Po rozvodu znovu šťastné a s nadhledem

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak tedy můžem sem ;-) V tamtom tématu se nám to opravdu zvrtlo v " out of topic..." :-D
čaute...no však vyj ste zmizely,separatistky :-D :-D :-D my jsme zapadaní a zamrzlí,zvedl se nám beton pod vratama,skoro nevyjedeme,tady sněžilo celou dobu,na ulici už nemáme kam házet sníh,ty hromady jsou vysoké jako já,doma ponorka,jdeme si po krku :-D :-D :-D ,tady se nedá kam jít,včera jsme byli poprvé po měsíci venku se psama..já už mám šílenou depku,čumím na webkamery Itálie,jak šplouchají vlnky v moři a čekám na jaro...šílený :-D
Profilova fotka
No my byli ve dvou ohřát kosti v Egyptě na týden, bylo krásně, jak jinak ;-) Tady u nás je teda stále sněhu taky hafo, ale už tolik nesněží jako před 3 týdny, to jsme nestačili odklízet. Ty haldy zmrzlýho sněhu ale tady máme taky. :-| Měli bysme jet lýžovat v březnu do Rakouska na několik dní, tak to snad bude zase něco jinýho než na pláži, si připadám jak schizofrenik - dovybalím kufr s plavkama a můžu balit oteplováky 8-)
Profilova fotka
van - teda vy si takhle užíváte, jo :-D :-D :-D my měli jet ted´na vejkend do Tropical Island do Berlína, ale kvůli malému zájmu se to posunulo o měsíc, jinak sme si objednali dovču na červen do Itálie a tim výčet hezkých věcí končí :-| práce furt nic až už začínám koukat na nabídky Plzen, Praha; jelikož mi nakonec asi nezbyde nic jinýho než tady nechat rodinku, jít makat tam a jezdit domů na vejkendy :-S no a zejtra máme jít na maškarák a malej je zas nějakej nastydlej - šel si lehnout už v půl 6 a sám - což je vážně divný, jelikož normálně ho rvu do postele v 8 hodin a nikdy se mu nechce :-D no a poslední dobou si furt nadávám, nějak sem moc zlenivěla a nejsem schopná se věnovat škole ani domácnosti prostě ničemu - furt se poflakuju a pak si nadávám jak sem nemožná ]-( , nějak na mě padla depka :-S ale to přejde a zas to bude dobrý 8-) aspon doufám :-N
Profilova fotka
Brum, u nás už je to jednoušší, zázemí je, děti veliký, takže už si ve středním věku opravdu můžeme jen užívat x-) S tou prací to teda nic moc a kor když by bylo nutný být přes týden pryč, to bych si nějak nedovedla představit, v tomhle je náš region asi opravdu úplně někde jinde a přinejhorším by to opravdu nakonec byla i Praha, odsud je to 30km, takže vlastně za rohem... Držím pěsti, Brum, ať najdeš něco doma! ;-)
brum,nebber si to tak,taky se jenom poflakuju,včera nám chlap musel seříznout spodek vrat,už se nedaly otevřít vůbec,to bílé svinstvo furt padá bim ba bim bam...už nemůžu. Ivi,to bych brala okamžitě,moříčko,teplíčko,akorát bych se v Egyptě bála žraloků....já blbec na tu depku koukám v telce dokumenty o žralocích a leteckých katastrofách 8-) :-D .
Profilova fotka
ahojte - no tak malej mi lehnul s teplotou :-S - takže v pondělí zas k doktorce, ach ju.
brum....no to je radost =-) ,myslíš,že bacil,nebo nachlazení?
