Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
papa
Profilova fotka
Renčo: pa pa Taky mě napadlo, že bysme mohly přijet za Haničkou a čmeldíkem až se narodí ;-) Holky, já bych do toho šla - mně to jede do HB úplně krásně s jedním přestupem v Kolíně. A trvalo by mě to 3h a 13 min - takže paráda! Tak já můžu ;-) Jj, Hani, alespoň mi můžou udělat rentgen zubů.
Profilova fotka
Holky, tak s kamarádkou vybírám svatební boty...... Myslí si, že bude nosit i po svatbě - no nevím, nevim :-N
Profilova fotka
Ahojky babušky moje,strašně se omlouvám,ale nějak jsem nestíhala... :-| O víkendu tady byla naši-bylo to super,snažila jsem si jich užít co nejvíc,ale je to strašně krátká doba,tak plánujeme na Velikonoce,že pojedeme na Slovensko na termály... :-D Do Brodu???To mám 20 minut cesty-SOUHLASÍM!!!!!! Holky,nebudu se ani snažit vás dočítat,to bych u pc seděla aai 3 dny!!!!!! Hani,jak se cítíte?!?A co ostatní???
Profilova fotka
Ahoj Luci, se neomlouvej, není za co.... :-) Na termály na Slovensko? Jůů, se máte..... :-) Se s vašima alespoň užijete :-) Já se mám pracovně, nic novýho. Za hoďku vyrážím na pilates - protáhnout si tělo.
Profilova fotka
Jen se protáhni,já byla včera na bodyformu!!! :-D Docela záhul...
Profilova fotka
Luci: cvičíte tam s gumičkama a s činkama? Já chodím občas na bodystyling a bejvám na šrot.... :-N
Profilova fotka
Ahoj knedlu, no regulérně se tomu snažení říkat nedá, spíčš je to tak, že se občas nechráníme =-) protože dle doktorů bych měla počkat aspoň do srpna, takže čekáme a trošku to někdy pokoušíme :-D ale to čekání mě leze na nervy, protože si říkám, za jak dlouho se nám to pak podaří...kdybych věděla, že hned, byla bych víc v klidu, ale jestli pak budeme čekat ještě dlouho, tak mě klepne...kdyby se tak takovýhle věci daly naplánovat, viď? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem se vrátila od MuDra plná endorfinů. :-) viděla jsem mimíse - no nádhera - za ty tři týdny jak vyrostl. No a nakonec mi mával :-D :-D :-D Fakt sladký. Jo a můj MUDr. musel zrovna k porodu, tak tam byl jen záskok. Tak příští týden jdu na normální kontrolu. Teď jsem se jen musela podívat, jestli mimís nezmizel a jak roste. Jsem magor, co? Já vím, že jo, ale za ten pohled mi stálo zato, udělat ze sebe totál blbku. :-N
Profilova fotka
jé, kristy, vidíš, že je všechno v pořádku, tak můžeš být zase v klid, to mám za tebe radost a co, blbku jsi ze sebe neudělala, je to přece normální, že máme strach ;-) foogy, nojo, už jsem obkoukala tvůj kočárek na netu a moc se mi líbí v černé barvě. Tak to je fajn, že už vám konečně přišel, viď?
