Menu Forum

Po rozvodu znovu šťastné a s nadhledem

(Zamčená)
27. bře 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 Ahojte, tak jak je? já nic nestíhám, z práce sem spráskaná jak pes emoticon a ten den co mám volno se akorát tak trochu dávám dohromady, abych zas zejtra vstávala v půl 4, jelikož jdu od 5 emoticon

péct nebudu, stejně dostaneme cukroví od babiček, budu ráda když stihnu předvánocema pořádně uklidit a umejt okna, dárky mám akorát pro malýho, na zbytek neni vůbec čas - takže jestli tyhle vánoce vůbec přežiju tak to bude zázrak emoticon

jinak nejhorší na tom je, že lepší práci hledám pořád, ale když potřebuju jít na výběrko což je dopoledne v 10 hodin, tak nemám prostě šanci - z práce se nedostanu - takže jsem v pr............. emoticon
6. pro 2009 v 10:00  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
 ženy,ahojte,nějako to tu usnulo,jenom sto stránek...a s kým mám tady tu stou slavit? emoticon Já jsem uklízela o dušu,protože mm je na služebce v Rakousku,až se vrátí,zase budou všude jeho fusekle emoticon emoticon emoticon ,mám nemocné pejsky,lapli nějakej kašel a sopílky,jsem jak matka od tří dětí,furt jsou na mně nalepení,jak je venku hnusně a ani se nedá jít ven emoticon .No a v pátek letím,bojím se swine flu,budu muset vypalovat červa.... emoticon ..ale nakouknu sem.
lucy...já taky nepeču,u nás to nikdo nejí,tak mám na stole vždycky jenom talířek od sousedky kvůli tradici,já jim dávam celý strom ořechů emoticon

brum...já přesně vím,co prožíváš,vždycky v lednu mě to vyčerpání dostihlo a položilo emoticon ,drž se emoticon
7. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
Registrovala se 24. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 994 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
Registrovala se 24. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 994 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Ahojík,
fris-ráda Tě vidím. emoticon
Jj, téma spinká. To víš, už jste "znovu šťastné a s nadhledem"... U sebe uvádím "stále šťastná a s otevřenýma očima.." Ten poslední rok mi dal dost.
Copak je psíkům? To prožívám víc než když marodím sama emoticon
Brum-drž se. Nic jiného se říct nedá. Já toho mám letos fakt plné kecky, takže dnes padlo def.rozhodnutí, že to 18.12. balím a snad si konečně odpočinu.
Hezký večer.
7. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 fris, lucy - díky holky, co říct nic jinýho než držet se mi nezbejvá emoticon

jinak si na mě vzpoměnte v pátek - mám důležitou schůzku, zatim neprozradim, abych nezakřikla a pak na odpolední do práce emoticon nejhorší budou ty vánoce, dneska taky děs a hrůza - byla sem v práci od 5 hodin do 3 a přestávku měla jen 10 minut, sem úplně grogy - takže z plánu, že když má Jirka noční tak se budu chvíli učit samo zas sešlo, což mě pěkně něco emoticon a jen co malej usne jdu spát taky

ted´mě napadá, copak je ze studáněčkou, dlouho sem jí tu neviděla, nevíte někdo o ní něco
7. pro 2009 ve 20:30  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 lucy,na cvičáku řádí nějaký psí kašel,je to nakažlivé,tak asi tak emoticon ,ale už se to lepší,nejvíc jsem se bála o toho starého. emoticon

