Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Ahoj holky, tak jak se to blíží je mi hůř a hůř..U nás je to tedy zatím dobrý - protože ženicha nenechám na nic sáhnout a radši si všechno zařizuju sama ;-) Teď už mám téměř všechno a o víkendu jsem vezla oznámení - takže na oznámko reagoval můj děda jen dotazem:"Kde bude hostina?" a pak mi vynadal že pry to bude moc drahy a ze to mam udelat jinde..no bylo mi do breku.. Teď už je takovej ten klid pred bouri..a vsichni mi gratuluji a ja mam z toho vseho jen stazeny zaludek :-( Tak doufám, že mě to přejde..Ještě před měsícem jsem se radovala..a teď když se radují i ti ostatní jsem já uzlíček nervů :-( Ale asi to taky máte podobně, že? mesulka: obdivuju te ze jsi s nim vydrzela, ja uz bych to nezvladla (i kvuli tchynce), moc ti drzim palce at to dopadne podle tveho prani
Profilova fotka
mesulka: teda holka, to ti vůbec nezávidím ;-( otázka je, jestli to na něj třeba přece jen nezaútočil svatební stres nebo tak něco.. ty ho znáš nejlíp, tak si musíš sama rozhodnout, jestli to je jen úlet, nebo jestli ten člověk jen konečně projevil, co je fakt zač.. a pokud platí ta druhá možnost, tak buď ráda, žes na to přišla ještě před svatbou.. mám několik kamarádek a známých, co se do půl roku od svatby s manželem šli od sebe...
Profilova fotka
Cabalkova..no zkoušel mě to na ruku a bylo to fakt krasný..to neva že se budou třpitit i šaty..to nejsou klasik třpitky ale jakoby v pudru... ty boty byli docela hezký a já dnes byla v par obchodech a prostě nic.. ]-(
Profilova fotka
ivuu... ja si to umim predstavit, ze to musi byt krasne, videla jsem to i na nejakych fotkach nevest a bylo to hezky... ja jsem ale takova bledule, tak nevim, jak by to vypadalo... a taky zenich ma uplne cerny oblek, tak abych to do nej neutrela a nevypadal jako ze zrovna dorazil z bordelu... jdu k vizazistce zitra, tak uvidim, co mi vymysli... chce mi davat preliv, ale podle me se to za ten mesic jeste vymeje... myslela jsem dat ho tak tyden pred... no uvidïm.. je to znama, tak doufam, ze se mnou neprovede nic moc silenyho. ]-(
Profilova fotka
no já chodím ted obden na solárko..chytám se celkem snadno tak snad to bude hezký...to jo měsíc před je brzy..mě bude taky česat a melirovat kamatradka kadeřnica týden před svadbou..ted mám odrost jak prase ;-(
Profilova fotka
ja take premyslim o nejakem special pudru na dekolt...ale nikde jsem nic nevidela. Ja se asi taky blbe divam. Mesu - a co na to Vasi a Tvy kamaradi? a hlavne co na to Ty? Nelibi se mi, ze by byla "chyba" pouze u Tebe. To je nonsens.
Včera jsem při čtení přeskočila poslední stránku, tak jsem si nevšimla co se stalo Mesulce. Mesu, vím že se to lehce řekne, ale prosím netrap se tím a jak holky radili,chce to společnost, nějakou kamarádku, aby jsi nebyla sama a nepropadala depresím.. Nejste jediní kdo kdy odvolal svatbu. Můj soused jí zrušil loni tři týdny před stanoveným datem. Jel se svou vyvolenou na předsvatební cestu a domů se vrátili s tím, že svatba nebude. Jsme z vesnice, takže první týden z toho tady bylo haló, ale brzo se o tom přestalo mluvit .Ještě jak říká wopi... může to být jen předsvatební stres....
