Po rozvodu znovu šťastné a s nadhledem

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak tedy můžem sem ;-) V tamtom tématu se nám to opravdu zvrtlo v " out of topic..." :-D
baf,lucy :-) :-) :-) :-) :-) ...no je to pořád čerstvé..včera dojela mladá,brečeli jsme v obýváku všichni tři :-( Tak hezké Vánoce na horách přeju,a dávej na sebe pozor :-) :-) :-) :-) Jinak jsem nervní,včera se nám ucpal odpad z linky,začal blbnout záchod,dneska celej den hledám žárovky a špičku na stromek,v lednu jsem je odložila na bezpečné místo,haha...takže asi tak ;-) Holky,ještě zítra nakouknu a popřeju vám,hlavně klídek a pohodička :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ženy, jestli už se zítra k PC nedostanu, tak raději vám všem popřeju už teď. ;-) Nic jinýho, než zdraví, lásku, štěstí a spokojenost vám přát nebudu, páč od toho se vždycky všechno odvíjí dále. Mějte při svém boku vždycky někoho, na koho se můžete bez obav spolehnout a opřít se o něj kdykoliv budete potřebovat, ať už je to partner, rodina, přátelé, prostě ten, ke komu máte největší důvěru. Mějte se a krásné svátky všem do celé republiky vám přeju! x-)
Holky,krásné Vánoce,zdraví,štěstí a lásku v v novém roce,aby byl lepší než letošní,a abychom se tady potkávaly časteji...posílám každé pusu a lízanec od pejsků a kočičky :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
ahojte, děkuji za přání k narozeninám a přeji Vám krásné a veselé vánoce, hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti. Prostě si ty svátky užijte ;-)
Profilova fotka
teda tady je nějak mrtvo, to vás vánoce tak pohltili :-D jinak dnes u mě byla po letech moje neteřinka, co žije, pracuje a studuje ve Skotsku a nabrnkla si nějakýho Itala, tak nevim jestli budu jezdit na dovolený do Skotska nebo do Itálie :-D
Profilova fotka
Zdar, ženy ;-) Tak si užíváte volna? Nechci teda provokovat Brum, ta asi maká jak mourovatá, ale my si lebedíme. Teda já určitě a chlapi doma by už sice rádi do kšeftu, ale líbí se jim, že nemusí ráno vstávat :-p Tak se mějte a do nového roku - pravou... 8-)
Profilova fotka
van - neboj, já sem na provokace od toho mýho Jirky zvyklá :-D :-D jinak ano, dneska v práci - zas sem šla až v půl pátý domů místo ve 2 a to sme dnes slavili 60tku mýho tatínka, zejtra jdu zas do práce a volno mám až od 31 do 3.ledna, s tim že možná pudu prvního do práce, ale to se ještě s jistotou neví - zatim mi tvrdí, že ne :-D no a ted´jsem si tu dávala do nosánku jedno takový malý hezký švestkový čínský vínečko s mojí neteřinkou, pak šla se svym bráchou ještě trochu pařit a já kdybych ráno nevstávala v 5, tak jdu s nima, no nešla sem :-N místo toho tady drbu chvilku s Váma :-) pudu se umejt a radši spát .-)
Profilova fotka
Brum, proboha, co je to za pití??? :-N Švestkový čínský víno? To jsem neslyšela teda... Pařit už mě teda neba, to se radši vyspím ;-) Ale dneska jdeme zapít kolegova syna, narodil se jim dáreček na Štědrý den x-)
Profilova fotka
van - no normálně china plum wine :-) dostáváme ho pravidelně každej rok od jednoho známýho vietnamce - má to takovou zvláštní chut´a je to dost sladký - takový babský lepidlo :-D jinak kolega má moc pěknej dáreček, takovýho malýho Ježíška x-)
Profilova fotka