Profilova fotka
kristy tak jsi šikulka, miminko je v pořádku a ty také! s HavlBrodem jste mi udělaly radost, jsem také pro! Ale uvidíme jak to dopadne.... luceka ahoj! V černé jsem ho ještě neviděla, ten by se mi asi také líbil. úkol jsem fogy měla, představte si i jsem uměla gramatiku z minulé lekce. Cvičila jsem včera na tom obědě, on mluví řecky. A ted vařím večeři, stavila jsem se pro rybu a udělám ji na zelenině. Jen to peču v troubě. To že příjde ve čt ten opravář jsem už asi psala, do toho tu bude Jana. Což je teda trapné si pozvat návštěvu a pak tu mít i opraváře...no třeba se minou. Nikdo neřekl v kolik přesně příjde - jana dopoledne a on také od 9 do 11 hod.... :-N :-N :-N :-N
Profilova fotka
kristy - to je paráda, mám z tebe velkou radost!!!!!! Jsem ráda, že je mimiňák v pořádku, tam kde má!!! A dušička má klid, viď? ;-) luceku - no, nám se líbil v černé - jenže si říkám, že v létě nic moc, že do černé hodně pere sluníčko a hlavně, aby mi to sluníčko nevyšisovalo. A dneska jsem koukala, že už do Čech začali dovážet fialovou... Tu jsem hrozně chtěla, jenže když jsme ho objednávali, tak ho v ČR ještě neměli, měli ho v Německu. Tak bude fialovej sporťák ;-) A to víš, že jsem šťastná, že už přišel. Holky, jsem včera v Kaufu objevila bylinkové máslo, nekoukali jste na něj? Já si ho koupila a je to žrádlo. Já vím, že doma udělané by bylo asi lepší, ale koupila jsem si hotové a moc dobré! Doporučuju. Holky, zacvičte si i za mě, já už se těším, až zase vyrazím na spinning a stepíky. Ještě, že ten sport je, že? Vyplavíme endorfinky. Já tady měla přes 2 hoďky tu bývalou třídní - bylo to super, jsme parádně popovídaly, já mám hned lepší náladu. Akorát mi vyskočil tlak - manža se směje, že je to z té návštěvy, jak jsem jako byla nadšená
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, bylo by moc fajn, kdybysme se sešly!!! To by byla paráda! abe - tak super, že se dneska řečtina povedla! Hned máš lepší náladu, viď? A hele, Janča je normální, tak pochopí, že ti přijde opravář. Stejně se mu nebudeš muset nějak extra věnovat, on to zvládne sám. Ale chápu tě, já z toho mám taky dycky nervy, ale ono se to pak vyřeší samo. Koukám na Prostřeno a je to teda masakr!
Profilova fotka
Ahoj holky, ještě oplenduju v práci....mě otrnulo :-D :-D :-D No neee, jako hlavně jsem si říkala, že až budu těhu, tak to HLAVNĚ nebudu hrotit :-p Ale když jsem tam to mimčo - už to tak fakt vypadá!!!! - viděla, no byla jsem fakt dojatá. Myslím, že to mímo je fakt zážitek....už mi to i začíná docházet...že ten tvoreček je fakt ve mě. Naštěstí tam byla na záskok mladá doktorka a nechala mě dlouho dívat. Jo poznala jsem kde to má hlavičku a končetiny, pak mi ukázala srdíčko. Ze začátku tam mimís jen tak ležel, ale pak se legračně mrskal....jak tam má místo. Omlouvám se, že tím otravuju, ale manžu jsem ještě neviděla a komu se s tím mám podělit??? Foogy si zavzpomíná na začátky a holky se maj na co těšit. Jo a jinak od osmi chci jít na cvičení v hluboké vodě :-)
Profilova fotka
Jo a do havlobrodu to mám faaakt mega z ruky, ale zvědavost mi nedá :-D Hlavně to musíme domluvit mocmoc dopředu. No tak to potěš: cesta sice "jenom" 300km, ale jela bych od 4:27 do 11:52. Krásných 7,5 hodiny. Tedy když mě nějaká dobrá duše, která by jela vlakem vyzvedla v Jihlavě, bylo by to o hodinu rychlejší....jo a jela bych přes Plzeň, tedy to bych nabrala Knedlušku a Vorlinku.... ...se mnou se holky neztratí; není týden, abych někam nedrandila vlakem :-D
Profilova fotka
