Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
renčo a manžel si ji také vezme a budete důkladně pracovat! :-D Ale ne na domečku! :-D :-) ;-)
Profilova fotka
jéé a rýžový nákyp já moc ráda! Měla bych o víkendu udělat! :-p :-p :-p janis jsi zvaná ;-) ;-)
Profilova fotka
Abe: mně máš ráda, viď? ;-) :-D Renčo, Abe má pravdu! Takže kdy máš ovulku? :-D :-D Holky, moje mamuška jde teď někdy po obědě na operaci s nohou....nic složitýho, ale ať už to má raději za sebou. Dali jí vybrat, jestli chce celkovou narkózu nebo epidural. Já jí přesvědčovala do epidurálu, sestřička jí spíš zase do celkový narkózy.....
Profilova fotka
Janísku, mohla aj do práce.. ale já ti to nejdřív vůbec ani nechtěla říct, že ti něco dojde.. prostě překvápko úplný, ale pak sem si říkala, že abys vůbec byla doma a nejela třeba na služebku :-) Já už sem si kašu udělala a dokonce ji aj spapala - byla dobroučká. Rýžový nákyp sním, ale že bych ho vyloženě musela, to nee.. Renčo, joo, čajíček je výbornej. Udělám si ho vždycky do půllitrového hrníčku a pochutnávám si na něm. V neděli sem byla u brášky a ten si objednával takovou tu dřevěnou kazetu s anglickýma čajama.. a že jich tam teda je, no nemohla jsem se rozmyslet, jakej si vůbec dám. Nejradši bych si jich dala několik za sebou, ale to bych pak trávila asi dlouhou dobu na WC :-D Noo, i dopísek sem tam Janči přibalila.. aby prostě věděla, co a jak.. ;-) a už pšššt nebo všechno vykecám ještě než to dojde :-x :-N
Profilova fotka
čau holky!!! Já vás čtu poctivě, ale nemám nějak sílu psát. Kristy - držím ti palce, dej nám pak vědět, ale nemám strach, mimi je určo OK! Já osobně od 10tt do 20tt nevěděla, že jsem těhu, nic mi nebylo, nic mě netrápilo, byla jsem jenom hrozně happy :-D Dneska mi o půl 4 přijede ta třídní na návštěvu, tak už se hrozně těším!!!! A včera ten kurz - pustili nám tam video z pohledu doktora porodníka, tak si to dovedete představit. O chlapech nemluvím, ty byli fakt hotoví, dokonce je přešlo ftipkování a na ženských taky bylo vidět, že jim to neudělalo moc dobře... Luci - kočár je zn. Mutsy. A propo - dneska nám konečně po 2 měsících přišel!!!! Zítra ho manža vyzvedne ;-)
Profilova fotka
Jani - to je nápad :-D Kytičky :-D abe - manžel si jí nevezme. Příští týden má ranní a pak noční. Tak to asi nechám na tu noční, to bude celý den doma :-D A pracovat už nebude mít smysl, protože už budu očekávat mrchu ]-( Já mám taky rýžový nákyp ráda. Mňamky :-)
Profilova fotka
Jste mě s tím rýžákem navnadily, jdu juknout do kuchařky, jak se dělá a co je potřeba.
Profilova fotka
No Leni, a kde jsi vzala adresu na Janču, když je to překvápko? =-) Jani - chudák mamka. Snad to bude dobrý. ;-) A abe tě má ráda s nákypem jako ty mě s čajíkem :-D Hani - jů, kočárek :-D A co ten tlak? Pořád vysoký?
Profilova fotka
Hani - ale ty nemáš nic dělat ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
Abe: tak rejžovej nákyp pozvi Renču :-D Renčo: už to mám - tak si uděláš během tý dovolený tour po babuchendách - to ti ve spojení s víkendem akorát vyjde! :-D :-D :-D Leni: no jsem zvědavá! x-) A ty máš dneska volno? Hani: no já nevím, jestli je rozumný takový video pouštět i otcům..... Už tak si vážím toho, že chtějí s náma u porodu být, ale stačí, když to všechno vidějí z tý naší strany a ne ze strany doktora.... Ono to není příjemný ženskejm natož chlapům..... to je můj názor....
