Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Ahojky všichni, Zuzi, to jsi mi neměla ani psát, že to nechali zkoušet takové šaty a aspoň to je vidět, že jednomu jo a druhému ne, tak jako dneska jsme. Já jsem tam šla oparvdu natěšená, dlouho jsem se tam těšila ajk to dopadlo, že už mám zplaceny šaty zálohu na půjčení úplně někde jinde v centru. Cena je vyšší,ale kvalita je super, takové jsem nikde jinde zase já neviděla a nikde mi nenabídli takový střih. Určitě by mi ho nedali v Angelice. Tak jsem byl por ně asi tlustá a na lepší šaty bych neěmla si nárok, že bych ji je mohla snad poničit nebo co. Takový pocit zpětně mám. V mém salonu jsem byla dvě hodiny a pořádně si to užívala, pohoda a nemohla jem se rozhodnout, ale pak už jsem nešla zkoušet nikde jinde a vrátila se pro ně.
ahoj, pavli, tak to jsi mě opravdu překvapila, s tím co píšeš o tom salónu. Fakt mi to nesedí, ale jestli jsi měla takový pocit, tak je lepší si šaty vzít někde jinde, i kdyby v Angelice měli ty nejhezčí. Jinak už konečně máme prstýnky doma. Jsou snad ještě hezčí než když jsme je vybírali :-D :-D :-D Taky jsem navštívila nově otevřenou prodejnu v Havířově. www.svatebnidekorace.cz nemám ani slov, jsou naprosto úžasní a prodejna je nádherná a navíc jsem měla možnost ochutnat čokoládovou fontánku, kterou jsem hned rezervovala. Na sladké příliš nejsem, ale včera jsem se mohla zbláznit. :-D :-D :-D :-D Nějak se nám tady ta diskuze zastavila, tak slečny honem honem mějte se hezoučky :-D
Jééééééééé nějak nám to tu upadává :-( , Kampak jste se všichni ztratili???? My už máme hotové prstýnky a odpoledne si pro ně jedeme, tak jsem pořádně napnutá jak budou vypadat na ručce. Snad budu moct říct, co nunu.., že jsou mnohem hezčí než když jsme je vybírali :-D :-D :-D . A ten odkaz na ty stránky s dekoracemi je báječný objednávám si organzu a ještě potom drobné kytičky na výzdobu automobilu. :-) Mějte se krásně a piště, piště :-) ;-) ;-)
ahoj Jity, ani nemluv, taky se divím, že tady nikdo dlouho nepíše ;-( určo to řeknete, to se neboj, je to opravdu pravda :-D :-D S těmi stránkami jsem ráda. Jsou fakt super a navíc docela za dobré ceny. Já dnes měla poprvé jsou prezentaci před 82 lidma. Byl to mazec a na dvě hodiny. :-N :-N ale dopadlo to dobre, tak jsem ráda. tak zatím papa a pište nevěsty :-D
Ahojky holky, :-N jejda jejda to je kritiky ;-) já jsem taky nějak pozadu :-D ale nějak nestihám. Jinak prstýnky a oznámení už máme taky doma. Zas o starost méně. Akorát to je krize pro mámu, jelikož ze začátku se jí oznámení moc nelíbilo, ale když ho viděla v reálu, tak rázem změnila názor a je s ním naprosto nadšená :-) Jen by se s ním chtěla chlubit po rodině :-D Tak jsem je schovala a zalepila do krabice :) No a s prstýnku jsme úplně paf. Vypadají takové obyčejné, ale pro nás jsou fakt nádherné. :-N A jak jsme vyděli své jména na prstýnkách a oznámení tak jsme byli úplně mimo a jak kdyby nám to došlo teprve teď. Holky ale je to šílené. Však to tak strašně utíká až to není možné ;-) Ale zatím se bavíme, jelikož ještě v lednu, když jsme byli s bandou na lyžovačce ve Francii, tak se zlatíčko dušovalo, že letos žádná svatba nebude a kámoš mu jen přitakaval, že taky do toho nepraští ( však znáte ty chlapy) a ejhle, my máme svatbu v říjnu a kamárad v srpnu ;-) a to jsme čekali od něho zdrba, že jsme mu svatbu neoznámili. Teď si ho můžeme my vychutnat ;-) Jjiittyy a nunuakrtek doufám, že přihodíte prstýnky do albumu, ať se můžu mrknout ;-) tak zatím papa a pevné nervy s přípravami :-D