brum,budu myslet a držet pěstičky emoticon ...taky jsem se tady už ptala,co je se studánkou,doufám,že se nic neděje emoticon
7. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Brum-držím pěsti. Asi tuším co je to za pohovor, tak jsem zvědavá jestli se mi to potvrdí. emoticon
Fris-tak to je fakt na prd. Snad jim dal vet alespoň antibiotika.
Jsme po squashi, K.O., tak dobrou emoticon
7. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 Holky,akorát se chci rozloučit,zítra nebudu mít čas,kolem druhé jedu do Brna na letiště,má tam být aj nějaká maminka,co taky jede na promoci,budu jak chůva Fine s babičkou Jettou emoticon emoticon emoticon .Kinedryl mám,akorát teda brum,měla jsem to dostat v ponděl a nic,jestli poletím s kalichem a na rentgenu mě zatknou,že něco pašuju,tak si mě nepřej emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon .Mějte se hezky a pište sem,jste se na to vyflákly.... emoticon
10. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
Registrovala se 10. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 937 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 21. října 2006
    Ve 12,00 v Benátkách nad Jizerou, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
Registrovala se 10. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 937 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
 Čus bus, ženy.
Fris, přeju šťastnou cestu, jestli nám to vyjde, tak někdy za 2 měsíce taky budeme na letišti, ale to už asi na cestě zpátky emoticon
Brum, ty jo, to teda jsou nervy s tou prací, ale asi seš ráda, žes vůbec něco podobného našla, co? Ta škola k tomu, no je to zabíračka, já vím z vlastní zkušenosti, že bych se z toho zcvokla a to máme velký děti, takže jsem hned v prváku na VŠ řekla adijéé, to mi za ty nervy a stresy nestojí...
Lucy, promiň, že jsem ti ani neodpověděla (už ani nevím ze kdy ten dotaz byl) - poukázky k Vánocům rodičům kupujeme univerzální, tj. třeba Hypernova, Interspar. Tam si můžou koupit i cokoliv jinýho, nejenom jídlo. Vždycky dostanou něco jako základ a poukázku k tomu, aby nedostali jenom kousek papírku. Letos kupujeme velkej prací prášek a na to to nalepíme. Minule to bylo velká dárková kazeta čajů. emoticon Neděláme z toho žádnou vědu, opravdu mi přijde zbytečné nakupovat toho hory, každej máme vlastně, co potřebujem. A co si přejem, buďto si to koupíme sami a dostaneme proplaceno a najdeme zabalený pod stromkem, nebo věc dle dohody koupí ten dotyčný, co chce dárek pořizovat a je to.
Tak se mějte, já chodím z práce taky čím dál tím dýl a pěkně vyžvejkaná a vyždímaná... emoticon No jo, konec roku se blíží... je to znát, každý čistí stůl.
10. pro 2009 ve 20:56  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 Ahojte holky, tak já mám dnes super náladičku poprvý co sem nastoupila byla dneska pohodová směna - potřebovala bych takový všechny a v práci mě to dnes i výjmečně bavilo emoticon

myčku zapojenou ještě nemám, musí se kvůli tomu předělat odpad (tak zase bordel v kuchyni) ale prej do vánoc se možná dočkám emoticon

cukroví nepeču, budem ho od babiček jíst až do velikonoc emoticon , udělám maximálně nepečený rafaelo či čoko kuličky

a včera měl malej zpívání u stromečku ve školce - každej rok pro rodiče dělaj takovou besídku, kde dětičky zpívaj koledy venku u stromku - letos kdy to bylo naposled (příští rok už pude Jiřík do školy) tak nám celou dobu lilo jako z konve dětičkám to ale nevadilo a řádili stejně a to tak, že se malej celej vymáchal v bahně - takže mám co prát emoticon

van - jo je to zabíračka a ještě sem se ke škole nedostala, ale mám ted´volnej víkend, což těsně před vánocema nebude, tak se na to snad konečně mrknu emoticon

lucy - jo tušíš správně byla sem na pohovoru, ovšem je to na městskej úřad, kde to má někdo dávno předplacený, tak sem jim tam já a 10 dalších holek byly dělat dneska trochu křoví, aby to nebylo tak okatý emoticon emoticon emoticon
11. pro 2009 ve 21:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Čauky, ženy emoticon
Brum, tak sláva, aspoň první vlaštovka, že v práci to není jenom samá hrůza denodenně emoticon Hele, na tomu úřadě to ale vždycky nemusí být předem prohraný, mám známou, která se tam dostala fakt přes výběrové řízení bez tlačenky emoticon

Já jsem teď dopekla kokosky, je to rychlovka, za 20min. bylo smícháno i upečeno, komu zbydou bílky, tak doporučuju: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=62783&strana=1
Osiřela jsem doma, holka jela za nákupy až do Práglu a chlapi (jak jinak) na kšeft... Tak si to tady poflákám podle svýho a i na ne mi zbyde trocha času emoticon
Mějte se a hezký víkend.
12. pro 2009 v 15:07  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 oprava - ...i na net mi zbyde trocha času... emoticon
12. pro 2009 v 15:08  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Ahojda kočeny,
mám chvilku než mi vychladne kafe-dělám tiramisu.
Dárky už máme všechny, pro naše se mi povedl super dárek-vlastně dva, příťovi také, tak mám fakt radost emoticon
Jinak jsme letos udělali i pár dobrých skutků-na Flóře jsme utrhli 5 přání na "Stromu splněných přání" a po včerejším horlivém hledání na netu (=osuška a pyžamo se žirafou...) máme i dětem z DD splněno. Stejně mám pocit, že to je málo emoticon
Jinak teď "dotelpu" tiramisu a jdeme oba válet Rafaela-mňam emoticon
Kočenky, chtěla bych vám všem také popřát krásné a pohodové svátky. Já už pravděpodobně nakukovat nebudu. V týdnu mám nějaké firemní oběd/večeře/večírky, pak jsme dostali k Vánocům dovču na horách, tak jedeme na pár dní ještě před Štědrým dnem a celkově už moje "působení" zde ztratilo smysl. Info, které jsem chtěla přes net pustit, jsem pustila a teď už "život jde dál..." emoticon Neříkám, že se tu na Vás koukám naposledy-to ne, ale 23 let jsem žila bez "beremka", tak mi to snad tak chybět nebude. Pa
13. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 lucy - tobě taky pěkné svátky emoticon

