Menu Forum

Po rozvodu znovu šťastné a s nadhledem

(Zamčená)
27. bře 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
Registrovala se 24. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 994 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
Registrovala se 24. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 994 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Brum-budu drzet palecky. Nevim, jak to v marketech chodi. Ja mam take dost stresovou praci, ale zase tam mam ty nervy zaplaceny. A dobre zaplaceny. A i kdyz je toho nekdy moc moc a pracuji jeste z domova po nocich, tak mne to dost bavi.
Jinak vcera jsme uklizeli a take usporadavali jednu mistnost. Bydlime ve velkem 4+kk a jedna mistnost byla takova odkladaci...Tak jsme tam pred Vanocema koupili 4 skrine a vcera to tam rovnali. Hned to vypada lepe. emoticon
Ted jedeme z Ikey-koupili jsme si konecne jidelni stul a zidle, nocni stolky, nejake dozky,... Jsme celou dobu jedli u baru, ale ted jak sem jezdi o svatcich navstevy, tak to je potreba to resit. Zitra k nam dorazi rodina na obed, tak bychom nemeli kde.
Jsme furt chteli rychle stavet, ale ted uz nas drzi spise myslenka, ze bychom zustali jeste tak 2 roky tady a tam to pomalu staveli. Ve meste bych to mela s pripadnym prckem mnohem jednodussi.
Jo a vcera jsme delala domaci bayleis, tak jsem zvedava jak se stihlo ulezet emoticon
Ja budeme slavit Silvestra? Pripijeme si a od jedne na ohnostroj. Nikam za zabavou nemizime. Jen si asi vecer vyrazime posedet, ne vecu, zakusek-jako loni...Pak jsme si pripili a hned po pulnoci vlezli do vany i s flaskou emoticon ale letos bez vany, za to s ohnostrojem.
Zatim mizim, odpo na vas jeste mrknu. Jak pisu tu sem, tak jsem docela na PC. Ted jdem k babi na svickovou emoticon emoticon
31. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 lucy - tak to je fajn, že tě práce baví a máš ji i dobře zaplacenou emoticon bohužel toto nebývá u většiny lidí pravidlem emoticon

já ty peníze zřejmě už neuvidim, jelikož mi bylo řečeno, že ty přesčasy prostě nezaplatí emoticon

no každopádně přeju všem štastnej novej rok a at´je lepší než tenhle emoticon
31. pro 2009 ve 13:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 brum-ja vim, take si to uvedomuji a jsem za to rada. Jako THP-cko nemam prescasy placene, ale i toto mam zahrnuto ve mzde. Ted jsme jeste dostavali rocni premie+valorizaci, tak to potesilo. Nj, blba doba a proto si toho fakt vazim-zvlast kdyz mam rok a pul po skole... Zase zadarmo to take nemam-pracovala jsem uz pri skole, abych mela praxi.
Na Chebsku je bohuzel ta prace jinak hodnocena-vim to od babicky, bratranku,... Preji Ti, abys mela stesti. Treba se vam drive podari prcek a Ty uz nebudes resit nejake trable s praci. emoticon
31. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
 ahojjte,ženy emoticon
brum,přesčasy ti usí proplatit,i když vím,jak to chodí,alespoň je postraš oblastním inpektorátem práce,tam by jim h
rozila pokuta myslím až do 2.mil.korun...i když v reálu dostávají tak kolem 200.tis. emoticon

lucy,děláš ve svém oboru,nebo si šla úplně jinam?Právě nad tím přemýšlím,že mladá se chce vrátit po škole domů,jak to bude mít s prací a tak.Jinak už došlo k tomu,co jsem předpokládala,doufám,že bude rozumná a vykašle se na borca emoticon emoticon emoticon