..dobre ranko holciny :) ja vas normalne nestiham docitat... ;-) Hani...uz to s mrnouskem musite chvili vydrzet..a kdyz ne,tak se na nej muzete klidne tesit uz ted..myslim, ze snad zadne velke riziko nehrozi...hlavne se setri, kasli na vsechno..uzivej si poslednich par "klidnych" dni a manzilka ;-) Kristy: taak to je super, ja bych byla asi stejne jako ty nervozka 8-) dulezite je,ze ses ujistila, ze mimisek tam jeste je, a hezkou chvili jeste zustane :-D vsechno bude dobry, a ty muzes byt klidnejsi.. Knedluska: mno bylinkove caje..ty mi taky mooc nejedou,musim si do nich jeste neco prihodit, medik nebo citron..aby to krapet klamalo aspon po vuni :) Abe: a uz vis kdy nastupujes do nove prace? a co rectina? jsi dobra, ze ses na to dala..mne by to asi moc neslo..jsem strasne lina...jdu se radsi provetrat s hafanem nebo si zacvicit..nebo delat cokoliv jineho,nez se vzdelavat :) pominu-li ted ty moje 2 skoly.. Holky,musim se vam priznat...meli jsme s manzou prvni takovy zasadni rozpor - prestoupil jinam na jine oddeleni v praci a vubec s nim nebyla rec,odpovidal ano, ne, nevim, hm...slo to tak mesic...tak jsme pristoupila na jeho a delala schvalne totez..a v nedeli to u nas bouchlo, co jako to ma znamenat?! .. tak jsem mu rekla,ze se chovam stejne jako on..a odesel na trenink..pak prisel a omlouval se..vyhrkl po mesici! vsechny svoje obavy atd..ze se bal se mi to rict...abych si o nem nemyslela,ze je srab...chapete to? predtim jsme resili mnohem jinsi a komplikovanejsi veci..on moje chudatko se bal,ze se ztrapni..uzasna muzska jesitnost.. Resim taky dilema,co se skolama.obe mi letos konci..terminy statnic oboji v cervnu, jedny jsou od 7-11cervna,druhe 23-24cerven...vubec netusim,jak to mam udelat,abych to zvladla...ach jo :( premyslim,ze tu jednu skolu bych presunula na zari...ale chceme rekonstruovat uz, a nechce se mi shanet lidicky,kdyz muzu pomoct i ja..ach jo :-(
Profilova fotka
Dobré ránko babuchendy :-) Luci - jo, to by byla věc, kdyby to šlo naplánovat a my přesně věděly, kdy se to povede :-D kristy - no tak vidíš, že se má mimísek fajn :-) Hani - tak bylinkové máslo jsme ještě nezkoušeli. To víš, bylinky :-D A prostřeno je dobrý viď? My se s manžou hrozně rádi koukáme na tyhle pořady o vaření. No, asi nezapřeme původní profesi :-N kristy - vůbec nás s tím neotravuješ !!! My jsme rády, když si to můžeme poslechnout a radujeme se s tebou ;-) Co to je cvičení v hluboké vodě? 7,5 hodiny? To je teda síla. Tak nám třeba Hanča řekne, jak jezdila do Plzně. Odpoledne jsem byla za Knedlíkem, pak jsem dorazila domů, koukla na Prostřeno, Ulici, pak vana, abych rozmrzla a pak Růžovka. Ale jsem zvědavá na ten nový seriál, co mají dávat od pondělí na primě :-) To bude něco pro nás :-D
Profilova fotka
ahoj cris, to chalpi takoví bývají....člověk by si myslel, že ten můj je jinej a ono nééé, určité rysy mají všichni stejné. Knedlu ale ta růžovka se pohoršila vid. Já se včera zadívala na ty Přešlapy na primě a líbilo se mi to, už jsem u toho zůstala. Je to tak z naší generace. V pondělí jsem se dívala na Náměstíčko ale vyzkoušíme to v pondělí, myslím že to bude fajn. Stejná režisérka jako v pojištovně to snad zaručuje kvalitku. Manžel je dnes pracovně do Ostravy a večer jde za babičkou. Půjdu dnes domalovat ještě to zádveří, je tam pár nedostatků. Jo knedlu a co to Ano šéfe! To já miluju...dělala jsem provozní v hospodě, to si nikdy nenechám ujít. Včera měli takovej bordel v hospodě! Fuj. Hoky hodte mi sem ten fialovej kočár! Jsem si večer přemýšlela, jaký asi je.
Profilova fotka
abe - no růžovka nic moc, ale když oni tam skoro nic nedávají. Na přešlapy jsem to přepínala o reklamách, ale oni ty reklamy teď dávají nastejno ]-( Ano šéfe už na mě dávají moc dlouho :-D Tak si ho nahráváme.
