Po rozvodu znovu šťastné a s nadhledem

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak tedy můžem sem ;-) V tamtom tématu se nám to opravdu zvrtlo v " out of topic..." :-D
Profilova fotka
Ahojte, tak jak je? já nic nestíhám, z práce sem spráskaná jak pes :-p a ten den co mám volno se akorát tak trochu dávám dohromady, abych zas zejtra vstávala v půl 4, jelikož jdu od 5 :-S péct nebudu, stejně dostaneme cukroví od babiček, budu ráda když stihnu předvánocema pořádně uklidit a umejt okna, dárky mám akorát pro malýho, na zbytek neni vůbec čas - takže jestli tyhle vánoce vůbec přežiju tak to bude zázrak :-D jinak nejhorší na tom je, že lepší práci hledám pořád, ale když potřebuju jít na výběrko což je dopoledne v 10 hodin, tak nemám prostě šanci - z práce se nedostanu - takže jsem v pr............. |-|
ženy,ahojte,nějako to tu usnulo,jenom sto stránek...a s kým mám tady tu stou slavit? :-D Já jsem uklízela o dušu,protože mm je na služebce v Rakousku,až se vrátí,zase budou všude jeho fusekle :-D :-D :-D ,mám nemocné pejsky,lapli nějakej kašel a sopílky,jsem jak matka od tří dětí,furt jsou na mně nalepení,jak je venku hnusně a ani se nedá jít ven :-p .No a v pátek letím,bojím se swine flu,budu muset vypalovat červa.... :-D ..ale nakouknu sem. lucy...já taky nepeču,u nás to nikdo nejí,tak mám na stole vždycky jenom talířek od sousedky kvůli tradici,já jim dávam celý strom ořechů :-D brum...já přesně vím,co prožíváš,vždycky v lednu mě to vyčerpání dostihlo a položilo :-p ,drž se ;-)
Profilova fotka
Ahojík, fris-ráda Tě vidím. ;-) Jj, téma spinká. To víš, už jste "znovu šťastné a s nadhledem"... U sebe uvádím "stále šťastná a s otevřenýma očima.." Ten poslední rok mi dal dost. Copak je psíkům? To prožívám víc než když marodím sama :-D Brum-drž se. Nic jiného se říct nedá. Já toho mám letos fakt plné kecky, takže dnes padlo def.rozhodnutí, že to 18.12. balím a snad si konečně odpočinu. Hezký večer.
Profilova fotka
fris, lucy - díky holky, co říct nic jinýho než držet se mi nezbejvá :-D jinak si na mě vzpoměnte v pátek - mám důležitou schůzku, zatim neprozradim, abych nezakřikla a pak na odpolední do práce :-p nejhorší budou ty vánoce, dneska taky děs a hrůza - byla sem v práci od 5 hodin do 3 a přestávku měla jen 10 minut, sem úplně grogy - takže z plánu, že když má Jirka noční tak se budu chvíli učit samo zas sešlo, což mě pěkně něco :-| a jen co malej usne jdu spát taky ted´mě napadá, copak je ze studáněčkou, dlouho sem jí tu neviděla, nevíte někdo o ní něco
lucy,na cvičáku řádí nějaký psí kašel,je to nakažlivé,tak asi tak :-| ,ale už se to lepší,nejvíc jsem se bála o toho starého. :-( brum,budu myslet a držet pěstičky :-) ...taky jsem se tady už ptala,co je se studánkou,doufám,že se nic neděje =-)
Profilova fotka
Brum-držím pěsti. Asi tuším co je to za pohovor, tak jsem zvědavá jestli se mi to potvrdí. ;-) Fris-tak to je fakt na prd. Snad jim dal vet alespoň antibiotika. Jsme po squashi, K.O., tak dobrou ;-)
Holky,akorát se chci rozloučit,zítra nebudu mít čas,kolem druhé jedu do Brna na letiště,má tam být aj nějaká maminka,co taky jede na promoci,budu jak chůva Fine s babičkou Jettou :-D :-D :-D .Kinedryl mám,akorát teda brum,měla jsem to dostat v ponděl a nic,jestli poletím s kalichem a na rentgenu mě zatknou,že něco pašuju,tak si mě nepřej :-D :-D :-D :-D :-D .Mějte se hezky a pište sem,jste se na to vyflákly.... ;-)
