Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Aha Jindul , tak to se nedivím :-D :-D :-D My máme takový pogumovaný, takže ho jenom setřu hadrem :-D
Profilova fotka
Holky, taky hlasuju pro uzavřenou diskusi na MK. Jo a prostírání no comment....taky ho máme za chvíli jak prase :-(
Profilova fotka
No jo, holky, výzdoby ty on zbožňuje! :-D :-D A tak nemyslím si, že by se mu ty výzdoby vyloženě nelíbili, ale občas nad nějakým kouskem protočí oči :-D Teď jsem si třeba koupila takovýho krásnýho sádrovýho (či z čedho je) asi 20cm zajíce a nad ním kroutil oči..... Jenže vánoce a velikonece jsou o kýči, že jo!? ;-) :-D
Profilova fotka
A tak to já mám různý barevný prostírání, taky bejvá jak prase, ale je to hezký :-) Holt se to musí častěji prát ;-)
mně ta výzdoba dřív taky moc nebrala, ale letos mě to chytlo a tak máme všude zajíce a slepičky a tak :-) Ještě mi zítra kolegyně přinese krouceno vrbu a na tu navěsím vajíčka :-)
my máme taky různý prostírání a nejpraktičtější je z Ikei takový jakoby proutěný, z toho stačí setřást drobky :-)
Profilova fotka
Kroucenou vrbu bych taky chtěla! :-) Si jí musím od někoho splašit.
Profilova fotka
Já měla kroucenou vrbu vloni, tak jsem jí zasadila. :-)
Profilova fotka
Renčo: takže si můžu přijet? ;-) :-D
Profilova fotka
Jani - ona je hrozně maličká, tak až vyroste ;-)
Profilova fotka
http://moje-rodina.cz/volny-cas/tip-n... odstavec - kolébka s pověstí :-) Kristy - asi přijedeme na výlet :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem 100% pro uzavřenou diskuzi, Jindulko, dobrej nápad!!!!!
Článek se načítá
holky tak já jí jdu založit, snad to nebude nikomu vadit. A budeme se jmenovat stejně, ju? ;-)
Profilova fotka
Jindulko - jsi hodná! Super! Jojo, dala bych to stejně!
Profilova fotka
No holky, jsem koza, že jsem Vám to zapomněla říct...Asdi to funguje...já se na ní v létě jen dívala, ani jsem nehoupala....tak to asi proto trvalo úpůl roku.... jeee, přijeďte, uděláme si výletík...Z Domažlic je to pěšky kousek. A jde udělat i hezké 20 km kolečko.... :-) Přes Dobrou vodu a Baldov :-)
holky založila jsem tedy novou diskuzi na Modrém koníkovi, bude to naše soukromá diskuze, do které nám nikdo nebude moci načumovat a my budeme moci probírat úúúúplně všechno. Přidala jsem tam snad všechny babuchendy, kdybyste se tam nemohla některá dostat, tak mi písněte IP :-) A šupky dupky sem ;-) http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema...
Profilova fotka
Renčo: jo jo, jen neřikej - rozdělit se nechceš, co!? ;-) :-D :-D :-D Tak kolíbku si musim přijet pohoupat! ;-) :-D Ale na 20km kolečko asi nemám..... ;-) Jindul: tak jo, tak to na MK založ, si šikovná ;-) Stejně mě už ty nevěsty moc nezajímají ;-)
Profilova fotka
Jo aha, se tam musím nejdřív sama zaregistrovat????
jani já myslím, že stačí když se přihlásíš stejně jako se přihlašuješ sem ;-)
Profilova fotka
Aha, tak to zkusím, to jsem nevěděla.
Profilova fotka
Akorát, že se mi tam teď nedaří připojit ]-(
jani mně teď taky ne. Ale to asi není chyba na naší straně ;-)
Profilova fotka
Jasně, taky myslím ;-) Holky, a nejde tahle diskuze tady smazat? Si řikám, proč to tady nechávat.....
můžeme tuhle diskuzi nechat zamknout, ale to asi až to tam bude fungovat a budeme ,,přestěhované,, :-)
Profilova fotka
Ok, asi bych to udělala...
Profilova fotka
taky se tam teď nemůžu napojit.
zrovna teď, když se chceme stěhovat :-D
foogy jak se máš a jak se cítíš? :-)
Profilova fotka
Nio musím se smát :-D ...holky, my jsme fakt dobrý praštěnky...on asi nefunguje celý MK ???
Profilova fotka
jindu - klasika, co? Holky, s jarem se probudila i ta naše čůrinka, chodí tady po zahradě, čmuchá, štěká na motorky, na ptáčky :-D Ani nechce bejt se mnou doma, ale já jsem ráda, chci jí to teď přes jaro a léto odnaučit. Joo, holky, jsem si nakoupila pupalku, prej je to dobrý k porodu, ale na letáku jsem se dočetla, že je to dobré na menstruaci - tlumí bolesti. jindu - se ti musím pochlubit - jsem si koupila epino a cvičím a včera jsem se dostala na 31cm!!!! Já měla takovou radost, že jsem z toho fakt nemohla spát :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?