Po rozvodu znovu šťastné a s nadhledem

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak tedy můžem sem ;-) V tamtom tématu se nám to opravdu zvrtlo v " out of topic..." :-D
Profilova fotka
Brum-budu drzet palecky. Nevim, jak to v marketech chodi. Ja mam take dost stresovou praci, ale zase tam mam ty nervy zaplaceny. A dobre zaplaceny. A i kdyz je toho nekdy moc moc a pracuji jeste z domova po nocich, tak mne to dost bavi. Jinak vcera jsme uklizeli a take usporadavali jednu mistnost. Bydlime ve velkem 4+kk a jedna mistnost byla takova odkladaci...Tak jsme tam pred Vanocema koupili 4 skrine a vcera to tam rovnali. Hned to vypada lepe. x-) Ted jedeme z Ikey-koupili jsme si konecne jidelni stul a zidle, nocni stolky, nejake dozky,... Jsme celou dobu jedli u baru, ale ted jak sem jezdi o svatcich navstevy, tak to je potreba to resit. Zitra k nam dorazi rodina na obed, tak bychom nemeli kde. Jsme furt chteli rychle stavet, ale ted uz nas drzi spise myslenka, ze bychom zustali jeste tak 2 roky tady a tam to pomalu staveli. Ve meste bych to mela s pripadnym prckem mnohem jednodussi. Jo a vcera jsme delala domaci bayleis, tak jsem zvedava jak se stihlo ulezet :-N Ja budeme slavit Silvestra? Pripijeme si a od jedne na ohnostroj. Nikam za zabavou nemizime. Jen si asi vecer vyrazime posedet, ne vecu, zakusek-jako loni...Pak jsme si pripili a hned po pulnoci vlezli do vany i s flaskou :-N ale letos bez vany, za to s ohnostrojem. Zatim mizim, odpo na vas jeste mrknu. Jak pisu tu sem, tak jsem docela na PC. Ted jdem k babi na svickovou :-p 8-)
Profilova fotka
lucy - tak to je fajn, že tě práce baví a máš ji i dobře zaplacenou ;-) bohužel toto nebývá u většiny lidí pravidlem |-| já ty peníze zřejmě už neuvidim, jelikož mi bylo řečeno, že ty přesčasy prostě nezaplatí 8-( no každopádně přeju všem štastnej novej rok a at´je lepší než tenhle ;-)
Profilova fotka
brum-ja vim, take si to uvedomuji a jsem za to rada. Jako THP-cko nemam prescasy placene, ale i toto mam zahrnuto ve mzde. Ted jsme jeste dostavali rocni premie+valorizaci, tak to potesilo. Nj, blba doba a proto si toho fakt vazim-zvlast kdyz mam rok a pul po skole... Zase zadarmo to take nemam-pracovala jsem uz pri skole, abych mela praxi. Na Chebsku je bohuzel ta prace jinak hodnocena-vim to od babicky, bratranku,... Preji Ti, abys mela stesti. Treba se vam drive podari prcek a Ty uz nebudes resit nejake trable s praci. ;-)
ahojjte,ženy :-) brum,přesčasy ti usí proplatit,i když vím,jak to chodí,alespoň je postraš oblastním inpektorátem práce,tam by jim h rozila pokuta myslím až do 2.mil.korun...i když v reálu dostávají tak kolem 200.tis. :-| lucy,děláš ve svém oboru,nebo si šla úplně jinam?Právě nad tím přemýšlím,že mladá se chce vrátit po škole domů,jak to bude mít s prací a tak.Jinak už došlo k tomu,co jsem předpokládala,doufám,že bude rozumná a vykašle se na borca ]-( ]-( ]-( Holky,ještě sem nakouknu a popřeju vám,jdu si konečně udělat kafíčko,pak si namaluju ksicht,večer se asi staví ta sousedka,jinak klasika u televize ;-)
Profilova fotka
fris - už sem se na to ptala na pracáku, jak se v takových případech postupuje a v pondělí si tam zajedu znova zeptat se přímo právníka - i když víš jak to chodí, stejně ty peníze neuvidim 8-( - nejvíc mě štve, že sem neměla letos vpodstatě žádný vánoce :-| dnes už se sem zřejmě nedostanu, tak si toho Silvestra užijte a hlavně, at´Vám nový rok vyjde podle Vašich představ ;-)
Profilova fotka
brum-ber to jako zkusenost... :-| nic jineho s tim stejne neudelas. Pravnika se zeptej-za to nic nedas. Ted si nekazz naladu a uzij si vecer ;-) Fris-castecne v oboru. Pisneme si kdyztak IP-navecer. Co mlada? Ach jo, ze by to zase nedopadlo? =-) ma to trapeni holka |-| Co ona studujee v te Anglii? Nedivim se, ze se chce vratit. Ja mimo CR take nechtela zustat a pritel se mi nastesti take vratil. Doma je doma. Jdu jezdit. Snad mi nejaky ... nehodi pod kone delobuch :-S :-N Jara montuje ten stul se zidlema. je z toho nadseny, tak sel na to hned. x-)
Profilova fotka
Čaute baby, my jsme v klidu doma, částečně PC, částečně telka, částečně povídání. x-) "Děti" jsou v tahu, takže jsme spokojený a bez nervů, že se nechtěj dívat na to, co my a naopak :-p Sice ta telka jde jenom jako kulisa, ale jde. Kdyby bylo na nás, tak si jdem klidně lehnout jako jindy, nám to nepřijde jako extra vyjímečný den. A už vůbec ne, aby byl důvod se opít a nezřízeně řádit jako to mají jiní ve společnosti, no prostě jako kdyby byli utržení ze řetězu... :-| Proto nijak nevyhledáváme organizovanou zábavu, vždycky se tam někdo najde, kdo to právě tím, že neumí pít, zkazí... |-| Tak hodně zdraví do nového roku, ženy. A to ostatní, co byste si přály, je jenom na vás, na každém z nás ;-)