Profilova fotka
Čus bus, ženy. Fris, přeju šťastnou cestu, jestli nám to vyjde, tak někdy za 2 měsíce taky budeme na letišti, ale to už asi na cestě zpátky ;-) Brum, ty jo, to teda jsou nervy s tou prací, ale asi seš ráda, žes vůbec něco podobného našla, co? Ta škola k tomu, no je to zabíračka, já vím z vlastní zkušenosti, že bych se z toho zcvokla a to máme velký děti, takže jsem hned v prváku na VŠ řekla adijéé, to mi za ty nervy a stresy nestojí... Lucy, promiň, že jsem ti ani neodpověděla (už ani nevím ze kdy ten dotaz byl) - poukázky k Vánocům rodičům kupujeme univerzální, tj. třeba Hypernova, Interspar. Tam si můžou koupit i cokoliv jinýho, nejenom jídlo. Vždycky dostanou něco jako základ a poukázku k tomu, aby nedostali jenom kousek papírku. Letos kupujeme velkej prací prášek a na to to nalepíme. Minule to bylo velká dárková kazeta čajů. ;-) Neděláme z toho žádnou vědu, opravdu mi přijde zbytečné nakupovat toho hory, každej máme vlastně, co potřebujem. A co si přejem, buďto si to koupíme sami a dostaneme proplaceno a najdeme zabalený pod stromkem, nebo věc dle dohody koupí ten dotyčný, co chce dárek pořizovat a je to. Tak se mějte, já chodím z práce taky čím dál tím dýl a pěkně vyžvejkaná a vyždímaná... :-| No jo, konec roku se blíží... je to znát, každý čistí stůl.
Profilova fotka
Ahojte holky, tak já mám dnes super náladičku poprvý co sem nastoupila byla dneska pohodová směna - potřebovala bych takový všechny a v práci mě to dnes i výjmečně bavilo :-) myčku zapojenou ještě nemám, musí se kvůli tomu předělat odpad (tak zase bordel v kuchyni) ale prej do vánoc se možná dočkám :-D cukroví nepeču, budem ho od babiček jíst až do velikonoc :-) , udělám maximálně nepečený rafaelo či čoko kuličky a včera měl malej zpívání u stromečku ve školce - každej rok pro rodiče dělaj takovou besídku, kde dětičky zpívaj koledy venku u stromku - letos kdy to bylo naposled (příští rok už pude Jiřík do školy) tak nám celou dobu lilo jako z konve dětičkám to ale nevadilo a řádili stejně a to tak, že se malej celej vymáchal v bahně - takže mám co prát :-D van - jo je to zabíračka a ještě sem se ke škole nedostala, ale mám ted´volnej víkend, což těsně před vánocema nebude, tak se na to snad konečně mrknu :-) lucy - jo tušíš správně byla sem na pohovoru, ovšem je to na městskej úřad, kde to má někdo dávno předplacený, tak sem jim tam já a 10 dalších holek byly dělat dneska trochu křoví, aby to nebylo tak okatý :-D :-D :-D
Profilova fotka
Čauky, ženy ;-) Brum, tak sláva, aspoň první vlaštovka, že v práci to není jenom samá hrůza denodenně ;-) Hele, na tomu úřadě to ale vždycky nemusí být předem prohraný, mám známou, která se tam dostala fakt přes výběrové řízení bez tlačenky 8-) Já jsem teď dopekla kokosky, je to rychlovka, za 20min. bylo smícháno i upečeno, komu zbydou bílky, tak doporučuju: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... Osiřela jsem doma, holka jela za nákupy až do Práglu a chlapi (jak jinak) na kšeft... Tak si to tady poflákám podle svýho a i na ne mi zbyde trocha času x-) Mějte se a hezký víkend.
