Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
ahoj kočky, jak se máte? Doufám že krásně x-) renčo s čím jsou ty italovo špagety? jani já bych na trampošky nechodila. Cvičit jo, ale jumping je fakt docela nářez a dle mého to vliv mít může. ale je to jen můj laický názor ;-)
Profilova fotka
Dobre ranko holciny, zdraviiiiim Vas vsechno po dlouuhe dobe...Mela jsem nejake hekticke obdobi, ne a ne dodelat zkousky, v praci zaciname pracovat na uzaverce za lonsky rok..a celkove toho bylo nejak moc..citila jsem se strasne vycerpana.. Rychle jsem Vas proletela, jste opravdu pilne jako vcelky :) Foogy:doufam,ze uz je vsechno OK a ze mimisek jeste chvilinku vydrzi, hlavne uz vydrz a setri se :) Vorlinka: vy se mate jak maminko? vsechno v poradku? Pro nas ostatni holky cekatelky...jednou to proste vyjit musi...asi clovek potrebuje krapet zklidnit, uklidnit sebe i telo a pak se snad zadari ;-) Nas ted ceka ta rekonstrukce,zaciname se divat po hypotekach, ktera bude asi nejvyhodnejsi, a taak..chteli bychom z ni totiz doplatit i autko...tak snad nam to nekde daji...vyplaty mame takove snad dostacujici... Mate nejake zkusenosti? Holky, ja zacala chodit cvicit - jmenuje se to K2 hiking a je to suuuper, vzdycky se potim jak potvuurka ;-)
Profilova fotka
knedlu co je to za špagety??? No u nás veselo, manžel má dnes narozeniny. Včera říká, měl jsem na oběd pizzu se salámem a ještě teď (v 10 hod) je mi po ní těžko. Pak zvracel a lítal na wc... no tak nevím co s ním. Buď se přežírá nebo v té pizze něco bylo, ale to by bylo už po 2 za krátkou dobu. A taky se mu to ještě dnes vrací.... Chtěla jsem dělat ten bůček a rozmyslela si to, udělám nám rizoto a on chtěl jít v pátek na žebra to taky nejde. Pak jsem si uvědomila, že nám nejede ta sklokeramika! Tak jak já asi budu vařit! Tak mu to říkám, ale ke zrušení tchýně se neměl
Profilova fotka
jo a včera bylo v topstaru o té kristelce. Já ani nevím co ona dělá. Žádná extra krasavice není. Asi modelku ne?
criss ahojky :-) s hypotékou zkušenost nemám... Co děláte při tom cvičení? Zní to zajímavě... Já se mám fajn, ale už na sobě to těhotenství trošku začínám cítit, hůř se mi obouvají kozačky, jsem na těsno v zimní bundě a celkem jsem přibrala na váze, musím se začít trošičku krotit.. abe chudák manža :-( A můj má narozky v pondělí ;-) nedělá kristelka taky moderátorku nebo tak něco? =-) A modelku taky, to jo..
Profilova fotka
jo a včera jsem byla u té kamarádky, btw jsem tam sežrala misku brambůrků. Jak mi je to vzácné. ona je taková droboučku, malinká a až průhledná. A kluka porodila za 3 hodiny, což mi teda příjde neuvěřitelný výkon. Vyvolávali jí to a od první tablety do konce. :-o
Profilova fotka
Holky, já si vám musím postěžovat :-( Byli jsme domluvený s manžou, že v sobotu pojedeme k babi. Babi má svátek a ještě od ní musíme vzít papoucha, protože od pondělka se jí bude předělávat barák. No a manža, že jde na noční na přesčas, takže přijde v sobotu ráno. Tak jsem řekla fajn, pojedeme tam po obědě. A on mi teď volá, že vzal ještě další přesčas a že jde ještě na noční ze soboty na neděli, a už od šesti ]-( Tak to už jsem se ale fakt nafrala, protože má v neděli svátek, takže mu určitě přijde někdo gratulovat ]-( Takže celou sobotu prospí, já pojedu za babi sama. A v neděli taky bude půl dne spát ]-( A já se těšila, že si uděláme hezký víkend. Ach jo, já jsem nějaká přecitlivělá, normálně by mi to ani nevadilo a teď tu řvu :-( No, ale musím si na tom najít něco pozitivního. Takže kdyby volala švagrovka, že by přijeli, tak řeknu, že manža je po noční a spí :-D :-D :-D Ani to holky nemusíte číst, já jsem si jenom potřebovala někomu postěžovat :-)
Profilova fotka
crris - my máme hypotéku od Raifaisenky. Ale máme to přes stavební spoření. A chtěli od nás dokládat všechny účty a pak nám je propláceli :-|
Profilova fotka
abe - ty brďo, chudák manža :-| A jak to teda uděláš, když ti nejde sporák? Třeba salát :-D
Profilova fotka
Špagety: http://www.sitalemvkuchyni.cz/recepty...