Mesu, jestli je to jen předsvatební stres, tak se to zase urovná a po svatbě se tomu jen zasmějete. Ale někde výš jsi psala, že máte problémy už dýl, ale nechceš připravit malou o tátu. Jestli je to tak, nesnaž se vztah zachraňovat jen kvůli Terezce, je ve věku, kdy by případný rozchod vnímala nejméně.
ahoj Nevěstinky, tož jsem zase tady. Byla jsem na školení, tak jen tak očkem teď pokukuju co se tady všechno událo. A je mi to moooc líto kvůli Mesulce. Já už kytku konečně mám, v květinářství byly naprosto úžasné slečny a navíc mi jedna jde na svatbu, tak jsem ráda. Jo holky, opět další problém. Byla jsem zkoušet šaty, abychom doladily šperky a to co se stalo je neuvěřitelné. Šaty měla nějaká menší nevěsta, tak je mám krátké a malé. Neměla jsem slov. Paní říkala, že to není možnéééé a další kecy v kleci. Naštěstí jsme vybraly jiné a ještě hezčí. tak zatím a co u Vás? :-D :-D
Profilova fotka
nunu: tyjo, to je síla s těma šatama =-) ještěže jsi na to přišla včas a že sis vybrala náhradní hezké.. já doufám, že tohle nehrozí, v tom salonu, odkud je mám já, je nezkracují ani jinak neupravují, když jsem je byla objednávat, půjčovali je teprv poprvé, tak doufám, že budou v pořádku.. ale teda na zkoušku s doplňky už bych se asi taky měla objednat co nejdřív.. zatím řeším kytku, doplňky budu řešit až podle toho, s květinářkou jsem se právě dohodla načtvrtek, tak snad něco vymyslíme.. mám vršek šatů krajkový, s rukávama, takže stejně nejspíš budu mít jen jednoduchý řetízek, mi ty šaty přijdou zdobné dostatečně, jen nechci mít úplně holý krk... dneska jsem začala posílat první pozvánky mailem, oznámení do pošty půjdou snad do konce týdne..
jé wopi, víš, že jsi napsala přesně 1000. příspěvek? :-D My jsme dneska konečně zamluvili minizákusky a koláčky, ale dort stále nemáme, ve vybrané cukrárně nebrali telefon, tak tam zajedeme ve čtvrtek a snad ho konečně zamluvíme
Profilova fotka
mně v neděli volala fotografka, že nemůže fotit na mé svatbě (důvod akceptuju). Týjo, všimněte si že píšu na MÉ svatbě... to o lecčems vypovídá: Přítel se zapojuje - v případě, že se ho ptám; a to pak odpovídá "jo, tak jo." ;-) No, podařilo se mi tedy nemožné - dokonce jsem si mohla vybírat ze 4 profi fotografů (25.října opravdu není moc svateb). Takže fotograka nahrazena. Doufám, že už nic nahrazovat nebudu... Mám na vás dotaz: chtěla jsem drobné hrozny planého vína (ne to kupované) jako dekoraci do kaple a na svatební stůl. No, ale myslím že v polovině října už žádné nebude, zraje to moc rychle. Netušíte v kterých končinách (nejlépe Východočeský kraj, Orlické hory?) bych mohla to drobné víno ještě v říjnu sehnat? Nebo mě napadly - jako náhrada- drobounká jablíčka. V krajním případě červené šípky. Není tu někdo "přes rostliny", kdo by mi poradil? =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
sijen: tak to gratuluju, žes to takhle rychle vyřešila :-) mimochodem, berete se na moje narozeniny :-D a jinak s tou "tvou" svatbou - mně přítel na všechno začal odpovídat "nevim" a "jak chceš"... včera jsme se chytli, jaktože se bereme vlastně AŽ v Brandýse (jsme z Prahy), že to tam jeho kolegové mají všichni daleko (jsou z různých vesnic kolem Prahy, většinou na opačné straně, než je ten Brandýs) a co jako tam ty lidi maj dělat ty tři hodiny (máme napřed jen rodinný oběd, pak focení a zábava pro známé bude až potom) - přitom od začátku jsme mluvili o tom, že to takhle bude a on se najednou tváří, že to právě slyší prvně.. vzhledem k tomu, že je mi už pár dní docela zle, docela mě vytočil a říkala jsem si, jestli mi ta svatba vůbec za tohle stojí.. takže předsvatební stres už dolehl asi až k nám.. jsem zvědavá, jak to dopadne - včera jsem si raděj zalezla s knížkou do ložnice, jinak by to nedopadlo dobře :-)
Profilova fotka
wopi... stresy prijdou do kazde domacnosti, driv nebo pozdeji... my to mame narazove taky... a jeste se k tomu posledni dobou pridava moje maminka, protoze jeji kolegyni se vdava dcera dva tydny po nas, tak holky tak trochu soutezi... nanestesi se berou v blizkosti nas, takze maminka vcera prisla s tim, ze to maji v kostele v Karliku... tak rikam, no jo, tam je pekny kostel... a maminka: no proc to taky nemate tam? No proste nemame, no... akorat ze mym pochybam uplne o vsem vcetne mista konani tyhle dotazy teda moc nesvedci... a jeste jsem se vcera a dneska narychlo rozhodla, ze chci zmenit barvu vyzdoby... a to uz mam vsechno pripravene... tak jsem objednala maslicky po netu (z Malajsie, vychazeji nejlevneji), tak ted budu trnout, jestli dorazi vcas... to by se clovek picnul, co vsechno si na sebe vymysli... a pritom o tomhle ta svatba neni... ale poructe si, ze jo...
