Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
jittty... my prstynky budeme resit taky az za cas, nasi nam ale daji nejake zlato a neco mam i ja, tak snad to nebude takova palka... nakonec si je nechame udelat podle sveho, ty, ktere bysme chteli, jsme stejne nikde nenasli... dekuju za uklidneni s tou pripravou, snad to bude v poho... U nas to asi nebude takhle hromadne, pan farar se chysta na deset sezeni... no tak snad to nejak zhusti, ze to kdyztak zvladnem rychleji. :o) My budeme cele leto doma, resp. na domecku, kam bychom se meli stehovat, tak nas tam ceka spousta prace a dodelavani... dovolena bude az po svatbe, tyden po vyrazime na ctrnact dni do Provence, uz ted se tesim!!
Profilova fotka
trexx... vitej u nas... :-)
Profilova fotka
Cabalkova: u nas pan farář taky chystá 10 sezení a také doufáme! že by se to zkrátilo bo za ním dojíždíme přes 150km. A teda Provence závidím - to bude nádhera:) Holky už máte vyřešený tip šatů? Já se pořád nemůžu rozhodnout! Asi si je nebudu půjčovat, buďtou ušít nové nebo koupit už nošené od nevěsty.
Profilova fotka
nepodívala jsem se o stránku dozadu, kde jste řešily šaty - tak se omlouvám :)
sijen: Já už šaty mám :-) nejsem moc perfekcionistická, co se toho týče, tak jsem vzala první, který mi dobře seděly a nebyly ušmudlaný a mohla jsem se v nich volně pohybovat :-) Náš pan farář taky chystá 10 sezení a musíme to nahustit do 3 měsíců, tak snad to nějak stihneme. Podle přítelových státnic ještě uvidíme, jestli svatbu neposunem, vyskytly se nějaké komplikace s diplomkou, tak za něsíc budeme vědět, jak to dopadne, už z toho chytám nerva za něho :-(
trexx:Ahoj! A jaký máte datumek?
Profilova fotka
ros... no ja doufam, ze pripravu zvladnem... jestli to pocitam dobre, muzeme zacit v cervnu... do rijna cas... spis jsem nerovzni, ze nas farar nefunguje, takze nemam potvrzeny ani datum a pritom uz bych chtela zamluvit hospodu a fotografa, abych mela jistotu, ze pro nas budou mit misto... snad uz bude pristi vikend fit natolik, ze by se s nim dalo aspon to datum domluvit... priprava se pak zvladne... kamaradi spechali, tak jim to nahustil do tri sezeni a taky to slo, vsechno je jen o dobre vuli... Tak drzim vsem (i sobe palce) a ¨snaz se byt v klidu, jak rikala moje moudra maminka, holka si to ma uzit cele, vcetne toho chystani, tak si to nekazme. :-)
Profilova fotka
sijen... jdi na zkousecku do salonu, at zjistis, co ti slusi ... a pak si takove nech usit nebo si je kup, neni nad to mit vlastni satky. :-)
cab.: Je tak at se pan farar uzdravi! Jsou to nerviky :-) A Provence je můj sen!! To máte úžasný :-) My cestu zatím vůbec neřešili, uvidíme podle penízků :-) ale pro nás bude luxus už jen to, když budem kdekoli pod střechou, zatím jsme jezdili všude jen se stanem x-)
Profilova fotka
ros... ja si nejdriv taky rikala, ze zadna svatebka nebude, uz tak nas to bude stat majlant, ale pak zasahla maminka a rikala, ze nam na pronajem domecku daji hotove penize misto svatebniho daru, tak jsem do toho sla, protoze, jak rikamami, je to jednou za zivot a clovek si to ma uzit. Tak jsem ji vdecna, ze me takhle usmernila... jinak si do toho moc zasahovat nenecham. maminka by me nejradsi videla v jednoduchych satech, a ja chci byt princezna... chvilema je to boj... taky doufam, ze pan farar bude v poradku, bohuzel je to neco vaznejsiho, jatra, nemocnice.... no uvidime, uz to musim zacit resit... aspon to datum zabukovat.... ach jo.... ale tesim, se moc, rano kdyz se probudim driv, tak lezim v posteli a v hlave mi bezi film, jak to bude... nadhera... :-)
Doufam,ze se vam farar uzdravi,my jsme s nim domluveni,ze se zastavime a termin nam drzi,jen nam to nevychazi,protoze ja mam porad tolik prace se skolou.Resit svatbu kolem toho vsechno a delat diplomku a pripra va bytu je uz nad mou hlavu,tak kdyz nemas takove starosti kolem urcite to v klidu stihnes. Ja jsem casto nerozhodna,hlavne v satech,tak nam to dlouho trva,ale bavi me to.Ted momentalne cekam na konzultaci s dipl.,tak zabiju timto chvili cas,ale trva to dlouho a ja jsem chtela dneska jit kouknout na saty. Tak se zatim mejte.