jinak je mi jasné že beremko ti chybět nebude, ale ty nám chybíš už ted´, takže se koukej občas ukázat emoticon
13. pro 2009 ve 20:48  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Lucy, no tak čaves, když myslíš... no. emoticon Ale ukaž se někdy, šak přípravy budou pořád pokračovat, ne? emoticon Hezký svátky a dovču.

Já jedu teď na dva dny do pryč na služebku, já tak nerada někde spím emoticon
14. pro 2009 v 18:58  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 No výborně, ženy, koukám, jestli se tu po návratu z Němec nedozvím něco novýho a ono teda nic. emoticon
Tak všem na dálku příjemmé předvánoční dny a ne tu hektičnost, která alespoň nás teda provází prakticky denodenně! emoticon Mějte se hezky a pohodově.
16. pro 2009 ve 22:44  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 ahojte,holky...lucy,hodně štěstí emoticon
Včera jsem se vrátila,v letadle jsem neblinkala,v Londýně lidí jak sviňa,nachodila jsem kilometry,narušila pisklavým smíchem výměnu královské gardy..když oni tak dupou nožičkama,navštívila galerii,jela sama metrem až na druhou stranu Londýna do obchoďáku,svezla jsem se i v double deckeru ,druhý den se převrátil,na zastávce,kde vystupuje moje děcko v centru chytli teroristu,jak chystal bombový útok,počasí bylo jarní,lidi v krátkých rukávech ,akorát včera začlo sněžit,museli nám rozmrazovat letadlo,nad Brnem kalamita a přistání na sněhu,jízda domů taky super,do toho mi mm s pláčem řekl,že musel nechat utratit našeho českého horského,v neděli dostal mrtvičku,brečím a brečím,v pátek jsem odjížděla od veselého pejska.......
17. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
 Fris jak je zlatíčko? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. pro 2009 ve 22:23  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 sari...hrozně.... emoticon
17. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
 drž se emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. pro 2009 ve 23:05  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 fris - to mi mrzí emoticon a já myslela, jak nám budeš vyprávět zážitky z Londýna
17. pro 2009 ve 23:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 brum,jasan,já to rozchodím a pak spustím....včera mi to nedalo,koukla jsem na tu stránku horoskopů a máme to tam mm,moje dcera i já.....v pondělí neočekávaná náhlá událost .....
díky moc,holky...
18. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Fris - tak hlavu vzhůru, určo si pořídíte nějakýho dalšího hafana emoticon
Holky, taky je u vás tak děsnej mráz? Já byla dva dny v Německu na služebce a tam mají tak hezky to město nazdobený, no večer náádhera! emoticon A tady skoro nic emoticon Tak se mějte a užívejte posledních předvánočních dnů v klidu a pohodě, pokud to jde emoticon
18. pro 2009 ve 22:06  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 ahojte

van - u nás máme už konečně sníh a mráz taky emoticon když šel dneska Jirka ke známejm na pivko,tak bylo - 15, němci hlásej až - 30, tak doufám že to nebude a ten můj chlap mi někde nepřimrz emoticon