Holky,ještě sem nakouknu a popřeju vám,jdu si konečně udělat kafíčko,pak si namaluju ksicht,večer se asi staví ta sousedka,jinak klasika u televize emoticon
31. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 fris - už sem se na to ptala na pracáku, jak se v takových případech postupuje a v pondělí si tam zajedu znova zeptat se přímo právníka - i když víš jak to chodí, stejně ty peníze neuvidim emoticon - nejvíc mě štve, že sem neměla letos vpodstatě žádný vánoce emoticon

dnes už se sem zřejmě nedostanu, tak si toho Silvestra užijte a hlavně, at´Vám nový rok vyjde podle Vašich představ emoticon
31. pro 2009 ve 14:45  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 brum-ber to jako zkusenost... emoticon nic jineho s tim stejne neudelas. Pravnika se zeptej-za to nic nedas. Ted si nekazz naladu a uzij si vecer emoticon
Fris-castecne v oboru. Pisneme si kdyztak IP-navecer. Co mlada? Ach jo, ze by to zase nedopadlo? emoticon ma to trapeni holka emoticon
Co ona studujee v te Anglii? Nedivim se, ze se chce vratit. Ja mimo CR take nechtela zustat a pritel se mi nastesti take vratil. Doma je doma.
Jdu jezdit. Snad mi nejaky ... nehodi pod kone delobuch emoticon emoticon Jara montuje ten stul se zidlema. je z toho nadseny, tak sel na to hned.
emoticon
31. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
Registrovala se 10. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 937 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 21. října 2006
    Ve 12,00 v Benátkách nad Jizerou, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
Registrovala se 10. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 937 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
 Čaute baby, my jsme v klidu doma, částečně PC, částečně telka, částečně povídání. emoticon
"Děti" jsou v tahu, takže jsme spokojený a bez nervů, že se nechtěj dívat na to, co my a naopak emoticon Sice ta telka jde jenom jako kulisa, ale jde. Kdyby bylo na nás, tak si jdem klidně lehnout jako jindy, nám to nepřijde jako extra vyjímečný den. A už vůbec ne, aby byl důvod se opít a nezřízeně řádit jako to mají jiní ve společnosti, no prostě jako kdyby byli utržení ze řetězu... emoticon Proto nijak nevyhledáváme organizovanou zábavu, vždycky se tam někdo najde, kdo to právě tím, že neumí pít, zkazí... emoticon
Tak hodně zdraví do nového roku, ženy. A to ostatní, co byste si přály, je jenom na vás, na každém z nás emoticon
31. pro 2009 v 18:26  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Přeji naposledy v tomto roce krásný večer ženy. emoticon
Ať jste v novém roce 2010 minimálně tak spokojeny jako v roce 2009.
Přeji Vám hlavně štěstíčko a pohodu-to ostatní přijde (pamatujte, na Titanicu byli také všichni zdraví).
My jsme se byli už projít s psíky a teď vyrazíme na véču a kávičku emoticon Ještě teda čekám na "domontáž" dvou židlí. Noční stolky už jsou.
Pa
31. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 Koukám, že Terez to bez nás nemůže vydržet...

Já bych si teda přála být daleko spokojenější než v roce 2009, nic proti ničemu, ale mám k tomu své důvody...
Taky mám své důvody z posledních dní přát vám především to zdraví, bez zdraví totiž nejde nic...a pamatujte, že zkáza Titanicu byla především chyba konstruktérů...