pavla: Ja uz na slovo diplomka zacinam byt alergicka :-) Preju at ti konzultace dobre dopadne hlavne!!!! cabalkova: Tak na to se tesim, az se jednou probudim a budu si predstavovat tu nadheru a ne stresujiciho pritele s prilis puntickarskou konzultackou :-) :-D Snad se pan farar uzdravi, at to muzete zabukovat, nas pan farar je zatim zdravej jako řípa, fakt ale je, že jsem uvažovala ještě o jiném skvělém otci, ale ten má rakovinu, tak jsem se neodvažovala ho zatěžovat.
Článek se načítá
Řeknu vám 10 sezení......, to tedy berete poctivě ;-) ;-)...., na druhou stranu zase budete poctivě připraveni na manželství, některé věci, co nám tam říkali byly docela zajímavé. Myslela jsem si, že se to bude týkat převážně víry,ale bavíme se i dost o takových zcela běžných věcech a dost se u toho i nasmějeme. :-D
Profilova fotka
Tak ros, jittyy, odvazila jsem se paterovi zavolat, jsme domluveni, ze se zastavime po me dovolene v kvetnu a sepiseme zadost, svateb tam moc nebyva, natoz v rijnu, tak snad to bude ok, jinak jsme dneskem zapsani na pripravu u Salvatora v praze, zacina 14. kvetna, ale to jeste budu pryc, takze prvni dve sezeni prosvihneme, ale pry to jde nahradit konzultaci, snad to vsechno klapne, jeste se musi overit ten muj anglikansky krest, jestli to je ok, ale mam pocit, zejsme zase udelali krucek kupredu... ale byla bych klidnejsi, kdybychom uz meli vyplnenou zadost a papir s datem v ruce... no, tak snad za ten mesic...
Ahojky, dík za přivítání. Náš termín je 11. 10. 2008 na zámku v Lysicích. ;-) Dík za přivítání. Jinak šaty já už mám doma, teda pokud je neprodám, tak se v nich vdávám. :-D
Profilova fotka
trexx... koukala jsem, ze je prodavas, s cervenymi kytickami, ze jo? Nesedi?
nesedí mi barva, chtěla jsem vínovou. ;-)
Cab, neboj všechno bude, všechno se stihne a zvládne . Jak říkáš svateb v říjnu už moc nebývá. Když jsem oznámila, že se budu v říjnu vdávat, tak se každý divil, proč ne třeba v létě...., proč, zrovna říjen.... kdy už je chladno a já nevím co ještě všechno.Já mám říjen ráda, už třeba proto , že jsem se v říjnu narodila a přítel taky, takže to bude zároveň i takový společný dárek k narozeninám. Trexx.. taky tě tu vítám, máme stejný datumek. Jo a mě se na Tobě ty kytičkové šaty líbí :-) :-)
Profilova fotka
jjitttyy... no, moje maminka taky panikari, ze bude zima, ja to nejak moc neresila, ale ted taky zacinam zvazovat nejaky kabatek, pro jistotu... jinak verim, ze nam vyjde krasny den a bude vsechno v pohode. :-)
Profilova fotka
Ahojky holky,tak já se hlásím po delší době,nebyl čas.Jak jste na tom s přípravama?
Profilova fotka
Ahoj amel... my se jdeme v nedeli podivat na dalsi hospudku/penzion a v kvetnu zaciname v kostele pripravu. CO vy?