Profilova fotka
Přeji naposledy v tomto roce krásný večer ženy. ;-) Ať jste v novém roce 2010 minimálně tak spokojeny jako v roce 2009. Přeji Vám hlavně štěstíčko a pohodu-to ostatní přijde (pamatujte, na Titanicu byli také všichni zdraví). My jsme se byli už projít s psíky a teď vyrazíme na véču a kávičku x-) Ještě teda čekám na "domontáž" dvou židlí. Noční stolky už jsou. Pa
Koukám, že Terez to bez nás nemůže vydržet... Já bych si teda přála být daleko spokojenější než v roce 2009, nic proti ničemu, ale mám k tomu své důvody... Taky mám své důvody z posledních dní přát vám především to zdraví, bez zdraví totiž nejde nic...a pamatujte, že zkáza Titanicu byla především chyba konstruktérů... Oslavte konec tohoto roku, jak uznáte za vhodné a do toho nového vkročte po svém a hlavně tak, jak chcete...
čaute,srdíčka,veselého Silvestra a v novém roce to,co vám přeje helisek,zdraví,zdraví a zdraví....a to štěstí a spokojenost samozřejmě taky....a nedat se zlomit osudem a okolnostmi :-)
Profilova fotka
Tak, ženy, jak jste to přežily? My už počítáme hodiny, abysme už měli normální rytmus, nějak nám z toho volna už hrabe ;-)
ahoj,Ivi,no je to na zabití,Silvestr a Nový rok nám propršel,teď mrzne a fouká,jsme zalezlí v baráku a leze nám to na palici. :-p Silvestr hroznej,čekali jsme tu sousedku,ona nic,pak zazvonila ve třičtvrtě na 12 se třemi dětmi...jedno bylo cizí,psi v šoku,děti neposlouchaly,špunt ze sektu se v půlce zlomil,tak jsme si připíjeli pozdě,ona s děckama vylítla ven na ulici do deště s prskavkami,nezavřeli dveře,už jsem se viděla jak lítám po polích a honím psy :-p ,pak k nám přišla ještě sousedka odnaproti,což bylo v poho,ale tamta první se už nevrátila,ani nepozdravila,což bylo divný....seděli jsme asi do třetí,nešlo mi spát a na dnešek jsem se taky nevyspala....já chci rytmus a řád!!! :-D :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Čaute, jakž takž. Na Silvestra nakonec doma-psík se bál petard, tak jsme ho vzali domů. Po půlnoci krásný ohňostroj-polovina nebyla přes mlhu vidět, ale druhých 10 minut už O.K. Do práce až v po odpo-ráno mám zkoušku a ještě musím poslat tu semestrálku, tak finišuji. Fris-neber to tak hrozně. Jsou horší věci. Proto jsem shledala rok 2009 jako vcelku fajn-nikdo z blízkých neodešel a nebo vážněji neonemocněl. Zbytek vem ... Také jste si takhle bilancovaly co Vám to přineslo? Pa
Profilova fotka
Já nebilancuju, předsevzetí si nedávám, jsem stále šťastná a vděčná za to co mám. x-) A to, co nemám, je moje chyba, že si za tím tak dostatečně nejdu, abych to měla :-p Každý svého štěstí strůjcem... 8-)
vanus...amen....naprosto souhlasím,akorát k tomu dodám,že něco je chyba moje ;-) ,a za něco můžou okolnosti...třeba za to,že jsem kdysi musela opustit moji milovanou práci,protože mm jezdil dělat do zahraničí a já měla na krku babu,barák a dítě...nešlo nechat dítě s tou fašistkou a odjet na měsíc na natáčení..to je moje třináctá komnata,je mi smutno,když na to myslím :-|
Profilova fotka
ahojte v novém roce ;-) no já se pokouším zatim nezbláznit :-D , jelikož nejen že sem přišla o práci, ale ještě nám odchází nájemník - takže penízky zrovna moc nebudou :-( jinak k té vaší filosofické debatě - souhlasim s fris - jelikož já se pořád snažim jak vůl a furt nic :-S :-D
Profilova fotka
Ale holkýýý, hlavu vzhůru, půlky k sobě a hrdě bradu výš! ;-) Brum, tfuj tfuj, ať brzo zavadíš o konečně pořádnou práci a Fris - baba už není, takže už hůř nebude 8-)
no ahojte,kde jste??? =-) =-) =-) =-) a studánku chci =-) Ženy,u nás je sněhová kalamita,v noci na to napršelo a zmrzlo to,doufám,že to nová střecha vydrží,horší je,že se nedá vyjet z autem,nejbližší bankomat je 7km autem,doprčic,mladá musí jet zítra do Brna,taky nevím,jak se dostane k vlaku,ještě jsme to tady nezažili,i když ty silnice bývají hrozné,ale toto je teda nadílka :-p
Profilova fotka
fris - máte tam toho sněhu hodně?, tady u nás je taky, ale my sme na to "jako skoro na horách" zvyklý :-D
brum..no sněžilo dvě noci a celej den v kuse,pak na to pršelo a mrzlo,a prý nás čeká něco ještě zítra...teď vyčistili silnici,uvidíme,co bude ráno :-p ...toto je nejhorší kalamita za 15 let,co jsme tady.