jeee, já jsem mamlas. Už jsem myšlenkama úplně mimo :-o Samozřejmě, že ve slově viděli nemá být tvrdé y. To jen tak mimo řečí :-D už raději nic nepíšu :-N
Ahojte, to je pravda, že to strašně letí, už je skoro konec května, potom červen, prázdniny utečou jak voda, září taky a máme tu říjen, na jednu stranu semoc těším, na druhou mám strach, že na něco zapomenu, nestihnu neseženu..... Teď jsem se zaměřila na prádlo a problém je tu hned, když už narazím na moji velikost tak není v barvě champange a když už je i v mé požadované barvě, tak zase nejdou oddělat ramínka. To samé punčošky :-( ]-( ]-( . Prstýnky už máme doma, jsou moc nádherné, teď je mám doma já ale musím je dám co nejdřív příteli, protože si je když jsou u mne musím pořád zkoušet. :-D Jak budu mít trošku víc času tak je najdu na netu a přidám je do mého alba. Originál Vám potom ukážu až na svatební fotce ;-) . Na oznamku pracujeme bude to samovýroba, pak Vám to taky přidám. Nunu.. , to jsi fakt dobrá , , mluvit před takovým davem, mě stačí jedna přísná paní šéfová a už před ní se někdy třesu jak ratlík. :-D :-D Ivčo, nevím jestli jsem se Tě už ptala , kde budete bydlet??? Tady nebo tam u vás???
Profilova fotka
Ahoj, pridavam se. 18.10.2008 je muj den. Jake tak byva pocasi?
Ahoj a vítej mezi námi. Počasí prý bývá hezké, není to už jako v létě, takže je třeba mít přes šaty nějaký kabátek nebo něco teplejšího, ale každý kdo mě říkal, že měl svatbu v říjnu, že třeba z rána byla zima a pak se to vybralo a svítilo sluníčko. Tak snad to vyjde i nám :-)
ahoj a vítej, no já o počasí slyšela už hodně. Například před pár lety byl dokonce i sních :-S :-S tak uvidíme, raději se moc netěším na hezké počasí, spíš si myslím, že bude škaredě, tak snad nás počasí překvapí. No rychle si založ album. V jaké barvě máte svatbu? a kde? :-D :-D
Profilova fotka
ahoj ahoj... hlasim se po dovolene... akorat jak jsem ted prijela a koukla do sveho alba avidela, ze uz to mame za 4 mesice a dva tydny a pritom to jeste pred chvilinkou bylo vic jak pul roku, tak zacinam panikarit... dneska jsem udelala prvni nastrel oznamek samovyrobou, zitra jdu s maminkou na obed, tak ji je ukazu, co si o tom mysli... nejsou tak uzasna, jak jsem si predstavovala, ale snad ok... stejne je tohle detail, na kterem tolik nesejde... aspon to nebude tak drahy.... jak jsme oznamili svatbu obema rodinam, zacali se mnozit kamaradi rodicu, ktere pry urcite "musime" pozvat, tak se trochu desim, na kolik lidi nam ta hostina nabobtna... pocitali jsme kolem 60, ale kdo vi, jak to nakonec dopadne... a taky jsem jeste chtela shodit nejaky to kilo do satu a kdyz jsem se ted videla na fotkach u dovci, tak mi to pripada nejaky uplne zoualy... no zacinam panikarit, co vam budu povidat... a krome toho meli remeslnici behem me dovolene udelat spoustu veci na domecku, a kdyz jsme tam v nedeli prijeli, tak se ukazalo, ze tam na to ani nehrabli, do haje... meli jsme se stehovat v cervenci a ja uz to vidim, ze se budeme stehovat tyden pred svatbou a bude to panika jako vzdycky se vsim, ach jo, acho jo... a ja si to pritom chtela vsechno tolik uzit.... co vy, jeste nepanikarite?