Oslavte konec tohoto roku, jak uznáte za vhodné a do toho nového vkročte po svém a hlavně tak, jak chcete...
31. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 čaute,srdíčka,veselého Silvestra a v novém roce to,co vám přeje helisek,zdraví,zdraví a zdraví....a to štěstí a spokojenost samozřejmě taky....a nedat se zlomit osudem a okolnostmi emoticon
31. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Tak, ženy, jak jste to přežily?
My už počítáme hodiny, abysme už měli normální rytmus, nějak nám z toho volna už hrabe emoticon
2. led 2010 v 19:36  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 ahoj,Ivi,no je to na zabití,Silvestr a Nový rok nám propršel,teď mrzne a fouká,jsme zalezlí v baráku a leze nám to na palici. emoticon
Silvestr hroznej,čekali jsme tu sousedku,ona nic,pak zazvonila ve třičtvrtě na 12 se třemi dětmi...jedno bylo cizí,psi v šoku,děti neposlouchaly,špunt ze sektu se v půlce zlomil,tak jsme si připíjeli pozdě,ona s děckama vylítla ven na ulici do deště s prskavkami,nezavřeli dveře,už jsem se viděla jak lítám po polích a honím psy emoticon ,pak k nám přišla ještě sousedka odnaproti,což bylo v poho,ale tamta první se už nevrátila,ani nepozdravila,což bylo divný....seděli jsme asi do třetí,nešlo mi spát a na dnešek jsem se taky nevyspala....já chci rytmus a řád!!! emoticon emoticon emoticon emoticon
2. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Čaute,
jakž takž. Na Silvestra nakonec doma-psík se bál petard, tak jsme ho vzali domů. Po půlnoci krásný ohňostroj-polovina nebyla přes mlhu vidět, ale druhých 10 minut už O.K.
Do práce až v po odpo-ráno mám zkoušku a ještě musím poslat tu semestrálku, tak finišuji.
Fris-neber to tak hrozně. Jsou horší věci. Proto jsem shledala rok 2009 jako vcelku fajn-nikdo z blízkých neodešel a nebo vážněji neonemocněl. Zbytek vem ...
Také jste si takhle bilancovaly co Vám to přineslo?
Pa
2. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Já nebilancuju, předsevzetí si nedávám, jsem stále šťastná a vděčná za to co mám. emoticon A to, co nemám, je moje chyba, že si za tím tak dostatečně nejdu, abych to měla emoticon Každý svého štěstí strůjcem... emoticon
3. led 2010 v 17:47  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 vanus...amen....naprosto souhlasím,akorát k tomu dodám,že něco je chyba moje emoticon ,a za něco můžou okolnosti...třeba za to,že jsem kdysi musela opustit moji milovanou práci,protože mm jezdil dělat do zahraničí a já měla na krku babu,barák a dítě...nešlo nechat dítě s tou fašistkou a odjet na měsíc na natáčení..to je moje třináctá komnata,je mi smutno,když na to myslím emoticon
3. led 2010 v 18:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 ahojte v novém roce emoticon no já se pokouším zatim nezbláznit emoticon , jelikož nejen že sem přišla o práci, ale ještě nám odchází nájemník - takže penízky zrovna moc nebudou emoticon

jinak k té vaší filosofické debatě - souhlasim s fris - jelikož já se pořád snažim jak vůl a furt nic emoticon emoticon
5. led 2010 v 08:39  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Ale holkýýý, hlavu vzhůru, půlky k sobě a hrdě bradu výš! emoticon
Brum, tfuj tfuj, ať brzo zavadíš o konečně pořádnou práci a Fris - baba už není, takže už hůř nebude emoticon
5. led 2010 ve 21:39  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 no ahojte,kde jste??? emoticon emoticon emoticon emoticon a studánku chci emoticon

Ženy,u nás je sněhová kalamita,v noci na to napršelo a zmrzlo to,doufám,že to nová střecha vydrží,horší je,že se nedá vyjet z autem,nejbližší bankomat je 7km autem,doprčic,mladá musí jet zítra do Brna,taky nevím,jak se dostane k vlaku,ještě jsme to tady nezažili,i když ty silnice bývají hrozné,ale toto je teda nadílka emoticon
9. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 fris - máte tam toho sněhu hodně?, tady u nás je taky, ale my sme na to "jako skoro na horách" zvyklý emoticon
9. led 2010 ve 22:06  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 brum..no sněžilo dvě noci a celej den v kuse,pak na to pršelo a mrzlo,a prý nás čeká něco ještě zítra...teď vyčistili silnici,uvidíme,co bude ráno emoticon ...toto je nejhorší kalamita za 15 let,co jsme tady.
9. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 fris - tak snad už bude líp emoticon tady u nás je toho taky moc, řidiči nadávaj jako každej rok, Jirka taky hučí, že nedělá nic jinýho než odhazuje sníh a to jak doma, tak v práci - ale "patáci" se tim aspon zabaví emoticon a já mám takovouhle zimu ráda - je to lepší než když mrzne, do toho prší a je všude jen břečka emoticon - ted´je tu krásnej prašan a nahoře na rozhledně jedou všechny vleky a lyžuje se - no já to ale stejně neumim, tak se mě to netýká emoticon - příští rok bysme si ale rádi koupili pro všechny včetně Jiříka běžky a budem chodit běžkovat emoticon
11. led 2010 v 09:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 holky, kde jste emoticon
16. led 2010 v 09:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Tady su! emoticon
Dneska jdem plesat, včera jsme byli v kině (Kawasakiho růže) - doporučuju. Máme nějak kulturně akční dny, to se u nás nestává emoticon emoticon
Sněhu už pomalu ubývá, nový má ale zase prý padat... Brum, co jsou to "patáci"? emoticon
16. led 2010 v 10:41  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 van - ahoj, no my bysme taky rádi na ples, ale zatim ticho po pěšině, o žádnym sem tady v okolí neslyšela, tak doufám, že vůbec něco letos bude emoticon