Ahojda koceny, tak zase po delsi dobe na beremku. Jak je volno, tak se mi nechce zapina PC a telefon jsem zacala postradat az vcera. Po prijezdu z dovci jsem jej akorat vybalila a od te doby o nem nevedela... Jak jste uzily Vanoce? Byly jste hodne? :-D My trochu hekticky, vratili jsme se z dovci (ta byla bomba, obleva nas chytla az posledni den) a teprve dohaneli resty. Takze zbytek ulku jsme patlali ve stredu vecer, uklid ctvrtek dopolko (alespon nejaky-jak jsme balili a vybalovali, tak to tu vypadalo jako po vybuchu...), stromecek az 24. kolem ctvrtek odpolko...Proste slusny chaos :-N Ale pak se to uklidnilo a odpoledne/vecer uz byl pohodovy s rodinou. x-) Darky fajn-ja to hlavni dostala uz pred Vanocema, takze pod stromkem uz byli drobnosti, ale o tom to neni. Pak jsme objeli par navstev. Jeste nam chybi pritelova babicka a je to za nami. :-p Tot Vanoce. Jinak fretule uplne bozi-je s ni fakt sranda. Ma nas oba na haku. :-D Uzivame dovci-vcera jsme se vratili zase o pulnoci z kina, takze se teprve chystam vstavat...(resp.cekam v postylce az pritel donese snidani, rano se snazil potichu opustit loznici, abych se nevzbudila a zmizel do mesta pro snidani, tak at neni zklamany) No a ty vecery-jdeme do vany treba na 2 hodiny, pritel zapali svicky a jen tak si povidame x-) x-) x-) Brum-nejak to prezij. Tohle je fakt hruza. Ja posledni tyden uz preklepavala, protoze jsem byla K.O. Za posledni rok a pul jsem mela tyden dovolene v kuse a to jsem se ucila :-p Ted jsem si dala tyden uplne "padla" a dnes se pujdu ucit. Nejak se i dostavila energie ty 4 zkousky dotahnout. Aaaa-prisla snidane :-N Tak ja zase mizim. Vezmu to tedy obecneji-tem nepracujicim preji at si to uziji a odpocinou si a tem pracujicim at to nejak zvladnou a mysli na to, ze se nam budou smat jindy ;-) Pa
jéééééé,ahojda,lucy :-) :-) :-) :-) vidím,že se máš fajn,to mě těší :-) :-) :-) :-) My jsme nažraní,napití,začínám držet očistnou dietu,člověk sní na Vánoce i to,co by normálně do huby nevzal :-D :-D :-D :-D .Teď se chystáme na procházku s pejskama,u nás je konečně sluníčko,doufá,že myslivci nemají stejný nápad,tady u nás je to dost drsný...oni si prostě musí střelit :-p Mladá nám odjela do Ústí nad Labem,jela navštívit svojeho...no jak to nazvat,když se vůbec nevidí :-p ..přítele....tak doufám,že se nevrátí zklamaná. Mám pocit,jako kdybych před Vánoci ani neuklízela,peru a umývám,peru a umývám....šílené. Pa,moje,večer se ozvu :-)
Profilova fotka
Ahojda fris :-) No, fajn. Spíše si užíváme to co normálně přes týden nestíháme. Jsem se bála, že se během těch 14-ti dní "sežereme", ale nejen, že tomu tak není, ale naopak jsem zjistila zase nějaká pozitiva a poznala jej trochu i z jiné stránky. Dost výrazně se mně zastal před jeho rodinou a stále jej to drží-a ne, že bych z toho měla zrovna radost, ale vážím si toho. Chápu, že to pro něj není jednoduché. :-| Jinak počkáme až se zlěpší sněhové podmínky a vyrazíme zase na hory. Jupí. x-) Dcera stále je s tím klučinou jak jsi kdysi psala do IP? Snad opravdu nepřijede zklamaná. Jinak jsem nakonec přeci jen ten PC otevřela-dodělávala jsem si něco do práce. Jsem fakt workoholik. :-p S tou očistou-máš recht. Také jsem to měla v plánu, ale ještě dnes udělám buchtičky se šódou a od zítra...Třeba :-D Jinak večer také budu-Jára chce mrknout na nějaká oznámka. Sice už máme asi vybráno, ale teď se "dohadujeme" o textu. Jsem vybrala motto "manželství je pokus a každý pokus má cenu" a to se mu moc nelíbí. Prý to nebere jako pokus. Jsem mu říkala, že já jo, ale vyberem něco jiného. ;-) Teď mizíme k vetovi-zase s čubinou |-| a od dvou kadeřnice, která mně nesmí ostříhat :-D Pa
Článek se načítá
lucy,všechno bude OK,ale detaily si napíšeme do IP...na to oznamko se těším ;-) . Jj,mladá jela za tím klukem,neviděli se od září,on za ní ani nejel na její narozky,tak uvidím,co bude ]-( . Co je s čubinkou?