Profilova fotka
cabal - no rodinu se do toho raděj snažím netahat, pač maj připomínky ke všemu, takže prostě jen oznamuju.. no už vidim, že to bude jedna velká katastrofa asi.. ale hlavně mě včera vytočilo, že to najednou vypadá, jak když je všechno komplet můj nápad, včetně místa svatby - já můžu za to, že jsem nic lepšího nenašla nebo co.. :-| přitom míst jsme na netu prolezli společně spoustu, osobně jsme krom Brandýsa byli okukovat i Ctěnice, ale tam měli volno až o týden později a společně jsme se dohodli, že teda necháme ten Brandýs... a to ani nechci myslet na to, že teprve musíme domluvit a objednat hostinu a s tim provoznim je to fakt komunikace nadlouho docela.... a jakékoli debaty na téma menu a podobně drahý obstará se slůvkem "nevim" .. grrrrrr....
Profilova fotka
Tak to jsem na tom jeste dobre... v hospode se mnou byl... je fakt, ze vsechno v podstate jenom odkejval, ale kdyz bylo treba tam zajet, tak jel a aspon predstira nejaky zajem... Jinak uz je tak natrenovany, ze pri vsech zminkach o svatbe nebo vyzdobe rika "hezky, jasne, to bude bezva, to se ti povedlo", takze mam dojem, ze z toho ma radost, ale vim, ze je to opravdu jen dojem a hlavne chce mit klid... no neva... pocitam s tim, ze to oceni teprve az to uvidi vsechno vcelku... chlapi na tohle proste nemaji predstavivost a je jim jedno, jestli maslicka bude ruzova, zelena, cerna nebo zadna... ja si pripravy uzivam a dulezity je, ze si me chce vzit a ma me rad takovou, jaka jsem... a to je dost co rict!!! :-) x-)
Profilova fotka
cabal - no my v té hospodě právě byli spolu, i jsme o tom, že napřed rodinný oběd, pak později rautík pro přátele, mluvili - zrovna tak jsme o tom znovu mluvili, když jsme se domlouvali s fotografkou... on se právě zajímá od začátku docela dost a všechno vlastně vymýšlíme spolu (jak už jsem psala, detailama typu mašličky, vývazky atd. se nezabýváme vůbec), akorát vizážistku jsem si vybírala sama (a to mi aspoň po zkoušce pochválil výsledek), proto jsem včera raděj spíš mlčela a vyklidila pole.. a dneska ani nedělám uraženou, jen jsem mu napsala, že teda hospodu dneska řešit nebudu, když mi furt neřekl, jak si to teda představuje :-) samozřejmě mi přišlo, že to mám nechat tak, jak jsem říkala :-D ale prostě se mi nechce.. večer to probereme snad doma v klidu.. ta hospoda, kde snad budeme, má vedle i bowling (stejný majitel), tak mě napadlo, že tam můžeme objednat na to časné odpoledne dráhu nebo dvě a když někdo nebude chtít courat po Brandýse, může si zakoulet, tak uvidíme, jestli mi to pan provozní schválí... ale dneska to asi fakt raděj nechám být ještě... jinak nemělas už mít za sebou taky zkoušku svatebního česání a líčení, nebo se pletu? pokud ne, jakpak to dopadlo?
