Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
1
162
163
Profilova fotka
Tak už to fičí!
hani jak dlouho už epinuješ? že jsi na 31 cm? Já chci taky cvičit, vidím to tak 6-8 týdnů před porodem. A piješ maliník a lněné semínko? A jak se jí ta pupalka? Já jsem zvědavá, co pak budeš vyprávět, jak ti epi no pomohlo, ale určitě jo, tomuhle věřím ;-)
Profilova fotka
Tak už zase ne. Holky a co jste dělaly o víkendu? Holky, dneska je venku fakt nádherně, co? U nás je modrá obloha, sluníčko.... Jo a dneska teda na 18.hodinu vyrážíme do toho kina, se hrozně těším!!!! Po obědě se vyspím, umyji vlasy, pak si dáme véču u Mekáče a pak filmík.
Profilova fotka
Foogy, využiju tě k dotázku...kupovala sis nějaké specielní těhu legíny (nebo jak se tomu říká) :-)
Profilova fotka
Holky, co je epino? A na jakejch 31cm??? Poučte mě těhulky! ;-)
Profilova fotka
Jindulko - epinuju od 36tt obden, nekdy vynechám i 2 dny, záleží na tom, jak moc jsem unavená. Dohromady jsem cvičila 9x. A maliník piju taky od 36tt, semínko nejím. A pupalka je v tabletkách, má se jíst 2 týdny před porodem 2 tabletky. kristy - chtěla jsem si je koupit, ale když jsem viděla ty ceny, tak jsem se na to vyprdla, protože mám akorát jednu těhu šatovku, tak mi to přišlo zbytečný. I když na mmb jsem pak našla i levnější. Ale už jsem do nich nešla. Jančo - to je takovej balonek, jukni na www.epino.cz a to se zavádí do frndy a nafukuje a je to dobrý, protože cvičíš hráz a nehrozí ti nástřih při porodu. A 31 cm - obvod míčku a miminka mají obvod hlavičky kolem 34 cm.
tak ještě jednou aby všechny věděly holky založila jsem tedy novou diskuzi na Modrém koníkovi, bude to naše soukromá diskuze, do které nám nikdo nebude moci načumovat a my budeme moci probírat úúúúplně všechno. Přidala jsem tam snad všechny babuchendy, kdybyste se tam nemohla některá dostat, tak mi písněte IP A šupky dupky sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema...
Profilova fotka
Holky, připojím se odpoledne z domova, nám tady v práci teď nějak zkrouhli net ]-(
Profilova fotka
Áha, a my jsme si řikaly, kde jsi??? :-(
Profilova fotka
Jéé, ahoj holky, kde jste? Když se připojím, tak najednou koukám a vy už jste přestěhované na koníkovi :-) Berete ještě někoho do party? ;-)
Profilova fotka
tonny - to víš, že bereme. Přijď za námi na koníka
Profilova fotka
ahoj hani, už jsem psala jindulce. pa
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahoj
1
162
163

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?