Profilova fotka
jančo - mamka to zvládne a za týden bude skákat jako srnka ;-) A to je zvláštní, že jí přemlouvají k celkové, teď říkají, že je lepší epi... renčo - no, já si ho od propuštění zapisuju a pomalu polehoučku se mi zvyšuje, hajzl jeden! ]-(
Profilova fotka
Hani: jasně zvládne to ;-) Škoda jen, že leží v Motole, takže během těch tří dnů jí nepřijde nikdo navštívit :-( Ale to se dá vydržet...... Blbý je, že teď bude muset chodit tak cca 6 tejdnů o berlích.....ale, holky, kdyby nebylo nic horšího! :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Nebojte, nic nedělám. Dneska přijede ta třídní a nebudu ani luxovat, nemám na to sílu. A ona s tím počítá, říkala, že když budu chtít, tak mi tady i uklidí ;-) Ale to samozřejmě nechci, to zvládne manža. Jsem ráda, že přijede a pokecáme! Se těším jak malá :-D Jančo - Byly tam teda všechny 3 doby porodní, což si myslím, že jsou dobrý - tam bylo vidět, jak tatínek mamince pomáhá ve sprše, jak jí masíruje záda, pomáhá jí dýchat, ale ten vlastní porod z pohledu doktora - zbytečně je to vystrašilo. Láďa mi pak říkal, že nevěděl, že je to tak strašný! A já, ať se nebojí, že on tohle neuvidí. Že bude stát u mě u hlavy a držet mě za ruku, tak ať se nebojí. Nechápu páry, které si to všechno točí! Jančo - no, to je škoda, že bude v Motole a vy za ní nemůžete. Ale zase 3 dny - ty rychle utečou. A jestli je budou budit taky v 5 hodin ráno, tak bude tak unavená a bude spát.
Profilova fotka
Jani - to je nápad :-D :-D :-D
Profilova fotka
Hani: to je fajn, že ti přijede návštěva - to potřebuješ - odreagovat se, poklábosit ;-) Hani: to teda taky nechápu, že si někdo točí celej porod - já vím, je to přirozená součást života a zrození dítěte, ale čeho je moc...... Holky, stejně bych se s váma chtěla vidět......
Profilova fotka
Jdu ven, dochází nám toal. papír, tak se alespoň provětrám - nějak mě začala bolet hlava....
Profilova fotka
Jo, to máte pravdu. Točit si porod je hodně divný. A co s tím pak? Budou si to doma pouštět? Neříkám, udělat pár fotek, když se maličký narodí. Táta taky vyfotil ségru hned, jak se narodila. :-) Jani - tak přijeď na čaj :-D
Profilova fotka
jančo - dobrej důvod se projít :-D A o tom srazu mi ani nemluv!!! Mi to bylo tak líto!!! škoda, že nás to nenapadlo dřív
Profilova fotka
fogy já taky nechápu jak si to někdo může toči a popravdě si myslím, že žádnej chlap neví do čeho jde.... co si budeme v vykládat... v dnešní době, kdy chlap nedokáže zabít ani prase a kupuje se vše bez krve... Víte jak to myslím, dřív porazil prase, rozříznul, vykuchal, měli s tím zkušenosti. Rodili telata, kozy apod. A přesto k porodu nesměli. Ted se vše kupuje tak sterilně zabalené a čisté, že když jsem viděla zabíjet králíka tak jsem se rozbrečela... doufám, že jste mě pochopily. Někdy mi to nejde pěkně vyjádřit, to co si myslím. Fogy a když nepůjde dolů ten tlak, budou ti vyvolávat porod? Nebo srážet? Či jaký bude postup? Kočárek bezvadný, tak vše připraveno.