Cab... to víš že panikařím, včera jsem si tu vylévala srdíčko, napsala sáhodlouhé stížnosti a nakonec než jsem to odeslala, tak mě spadl net.Co ten Váš domeček??? Je nový nebo přestavujete a opravuje něco staršího. My opravujeme a už jsem z toho píimo na prášky, jen samé starosti a zase starosti. Taky bych potřebovala třeba jen na pár dní vypadnout a na chvilinku si odpočinou a načerpat síly. Dovolenou budu mít až v srpnu a to stejně nikam nepojedeme , vypadá to že to strávím doma úklidem po zednících a malířích.Snad se toho odpočinku dočkám až po svatbě, ale když si představím, že to je už za chvilku a že mě tolik věcí ještě čeká zařídit, přichystat a doladit, tak začnu stresovat ještě víc. Tak a doufám že teď to v pohodě odešlu :-p
Článek se načítá
ahoj...no jo dovolenááááá...ta nás čeká za 2měsíce ;-) už se strašně těšíme, konečně vypadnem. Cab...já snad stresuju ještě víííííc, no vlastně nemáme nic. Objednané prstýnky jsou o půl čísla větší, tak že mi dost padá, ale v obchodě tvrdí, že půl čísla nedělají, ale když to měřila, tak větší byly. Nechcou nám je zmenčit, tak už jsem byla za našim právníkem v práci a říkal, že jestli to nepude po dobrém, tak to půjde po zlém a prý se mají na co těšit. :-D :-D :-D prý česká obchodní inspekce. Jsou to fakt ..... nechci psát vulgárnosti, ale nic jiného mě nenapadá. Všechno se nějak kazí. :-. :-. je to hnus. Se budu muset asi přestat těšit, aby všechno vyšlo. tak snad alespoň Vám všechno vycházi zatím papa :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jityyy... domecek stavime novy, jenomze pani remeslnici uz zrejme maji vydelano a nechtej pracovat, ve studne, kterou nam vyvrtali, neni voda, krb, ktery nam postavili, nema izolaci, zapomneli ji tam dat, takze ho budou muset zbourat a stavet znovu, potrebovali jsme bagr na zahradu, kvuli hlavni pripojce elektriny, ale jak se propadla ta Stromovka, tak hrabe tam a nema na nas cas... no, uz ani nemam silu o tom mluvit, kdyz se me na to nekdo pta.... doufam, ze nastane okamzik, kdy se to zlomi a najednou vsechno pujde.... chteli jsme se stehovat uz ted, abychom se mohli zabydlet a pak se aspon chvili v klidu pripravovat na svatbu, ale ono ne.... Ja si rikam, ze to hlavni¨mam, tim se utesuju, a sice farare, kostel¨, saty a hospodu... ale zenich nema oblek, nemame jeste prstynky (teda vybrany jo, ale udelany ne), oznamko udelam sama, tak to je v klidu, na kytku mam nejaky tip, ale zarizeno taky jeste neni.... no bes.... vzala jsem si slecny koordinatorky, tak doufam, ze mi pomuzou a vsechno probehne pekne... jo a ¨taky nam bobtna seznam hostu, takze asi vypustime svatebni veceri (bereme se az odpoledne) a bude jenom raut, abychom mohli vsechny pozvat.... no je to dilo.... vcera jsme zacali prvni pripravu a hned na to jsme se nepohodli, zacinaji to byt nerviky.... chce to brat nejak ve vetsim klidu, ale jak to udelat, to teda fakt nevim. :o(