Profilova fotka
wopi... ten bowling je super napad!!!! Urcite to zkus domluvit, hoste to urcite oceni!! Jinak vcera jsem byla u vizazistky, pristrihla mi trochu vlasy a udelala preliv (do tizianova, skoro manzel na mne mohl vecer oci nechat!!!!) a cesani a liceni jsme domluvily, vyzkousely celenku a pod., ale nezkousely jsme to komplet provest, jen jsme si domluvily tvar ucesu a barvy a styl liceni... vizazistka je kamaradka a vzdycky, kdyz neco navrhne, tak to presne sedi, takze se tesim, protoze vim, ze jsem v dobrych rukach... jo a taky mi neco provede s dekoltem a rukama, aby to vypadalo k svetu, ale vymluvila mi samoopalovani air-brush, ze kdyz s tim nemam zkusenosti, tak s tim nemam pred svatbou experimentovat... a na solarko ja nemuzu, protoze se opaluju do cervena... tak se budu mazat nejakym telovym mlickem s pridavkem samoopalovaciho kremu, dela mi to takovy hezky odstin do bronzova, to mam vyzkousene... tak jen nebyt lina a kazdy den poctive mazat. x-)
Profilova fotka
Jo a jeste: manzel slysi tak akorat na to, ze ma zaridit medovinu od sveho kamarada z vyzkumneho ustavu vcelarskeho... vim, ze tim jeho hranice zarizovani konci, ale neva... ;-)
Buďte rádi, že se Vám do zařizování chlapi nepletou. :-D :-D Přidala jsem do alba to oznámení, tak se mrkněte, je obyč, pro nás bylo rozhodující, že nás vyšlo hodně levně, protože ho rozdáváme úplně všem našim kamarádům.
Profilova fotka
JJiittyy, ty jsi z Lačnova? Mám tam rodinu a taky všude okolo - Tichov, Drnovice, Vysoké Pole....
Majko, jak je ten svět malý, co??? :-) :-) :-)
Profilova fotka
No, to jo teda... :-) Moje babička pochází z Tichova a děda byl z Vlachové Lhoty. S Valašskem jsme úzce spjati. Už jsem tam taky byla na několika svatbách - a velkých svatbách, děláte taky takovou?
Bude nás kolem 70, takže si myslím, že to až tak velká svatba nebude, běžně tu lidi mívají kolen 100 až 120 lidí. A co vy, bude velká svatba??? Bude k Vám z Valach vypraven autobus ne-li dva?? ;-) ;-)
Profilova fotka
No, tak to nebude, bohužel, bylo by veselo. Taky neděláme extra velkou svatbu - asi 50 lidí. Ale je to asi měsíc a půl, ženil se můj bratranec, a to byla větší svatba a Valaši samozřejmě nechyběli. Jinak, máš to zítra za měsíc, těšíš se?
Profilova fotka
Ahoj jito, tak jsem soupla tvoje oznameni do naseho spolecnoho alba... ale bojuju s tim svym, mam ho jen jako pdf, tak jeste musim vyzkoumat, jak z toho udelat jpg.... jinak jsem se dnes rozhodla zmenit barvu vyzdoby, tak jsem na to zvedava, jak to stihnu.....
Kdyby jsi mě to nepřipomněla, tak to ani nevím. Já se těším, hlavně na to až to bude za mnou. Nejsem příznivce takto velkých oslav, pro mě by bylo nejlepší vzít se někde v tichosti a bez větších okázalostí. Ale akceptuji přání svého nastávajícího a rodiny mít větší svatbu. Ještě nám chybí zařídit pár věcí, to hlavní snad máme a ten zbytek za ty zbývající čtyři týdny zvládneme obstarat . Těším se hlavně na to, že budu se svým skoromanželem více času spolu, teprve po svatbě začneme spolu bydlet..... A jak pokračuješ v přípravách ty?
Cab... já jsem s tím maturovala pomalu dva dny, než jsem to vhodně upravila, už jsem si připadala jako neschopný blbec, čirou náhodou jsem na to přišla :-D :-D
Profilova fotka
Tak holky, mame nasledujici album.... http://www.beremese.cz/album/album.ph...... kdo budete chtit, soupnete si do albicka priprav oznameni a ja ho do alba pretahnu, pak si tam muzeme dat svatebni fotecky... ;-)
Profilova fotka
cab: moc pěkný nápad. já budu oznámení teprve dělat. Tak snad to zvládnu alespoň z půlky o tomto víkendu. Oznamuje se asi dva měsíce dopředu.., tak budeme ne-originálně několik týdnů pozadu ;-) Holky zkuste popřemýšlet, jak to mám vyřešit s tím planým hroznovým vínem. (str.34/ 22:40) Ja prostě CHCI SLYŠET:) že v polovině října ještě budou krásný hrozny planého vína ... ;-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?