Profilova fotka
Jj, dáme IP-víš jak to tu je ;-) Čubině se udělal nádorek na uchu. Už ho měla před tou kastrací, ale chtěli to řešit až po operaci, tak to řešíme teď. Je to malé a nezhoubné. Máme 2x denně mazat betadinou a 2x denně nějakými antibiotiky... Když to nepomůže, jde to ven. Teď dávají v TV, že na horách v hotelech je plno...Ještěže jsme si to užili před Vánocema-to tam nebyla ani noha 8-) Jdu na ty buchtičky. Přítel usnul, tak ho pak vzbudím s nima :-)
Profilova fotka
Lucy, buchtičky se šodó? :-o Jdi mi z dílny už se sladkým.... To vám to ještě chutná??? :-p :-D :-D :-D My se teď vrátili z odpoledne plného návštěv, ale aspoň jsme to vzali jedním vrzem... A ani večeřet už nebudem :-p Fakt je to děsný ty svátky s tím jídlem, jak píše Fris, člověk jí to, co je na stole, a kdyby to tam nebylo, ani po tom jindy nezatouží... Jenže ono to tam je... :-p
lucy,no furt je něco s pejskama,ten náš kavalír má zánět žlázek,to je fakt horší jak s děckem. vanus,přesně tak..my jsme jedli chlebíčky už jenom proto,že člověk utratí šílený prachy za jídlo a je mu líto vyhodit to,ble....ješte Silvestr,to máme návštěvu a už se těším na zeleninku a jogurty :-D
Profilova fotka
Jako my nejspíš bude na Silvestra doma sami dva, my nějak tu organizovanou zábavu nemusíme, takže jsme si řekli, že ani náhodou žádný chlebíčky, jednohubky apod. Maximálně si nařežem plátky sýra, nějakou okurku a hotovo! :-p
Ivi,já taky organizovanou zábavu nemusím,kromě toho na Silvestra hlídáme psy v obýváku,tady je to jak na tankodromu,kreeténi střílí skoro do rána plus ohňostroje...mladá bude někde s kamarádama,normálně bychom byli sami dva,ale volala sousedka,že její chlap má službu,že bude sama,tak jsme ji pozvali..a už musí být něco na stole...no jsme na vesnici :-D
Profilova fotka
No, ale u nás se teď nijak nepřežíráme. Tím, že jsme sami dva, tak jíme normálně. Vánočku jsme měli asi týden před Vánocema a teď už jsme s díky babičky odmítli a cukroví jsme si udělali jen to co jíme a většinu jsme vzali rodičům-tady je jen jako "ňamka" a to mizí hooodně pomalu. Já sladký teď moc ne (mám vždy období :-N ) a přítel furt straší s hubnutím, tak se krotí. Normálně může sladký na kila, ale teď jen občas zobne. Takže buchtičky se dnes setkaly s kladným ohlasem. Do toho dorazila neplánovaná, ale o to milejší návštěva, tak jsem dali čas, likérek, jídlo a pak se byli projít s psíky asi 5-6 km. Ta naše trubka zase skočila do vody... :-p To je nenapravitelné zvíře... Vrátili jsme se před chvilkou. Jára už zase jí ty buchtičky, ale já už fakt ne :-N Na zítra je naplánovaná taková zvláštně vypadající omáčka s rýží. Název to snad ani nemá, vypadá to divně (=růžovo-oranžová omáčka), ale je to vynikající... Jinak zítra celý den výletíme, tak se učení překládá na středu a to mám trénink, po kterém budu K.O.... :-D
ha,lucy...když já vařím na Vánoce slovenskou kapustnicu,to je tak šíleně sytá polévka,celý rok se na ni těšíme,protože je taky drahá :-D ,že člověk už nemá sílu na další jídlo..haha,a to mladá furt brblala,že jí je málo....je tam kysané zelí,krkovice,uzené,hovězí,maďarská klobása,houby,sušené švestky...no a pak trpíme :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak az na to hovezi a houby patri vse mezi jidla, co moc nemusim, ale kazdy mame jine chute. Pa a dobrou ;-) my cumime do lampicky :-N
Profilova fotka
lucy - už neni co přežívat, dnes jsem odtamtud odešla - to nebyla práce, ale otročina |-| takže prosim myslete na mě, at´co nejdříve seženu něco lepšího ;-)
brum =-) =-) =-) =-) to jako fakt?Já tě chápu,zažila jsem to,vydržela jsem to 3 roky a odneslo to zdraví,člověk dělá na hranici sil...budu na tebe myslet.
