Po rozvodu znovu šťastné a s nadhledem

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak tedy můžem sem ;-) V tamtom tématu se nám to opravdu zvrtlo v " out of topic..." :-D
1
103
104
panebože...já myslela,že ji někdo přepadl...a nějak vážně jí ublížila?
no skoro ji zabila chtěla ji umlátit železným stojanem :-(
tak jdu lehnout hezkou dobrou noc ;-) zítra se ukáýu zase
ježíšmarjá...běž,já jsme tady cosi řešila s mm.Těším se,pá :-)
Profilova fotka
jé studánečko naše, jak pak je? trošku sem to pročetla a teda no docela síla (s tim stojanem :-N) no jinak u mě novýho nic moc, jo vlastně jo od ledna zas smrdim doma a bez práce, dodnes mi dluží peníze za přesčasy ]-( no a malýho mi vzali do školy - od září nastupuje s tim, že budeme pro něj hledat individuálku (aby se nenudil, když už spoustu věcí co se děti učí dávno umí) :-) no a uvidíme co bude dál dneska se chystáme po letech na mysliveckej bál, vůbec nevim co na sebe a ten můj furt frflá, že se mu nikam nechce - ale já ho tam dotáhnu třeba na řetězu :-D a zejtra s malym na maškarní (konečně sme se tý nemoci sbavili) - tak si trošku užijeme ;-) tak zdravim a zas se ozvěte :-)
Profilova fotka
Zdravím, ženy ;-) Tak člověk tady na chvíli není a vida, studanka se našla 8-) Holka, tady po tobě byla sháňka, už jsme si myslely, cože se třeba neděje... Tak hlavně, že seš v pořádku a zase zpátky, tak drby sem ;-) No jo, holky, letí vám to s těma školákama, to já doufám, že nebudu za chvíli na rozdíl od vás připravovat pro děti svatbu :-D Nee, dělám si srandu, snad nic tak vážnýho není a jen tak nebude, snad budou rozumný... :-N Já jen, jakej je to paradox, že tady se budou určitě ještě rodit děti, pak nástupy do školky, školy a já zatím jako nejbližší velkou změnou, co mě čeká, půjdu k oltáři se synem, anebo MM s dcerou :-D Brum, tady pro změnu zase všude řádí střevní chřipka, jde to horem spodem a už je to tak měsíc, co to tu trápí kohokoliv. Já to mám za sebou už před dovolenou, a ostatní v rodině to postihlo už taky, jen ti tři držáci u mě doma zatím odolávaj ;-) Fris, tad už t
Profilova fotka
... se mi to odeslalo ... :-N Fris, tady už ten sníh docela taje a hlavně sem tam i poprchává, takže tady bude za chvíli jenom plno vody... Je to děsná čvachtanice a boty v tý slaný břečce dostávaj pěkně zabrat... :-| Tak se zatím mějte, jdu vařit, hoj.
Profilova fotka
Ahojda, tady jste se zase podelší době sešly x-) Snad se máte všechny v rámci možnost už fajn. Fris, vydrž, jaro se blíží :-) Van-po dovolené? Také bych jela ... Brum-drž se, něco se najde. U nás nic nového. Přípravy na svatbu pokračují, škola stále prudí... Včera jsme prožili nádherný večer a na druhou stranu dnes ráno přítel skončil na pohotovosti, má antibiotika a teď dospává tu prokašlanou noc |-| Pěkný den.