cab...hlavu vzhůru, všechno se stihne, všechno se dodělá, pořídí zařídí. Tento týden je nějaký divný, čekám kdy se psychicky zhroutím, jsem ze všeho tak unavená, že už pomalu spím i ve stoje. Na sobotu máme pozvané řemeslníky na omítky, do té doby to musím nějak vydržet a neděli a pondělí budu jen odpočívat. Oblek pro ženicha nemáme, o kytce nemám ani páru, chtěla jsem malinkou kulatou, ale někde jsem tu četla že jednoduché šaty a štíhlá nevěsta mít takovou kytku nemůžu, že to chce něco většího a bohatšího...jinak že kytička se ztratí a nevynikne. Jo a taky nemůžu na sebe nikde koupit prádlo buď nevyhovuje barva nebo velikost a když už něco konečně ucházejícího objevím, tak nejdou sundat ramínka. ]-( ]-( Nervy pracují snad u každého, ne vždy se vše daří podle našich představ, ale uklidňuji se tím, že to nemůže trvat věčně, že se to v dobré obrátí. Neboj všechno stihneme zařídit, vyřídit, pořítit, atd...... :-) :-) :-) Nunu nám řekli v obchodě, že prstýnky se jde udělat i v půl číslo. Nicméně přítel si nechal udělat prstýnek s tím půl číslem a je mu veliký, tak nevím jestli se na to nevybodli o nedali mu nakonec o jedno číslo větší. Asi to budeme muset nechat taky předělat.
A pozoruji, že neumím poslední dobou psát, tak se omlouvám za chyby 8-) 8-) 8-)
Ahoj holky, nebyla jsem v tomhle tématu milion let, tak jsem to jen tak prolítla, přibylo toho hóódně :-D :-D . Jakej je váš momentální stav, co se týče příprav?? My jsme se nějak zabrzdili, nezařizujem teď vůbec nic... Mam šaty, máme doma prstýnky, zamluvenou restauraci, seznam hostů, chybí ženichovo oblek, boty pro oba dva, dodělat oznámko, zařídit výslužky atd... Abysme to nakonec ještě všechno stihli, když je to teď na mrtvým bodě... :-N
Profilova fotka
Ahoj holky nás to čeká krásného 18. října 2008,čas letí přípravy jsou v plném proudu :-)
Ahoj Kicilko, máme stejný datum ;-). To Tvoje "v plném proudu" mě vyděsilo, co právě zařizuješ a co už máte? ;-)
ahoj Holky, koukám koukám, že 18.10. nás je čím dál víc :-D Se pořád rozhoduje, v kolik hodin obřad. a to v 11, 11:30 a nebo 12:00 prosím poraďte. je to mazec, se nemůžem domluvit :-D
Ahoj Nunu, hlasuju pro 12:00 - čim pozdějc, tim líp!!! 8-) Já jsem měla představu tak okolo 15:00 hod., nakonec jsme se rozhodovali mezi 13:00 v pátek a 12:00 v sobotu. Jelikož jsme oéd začátku chtěli sobotu, tak jsme si šli zamluvit ten druhej termín - a už bylo volno jen v 11:30, takže hrozně brzo, jak jsem to vůůbec nechtěla... Ale máme to kousek, kadeřnice přijede na osmou, takže nebude žádný drastický vstávání... Aspoň tak :-D
Ahoj holky. Tady další adeptka na 18.10.:) Před týdnem jsme zamluvily termín! S časem to byl taky boj - bylo volno buď 10:30 anebo 13:30. Jedno moc brzo, druhé moc pozdě. Solidní časy byly jen pátky. Nakonec jsme zvolili 18.10. odpoledne, páč když jsem nahlídla do příprav, že nevěsta vdávající se v 12h vstávala v 6 ráno, aby vše stihla.... Aspon to bude v klidu a pohodě, žádný ranní stres. Takže Nunuakrtek - zvolila bych jistě ten ve 12h - to je super čas!
