Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
abe - v pondělí vyrážím. A pak to spojím k mamce na nehty. Tlak mám pořád krásnej. Včera jsem se bavila s jednou známou a ona ležela taky na gyndě jako těhule a tlak měla hrozně vysoký. U ní se teda nakonec projevila preeklampsie. No a jí měřili tlak každou hodinu 24 hodin denně. A pak tam přišla internistka a řekla sestrám, ať se nediví, že má vysoký tlak, když jí nenechají pořádně vyspat. Takže jí pak nechali vyspat a on spadl. Tak jsem si říkala, jestli to není i můj případ. Že jsem se doma pořádně vyspala. Jsem včera spinkala i odpolko, hihi :-D renčo - přesně, jak píše abe - dej tam med a citron a jenom to polykej a uvidíš! Jen to zkus!!! Jančo - tak to je situace :-D Taky tě svetry koušou? Mě jo, to nesnáším!!! ]-(
no teda jani to jsi Renču určo přesvědčila s tím: Jasně, nesmrdí! :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Hani jenom buď ráda, že jsi doma. Musíš vydržet, za pár dní ti společnost bude dělat čmelda. Já si myslím, že budete mít Olivera :-) jani to je dilema s tím oblečením, ale když ti bude jóóó vedro, tak se do toho trička ještě ráda svlékneš :-D
Profilova fotka
Hani: no tehnle svetr kouše obzvlášť (ježiš to je slovo), i přes tričko. Jindři: :-D :-D :-D :-D :-D :-D Renčo, je voňavoučkej a na jazýčku se jenom rozplývá.... x-) :-D Jindři: no jo, ale dokážeš si ale představit, jaká bych byla kočka, kdybych tady chodila v elasťákách a v krátkým tričku - klienti by padli :-D Na nohy ještě papuče, do vlasů natáčky - no kóča k nakousnutí! :-D
jani a to tričko zastrkat do legínů :-D Mně včera rozesmál Honza, přišla jsem do obýváku a on tam byl v trenýrkách, které měl vysoko vytažené a do nich zastrkané tričko :-D Jako nějaký páprda :-D Mazal si stehno, tak aby se mu na to ty trenky nelepily :-N :-D Jo Renčo, na jazýčku se rozplývá :-D
Profilova fotka
jančo - no jo, mamka podniká, manža podniká, taťka je místostarosta... Naši měli včera výročí 31 let, to je nádhera, co? x-) Toho bych se taky chtěla dožít. jindulko - to jste dva, co si myslíte, že to bude kluk - manža a ty :-D jančo - fuj, kousavej svetr ]-( Holka, tak to dneska musíš vydržet, otevři okno, hodně větrej a hodně se navoň a zítra budeš poučená ;-) Co máte dneska k obědu? abe - manžu chápu. Já měla taky ráda společné obídky - nejenom, že jsme se s holkama prošly na čerstvém vzduchu, ale hezky jsme to všechno probraly.
Profilova fotka
janis :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D bys klientům říkala, chovejte se jako doma!
Profilova fotka
jindu - a k tomu mu na stole stál lahváč :-D To byl záchvat smíchu, co? haha Holky, zpětně si říkám, že to tam v té nemocnici tak špatné nebylo :-D Po bitvě je každý generál, že. Měla jsem 3x denně nachystané jídlo, návštěvy se jenom hrnuly... Akorát to vstávání. Né, dělám si srandu - doma je doma x-)
Profilova fotka
Holky: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Už jsem si vypnula topení a mám otevřený okno ;-)
Profilova fotka
Hani: no proto! ;-) Doma máš krásnej tlak!
Profilova fotka
jančo - parádně jsi to vyřešila :o)
Profilova fotka
Holky, jsem vám asi dneska nepsala, jak jsem se ráno zasekla ve výtahu, co!? ]-( Stála jsem teda v patře, ale nešly mi otevřít dveře a ani nikam nešlo jet.... Strávila jsem tam asi 15 min, mezitím jsem si teda zavolala pomoc, ale dřív než přišli, tak jsem najednou sjela do sklepa a tam odsud už jsem raději vyšla pěšky až do našeho patra. No zážitek ;-)
Hani jsem se začala smát nahlas jak jsi napsala: lahváč na stole :-D
Článek se načítá
jani aspoň jsi měla nějaký zážitek ;-) Ale fuj ve výtahu bych se nechtěla zaseknout. Ještě že chodím po schodech.. :-)
Profilova fotka
jančo - fůůj, ve výtahu. A tos tam byla úplně sama, jo? Ježiš, to by mi bylo špatně.