jinak makám jak šroub, nic nestíhám emoticon dneska sem zas smrděla v práci až do 6, když domů sem měla jít ve 2 a do konce roku to nebude lepší, ach jo.
18. pro 2009 ve 22:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Brum, mně to povídej s tou prací, měla jsem mít už od pátku dovolenou, ale jak se to všechno sune před náma a do toho když jsme na služebkách, tak tu práci v kanceláři za nás nikdo neudělá,tak se to jen kupí ... A tak jdu nakonec i v pondělí a budu si muset převádět dovolenou do příštího roku emoticon A hlavně nevím, jestli je to jenom náš pocit tady, ale nepřijde nám vůbec, že jsou Vánoce... emoticon Přece jenom když vidíme tu šílenou komerci kolem sebe, co se z toho dělá, tak máme chuť udělat si opravdu ty ryzí Vánoce o jablíčkách a jednom dárku... Nevím, proč nás to ale vždycky nakonec semele a pak jsme z toho nervní, že nic nestíháme, máme toho málo připravenýho, pořád jenom otázky - a kolik máte dárků a kolik druhů máš napečeno... Copak to je o tom??? emoticon A přitom by stačilo užít si domácího klidu a pohody, zapálit si svíčku emoticon
19. pro 2009 v 10:43  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 van - přesně tak, to že jsou za chvíli vánoce mi vůbec nepřijde emoticon ani všechny dárky nemám, loni touhle dobou už sem měla všechno připravený, ale letos je to na švestku emoticon emoticon jaksi se to kouzlo vánoc vytrácí emoticon

jinak já na otázky kolik mám napečeno odpovídám, že nepeču, že na to mám svý lidi emoticon

do práce jdu už zejtra, a od pondělka do středy 12 ctky, ale teoreticky bych snad se mohla utrhnout i dřív - mám moc hodin navíc - no a to si holky představte, že ten můj dneska ještě chtěl jet nakupovat do Tesca a že jedem -- no tak sem ho poslala někam hodně rychle, at´si jede s tchýní --- provokatér jeden emoticon já tam smrdim včera celej den, zejtra tam zas budu smrdět celej den a ještě tam polezu v sobotu, kdy mám jedinej den volna no ani omylem emoticon a to mám volno ještě jen 24,25. 26 kdy má tat´ka 60 tku, jdu zas na ráno a až do konce roku se nezastavim. Ale prej koncem ledna budu mít tejden dovču (hodila by se mi spíš v únoru) - tak se potřebuju domluvit s neteřinkou, zda by sme nemohli vyrazit za ní do Skotska už v lednu než původně plánovaný únor (zejtra by měla dorazit na svátky domů) tak uvidíme emoticon

no užívejte svátky pokud možno v klidu a já jdu ještě uklidit a připravit pohoštění pro naše a segru, po obědě dorazej - slavim 30 tiny - dárek od Jirky sem dostala před chvilkou krásnou kytku a cd+dvd bestofky Lucie (dlouhodobě moje krevní skupina) a Jiřík mi namaloval spoustu obrázků emoticon

no a odpo se snad pudem projít a večer prej místo klasický večeře v restauračce co chodíme každej rok na mý narozky pudem s flaškou šampána se projít emoticon - venku je krásně, všude sníh a nějakejch - 8 stupnu emoticon
19. pro 2009 v 11:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
 brum brum brum,já to vím emoticon emoticon emoticon emoticon ,teď jsme dojeli z Rakouska,takže přeju opožděně všechno nejlepší ke kulatinám,zdraví,štěstí,pohlavní svěžest a ať Tě neopouští humor...pusu z každé strany. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
19. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Brum - včecko NEEEEEJJJJ emoticon emoticon emoticon
19. pro 2009 v 17:43  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 Bruuuuuum, všecko nejlepčejší kočeno, hlavně to zdravíčko ať slouží a úsměv ať tě neopouští emoticon
19. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vanusak (41 r.)
 Čaute, baby, tak jen na skok, i když koukám, že je tu mrtvo emoticon
Konečně jsem se dočkala dovolené a do práce půjdu až v lednu, hurá hurá emoticon
Dneska jedeme dokoupit poslední jídlo a ovoce na svátky a pak už nevytáhnem paty z domu. Teda já určitě, když to nebude nutný, chlapi určitě nějakej kšeft mít budou, ti by bez práce nevydrželi... Tak se mějte a ať všem přípravy vyjdou podle představ, snad se tu do čtvrtka ještě sejdem emoticon
22. pro 2009 v 09:41  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Bafík emoticon
Jéééé, brum měla narozky-také Ti přeji vše nej, hodně zdravíčka, štěstíčka, pevné nervy v práci...
Fris-drž se, holka emoticon Snad už je o něco líp.
Van-užij si volno, já mám už od 18. a je to bájo
emoticon
Jinak-já se hlásím z hor. Je tu hafo prašanu-ale pro dnešek už jsme lyžování zabalili. Jdeme na oběd a pak do výřivky emoticon Od půl osmé mám masáž emoticon Dostali jsme ten "all inclusive", takže paráda.

Mějte se a smějte se. Přeji krásné svátky. Do 24. už 100% nebudu.
Pa
22. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.