Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
a až budu manažerka ;-) :-N (never) koupím si tento kostým, měli ho na figuríně a ten materiál a propracování! A ta cena!! http://www.pietro-filipi.com/d-2368-d...
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Hani - teda, to je manža šikovnej a co všechno stihne udělat :-) Leni - nám se nemusíš omlouvat, my chápeme, že nestíháš ;-) abe - jů, tak nákupy byly úspěšné viď? :-) Jani - prodavačka jim prý odkývala, že je to na led. Ale asi se jich chtěla zbavit a tý lednice taky :-D :-D :-D Tak já včera přišla domů, chtěla jsem odemknout, ale manža nechal klíče v zámku ]-( No, budit jsem ho nechtěla, tak jsem šla ke tchánom, zalovila ve skříni, našla nějaký náhradní oblečení a vyrazila jsem za Knedlíkem :-D Ale zase přituhlo, takže to zase pěkně klouže ]-( No a k tý babi zajedeme dneska :-) Manža se obětoval, protože prý má o víkendu sněžit a já tak hrozně nerada řídim :-D Takže holky, teď dobře poslouchejte :-D Po práci jdu do lékárny pro ten výborný bylinkový čaj, co vůbec nesmrdí :-D :-D :-D
Profilova fotka
oooo to je krásná zpráva po ránu! Hned budu mít krásnější den! Aspon je vidět, že tu nekrafeme zbytečně!!!! :-) :-) Holky já včera byla zas na joze a musím říct, že mi je dnes tak krásně. To snad není ani možné, že to má takový vliv. Duševně mi je krásně, ráno jsem spokojená vstala, volno celý den... no bezvadný. Si to užívám maximálně. Odpoledne jedeme na vysočinu, zajdu tam ke kamošce na střih a barvu. Nejsem ale rozhodnutá co to bude. Zda to mikádo... Fyzicky jsem namožná, bolí mě trapézy, břicho. Jdu na procházku a už se za váma těším. Knedlu babička z tebe bude mít radost, že jsi přijela i přes nepřízeň osudu! :-)
Profilova fotka
jo a u snídaně jsem se na manžela zamilovaně dívala, jak mu konečně něco sluší! Prokoukl jak hrom. Ještě ho budou v práci balit baby! A já mu nic neplánovala kupovat, měli tam i na mě krásný svetry ale raději jsem koupila jemu. holky toto je mlčím? - :-x toto zamilované? - x-) a toto? :-o asi údiv
Profilova fotka
Ahoj kočulky :-) To je zase počasí, co!? :-S Od rána chumelí a co u vás? Abe: svetr je krásnej, koupila si dobře a manžovi to v něm musí určitě slušet :-) Ten kostýmek taky vypadá dobře :-) Třeba jednou budeš takový kostýmky kupovat - taková manažerka cestovky....hm ;-) Abe, co máš vůbec za školu? No a s tou jogou je to supr, že se tak dobře cejtíš :-) Jsem jí ještě nikdy nezkoušela......možná bych to měla zkusit..... A na jakou že ty to chodíš, Joooo, Renča si jde koupit čajík! ;-) :-D Jj, řekla bych, že :-o je údiv. Holky, tak my na hory nejedeme. Manža je nějakej nachcípanej a hlavně jsme si řikali, že se má zase ochladit a že bysme raději jeli, když bude hezky a svítit sluníčko, takže to asi necháme na příští týden.
Profilova fotka
ahoj aboušku :-) To víš, že nekrafeme zbytečně. Příští týden zjistí Jaňulka, jaký kouzelný účinky má ten čajík a za 14 dní já :-) To je dobře, že je ti po tom cvíču tak krásně :-) Ty jdeš na procházku? Jako jen tak, sama? Nebo bereš hafana? Jo, babička bude hlavně ráda, že si odvezu toho papoucha :-D Cestou koupím nějakej zákuseček ke kafíčku x-) Manža už si vzal dneska ten nový svetr jo? Ty smajlíci jsou asi tak, jak píšeš. Akorát nevím, jak s tím zamilovaným :-)
Profilova fotka
bože sněží?????? Tady je jasno!! Néé, to je hrozné počasí. Já žádnou manažerku dělat nechci, nechci se stresovat. Mám střední cestovní ruch. A tak jani jsi ráda, že nejedete ne?