Profilova fotka
My už jedeme naplno.Tady už ve svatebním plánovači nemám skoro úkoly.
Ahoj, zdravím všechny. Byla jsem teď ve dvou salonech a dokonce jsem jela až do Olomouce zkoušet jedny,které mám v albu, josu od MaggieSottero a tam byla jen kopie a zároveň mi vůbec neseděly. Šatů měli moc,ale hlavně tak velikost 34-36 a pak 46 a výš. Ach jo. Ráda bych ukázala fotečky a nemůžu, abych získala další názor. Nedokážu se rozhodnout, už jsem měla vybráno v OL, ale měly jeden velký problém, že byly na ramínka, které byly tzv. spadnuté a tím pádem tančit nebo jíst se vnich nedalo, ale jinak střih byl super. Úprava taky nešla dělat, tak zase nic. Ale jedna skvělá zpráva, už máme doam prstýnky, tak další věc hotova, ale oba jsme si řekli, že se na ně nebudeme dívat. Pokud už máte někdo prstýnky, tak máte je schovány nebo se na ně chodít edívat případně zkoušet?
Ahoj Pavlo, my prstýnky ještě nemáme, vyrážíme na ně zase o víkendu, ale zrovna jsem tu někde četla diskuzi, kde se rokovalo o tom jestli se prstýnky, když se přinesli domů zkouší, někam schovají a nebo dokonce ukazují příbuzenstvu. No názory se lišily, každopádně já kdybych je měla doma tak se na ně pořád dívám a pořád zkouším. Jsem prostě parádnice :-D :-D
ahojky, Pavli teda s těmi šaty tzv. spadnuté ramínka, tak to jsem zažila přesně to samé. Vyzkoušela jsem opravdu nádherné a sedly parádně, ale problém byl ten samý co máš ty. Pohyb byl opravdu minimální a myslím si, že každá si chce ten den pořádně užít se vším všudy a né se omezovat v hybnosti. Však s nimi nešlo ani zvednout ruce nad hlavu. Ale taky mi to bylo líto, protože sedly ze všech nejlépe. Tak si z toho nic nedělej. Myslím, že nejsme první ani poslední, co jim sedly, ale nebraly je kvůli hybnosti :-p tak hlavu vzhůru ;-) Určitě najdeš, které Ti sednou. ;-) Jinak Jjittyy přeji hodně štěstí při vybírání prstýnků. :-N papa :-)
No říká se, že by se to nemělo. Zkusili jsme je ve zlatnictví a pak na světle venku a ukázali je mému svědkovi: Jinak jsem slíbila, že na ně koukat nebudu, protož je mám u sebe a pak už nebduou tak přístupné, že se na ně moct dívat nebudu, tak asi tak, ale jinak bych asi chtěla jako každá ženská :-N. Tak ať se Vám podaří vybrat ty nej. My jsme spokojeni. Máme kombi bílé a žluté. Ivi přesně tak, jak píšeš, tak nevím na co je mají, že :) ?
Ivi, můžeš mě prosím prozradit, kde jsi sehnala ty druhé botičky, co máš v albíčku?? Jsou moc krásné, moc se mě líbí takové kdybych na ně někde narazila v obchodě, tak je beru okamžitě. :-) :-) :-)
já mám taky šaty se spadlýma ramínkama a hýbat se v nich dá a hlavně, kdyžtak se dají i zvednou normálně na ramena (mamče se to dokonce tak líbí víc). Ale taky jsem si zkoušela dvoje, ve kterých jsem mohla dát ruce maximálně tak 5 stupňů od těla a přesně jak říkáte, byly strašně krásné a slušivé, ale ta pohyblicost, hrůza... Asi musí být ňák dobře navržené, aby se v nich dalo hýbat.
Margitule, tak jak píšeš bych to napsala taky. Jednalo se o ramínka na pevno, tak proto to nejde :-|
Profilova fotka
Ahojky holky,ja jsem asi koncem záři,možná začátek října.Nemáme ješte misto,tak nemáme ani přesný termín. ALe bude to buď Břeclavsko,nebo Olomoucko. Ale baví mě už teď okoukávat a vymyšlet ty krasny vecicky co se svatby týče.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?