Profilova fotka
knedlu to je tak někdy, člověka dojme a rozlítostní cokoliv. Jen na to musí být den. Já před krámama jsem plačtivá. Knedlu a vy tak válčíte s penězma? Že si bere tolik těch přesčasů, kolik dělá hodin měsíčně? Já mám hypotéku na byt a ani na ten poplatek realitce mi nepůjčili...tak nevím. to asi nepůjde, také ze stavebního spoření. uklogním nějakej eintopf nebo co. Rizoto je naprd, to by ale šlo ho dělat v kastrolku. pečená rýže to existuje..no něco vymyslím. Jde na nákup až zítra, tak mám čas to promyslet. A odpoledne jdu na ty boty.
Profilova fotka
abe - my s penězma nějak neválčíme. Řekla bych, že tak v pohodě, akorát tak vystačíme. Já nevím, co ho teď popadlo s těma přesčasama ]-( On je to takovej dobrák, říkám, až hloupej. Protože, když za ním v práci přijdou, jestli by šel, tak vždycky řekne, že jo. On asi prostě neumí říct NE ]-( Kolik bude mít hodin nevím, uvidíme, až přinese pásku ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás zatím jen pozdravit, pak dočíst a později napíšu :-)
Profilova fotka
abe: chudak manza, tak mozna ho chytla taky nejaka ta strevni chripajzna anebo mu ta pizza nedela dobre..zkuste do tretice a uvidite kde je zakopany pes.. vorlinka: to pak vybehas s kocarkem :) hlavne at je mimi a ty zdrava.. to cvico jsou to jakoby bezici pasy, nastavene krapet do kopce, predcvicuje to lektor - v podstate takovy hromadny sport,napr. jako je spinning.ale spinning mi nedelal dobre na moje porantane kolenko... mno a tady vlastnne chodis-behas po pase, sem tam jsou tak nejake prvky z aerobicku..a je to docela faajn :) hlavne tam muzu jit i sama, a nebyt na nikom zavisla,a mam pak dobry pocit, ze jsem pro sebe neco udelala.. mno my mame oba taky stavebko,ale s tim nechceme moc jeste hybat-chceme to mit jako rezervu do budoucna..ale uvidime,jak nam to bude vychazet,pokud to bude lepsi,tak to prozenem pres stavebko.. knedlu: ty jooo manza je docela blazen, ale na druhou stranu clovek si rika,co by pro spokojeny zivot neudel,ze? ale i tak at si na sebe dava pozor,takove zbesile tempo clovek nevydrzi dlouho..a at si uvedomi,ze chcete mit mimi a i to muze mit na jeho spermijky vliv..tak jak u nas,tak i panu to urcite funguje..
Profilova fotka
cris přes svatebko je to určitě nejlepší, o tom žádná. Já mám fixovaný úrok po celou dobu splácení, to ti žádná banka nedá. 3,7 mám. o tom hikingu jsem slyšela. Jsi šikovná, že na to chodíš. Knedlu a ty si uděláš pěknej den, vyrazíš třeba do zahradnictví nebo po nákupech - ty boty přece! Včera mi ta kamarádka vykládala, že její sestra se snaží dva roky a byla u doktora jen jednou. měla cystu na vaječníku a doktor jí tehdy řekl, že po odstranění do 3 měsíců pokud neotěhtní tak má přiijít... už je to rok a nikde nebyla.