Profilova fotka
Jani, dneska do práce nejdu.. zítra až.. byla jsem si dneska vyzvednout nové doklady, na poště pro dopis do mých rukou, u doktora, atd. Prostě oběhat si několik věcí.. Renčo, adresu jsem vzala od Janči ale tak nějak asi ani nepostřehla, proč ji chcu :-D
Profilova fotka
a do havlíčkova brodu je to pro vás holky daleko? pro mě ne... spíš naopak blíže než do prahy.
Profilova fotka
Leni - aha :-D abe - to se musím podívat, kde to vůbec je :-D To víš, já a zeměpis nejde vůbec dohromady :-D
Profilova fotka
znám i takové páry, co si to točí a pak to pouštějí návštěvám, hustý!!!! abe - myslím, žes to vystihla přesně!!! Můj manža v životě nic nezabil. abe - no, pokud bude vysokej, tak bych musela na císaře. To se nesmí tlačit. A srážejí mi ho už teď práškama. Já jsem optimista, ale když si ty svoje tlak sleduju, tak trošku počítám s tím, že v té nemocnici zase skončím. A to by to pak bylo podle tlaku - buď by to byl císař a nebo by mi porod vyvolali.
Profilova fotka
abe - tak si nejsem jistá, jak bych tam dojela :-( Tak to můj manža zase jo. Kolikrát do práce přivezli divočáka, tak to musel vykuchat. Nebo ryby i králiky ]-( Ale chápu, jak jsi to myslela.
Profilova fotka
fogy zas dobře že to viděl dopředu, at ví do čeho jde. Zatím se s tím trochu srovná. A na kontrolu jdeš kdy? A rodit už můžeš vid, už jsi v 37 týdnu? já jdu na řečtinu, doufám že budu zas tak nemožná jak minule ;-( ;-(
Profilova fotka
knedlu já si to myslela, to byla jen taková zkouška. ;-) Myslím, že pro fogy by bylo reálné koncem léta...
Profilova fotka
jančo - četla jsem, že mrcha přišla - krůšina jedna!!! Tak si aspoň necháš zrengenovat zoubky a na těhu už je budeš mít v cajku, to je taky pozitivum! renčo - a jak to, že ten čaj nepiješ!!! Já ti asi přijedu dát na prdel!!!! Ale je to hodně o psychice. Holky, víte, co taky hodně holky pijou na MK? Femigard. Jsou to teda taky bylinky.
Profilova fotka
No jo holky, pořád s těma bylinkama :-D Ale ta paní v lékárně mi říká: pije se tenhle čaj a k tomu tady ty kapky, jsou z bylinek. Tak jsem jí to odkývala a když naúčtovala 450 Kč za ty kapky, tak jsem řekla, že je nechci :-D No, měla ohromnou radost. :-D Ale nevím, jak se to jmenovalo.
Profilova fotka
renčo - já jezdila 3 měsíce na vejšku do Plzně, takže bys do Brodu určo dojela ;-) Ale nebojte, uvidím, jak to bude s prckem a nějakej sraz dáme!!! Já bych ho chtěla naučit cestovat, stejně jako jsme to naučili pesinu ;-) abe - na kontrolu jdu až příští týden ve čt, dřív tam není, má dovču. Ale docela mě překvapil, že riskuje, že mě nepošle na kontrolu dřív k nějakému svému zástupci. A na monitor chodí holky do nemocnice od 36tt a mě poslal poprvé ve 38tt. To má na háku, co? Ale já si tam dojdu dřív. abe - a máš hotové úkoly? :-D
Profilova fotka
Hani - fakt jsi sem jezdila jo? No, to bys mi musela jedině napsat, jak jsi sem jezdila :-D Ale jo, nějak to naplánujem. S tím tvým doktorem je to teda síla. Tak hurá za Knedlíkem, papa. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?