Profilova fotka
fris - to nevim, on je strašně moc často nemocnej - předtim mu doktorka našla v nose nějakýho streptokoka a ještě nějakou potvoru na kterou je prej ale očkovanej - tak prej by to nemělo dělat neplechu, ale je fakt že má každou chvíli zánět průdušek 8-( z maškaráku samo nebylo nic, v pondělí razíme k doktorce a uvidíme, nu snad bude fit aspon do neděle, kdy má bejt ještě jeden maškarák - ale tak se chudinka těšil, hlavně na úterý, kdy ho budou mít ve školce :-|
ach jo,chudáček malej...tak snad se rychle uzdraví.Potom písni,co vám řekne doktorka =-)
Profilova fotka
fris - no marodíme, ale už dneska řádil, tak se snad z toho brzy vykřešeme všichni ;-)
brum,tak já byla včera v Rakousku v termálech zabít bacila,plavala jsem ve venkovnm bazénu,tam jsem ho zmrazila a pak v mořské vodě,tam jsem ho uvařila.....hahahahaha...i depky jsme se zbavila :-D
Profilova fotka
fris - no vidíš, to budeš muset jezdit častějc ;-) :-D
Článek se načítá
brum :-D :-D :-D :-D já se tam tak hezky namasírovala,ta vodička tryskala jak blázen,až mi v jeden moment rozepla zapínaní podprdy,hahahahahaha,v životě jsem nebyla tak rychlá. :-D
Profilova fotka
fris - ale i ty, takhle tam svádět rakušáky :-D :-D :-D já jdu žeehlit, sem si pustila desperado a místo toho zas smrdim na beremku, takl se měj fajn, mě čeká žehlička :-D zejtra jdu na gyndu - jaksi sem to strašně dlouho nedostala a všechny testy jsou negativní :-N + musím vlítnout do školy at´koukaj vzít malýho :-D
ahojky holky po dlouhý době se zase hlásím :-D ted sem trošku víc zanedbávala ale zlepší se to a co je u vás novýho :-)
studanecko :-) :-) :-) :-) :-) ...pořád na tebe myslím,jestli se něco nestalo,ty jedna =-) ...tak povídej a přeháněj :-D
ahojky fris nic se neděje jen sem se věnovala doma rodině a tak v létě jdeme na svatbu hih švárův bratr se bude ženit měly by to mít 20.8. :-D
no teda,já už se fakt bála.Hm,a taky jsem měla od půlky prosince depku,umřel nám pejsek a meli jsme kalamitu a pořád to nekončilo,ani z domu jsme se jednu chvilku nemohli dostat...je to dlouhý,to čekání na jaro.A jak vám jde život,srdíčka zamilovaný?
dris super pořád líp líp sme jak dva zamilování blázni :-D s tím pejsem je mi to líto :-( jinak manželova mamak je v poho a ostatní neřeším ve středu mu konečně došel sobáčný list ze slovenska takže má dva hih
tak to je super,hlavně teda s tou tchýní...ono je to taky tím,že je daleko ;-).No i téma se nám pomalu propadá z první strany,občas sem nakukuji,koho potkám.A co tvoje dítko?
fris roste a roste už pujde letos do školy a za rok do škkoly letí to jako voda :-D a co ty jak se máš?
ale můj ex se nemá moc dobře extchýně řikala že pořád hubne a hubne a psychicky na tom taky neni dobře
Ty jo,to letí,školák :-) .No já byla v prosinci mladé na promoci v Londýně,vypadá to tak,že v červnu dodělá tu nástavbu a vrátí se domů,je to škoda,tam by měla lepší možnosti uplatnění,než tady.Uvidíme,co bude.Jinak nic,nového. S tím tvým bývalým to je taky síla...on je pořád s tou ženskou? studanko,jak je na tom extchýně,jestli se můžu zeptat?
ta no lepší se snaží se aby ji bylo líp :-) jj je pořád s ní ale je neštastnej ona ho utejrá ale je to jeho problém co chtěl má to má ted za to my sme štastný
Já to tvrdím pořád,se každému se všechno vrátí.Nechci být zlá,ale ublížil ti hodně. Teď mě napadlo,že za tu dobu,cos tady nebyla se hromada holek konečne rozvedla a taky našly strašně rychle nové štěstí,to má člověk dobrý pocit,že někomu pomohl alespoň dobrým slovem. :-) To je fakt strašný,ta zima,teď jsem se zamyslela,a já prostě tady jenom chátrám a čekám na jaro :-D ,ani nemám zážitky,co bych ti napsala,akorát skáčeme kolem baráku,pořád nějaké poruchy.Někdy si trhám vlasy,že jsme tu barabiznu kupovali,za ty prachy,co do něj vrážíme by byl novej,sice menší,ale v bez těch starostí.
fris fakt kdo se odtud rozvedl? no vidíš my už se těšíme na to až budem mít baráček :)
Jestli si pamatuješ kkatku z témy Čo stakým chlapom,som nešťastná a zbabelá...jak dělala v Anglii a tady měla žárlivého manžela,potom denisska,ta chodila k nám do témy a teď nastupuje skleróza,haha,já si vzpomenu až po. Já jsme ráda na baráku,v paneláku jsem byla nešťastná,ale my jsme netušili,že je v tak špatném stavu,furt je něco.Už tady bydlíme tolik let a nejsme hotoví a i ta vesnice je celkem daleko ode všeho,nevím,jestli tady chci žít až do konce života.každopádně máme ty psy a kočku a papoucha,takže nějaké stěhování nepřichází momentálně v úvahu.
denisska taky jéžiši =-) no moje novina je zabili mi skoro kamarádku
panenko svatá,jak to? =-)
napadla ji spolubydlící :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?