Profilova fotka
fogy pinká :-)
Profilova fotka
cris - přesně, jak říká abe, u toho stavebka máš fixovaný úrok a je to nejvýhodnější ;-) aboušku - ty máš pravdu :-) Hurá pro kytičky :-D :-D :-D Ještě, že tě tu mám :-D
Profilova fotka
abe - to je teda dobrý s tou kamarádčinou ségrou. :-| Nechápu, proč si k tý doktorce nezajde. Já bych tam šla klidně hned, kdyby mi neřekla, že mám přijít, až doberu ty léky :-D
Profilova fotka
a ta moje kamarádka otěhotněla i přes antikoncepci, ne že vynechala! brala ji poctivě a její máma otěhotněla s ní přes tělísko v děloze. A ted se rozhodli pro druhé a šup hned napoprvé říkala. A přitom nevypadá vůbec zdravě, je úplně průhledná, nic nejí, má problémy se štítnou žlázou a plno dalšího.
Profilova fotka
no jasně a pritom si nakoupíš mezizubní kartáčky atd. A máš lepší den než s manželem ;-)
Profilova fotka
Ty jo, já fakt nevím, jak je možný, že se to někomu povede napoprvý :-| Když si vzpomenu, jak jsem zobala antikoncepci, ještě jsem to kontrolovala, abych náhodou neotěhotněla. :-| A když se na to teď podívám zpětně, tak jsem celý měsíc jedla prášky kvůli cca 3 dnům, kdy je šance na otěhotnění. ]-(
Profilova fotka
Foogy nepinká, foogy snídala, měla strašný hladík :-D
Profilova fotka
Holky, tak jsem tu :-) Ad trampolínky: včera to byl teda nářez! Jako dobrý, to cvičení se mi líbí, ale asi to holky na to břicho neni úplně ideální, protože asi v půlce jsem dostala na pár minut křeče do podbřišku - jako když to mám dostat, takže jsem si řikala, že to asi nebude ideální. Nejde mi o to, že bych ze sebe spermijky vyklepala, ale v případě, kdyby se nějaký vajíčko uchytilo, tak abych ho neutrhla....to bych si pak vyčítala :-( Takže trampošky jo, ale když už tak před ovu.... Máme tam s kámoškou předplaceno pár hodin, tak to kdyžtak vybereme na to Bosu nebo aerobic. Renčo: ten tvůj manža je teda blázen..... Tak to by mě taky mrzelo, že jde do práce, když má svátek a zvlášť když víš, že mu přijde popřát rodina..... Ale na druhou stranu, jak píše Abe, tak si na tom musíš najít něco pozitivního a věnuj se baráčku, zahrádce, Knedlíkovi :-) Udělej si velikonoční výzdobu! :-) Kristelka dělá především moderátorku a to že nafotila asi dva kalendáře a pár fotek z ní modelku nedělá.....to bysme mohly nafotit i my, kdyby nám to někdo nabídnul ;-) Já jí moc nemusím, vlastně vůbec :-S Abe: tak to je manža chudák..... Buď to bude tou pizzou nebo nějakou kombinací pizzy a něčeho. To má taky občas můj manža - něco se mu spolu nesnese.....
Profilova fotka
Renčo: jj, někomu zadaří, aniž by chtěl a my co chceme, tak to na potvoru nejde.....ale musíme bejt trpělivý :-)
Profilova fotka
Holky, tak si představte, že si normálně včera manža udělal !můj! bylinkovej čaj :-D :-D Tak abych nakonec neměla ještě těhotnýho manžela :-D :-D
Profilova fotka
jani a co to je za čaj? z čeho je? A proč ho ještě knedluška nepje?
Profilova fotka
Jani - já myslím, že jsi se rozhodla dobře s těma trampolínama ;-) A tvůj čajík si udělal jo? :-D A chutnal mu? :-D
Profilova fotka
Ahoj holky!!! abe - co ten manža? že by chřipule? a nebo to byl starej salám? to je dneska na suché pečivo, piškoty a čaj. jindulko - to je dobře, že přibíráš!! Aspoň je vidět, že mimi roste ;-) A jinak jste OK? renčo - to se ti nedivím, že brečíš. Já bych byla taky smutná! Sice si říkám: jo, peníze dobrý, ale zase se to nesmí přehánět, viď? A co máš pro manžu k narozkám?
Profilova fotka
Knedluška ho nepije, protože nemá ráda bylinky ;-)
Profilova fotka
Hani - přesně, jak říkáš, nic se nesmí přehánět ;-) Manža má svátek, ale nic pro něj nemám. My si nějak nic nedáváme, ale třeba na něco narazím v sobotu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?