Profilova fotka
Hani - já taky myslím, že to bude kluk :-) Teda holky, já z vás nemůžu :-) Jani, tebe jsem si představila v těch legínách, zastrčeném tričku a natáčkách :-D A s tím výtahem to je teda něco. Hlavně, že jsi venku :-) Ale asi nic moc pocit viď? Holky, vy mi teda dáváte s tím čajem. Jindul - kdy se to pije? Celý cyklus?
já jsem dneska k obídku měla guláš a těstoviny od maminky a bylo to výborné. Teď jdu ven na přestávku, trošku se provětrat.
Profilova fotka
Klaustrofobii nemám a tím, že jsem byla zaseklá v patře, tak jsem to docela snážela v poho ;-) Víc by mi to asi bylo nepříjemný, kdyby to bylo v nějakym cizím baráku a výtahu a večer... :-. Jo a ve výtahu jsem byla sama. Renčo: já to piju pořád. Jiný instrukce jsem neobdržela....
Profilova fotka
Jani - pořád a dvakrát denně jo? Ježkovo voči :-D Jindři - kde jsi tu lahodu koupila? :-)
Profilova fotka
Holky, já se fakt zblázním. Babi jede v neděli do Německa a jede se psem. Toho má z útulku. Tak jsem volala na veterinu, tam mi řekli, že pes musí mít čip nebo tetování a pas. No, jenže my nevíme, jestli ten čip má :-| Když jsem volala do útulku, tak tam mi řekli, že neví, co to je za psa a že to je napsaný v očkováku. Jenža babi se v něm nevyzná :-| Ale kolonka čip je prý prázdná. No a na veterinu se jí s ním taky nechce, protože čip + pas stojí 800 Kč. Tak nevím holky, hranice už nejsou, tak k čemu ten pas potřebuje? Co myslíte, nestačilo by, kdyby měl sebou jenom očkovací průkaz?
Profilova fotka
Renčo: 2 - 3x ;-) Někdy ho mám dvakrát někdy jen jednou......
Profilova fotka
jo stačilo, na hranicích ho nebudou kontrolovat. A čip mají jen psi s PP - s průkazem původu. holky manžel přišel dom! už dělám rizoto v troubě, teda rýži a mrkev. Ale asi půjde zas do práce, jen si lehl.
Profilova fotka
abe - já věděla, že mi poradíš :-) Tady v Plzni ale prý musí být očipovaný všichni psi, dokonce to i město nějak proplácí - prý. Tak nevím no, babi říkala, že bude kdyžtak dělat, že nerozumí :-D Ona, rodilá němka :-D Ty jo, tak to je manžovi asi špatně viď, když přišel domů :-|
Profilova fotka
Jani - tolikrát? No, ještě si to nechám projít hlavou :-D A může se to pít studený?
Profilova fotka
Abe: jj, rejže a mrkev - na dietku jak stvořený ;-) Za půl hoďky jdu k zubákovi :-|
knedlus čaj jsem kupovala v bylinné lékárně v Tylovce ;-) A pije se to 2x denně, ale i jednou je lepší než vůbec ;-)
Profilova fotka
Renčo, určitě se to může pít i studený, ale já to raději piju horký. Studený čaje já nerada :-S
Profilova fotka
Janulko - tak ať ti u zubaře nic nedělá a jsi zase rychle zpátky!!! Tfuj tfuj tfuj!!! holky, já se nabaštila a dala jsem se do účta, už fakt musím, tak tady teď nebudu, ale musím to udělat.
Profilova fotka
Jani - tak ať tě tam moc netrápí ;-)
Profilova fotka
Jindul - jo, já vím kde. Mám to od práce kousek. Ale to ještě neznamená, že tam hnedka poběžím :-D A jak se to jmenuje?
Profilova fotka
Holky, mám to jen o patro výš a doktora mám fešáka. Je to kámoš a je o dva roky mladší než já ;-) Ale stejně mi pokaždý něco najde ]-( No ale je alespoň vidět, že je pečlivej.....a já možná lempl ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?