bude konečně všechno.......
Profilova fotka
No to my taky asi 14 dní pře dvatbou máme dojít.Noa bude svíčková?Máte hezký oznamko.Kytku už zamluvenou mám,29 dní dní do svatby,to je šíleně moc blízko.Nedávno mi to přišlo že je to tak daleko. ;-)
Děkuji, chtěla jsem pořád něco jednoduchého a něco s fotkou, aby ti kteří nebudou pozvaní na svatbu a neznají mého přítele, věděli koho, že si to beru. :-)) Dnes jsem zrovna přemýšlela co budu dělat po svatbě, jsem zvyklá pořád vyřizovat, nakupovat nebo hledat na netu něco týkající se svatby a najednou budu mít útrum. :-D . Co svatební cesta bude???
taky si řikám, že to lešení, není to nejhorší, ale naštve to... Svatební cesta bude, jedeme hned 12. (2 dny po svatbě) - jedeme na Madeiru - svatební dar, těším se víc než na svatbu :-) Jo a Jity - svatební oznámení máš úplně úžasný

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?