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Holky, třeba se v létě sejdeme v Praze i s naším čmeldou. Já myslím, že bude hodnej a cestovatel a nebo bych s sebou vzala manžu, oni by se procházeli a my pokecaly, to by taky šlo. To se domluvíme, jo? Koukala jsem na Prostřeno i na Ano, šéfe - a jako obojí mazec!!! Ten bordel v kuchyni!!!! Kdyby takhle ukázali nějakou hospodu u nás, už bych do ní nešla. Fuj! Se nám chtělo zvracet, blééééééééé. A my koukáme na Přešlapy, koukali jsme už na tu 1. část a hrozně se nám to líbí. A na ten pondělní seriál už se taky mooooc těšíme! Peťko - no jo, chlapi - neznám chlapa, kterej by o svých problémech a starostech a obavách mluvil. To je normální! Hlavně, že jste to vyřešili a je to zase OK! To jsem ráda! A s tou školou - já bych si dala termíny tak, abych to zvládla.
Profilova fotka
Ahoj Hani :-) Já myslím, že s tou Prahou by to bylo nejlepší řešení :-) Jenom, aby nám do tý doby nerodila Jindulka :-)
Profilova fotka
abe - tohle je ten fialovej http://www.babypark.cz/hluboke-luzko-...
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Kristy: no vidíš, všechno je Ok, tak si šťastná, viď!? Holka, můžeš si gratulovat, že máš těhu bez problémů! :-) Criss: no jo, to jsou chlapi - si myslí, že jim asi vidíme do hlavy....a ta jejich ješitnost! ;-) Přešlapy mám taky ráda, ale úplně jsem na ně včea zapomněla a koukala na Růžovku - mně štvou, dřív je dávali přece ve středu ]-( Renčo: no jo, když ono to asi nikdy nevyjde, že bysme se viděly všechny najednou - bohužel.... :-( Holky, tak jsem včera byla na pilates. Byla jsem jinde, než kam jsem chodívala, ale tady mě to vůbec nebavilo :-S Vůbec nám neřekla, jak správně máme dejchat (já to teda věděla z toho předchozího cvičení). Je to na mě málo akční cvičení. Ale na druhou stranu musim uznat, že mě dneska bolí celej člověk, takže ikdyž se to nezdá, tak nějakej účel to cvičení má.
Profilova fotka
Tak ten fialovej kočárek nemá chybu! x-)
Profilova fotka
Jani - jo přesně, já na Přešlapy teda nekoukala, ale dávali je ve středu. A dneska nic nedávají ]-( Tak to klidně mohli nechat na tu středu. Tak jsi vyměnila trampolínky za Pilates jo? :-)
Profilova fotka
Jančo - tak si ten včerejší díl pustíš doma na netu! určo si ho pusť, bylo to fakt luxusní!!!!! Jsme se nařehtali, dokonce se mi i přestalo chtít spát a to je co říct! jančo - to je na prd, když cvičení nebaví. A s tím dýcháním ti rozumím - já mám ráda, když cvičitelka upozorňuje - jak na správné držení, dýchání, je to pro mě lepší. Jančo - jenže ten kočárek před 2 měsíci ještě neměli v nabídce :-( Tak mám smůlu. Ale u tohodle Mutsy nemusíš kupovat celou sadu - jako hluboké lůžko a i sportovní sezení. Takže až budeme na podzim kupovat to sport. sezení, tak si koupíme fialové ;-)
Profilova fotka
Renčo: Jo, vyměnila, nechci to pokoušet - co kdyby náááhodou..... :-N
Profilova fotka
Jdu se převlíknout z pyžama do domácího a umýt vlasy. O půl 1 jedu do města - do lékárny, na nehty a jestli bude síla, tak o půl 4 na prohlídku porodnice. Mám to dneska zase nabitý.
Profilova fotka
Hani: jasně, mrknu na netu - to je výhoda, že se to dá všechno dodatečně skouknout. Holky, akorát se přiznám, že díky těm seriálům a pravidelnejm pořadům teď moc nečtu ]-( Hani, to nevadí, tak si pak koupíte ten fialovej sporťák. Hele, to se mi líbí, že si jde ten kočár koupit "po kouscích" ;-) Hani, a na tuhle značku si přišla jak? Na něcí doporučení, nebo si četla nějaký recenze? Já bych třeba vůbec nevěděla, jakej si vybrat..... Brácha teda měli Casual Play, kámoška českýho Patrona..
Profilova fotka
holky já maluji... :-| koukla jsem v rychlosti na kočárek a je moc pěkný a ta černá korba se stříbrným se mi také líbí! A asi mě bude bolet hlava, už to cítím ;-( :-S :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?