Profilova fotka
oprava - ...i na net mi zbyde trocha času... :-D
Profilova fotka
Ahojda kočeny, mám chvilku než mi vychladne kafe-dělám tiramisu. Dárky už máme všechny, pro naše se mi povedl super dárek-vlastně dva, příťovi také, tak mám fakt radost x-) Jinak jsme letos udělali i pár dobrých skutků-na Flóře jsme utrhli 5 přání na "Stromu splněných přání" a po včerejším horlivém hledání na netu (=osuška a pyžamo se žirafou...) máme i dětem z DD splněno. Stejně mám pocit, že to je málo |-| Jinak teď "dotelpu" tiramisu a jdeme oba válet Rafaela-mňam :-) Kočenky, chtěla bych vám všem také popřát krásné a pohodové svátky. Já už pravděpodobně nakukovat nebudu. V týdnu mám nějaké firemní oběd/večeře/večírky, pak jsme dostali k Vánocům dovču na horách, tak jedeme na pár dní ještě před Štědrým dnem a celkově už moje "působení" zde ztratilo smysl. Info, které jsem chtěla přes net pustit, jsem pustila a teď už "život jde dál..." ;-) Neříkám, že se tu na Vás koukám naposledy-to ne, ale 23 let jsem žila bez "beremka", tak mi to snad tak chybět nebude. Pa
Článek se načítá
Profilova fotka
lucy - tobě taky pěkné svátky ;-) jinak je mi jasné že beremko ti chybět nebude, ale ty nám chybíš už ted´, takže se koukej občas ukázat ;-)
Profilova fotka
Lucy, no tak čaves, když myslíš... no. ;-) Ale ukaž se někdy, šak přípravy budou pořád pokračovat, ne? =-) Hezký svátky a dovču. Já jedu teď na dva dny do pryč na služebku, já tak nerada někde spím :-p
Profilova fotka
No výborně, ženy, koukám, jestli se tu po návratu z Němec nedozvím něco novýho a ono teda nic. :-p Tak všem na dálku příjemmé předvánoční dny a ne tu hektičnost, která alespoň nás teda provází prakticky denodenně! :-| Mějte se hezky a pohodově.
ahojte,holky...lucy,hodně štěstí ;-) Včera jsem se vrátila,v letadle jsem neblinkala,v Londýně lidí jak sviňa,nachodila jsem kilometry,narušila pisklavým smíchem výměnu královské gardy..když oni tak dupou nožičkama,navštívila galerii,jela sama metrem až na druhou stranu Londýna do obchoďáku,svezla jsem se i v double deckeru ,druhý den se převrátil,na zastávce,kde vystupuje moje děcko v centru chytli teroristu,jak chystal bombový útok,počasí bylo jarní,lidi v krátkých rukávech ,akorát včera začlo sněžit,museli nám rozmrazovat letadlo,nad Brnem kalamita a přistání na sněhu,jízda domů taky super,do toho mi mm s pláčem řekl,že musel nechat utratit našeho českého horského,v neděli dostal mrtvičku,brečím a brečím,v pátek jsem odjížděla od veselého pejska.......
Profilova fotka
Fris jak je zlatíčko? :-( :-( :-( :-( :-(
sari...hrozně.... :-(
Profilova fotka
drž se ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
fris - to mi mrzí ;-( a já myslela, jak nám budeš vyprávět zážitky z Londýna
brum,jasan,já to rozchodím a pak spustím....včera mi to nedalo,koukla jsem na tu stránku horoskopů a máme to tam mm,moje dcera i já.....v pondělí neočekávaná náhlá událost ..... díky moc,holky...
Profilova fotka
Fris - tak hlavu vzhůru, určo si pořídíte nějakýho dalšího hafana ;-) Holky, taky je u vás tak děsnej mráz? Já byla dva dny v Německu na služebce a tam mají tak hezky to město nazdobený, no večer náádhera! x-) A tady skoro nic :-| Tak se mějte a užívejte posledních předvánočních dnů v klidu a pohodě, pokud to jde 8-)
Profilova fotka
ahojte van - u nás máme už konečně sníh a mráz taky :-D když šel dneska Jirka ke známejm na pivko,tak bylo - 15, němci hlásej až - 30, tak doufám že to nebude a ten můj chlap mi někde nepřimrz :-D jinak makám jak šroub, nic nestíhám :-| dneska sem zas smrděla v práci až do 6, když domů sem měla jít ve 2 a do konce roku to nebude lepší, ach jo.