Profilova fotka
Brum??? =-) Chapu, ale na druhou stranu mas muj obdiv. Ja bych se bala byt ted bez prace |-| Holka, drz se. Jinak my se vracime z vyletu a jsem dnes nejaka K.O., tak to doma asi zalomim. :-p :-N I kdyz bych jeste mela delat na semestralce :-S
Profilova fotka
Brum, téééda, ty jsi odvaha. =-) Takovou dobu ses na to připravovala... No, asi to muselo bejt velký otročení, když ses rozhodla z hodiny na hodinu. Tak se drž a ať na něco brzo kápneš. ;-) Jestli to mělo odnést manželství, zdraví a veškerou tvou energii, tak to nemělo smysl. Jseš silná baba, to zvládneš! 8-)
Profilova fotka
Holky díky moc ;-) aspon budu mít konečně čas na školu :-D lucy - já se taky trochu bojim, ale bohužel neměla sem moc na vybranou :-N a nechat si zničit všechno za 11 čistýho, když jim zákoník práce nic neříká vážně nemá smysl - jen mě mrzí, že to v tomhle státě nikoho nezajímá 8-( fris - víš, že sem to měla v horoskopu "nepříjemnosti", ale zas mi Rozárka od nás z tanečků říkala, že ten osud ví, proč to dělá, aby mě to šouplo někam dál a něco lepšího na mě čeká, tak já jen doufám, že na to nebudu čekat dlouho :-D momentálně sem v takovym rozpoložení, že nevim zda mi to má být líto nebo mám bejt štastná, že sem se toho zbavila :-N ale dnes odpoledne sme měli po dlouhý době vystoupení s tanečkama a to v domě pro seniory - babičky z nás byly nadšený a bylo to krásný x-) , pak sme byli chvíli posedět v hospůdce a holky ze skupiny mě dost podržely, ani jsem to nečekala :-)
brum...máš pravdu,uvažuješ stejně jak já,haha,že zákoník...podle něj bys měla znát své služby 14 dní dopředu a změny můžou být jen ve vážných případech a o přesčasech ani nemluvím,taky jsem se furt dohadovala,člověk je tam jak otrok na plantáži :-p . Myslím,že takkto mělo být,ty jsi udělala všechno,abys našla práci,taky si myslím,že tě to posune někam dál...a ten horoskop,normálně jsem racionální osoba,ale toho 14.prosince jsme měli všichni tři v horoskopu náhlou neočekávanou událost,a to jsme každej v jiném znamení,já tomu nevěnovala pozornost,jak jsem odlítala,a buch,nebylo vyhnutí,musel se nechat utratit pejsek....podívala jsem se na to zpětně,je to tam.... Myslím si stejně jako vanus,že máš tolik energie,že jistě něco najdeš... :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahojda, Brum-tfuj tfuj. Předpokládám, že jsi se nerozhodla jen tak od stolu, ale že máš podporu i od svého manžela ;-) Načerpej sil a vzůru do hledání nové práce. Budu držet palečky. Mimochodem-jak se na to tvářili v té nové práci? Jinak jak píšeš o škole-já se teď snažím konečně dokopat k dopsání jedné semestrálky... Tak už jsem dnes poslala pracovní maily, poslala nějaká PF-ka známým, založila nám albíčko s fotkama a občas se teda podívám na sem, ale pak zase na něco vzpomenu, že jsem se chtěla podívat a zase kliknu to myší jinam :-p Zítra už je čtvrtek, v pondělí mám první zkoušku.
Profilova fotka
Jo a máme doma prstýnky x-) Teď ještě ten termín svatby... :-N
Profilova fotka
lucy - no rozhodla, já sem byla rozhodnutá dlouho, ale chtěla jsem ještě chvíli počkat, jaksi díky paní ředitelce a ovzduší tam odešlo těch lidí dobrovolně či nedobrovolně mnohem víc, a ještě jich pár odejde tak sem šla taky - vpodstatě p.řed. je taková hvězda, že to všechno zmákne sama a líp - no tak at´si to užije :-D (fris bude 100% vědět co mám na mysli) jinak podporu manžela naštěstí mám, ví moc dobře jak to v takovejch marketech chodí až mi příde, že sme manželé celý ty roky co sme spolu a né jen 3 a půl měsíce :-D ted´jen doufám, že sehnání nový práce nebude trvat tak dlouho jako předtim :-| no a vzhledem k tomu, že je Silvestr, tak měnim téma a zajímá mě, kde a jak ho budete trávit? Já dnes odvádim malýho k našim, kde bude přes noc a s dědou koukat na rachejtle, kdy ho na půlnoc vzbuděj a my s Jirkou budeme jako každej rok k mý kamarádce a mé svědkyni na naší svatbě a jejímu mužskýmu, dáme si fondíky, něco do nosu a o půlnoci se pudeme mrknout na náměstí ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?