Profilova fotka
Ahoj Jani - tak tady taky vykukuje sluníčko :-) Tak jaký je náhradní plán na víkend? abe - jů, já taky maturovala z cestovního ruchu :-) Tak my jdeme v neděli s manžou do kina. Musím ještě vybrat nějaký film. Chtěli jsme jít na to Doktor od jezera hrochů, ale slyšela jsem, že to není zase až tak úžasný :-|
Profilova fotka
a co třeba ten Protektor, jak to mělo úspěch na berlinale? Je to ale retro...tak nevím, zda by tě to bavilo. Mě moc ne. :-N
Profilova fotka
Já už to zase zamluvila a zapomněla jsem se podívat, tak jdu na to :-)
Profilova fotka
No, holky, myslím, že to dostanu...... Včera jsem měla takový tlaky v podbřišku, jako když to mám dostat - takový avizo, že to přijde ]-( A tak manža má zítra svátek, tak si alespoň zítra uděláme hezkej den, pozvu naše a tchánovce na kafíčko a nějakou buchtu a užijeme si to :-) A v neděli si asi uděláme nějakej výlet :-) I ten Sherlock Holmes může bejt dobrej :-)
Profilova fotka
Tak jsem to zkoukla a nevím nevím :-| Nějak mi tam do oka nic nepadlo. Jani - prosím tě, vždyď všude všichni píšou a říkají, že těhu má skoro stejný příznaky jako mrcha. Takže nepřijde ;-) A jakou budeš dělat buchtu? Taky o nějaké přemýšlím, ale nějak mě nic nenapadá.
Článek se načítá
Profilova fotka
No holky, kde jste? :-)
Profilova fotka
Tadýýýý ;-)
Profilova fotka
Jsem byla venku něco oběhat. Renčo: uvidíme, díky za podporu ;-) No já taky ještě nevím, kouknu na www.recepty.cz, do TOP 10. Asi před rokem jsem tam dělala sachrův dort a byl mňamózní :-) Nebo kdyžtak udělám nepečenej dort z piškotů smetany a ovoce....
Profilova fotka
holky zas namě byla kontrola.... :-D ale mě nenachytají!
Profilova fotka
Že bych třeba udělala pařížské kostky...??? anebo karamelové řezy s piškoty - mňam x-)
Profilova fotka
Abe: zase? Ty si tě nějak hlídají... A jak máš vůbec vycházky?
Profilova fotka
Jani - já jsem si teď vytiskla recept na medovník. Ale ještě juknu na ten odkaz :-) abe - ty jo, to tě kontrolujou nějak často ne? To je síla.
Profilova fotka
Já jsem medovník ještě nedělala, ale mamča jo a byl teda výbornej.....ikdyž byl trošinku jinej než ten kupovanej....ale věřim, že oni tu originál recepturu do světa nevypustí....anebo měla mamča jinej recept. Renčo, budeš píct manžovi k svátku? ;-)
Profilova fotka
no to na mě posílá, jinak kontrolor neví s čím je kdo marod, to je lékařské tajemství. A podle druhu nemoci to nevybírají. Paní říkala, že dostává seznam. A jízdné si musí platit sama. vycházky mám od 2 do 18 hod. holky tak se mějte, jdu se dívat na sama doma a pak jedeme pryč tak papa bud zítra nebo až v pondělí. :-)
Profilova fotka
Abe: užijte si hezkej víkend :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Byla jsem u kadeřnice, nakonec měla čas a udělala mi i přeliv. Akorát ten střih... Schválně jsem si s sebou vzala fotky ze svatby, abych jí ukázala, jak to chci a ona mi to vzala nějak víc, tak jsem vyloženě nakrátko :-N Je fakt, že mně vlasy rostou strašně rychle, ale takhle krátké....
Profilova fotka
abe - tak doufám, že dneska u kámošky dopadneš líp než já ;-) A užijte si hezký víkend!!! A svetr moc hezkej! jančo - vydrž, ještě není nic ztraceného!!!! x-)
Profilova fotka
Hani: to jsou přesně kadeřnice - skoro vždycky stříhají víc než chceš ]-( Ale ono to doroste, už za týden za dva se to bude lepší ;-)
Profilova fotka
Hani: děkuju za podporu :-)
Profilova fotka
jančo - včera jsem to dala do culíku bez sponek, dneska ne. Stačí ti to? :-) Hlavně si v tomhle střihu přijdu jakou koule. Jsem si před zrcadlem říkala - tý jo, můžeš bejt ráda, že nesmíš nikam chodit a jenom doma ležíš. :-D Až mě uvidí manža, ten padne, se mi bude smát, že to mám jak helmu 8-(
Profilova fotka
Hani: ale prosím tě, tak si na tom najdi jiný pozitiva - třeba to, že to nebudeš muset dva tři měsíce stříhat ;-)
Profilova fotka
jančo - jojo, to jsem si říkala, že teď nemusím aspoň půl roku jít ke kadeřnici :-D teď volal manža a prej, jestli jsem ostříhaná. A já v klidu, že jo. Nebudu mu nic říkat, jsem zvědavá, co bude říkat, až přijede, hihi :-D
Profilova fotka
Jsem se pak stavila v obchodě a koupila si deli pistáciovou, ruskou zmrzlinu, ledové kaštany, margotku, sůšu romanca - si musím trošinku osladit život :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?