Profilova fotka
Holky, 18. rijen je tu natotata... uz mam internetovou verzi oznameni. Je to docela porod. Vubec nevim, co na sebe. Jsem v Africe do konce cervence...a odsud se svatba opravdu spatne zarizuje. Odkud kdo mate saty? Budete take davat darky hostum na zaver?
Profilova fotka
Lorendo, ja se vdavam ve 14:30 a myslim, ze to staci
Chara: Tak to Ti nezávidim, takhle na dálku, já jsem v místě svatby a mam stresy i tak :-D . Já mam šaty z Adiny v Holešovicích, ale koukam, že jsi z Pardubic, tam to neznam :-p :-D :-D 8-)
Profilova fotka
Nazdarek, ja taky jeste vaham s hodinou, mezi 14 a 15, protoze tchanovi pojedou az z pohranici, tak aby nemuseli vstavat ve tri rano... a taky to pak vsechno probehne ve vetsi pohode, bracha se zenil ve ctyri, pak meli od sesti raut a bylo to uplne super!!! chara... ja mam saty z internetu... jestli vis, jaky strih ti slusi, tak bys to mohla taky risknout... mrkni na www.asapbuy.com Jinak jsem se uklidnila, vicemene vse je zarizeno nebo aspon predjednano, dort, kytky, hospoda, kostel, saty mam doma, prstynky mame vybrane, jen je objednat. zbyva jen koupit oblek zenichovi, jdu se mrknout dneska videla jsem 30 procent slevy. :o) Hura, uklidnila jsem se.... ted uz jen shodit nejaky to kilco, abych byla cupr holka... kdo mate jakou zkusenost s fungujicima dietama?
Cabalkova: Tak to Ti závidim, že s tim časem můžeš ještě "váhat", my jsme váhali den a bylo po termínu :-D . Ty už máš zařízenej dort a kytky??? Já myslela, že na to je ještě čas... to se musí takhle hodně dopředu? Jinak o dietách nevim vůůůbec nic, jenom to, že je nejsem schopná držet... Celej život mam tu nejmenší velikost, ale teď, co jsem s mým nastávajícím, tak kilča maličko přibyly, ale pořád je to dobrý.. Každopádně šaty mi byly fest, tak snad už se to zastaví, protože deko navíc a mam po nich :-N
Profilova fotka
stani: ja mam domluveno s kvetinarkou a pani dortovou, ze se pak prijdu domluvit, cca mesic pred svatbou, takze urcite je jeste cas, pro me je nejhorsi to rozhodovani, takze jsem rada, ze jsem se rozhodla, kam pro oboji pujdu, a samotnou domluvu necham az nekdy na zari... Dietu budu muset nejak poresit, nelibim se ted sama sobe na fotkach, tak abych pak nesplakala nad vydelkem, ze jo... :o)
Cabal: Koukam, že máš v albíčku kytičku, kterou přesně chci a doufam budu mít, shodly jsme se na ní s mojí "vizážistkou", že bybyla úplně nej ;-)). Budete ladit do oranžova, ju? Já taky chtěla, mam v tý barvě (něco mezi šampaň a hodně světlounce oranž) i šatky, plus ta kytka, ale bohužel v restauraci, kde budem mít hostinu, jsou tmavě červený křeslo-židle, tak mam hlavu v pejru z toho, jak to zkombinovat :-N
Profilova fotka
No, ja prave nebudu mit ciste oranzovou, ale takovou tu podzimni oranzovo-cervenou kombinaci, tak kdybys zvolila neco takoveho, tak by ti ty zidle do toho krasne zapadly. Ja budu mit saty sampan a k tomu tu oranzovo-cervenou kytku, tak myslim, ze to bude vypadat pekne. teda aspon doufam. :o) Ja bych chtela kytku takovou, jak mam va lbicku tu nalezato, akorat musto zluto ruzovy cerveno oranzovou, jenom ruzne ruze, i malinke, a do toho cervena trezalka, proste podzim. :o)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?