Profilova fotka
fris - tak snad už bude líp ;-) tady u nás je toho taky moc, řidiči nadávaj jako každej rok, Jirka taky hučí, že nedělá nic jinýho než odhazuje sníh a to jak doma, tak v práci - ale "patáci" se tim aspon zabaví :-D a já mám takovouhle zimu ráda - je to lepší než když mrzne, do toho prší a je všude jen břečka :-S - ted´je tu krásnej prašan a nahoře na rozhledně jedou všechny vleky a lyžuje se - no já to ale stejně neumim, tak se mě to netýká :-D - příští rok bysme si ale rádi koupili pro všechny včetně Jiříka běžky a budem chodit běžkovat :-)
Profilova fotka
holky, kde jste :-N
Profilova fotka
Tady su! 8-) Dneska jdem plesat, včera jsme byli v kině (Kawasakiho růže) - doporučuju. Máme nějak kulturně akční dny, to se u nás nestává :-p :-D Sněhu už pomalu ubývá, nový má ale zase prý padat... Brum, co jsou to "patáci"? :-N
Profilova fotka
van - ahoj, no my bysme taky rádi na ples, ale zatim ticho po pěšině, o žádnym sem tady v okolí neslyšela, tak doufám, že vůbec něco letos bude :-N patáci neboli lépe řečeno pat´áci :-D, jsou Jirkovo "klienti" v práci neboli abych to vysvětlila polopaticky mentálně postižení co jsou v tom ústavu, kde Jirka pracuje jako vychovatel "Pat´áci" se jim říká pro to, že ten domov pro mentálně postižené je na místě, kterému se říká "na Patě" dřív tam bývali kasárny :-) no jinak já mám konečně zapnutou tu myčku co smes i kupovali za peníze se svatby a stála mi v kuchyni snad 3 měsíce :-D a zrovna jí poprvý zkoušim ještě bez nádobí a Jirka mě ted´furt votravuje s nějakou jakoby manželskou smlouvou, kde se upravuje majetek do budoucna - já mu před svatbou sice slíbila, že to uděláme, ale moc se mi do toho nechce :-D jelikož vzhledem k tomu, že já nemám nic, on má 2 baráky jasně nabitý před manželstvim,my to přijde zbytečný, takže kdyby něco, tak stejně odejdu z 5 švestkama :-D
Ahojte...já ám doma mladou,pořád mi okupuje net :-D :-D :-D ,včera odjela do Brna do pondělka,tak konečne jsem tady :-D :-D :-D U nás pořád hromada zamrzlého sněhu,nikam se nedá jít,jsme tady jak v base :-D :-D :-D Ivi,jé,tu kulturu ti závidím. ;-) brum...no je to zbytečný a hlavně mi to přijde srandovní po tolika letech,co jste spolu ;-)
Profilova fotka
fris - no ale vysvětli to chlapovi :-D :-D :-D nakonec mi stejně nezbyde než mu to podepsat, aby měla jeho dušička klid :-D
dej mu taky něco podepsat..jako v Americe..že požaduješ sex 3x týdně,nebo něco podobného :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tý jo, kde jste, ženy? =-) Venku pěkná zima, co? No, já sice asi zítra budu už někde v teplých krajích, ake fakt jsem vás sem nepřišla tím naštvat ;-) :-N Ctěla jsem vás pozdravit a poptat se, jak jste zapadlé? 8-) pa za týden
Profilova fotka
Takže už to tu asi nerozhýbeme, co? ;-( No škoda, ženy. Tak třeba na jiných tématech nashle ;-) 8-)
Profilova fotka
vanus - jé ahoj, tebe sem neviděla :-D jak je? No my sme zapadlý, venku nějakejch - 15 a pukaj pomalu ledy. Zejtra má bbejt ještě víc a zase sněžit. Já si ale nestěžuju, když je zima, tak má bejt a pořádná. Tedy sníh a mrznout a né bahínko jak občas bývá :-p ale samozřejmě nejlepší je to doma u kamen :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?