patáci neboli lépe řečeno pat´áci emoticon, jsou Jirkovo "klienti" v práci neboli abych to vysvětlila polopaticky mentálně postižení co jsou v tom ústavu, kde Jirka pracuje jako vychovatel "Pat´áci" se jim říká pro to, že ten domov pro mentálně postižené je na místě, kterému se říká "na Patě" dřív tam bývali kasárny emoticon

no jinak já mám konečně zapnutou tu myčku co smes i kupovali za peníze se svatby a stála mi v kuchyni snad 3 měsíce emoticon a zrovna jí poprvý zkoušim ještě bez nádobí

a Jirka mě ted´furt votravuje s nějakou jakoby manželskou smlouvou, kde se upravuje majetek do budoucna - já mu před svatbou sice slíbila, že to uděláme, ale moc se mi do toho nechce emoticon jelikož vzhledem k tomu, že já nemám nic, on má 2 baráky jasně nabitý před manželstvim,my to přijde zbytečný, takže kdyby něco, tak stejně odejdu z 5 švestkama emoticon
16. led 2010 ve 14:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 Ahojte...já ám doma mladou,pořád mi okupuje net emoticon emoticon emoticon ,včera odjela do Brna do pondělka,tak konečne jsem tady emoticon emoticon emoticon
U nás pořád hromada zamrzlého sněhu,nikam se nedá jít,jsme tady jak v base emoticon emoticon emoticon
Ivi,jé,tu kulturu ti závidím. emoticon
brum...no je to zbytečný a hlavně mi to přijde srandovní po tolika letech,co jste spolu emoticon
16. led 2010 v 17:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 fris - no ale vysvětli to chlapovi emoticon emoticon emoticon nakonec mi stejně nezbyde než mu to podepsat, aby měla jeho dušička klid emoticon
16. led 2010 v 18:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 dej mu taky něco podepsat..jako v Americe..že požaduješ sex 3x týdně,nebo něco podobného emoticon emoticon emoticon
16. led 2010 v 18:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Tý jo, kde jste, ženy? emoticon
Venku pěkná zima, co? No, já sice asi zítra budu už někde v teplých krajích, ake fakt jsem vás sem nepřišla tím naštvat emoticon emoticon Ctěla jsem vás pozdravit a poptat se, jak jste zapadlé? emoticon pa za týden
29. led 2010 v 16:17  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Takže už to tu asi nerozhýbeme, co? emoticon No škoda, ženy. Tak třeba na jiných tématech nashle emoticon emoticon
9. únor 2010 ve 20:41  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 vanus - jé ahoj, tebe sem neviděla emoticon jak je? No my sme zapadlý, venku nějakejch - 15 a pukaj pomalu ledy. Zejtra má bbejt ještě víc a zase sněžit. Já si ale nestěžuju, když je zima, tak má bejt a pořádná. Tedy sníh a mrznout a né bahínko jak občas bývá emoticon ale samozřejmě nejlepší je to doma u kamen emoticon
9. únor 2010 ve 21:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.