ahojte :-) :-) :-) :-) :-) ..já jsme tak ráda,že se studanka ozvala :-) :-) :-) :-) ivi..ani mi nevykládej...u nás tají ty haldy dněhu,dneska to hromadně padá ze střech,ještě,že jsme byli v baráku,když padal takovej kusisko na chodník na dvoře...no psa by to zabilo...všude je voda,do dubna to neuschne :-p .haha...co svatby,už z nás budou za chvilku babičky...i když,já jsem vlastně nevlastní prababička :-D :-D :-D :-D . brum.....tak pozdravuj Krakonoše na plese...a moc nedivočte :-D :-D :-D lucy....no to potěší teda,svinské bakterie....já byla vyplavat potvory v Rakousku termálech,depka je pryč,bacily jsem uvařila v horké mořské vodě :-D ...ale jak psala vanus,taková dovolená v teplých krajích by bodla ;-) no a taky slečna by mohla pozdravit,když už... ;-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
van - taky tady prolítla střevní chřipajzna, měl to jak mužskej, tak já minulou neděli a pondělí - sem myslela, že je po mě :-N :-p , sem nevěděla kterou stranou to poletí dřív :-p :-D :-D no a malej trochu taky + ještě k tomu trochu nastyd. No ale už sme všichni v pohodě. stud - tak at´se z toho brzo vykřeše fin - neuplav nám, z tolika sněhu spousta vody :-D :-D no nic, mějte se krásně, já jdu dodělat oběd, masíčko už bude proleželý :-)
ahojky holky my sme v pohoděěěěěěěěěěěěěěě :-D a sněhu u nás taky je hafo jinak malý jěště do školy ne až za rok ted teprve do školy brum já sem pořád bez práce ale prostě to beru jak to je :-) akorát si uvědomuju jak ten čas letí půl roku od svatby už loni probíhaly přípravy ;-)
Profilova fotka
Fris, slečna toho má moc, je na roztrhání a neumí vorazit :-p Ale budu ji pozdravovat ;-) My jsme dneska jenom ve třech, holka šla včera na nějakej maturiťák a přespává u kamarádky, no jo už to začíná to courání a přespávání jinde... :-p :-D Ty jo, Fris, no vlastně to asi bude na nás, která z nás budem babkou dřív, co???? 8-)
Článek se načítá
Ivi..haha...no já už šedivím,už mám namále s tou babkou :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
van, fris - to byste byly ale čupr babičky :-D :-D stud. - no to my povídej, jak to letí, ještě před chvíli byl Jiřík mimisek a ted´už pude do školy - to je strašný :-S :-D :-D jinak já si po letech pořádně zapařila, s tim mym nebyla kloudná řeč, tak sem ša na panáka s kámoškou, ta tam měla manžu a ten bratrance, no a ty naši chlapi na nic co se týká tancování, tak sme to rozjížděli vet třech, já kámoška a bratranec - čerstvě rozvedenej :-D :-D :-D, no Jirka nevydržekl do konce, jel domů o půlnoci a my pařili do rána, do postele sem se dostala ve 4 :-)
Profilova fotka
Brum, tak to mě teda nebere, takhle probdít noc :-N Fris, no já doufám, že ti naši puboši si ještě pár let čas dají pokoj :-p
Profilova fotka
van - tak jednou za čas je třeba si trošku vyhodit s kopýtka ;-) :-D :-D
Profilova fotka
Brum - koukala jsem v jiné diskuzi, jak tě sjely za tu smlouvu manželskou... Nechápou to, trubky, myslí si, že ji asi sepíšou až v tu chvíli, kdy se jim manžel začně zdát a nebo se chovat podezřele... Je tady hodně naivních žen, který věřej tomu, že když se teď berou z lásky, že se to nemůže za pár let otočit... :-p Máme to doma taky tak 8-)
Profilova fotka
Van-copak Ty nevěříš na "věčnou lásku"? :-N ;-)
Profilova fotka
vanus - to mě nepřekvapuje, takovejch je tu víc co si myslí, že je všechno růžový a svět spravedlivej :-D :-D :-D já to neřešim a na to, že mně za cokoliv co si dovolim napsat proti davu :-D sjedou jsem si dávno tady na brms zvykla :-D - zejtra jedem do Chebu a jestli zbyde čas, tak se stavíme za notářkou dát tu smlouvu nějak dohromady :-)
Profilova fotka
Lucy - tedˇ už právě jo, ale to s těmi papíry fakt nemá co dočinění. Dovolím si tvrdit, že spíš pokud se tomu někdo vehementně brání, přestože jsou k tomu sepsání logické důvody, tak je to podezřelejší ;-) Každý může dát ruku do ohně jenom sám za sebe (a ani to nezaručuje, že by se v budoucnu nespálil), do druhého nikdy vidět nemůžeš, ačkoliv mu můžeš předem věřit na 200%... Opravdu člověk nikdy nemůže tušit, co se může stát...
Profilova fotka
Já jsem právě dost realista a na "věčnou" lásku moc nevěřím. :-S A i když teď přítele moc miluji, těžko říct, co bude za 5, 10, 15..let Takže papíry chápu a uznávám. ;-)
Profilova fotka
lucy, van - tak to vypadá, že ty papíry pudeme dát dohromady tenhle pátek :-)
Profilova fotka
Tak good luck, Brum ;-) Konečně nějaký rozumný lidi... 8-)
Profilova fotka
Nazdárek, ženy, jak se máte? My jsme po lyžovačce v Rakousku a užili jsme si to úplně bombově, počasí nám taky vyšlo krásně, stejně jako bylo slunečno tady v týdnu, tak jsme měli i tam x-) Brum, co práce?
1
103
104

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?