Profilova fotka
Brum, mně to povídej s tou prací, měla jsem mít už od pátku dovolenou, ale jak se to všechno sune před náma a do toho když jsme na služebkách, tak tu práci v kanceláři za nás nikdo neudělá,tak se to jen kupí ... A tak jdu nakonec i v pondělí a budu si muset převádět dovolenou do příštího roku :-| A hlavně nevím, jestli je to jenom náš pocit tady, ale nepřijde nám vůbec, že jsou Vánoce... |-| Přece jenom když vidíme tu šílenou komerci kolem sebe, co se z toho dělá, tak máme chuť udělat si opravdu ty ryzí Vánoce o jablíčkách a jednom dárku... Nevím, proč nás to ale vždycky nakonec semele a pak jsme z toho nervní, že nic nestíháme, máme toho málo připravenýho, pořád jenom otázky - a kolik máte dárků a kolik druhů máš napečeno... Copak to je o tom??? :-p A přitom by stačilo užít si domácího klidu a pohody, zapálit si svíčku x-)
Profilova fotka
van - přesně tak, to že jsou za chvíli vánoce mi vůbec nepřijde :-N ani všechny dárky nemám, loni touhle dobou už sem měla všechno připravený, ale letos je to na švestku :-S :-D jaksi se to kouzlo vánoc vytrácí ;-( jinak já na otázky kolik mám napečeno odpovídám, že nepeču, že na to mám svý lidi :-D do práce jdu už zejtra, a od pondělka do středy 12 ctky, ale teoreticky bych snad se mohla utrhnout i dřív - mám moc hodin navíc - no a to si holky představte, že ten můj dneska ještě chtěl jet nakupovat do Tesca a že jedem -- no tak sem ho poslala někam hodně rychle, at´si jede s tchýní --- provokatér jeden :-D já tam smrdim včera celej den, zejtra tam zas budu smrdět celej den a ještě tam polezu v sobotu, kdy mám jedinej den volna no ani omylem :-D a to mám volno ještě jen 24,25. 26 kdy má tat´ka 60 tku, jdu zas na ráno a až do konce roku se nezastavim. Ale prej koncem ledna budu mít tejden dovču (hodila by se mi spíš v únoru) - tak se potřebuju domluvit s neteřinkou, zda by sme nemohli vyrazit za ní do Skotska už v lednu než původně plánovaný únor (zejtra by měla dorazit na svátky domů) tak uvidíme ;-) no užívejte svátky pokud možno v klidu a já jdu ještě uklidit a připravit pohoštění pro naše a segru, po obědě dorazej - slavim 30 tiny - dárek od Jirky sem dostala před chvilkou krásnou kytku a cd+dvd bestofky Lucie (dlouhodobě moje krevní skupina) a Jiřík mi namaloval spoustu obrázků x-) no a odpo se snad pudem projít a večer prej místo klasický večeře v restauračce co chodíme každej rok na mý narozky pudem s flaškou šampána se projít x-) - venku je krásně, všude sníh a nějakejch - 8 stupnu :-D
brum brum brum,já to vím :-D :-D :-D :-D ,teď jsme dojeli z Rakouska,takže přeju opožděně všechno nejlepší ke kulatinám,zdraví,štěstí,pohlavní svěžest a ať Tě neopouští humor...pusu z každé strany. :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Brum - včecko NEEEEEJJJJ x-) x-) x-)
Bruuuuuum, všecko nejlepčejší kočeno, hlavně to zdravíčko ať slouží a úsměv ať tě neopouští ;-)
Profilova fotka
Čaute, baby, tak jen na skok, i když koukám, že je tu mrtvo :-( Konečně jsem se dočkala dovolené a do práce půjdu až v lednu, hurá hurá x-) Dneska jedeme dokoupit poslední jídlo a ovoce na svátky a pak už nevytáhnem paty z domu. Teda já určitě, když to nebude nutný, chlapi určitě nějakej kšeft mít budou, ti by bez práce nevydrželi... Tak se mějte a ať všem přípravy vyjdou podle představ, snad se tu do čtvrtka ještě sejdem ;-)
Profilova fotka
Bafík :-) Jéééé, brum měla narozky-také Ti přeji vše nej, hodně zdravíčka, štěstíčka, pevné nervy v práci... Fris-drž se, holka :-| Snad už je o něco líp. Van-užij si volno, já mám už od 18. a je to bájo ;-) Jinak-já se hlásím z hor. Je tu hafo prašanu-ale pro dnešek už jsme lyžování zabalili. Jdeme na oběd a pak do výřivky x-) Od půl osmé mám masáž :-N Dostali jsme ten "all inclusive", takže paráda. Mějte se a smějte se. Přeji krásné svátky. Do 24. už 100% nebudu. Pa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?